Jako má věřící svého zpovědníka, starosta obecní zpravodaj, Mařenka suchou vrbu u rybníka, tak já mám Rádio Ulambátar.


Starostův zpravodaj aneb co jsme se tam nemohli dočíst.

27. srpna 2010 v 20:53 | Joskon. |  Články
Čtenáři posledního Vlčnovského zpravodaje z tohoto měsíce po dočtení poslední litery musela buď ukápnout dojetím slzička nebo alespoň na chvilku prožít nirvánu z pocitu, jak nádherné je žít v naší dědině.

V záhlaví mého Rádia Ulambátar se už nějakou dobu je napsáno, že Mařenka má vrbu, věřící zpovědníka, starosta zpravodaj atd. A ono je to pravda!!!
Nezávislí pro Vlčnov 2010 si v předstihu poslali článek na zveřejnění právě do tohoto zmiňovaného občasníku. Než však stačili zaplatit podle dohody 500Kč, číslo vyšlo bez příspěvku zato s rozsáhlým rozhovorem politického funkcionáře STAN / Starostové a nezávislí./
Právě pod hlavičkou Starostové a nezávislí se o místa v zastupitelstva bude ucházet parta Marty Mošťkové a rodinní příslušníci.
S obcí spokojení a spříznění nebudou chybět na kandidátce ODS, vedenou nynějším starostou-stávkokazem.
Kdysi v historii nejsilnější KDU a ČSL se zbavila lidí, kteří víc než pro stranu a občany mysleli více na sebe, a nabídne některé zcela nové tváře. I když letos neuspěje, alespoň zastaví propad. Lídr- Antonín Pešl.
Taky i příznivci Komunistické strany Čech a Moravy budou moci dát svůj hlas. Největší neznámou je kandidátka České strany sociálně demokratické!             
Rádio Ulambátar se bude narozdíl od obecního zpravodaje volbami zabývat. Konají se 15.-16.října 2010.   

Příloha: Nezveřejněný text Nezávislých pro Vlčnov 2010.

Vážení spoluobčané,

v letošních podzimních komunálních volbách se hodláme ucházet o Vaše hlasy, abychom mohli prosazovat cíle, které považujeme z hlediska rozvoje naší obce za nejdůležitější. Z tohoto důvodu si dovolujeme Vám představit náš volební program, který chceme v nadcházejícím volebním období prosazovat. Našim prvořadým cílem je zejména:
- podpora zájmu mladých lidí o bydlení v naší obci
- podpora strategického rozvoje obce
- podpora rozvoje jakýchkoliv forem podnikání především za účelem vytváření nových pracovních příležitostí pro občany obce
- zajištění návratu důvěry občanů v místní školství
- podpora a rozvoj zájmových aktivit občanů, především mládeže a jejich prezentace
v kraji či republice
- zlepšení životního prostředí v obci
- posílení odpovědnosti zvolených zastupitelů obce vůči voličům
- podpora obce v nastoupené cestě VLČNOV-národopisná perla regionu.
V soudobých dějinách naší obce se doposud o Vaši přízeň a sympatie neucházelo žádné sdružení nezávislých kandidátů, to znamená takové seskupení, které není vázáno různými politickými dohodami, ale naopak se řídí vlastním rozumem a především zájmy Vás, spoluobčanů. Naši kandidáti jsou různých profesí a zájmových činností a své zkušenosti hodlají využít ve veřejném životě naší obce ku prospěchu Vás všech.
Za Nezávislé pro Vlčnov 2010: Vlastimil Kovář, Radek Srnec, Petra Koníčková
 


Komentáře

1 mmmmm mmmmm | 29. srpna 2010 v 20:23 | Reagovat

Pro zajímavost uvádím text, co je na webu Nivnice:
Politické strany kandidující do voleb do zastupitelstva obce Nivnice, které mají zájem prezentovat svoji stranu v Nivnických novinách, tak mohou učinit do 10.9.2010 u paní Moulisové. Délka prezentace je max. jedna strana A4 - zdarma.

Vlčnovský zpravodaj je asi hodně přínosný plátek, pokud za každý otištěný článek přibude do obecní kasy pětistovka.

2 Baltazar Baltazar | 30. srpna 2010 v 15:54 | Reagovat

Z Vlč.zpravodaje: Největší očekávanou kulturní událostí, přesahující hranice vesmíru, je Mezinárodní kulatý stůl místních samospráv ve Vlčnově! Rozdíl mezi tímto spolkem a třeba Klubem týraných mužů vidím pouze v tom, že ty samosprávy pijí a cestují za státní prachy.

3 .... .... | 30. srpna 2010 v 16:08 | Reagovat

Chcete se dovědět pravdu o 11.9.2001? Mediální manipulace ve světě a ČT. Přijď na Václavák. Více na: http://www.nwoo.org/911/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama