Jako má věřící svého zpovědníka, starosta obecní zpravodaj, Mařenka suchou vrbu u rybníka, tak já mám Rádio Ulambátar.


Červenec 2010

Boženka Křapová, Garoš Vrba a další

25. července 2010 v 8:10 | Baltazar Karel |  Články
Dotacemi nedotčená Výstavní galerie v Horním pohostinství včera obměnila téma.  Předešlá zimní z honu na králíky byla sundána a jejich místa zaujala Boženka Křapová, Garoš Vrba, Viktor Josefovič Kulkin, Kastorex Moštěk, Bedřich Koníček a jiná užitečná i neužitečná domácí zvířata.

Klub týraných mužů - KTM

15. července 2010 v 9:08 | Baltazar Karel |  Články
bolest_ktm
Odborníci odhadují, že muži u nás tvoří zhruba 7 procent obětí domácího násilí (podobné údaje poskytuje například i Vídeňské středisko pro oběti domácího násilí). Podrobnější český výzkum na toto téma dosud nebyl proveden. V Holandsku v roce 1997 provedli výzkum na náhodně vybraných 516 mužích a 489 ženách ve věku od 18 do 70 let. Výsledky byly alarmující. Skutečné fyzické domácí násilí prodělalo 35 procent mužů a 34 procent žen. Psychického týrání nebylo ušetřeno 26 procent mužů a 30 procent žen, přičemž sexuální zneužívání zažilo 13 procent mužů a 30 procent žen. Trevírská organizace na ochranu mužů Talisman odhaduje, že počet mužských obětí domácího násilí dosahuje čtyřiceti procent. V Brémách se rozvedení otcové dopustili na manželkách násilí v 25 procentech, ale v 58 procentech vyšlo násilí od žen.

Petra Buzková na Jadranu- z historie.

10. července 2010 v 7:17 | Super a Baltazar Karel. |  Fota
Buzková super

Petra Líná z Věstonic

Miloš říká líná
přesto oblíbená
Super nechal zrušit.
Mohlo se jen tušit,
že ty její vnady,
z Věstonic jsou tvary.
Pro mladší ročníky: Petra Buzková, v době focení ministryně školství, díky svým vnadám jedna z nejpopulárnějších političek, ač práci spíše předstírala. Pak si je nechala zmenšit, vnady, a lidi ji začali posuzovat jinak. Musela skončit. Ta fotka obletěla celou republiky, dokonce je i ve filmu: Nuda v Brně. Miloš je Miloš Zeman - tehdy premiér.