Jako má věřící svého zpovědníka, starosta obecní zpravodaj, Mařenka suchou vrbu u rybníka, tak já mám Rádio Ulambátar.


Kdo se skrývá za medonoskou?

10. dubna 2010 v 11:54 | Joskon. |  Články
Jak jsem už psal, letošní podzimní komunální volby budou bohaté na kandidáty a tak Vám představím zcela nové sdružení, které se bude ucházet o Vaše hlasy. Jejich oficiální název se ponese ve smyslu Sdružení nezávislých, neoficiálně se jim však říká "Medonoska", podle koníčka hlavního tahouna- Vlastika Kováře 43let- předsedy včelařů.

Jejich program má hlavní priority ve zcela opačném pořadí než jsou ty současné:
1/ Rozvoj podnikání se vznikem nových pracovních míst.
2/ Navrácení důvěry ve školství.
3/ Podpora bydlení zejména mladým rodinám s dětmi.
4/ Udržení zájmové aktivity občanů.

Tyto body by měly prosazovat následující osoby:
Ing. Radek Srnec-45let bývalý vojenský pilot, původem z Vlašimi. Kromě maminek z Broučků ho znají i podnikatelé i živnostníci neboť pro ně spravuje daňové účetnictví. Jeho manželka Eva, /za svobodna Plachá/, dětská lékařka v Dolním Němčí, ho bude určitě podporovat.

JUDr. Petra Koníčková 46let - právnička města Uherská Brod. Bydlí v ulici Ploty. Svými zkušenostmi a vzděláním by měla být zárukou kvalifikovaného a odborného přístupu. Po práci se kromě rodiny věnuje kytičkám na skalkách.

Ing. Jiří Barčík 45let- pracovník životního prostředí. Jednou už starostoval v Drslavicích, odkud se k nám s rodinou přistěhoval. Zakoupil domek na dolním konci v Plotech nedaleko mostu. Turista, chovatel psa, pro svou dceru pořizuje basu /hudeb. nástroj/.

Zájmy mladých budou zastupovat:
MUDr. Jiří Kašpar 26let- mladý lékař nemocnice v Uh.Hradišti. Ve volném čase plácá volejbalový míč přes síť.

Mgr. Slinták Michal 27let- učitel na katolické škole v Uh.Brodě. Knihomol, turistika. Místní letní plavčík. V mládí mu fotbalovou kariéru ukončilo zranění kolene.  

Ing. Jenda Ondrůšek 27let- ženatý. Rostlinář v zemědělském družstvu v Nivnici. Stavitel rodinného domu. Jeho otec ve své době mistr světa v orbě.       
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama