Jako má věřící svého zpovědníka, starosta obecní zpravodaj, Mařenka suchou vrbu u rybníka, tak já mám Rádio Ulambátar.


Zajímá tohle vůbec někoho.

20. května 2010 v 17:01 | Pstroužek. |  Články
4.5.2010 v Ústí na Labem šel 13letý chlapec na vlakové nádraží, aby se vydal vlakem do Krupky. Vlak bohužel nestihl a tak se rozhodl jít k autobusovému nádraží. Tam si ho všimla dvojice cikánů ve věku 15 a 18 let. Přišli za nim a požadovali aby jim dal peníze, chlapec jim je odmítl vydat a tak se na něj vrhli a začali ho surově tlouct.

Poté co byl povalen na zem mu žiletkami rozpárali oblečení, sebrali  boty a po mnoha kopancích do trupu a hlavy utekli. Polonahý a chůze neschopný se doplazil do haly vlakové nádraží, kde mu nádražní personál zavolal záchranku. Do nemocnice byl odvezen s povrchovými řeznými ranami, natrženou slezinou, zlomenými žebry a otřesem mozku. Otázka je, kolik lidí v ČR o tomto nedávném případu ví?
Kluk z Ústí.
Kluk z Ústí2.Zatímco příběh o malé Natálce se online naservíruje do každé české domácnosti, tak diametrálně odlišně se přistupuje v případech jako je tento. Zásadní problém je, že chlapec patří k majoritě a jeho rodiče nebydlí na černo v cizí nemovitosti. Místo toho pracují a svého syna posílají do školy a to jsou věci, které je vlastně v dnešní době znevýhodňují. Tím je celý případ mediálně diskvalifikován. V rámci politické korektnosti se totiž tyto případy zametají pod koberec a za týden si na ně už nikdo ani nevzpomene (vesměs o nich krátce informují jen lokální deníky). V protikladu k tomu se zase jiné vystavují masové pozornosti. . Dnešní politikou je snaha za každou cenu potlačovat etnické napětí (i za cenu cenzury a podávaní zkreslených informací) a to je taky důvod proč se neuvádí etnický původ útočníků. Celý tento proces směřuje k vyvolání pocitu kolektivního selhání a formování názoru, že chyba je někdo v nás v majoritě. To přece my selháváme ve snaze integrace s cikány a kdo si myslí opak, tak je v lepším případě rasista.

Zdroj: Zajímá tohle vůbec někoho 14 Květen 2010
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama