Jako má věřící svého zpovědníka, starosta obecní zpravodaj, Mařenka suchou vrbu u rybníka, tak já mám Rádio Ulambátar.


Lízání smetany, K.Gott, výroba perníku,...

17. dubna 2010 v 5:01 | Joskon. |  Škola-problém
Zřejmě pod vlivem knihy od B.Hrabala- Obsluhoval jsem anglického krále, si mohly vyzkoušet pocity zhýralých burziánů a bankéřů děti naší školy na lyžařském výcviku v roku 2009. Pod odborným dohledem učitelů a instruktorů si jim poštěstilo přímo z těl svých spolužáků lízat smetanu.

Na rozdíl od žáků to nemůžou doposud strávit někteří rodiče a přátelé školy. Fotografie si můžete prohlédnout na www.zsvlcnov.cz/galerie192/index.htm . Pozn.: S nafouknutým prezervativem na hlavě je syn paní ředitelky. Sníh je pouze na 1 snímku. Dole uvedená a další choulostivá fota z vydařené akce už na adrese školy nenajdete, po půl roce byla stažena.

Karel Gott by proti tomu nic nenamítal. Takovými maličkostmi by se ztěží zabýval.
Dodatek: Osobně Krause nemusím, v tomto případě ale souhlasím.

Tento týden poctila Vinohradskou ulici parta ozbrojených zakuklenců a odnesla si jednu ze dvou výroben perníku v dědině i s obyvatelem domu a sjetými zákazníky. Navrhuji, aby nové muzeum zabavených pálenic bylo rozšířeno i o perníkářské aparáty a dotyčný v rámci převýchovy ustanoven správcem.
Podrobnosti na: Dovařoval pervitin.

Mediální Janek bude možná čelit návrhu vyslovení nedůvěry za utajené vyplacení skoro 200 tisíc Kč neprávoplatně propuštěné učitelce z místní školy. Za informaci vedoucí ke zjištění: Co spojuje Janka s ředitelkou? nabízím velkou štamprli letošní nanebílo pálené slivovice!
 


Komentáře

1 J.Mikulec J.Mikulec | 17. dubna 2010 v 10:45 | Reagovat

Přečtěte si článek i s komentáři.
http://www.novinky.cz/krimi/197792-reditel-skoly-jejiz-zaci-se-pri-hre-museli-olizovat-pozada-o-odvolani.html

2 Peťa Peťa | 17. dubna 2010 v 13:08 | Reagovat

[1]:

[1]: Už chybí jen ta šlehačka !

3 Jenda Jenda | 18. dubna 2010 v 7:26 | Reagovat

Není potřeba žádat o odvolání, každý zřizovatel by to udělal sám.

4 Martin Martin | 19. dubna 2010 v 7:57 | Reagovat

ŠKOLA ZÁKLAD ŽIVOTA.

5 Laďa Laďa | 19. dubna 2010 v 22:21 | Reagovat

http://www.stream.cz/frekvence1/jan-kraus-a-blondyna/456860-jan-kraus-a-blondyna-ucitel-sypal-na-12lete-kluky-cukr-holky-ho-musely-slizat  Ten Kraus to tam řekl na plno ale u nás někdo vydrží do 65 let a ještě dostane metál!

6 Zdenka od potoka Zdenka od potoka | 19. dubna 2010 v 22:40 | Reagovat

Lízání smetany, vaření pervitinu, za chvíli málokdo bude vědět, že se tu taky jezdí jízda králů. Rodiče děcek, co jezdí do škol do okolí, určitě i kvůli tomuto se tak rozhodli.

7 Kája Kája | 19. dubna 2010 v 23:11 | Reagovat

Jízda králů,pálenice ze stodoly,vdolečky,J.P. a ZÁKLADNÍ ŠKOLA to je víska Vlčnov.....jehož sláva hvězd se....Ale pozor, řečeno slovy našeho sociálního Jirky:
"Pánové, nechci se Vás dotknout, ale kdo z Vás na to má?

8 Marie Marie | 20. dubna 2010 v 9:46 | Reagovat

Přelouč (Pardubicko) - Ředitel gymnázia v Přelouči Lubor Pacák přiznal pochybení a podal vedení Pardubického kraje žádost o své odvolání z funkce. Důvodem je kauza olizování cukru z břich spolužáků, která se stala na lyžařském kurzu školy. Na Pacákově rozhodnutí nic nezměnilo několik petic a obrovská vlna podpory studentů, učitelů a dokonce i mnohých rodičů, informuje dnešní vydání Deníku.

"Ředitel požádal kraj, aby radní projednali jeho žádost o odvolání. Jako důvody uvádí vlastní pochybení v kauze lyžařského výcviku sekundy, snahu nepoškozovat dobré jméno gymnázia a jméno své v médiích," uvedla mluvčí kraje Magdalena Navrátilová.

Zhruba třináctileté studentky gymnázia na únorovém lyžařském kurzu olizovaly z legrace těla spolužáků posypaná cukrem. Nezvyklou hru iniciovalo vedení kurzu, přihlížel jí tělocvikář s ředitelem. Událost však natočil na video jeden ze studentů a dal je na web.

Kraj ředitele může odvolat jen v případě závažných pochybení. To, jestli se nějaká stala, nyní vyšetřuje školní inspekce a také policie. Kraj zatím obdržel jednu jedinou stížnost, ale nikoliv na "olizování břich", nýbrž na stravu či rušení nočního klidu na kurzu. Pacák mezitím sklízí obrovskou podporu.

"Nesouhlasíme s tendenčním postupem médií při referování o událostech na lyžařském kurzu. Podporu řediteli jsme vyjádřili v petici zaměstnanců, stejné stanovisko mají i studenti. Ti shromáždili pod svoji petici 296 podpisů. Chceme, aby celou záležitost objektivně posoudila a zhodnotila odborná komise," píše se v dopise učitelů školy. Zastánci Pacáka obviňují média z tendenčnosti a hledání senzací. Ředitele hájí i rodiče studentů.

9 Petra Petra | 20. dubna 2010 v 14:03 | Reagovat

Co člověk, to jiný názor. Myslím však, že patřím k těm, kterým se takové hry nelíbí a provozovat je před zraky učitelů je "přinejmenším" nechutné. Hlavně by to však mělo vadit rodičům dětí, které se přímo účastnily. A pokud ne, aspoň vidíme, kam dnešní společnost směřuje. Pěkný den!

10 Pět žaček otěhotnělo během společné sexuální hry Pět žaček otěhotnělo během společné sexuální hry | 1. června 2010 v 7:28 | Reagovat

Ležely hlavami k sobě, měly zavřené oči a nabízely libovolně svůj klín svým spolužákům, kteří je obcházeli a střídavě s nimi souložili.
Teď je z toho pět teenagerovských těhotenství, přičemž otcovství se bude určovat jen obtížně genetickým testem. Tak skončila bizarní erotická hra, které se oddávali žáci základní školy z konzervativního Polska.

Všem zúčastněným bylo přitom jen čtrnáct či patnáct let. „Dívky leží na zemi v kruhu, přičemž se dotýkají hlavami, mají zavřené oči a kluci s nimi souloží a točí se dokola. Vítězem je ten kluk, který vydrží souložit nejdéle a vyvrcholí poslední,“ uvedl jeden z žáků školy z Ostródy.

„Dvě z pěti těhotných dívek už porodily,“ přiznala ředitelka školy Anna Czarnocká.

Podle policie se rodiče a učitelé snaží celou věc ututlat a odmítají spolupracovat, protože v řadě případů se jednalo při hře o soulož s nezletilými, tedy o vážný trestný čin.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama