Jako má věřící svého zpovědníka, starosta obecní zpravodaj, Mařenka suchou vrbu u rybníka, tak já mám Rádio Ulambátar.


Golf v búdách.

23. května 2010 v 12:14 | Joskon. |  Články
Majitelé, kteří ještě neprodali své pozemky Pod búdama, se asi budou muset smířit s faktem, že jim tam občas padne golfový míček. Prý se špatně rozsekává sekyrou.

Radim Železný se vrátil k původnímu návrhu a obec zažádala o vyjmutí ze zemědělského fondu. S neuměním golfistů to možná nebude tak hrozné, protože sem prý budou jezdit jen zkušení borci. Začátečníci mají svoji jamku na Macoše.
V  Návrhu územního plánu. si kromě plochy pro golf můžete i vyhledat místa pro plánovanou bytovou výstavbu např. humna Na srale. Koupím za 10 Kč/m. Musíte mít velký monitor a dobré oči anebo navštívit obecní úřad a nechat se zasvětit.
Majitelé pozemků na předpokládaném golfovězemědělském areálu, aby se mohly čerpat dotace ze zemědělského fondu, čelí aktivnímu nátlaku na prodej /včetně mne/. Největším argumentem zájemce o koupi je povinnost 2x ročně plochu poséct a zároveň dodávají, že už jednali s předsedou družstva a ten se měl vyjádřit, že pokud nebude mít parcela 18m šířky, není zajímavé ji obdělávat. 
Pro zastrašované majitele pozemků navrhuji se spojit a
1/ jednat s vedením družstva. Nechat si potvrdit výše uvedené stanovisko. Jestliže družstvo vydělává, včetně vedení, na své platy z hospodaření na pronajaté půdě, nemělo by to prohlašovat.
2/Pokud teda je tomu tak, buď společně zakoupit traktor na sečení, náklady na pořízení se rovnají zlomku narůstající hodnoty půdy, anebo plochu dát k dispozici jinému nájemci. Můj otec je rozhodnut, si v případě neúspěšného jednání, zakoupit traktůrek sám. K sečení vysoké trávy rotační lištu vlastní.       
Golf v búdách.
 


Komentáře

1 Franta Franta | 24. května 2010 v 15:40 | Reagovat

Oni tam stejně golf. hřiště stavit nebudou. Vinu svedou na Vás, že jste nechtěli prodat, a postaví tam něco úplně jiného, třeba baráky.

2 abcde abcde | 25. května 2010 v 21:50 | Reagovat

Nechápu proč je někdo proti nějakým investicím ve Vlčnově, aspoň se něco bude dít a nebude Vlčnov znán jen 3 dny v roce. Pořád lepší golfové hřiště nebo nečo jiného, než když tam není nic.

3 laďa laďa | 27. května 2010 v 13:21 | Reagovat

Pravda,tak,fotbálek nic moc ale golf by mohl táhnůt,enom nevím kde seženu ty golfové palice? Po neděli sa optám u Javora,tam sa kúpí všecko.
Aj,podnikavci sa budů mět dobře.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama