Jako má věřící svého zpovědníka, starosta obecní zpravodaj, Mařenka suchou vrbu u rybníka, tak já mám Rádio Ulambátar.


Po 20 letech se opět demonstruje!

31. října 2010 v 8:31 | Joskon. |  Obrázky

Ustavující schůze zastupitelstva byla přerušena demonstranty. Úlohy se vyměnily. Z politikaření, hájení koryt a vlastních zájmů jsou teď obviňováni ti, co to samé vytýkali tehdejším členům KSČ.

Demonstrace.

Hlásím se Vám s reportáží z ustavující schůze nového zastupitelstva. Rádio Ulambátar nesmí chybět tam, kde se něco děje! Bohužel musím posluchače zarmoutit, protože jim nejsem schopen sdělit jména starosty a místostarosty a ani složení rady. Přísálí bylo vyklizeno od veřejnosti, protože OP /čti: eu pí/ nestačil zametat dřevěné hoblinky a jednání zastupitelstva bylo neustále přerušováno nespokojenými občany. Ti se i s transparenty přesunuli pod okna a teď zrovna předseda strany, jež se do zastupitelstva nedostala, čte připravený projev: " Vážení spoluobčané, proč nás mají zastupovat stávkokazi? Jak vypadáme v očích ostatních sousedních dědin! Když už ODS vyhrála, proč prosazují člověka s takovou morální skvrnou! Ten si zaslouží naše opovržení a ne funkci!" Následuje potlesk, mnohá ústa vyloudí fuj.

Přecházím s mikrofonem k opodál stojícímu staršímu muži a ptám se ho: " Co si myslíte o demonstrujících, proč tu nejsou zastánci současného vedení obce?"
"Ať se ti mladí snaží, když chtějí něco změnit, no a ti moji vrstevníci proč by sem šli? Co by tu dělali? Guláš se tu nedává a ani nevyhrává dechovka," má jasno pán, který si z kontejneru se sklem přišel vybrat sklenky na slivovici.

Rádio Ulambátar, nesmí chybět tam, kde se něco děje!


 


Komentáře

1 ATA ATA | 31. října 2010 v 15:53 | Reagovat

Tak co, vy moji (více či méně) – čtenáři, vlčnovjani, Kukini, Ťukini, abecedníci, otazníci, vykřičníci, Pepo, Kubo, KKV, SOS, cha cha,...i vy se jmény. A co IF –  jaká bude odpověď na  kdysi tebou položenou otázku nyní již s malou obměnou: „Bude JICH dost na změnu?“  Možná je toto poslední nához na diskuzi před  „pondělkem“. Kdysi jsme tady polemizovali o tom, kdo vyhraje, kdo se spojí, kdo co urve... a nyní se blíží rozuzlení. Víme, kdo na co nemá, kdo má navíc, kdo selhal, kdo má táhnout,...!!! Dáme se do tipování? A je ještě co...?
Tak tedy: „Pojďme se na ně podívat!!!!!“ V pondělí to nevyhovuje kde komu – ale nechat si to ujít by byla opravdu škoda!!!
Navrhuji 08.11.2010 vyhlásit za den všeobecného místního bujarého veselí (předpokládám, že bude větší sranda než na Silvestra). Doporučuji již od rána se začít usmívat (hodně naširoko), aby v předvečer toto již bylo natolik zažité, že úsměvy patřící do předmětného projektu budou působit naprosto přirozeně. Jelikož počet míst bude omezený, přijďte ještě dříve, než v čas!!! Nedoporučuje se propašovávat předměty vhodné k vrhání na cíl (pokud se vám to podaří, snažte  se nezasáhnou ty naše – to jsou ti, kteří se řídí vlastním rozumem = místní vzbouřenci). Naopak se doporučuje si vzít divadelní kukátka – jednak proto, že to bude komedie – tragedie (do divadla to patří) a pak můžete do detailů sledovat, jak ti, kdo o nás rozhodují, se u té srdeční záležitosti naší dvojky srdečně tváří!!! Mávátka, transparenty povoleny, vuvuzely asi ne! Vezměte si svačinu – pokud někteří neposlušní budou vypadávat z daného  rytmu, může se to protáhnout. Máte-li slabé nervy a touhu něco (cokoliv) vykřikovat, naposledy si zařvěte doma, ať nerušíte důstojný průběh! A po zhlédnutí díla se špatným scénářem se řaďte a ve vší tichosti odejděte. Cestou domů si ještě můžete spravit chuť v některém z četných pohostinství (tam určitě zajdu). A doma –...tak si to tak neberte!
Pokud se nic nezvrátí a žádná změna nebude – tak za čtyři roky je za chvíli a půjdeme do toho znovu!!! Mnozí víme, v čem jsme udělali chybu! A pokud  byste náhodou  zapomněli, jak v současných volbách si současně vládnoucí  s vámi vytřeli, tak my (Joskonata + možná a spol.) vám to připomeneme (pokud tady budeme!).
Z  mé stany už nyní dopředu k tomu, co zřejmě bude základní myšlenkou při přípravě nové volební kampaně: “NEVERMORE“ – při volbách už nebudeme za hlupáky!“ (do češtiny překládáno jako „víckrát ne“ nebo „nikdy více“ (+ doplněno) - použito výňatku z básně, kterou si raději nečtěte, není to nic veselého).
Tak tedy, co vy na to...jak to bude???

2 IF v boxerkách,triku i papučích :) IF v boxerkách,triku i papučích :) | 31. října 2010 v 17:59 | Reagovat

Že bych snad někomu s mými názory chyběl?Zvláště pak Fedor,že by potřeboval slyšet něco ode mne?To je až podezřelé.
    Nechci unavovat mými úvahami nad tématy jako je morálka,spravedlnos,svědomí,zrada apod.,které se, tu skrytě jinde otevřeně, v předcházejících příspěvcích objevují a spíše směřují do dějů minulých,ale jsou důležité pro události budoucí.Nechci zde vystupovat v roli jakéhosi mentora a proto mlčím.
     Možná mlčím i proto,že nemám čisté svědomí vůči ATA s tím pivkem.Něco budu muset asi vymyslet,ale nevím nevím.
     Samozřejmě 7 je méně než 8 ,ale více než 1 nebo 2 a to je dobře.Ty letošní volby je možné brát jako prolog k dějům,které budeme sledovat.
     Padlo něco o odeesačce v řadách lidovců.Té bych doporučil pokud má nějaká nutkání hlasovat ve prospěch Marty,aby přehodnotila své setrvání na zmiňované kandidátce a dobrovolně ji postoupila dalšímu náhradníkovi z řad lidovců.Pro ni jediné možné řešení a pro koalici ZMĚNY taktéž ,aby byla zachována názorová jednota.Tento zrádce by byl vidět víc než ti dva před ní a ona jak doufám zatím hroší kůži nemá.
    Pokud Fedor potřebuje ještě třetího na podporu Pešla tak ho tímto má.To,že tady někdo úspěšně naléval jed lidem do uší je z mého pohledu jisté.Je to taková malá místní trgedie :)

     Bodal Hamlet do stěny,
     bodal,bodal,bodal.
     Nůž měl pěkný kostěný,
     nevím co bych dodal.

3 Fedor Fedor | 31. října 2010 v 18:31 | Reagovat

Hlavně ty v těch boxerkách, triku a papučích se jdi přiodět, ať té naší místní dvojce neumrzneš! Jisté souznění, nejen názorové, máš v Pepkovi, tomu taky byla zima. Jak byl na tom Toncek  se neví, ale třeba měl dnes svetr. To je oddych, že  jste to dnes  co by partyzánské obecní trio odpoledne přežili! Ale bude hůř, havrani jsou tady, zima bude drsná, tak začněte si podestýlat!
Pozn. S tím bodáním do stěny, pro mě tyto akce jsou bez efektu, potažno o hovně,lepší je kumulace k výbuchu!

4 ATA ATA | 31. října 2010 v 19:45 | Reagovat

Pro IF: Vzhledem k mé značce (a současně i mé osobě, protože jsem se musela na základě výzvy nabonzovat  na Pepčíně - ale vlastně i dříve v jedné z minulých diskuzí (bylo třeba „něco“ brzdit – jiná možnost nebyla – a rozhodně „zjištění“  nebylo zjištěno myšlenkovým pnutím nějakého obecního úžasňáka), nemusíš mít „cokoliv“ z nějakého nesplněného asi rádoby slibu..., který byl napsán  zřejmě jako výplň jen tak! Děláš dobře, že jsi v utajení - dle mého na 100% - je to dobře a já tomu fandím). Ale když už je hozená řeč tak na : ATAULAM včetně centrum.cz budu sbírat návrhy na nové odění těchto stránek. Mám představy o rozšíření některých bloků, ale rozhodovat to bude samozřejmě Ulama. Výzva se týká  každého, koho něco nového a dobrého napadá! Pokud mě chce kdokoliv  touto formou sdělovat, co jsem zač, nemusí, já to vím!

5 IF IF | 31. října 2010 v 20:28 | Reagovat

Pro fedora:Proč vrána kráká ,když orel mlčí?!

6 Fedor -  možná Fedor - možná | 31. října 2010 v 21:16 | Reagovat

Vrána, havran (krkavec), orel - hodně velké odlišnosti! V charakteru letu  i v  projevu osobnosti(byť ptačí). Proč chtít znát podstatu mlčení? - vedle projevů něčeho (ničeho)?

7 IF IF | 31. října 2010 v 21:33 | Reagovat

Je zvláštní jak odlišnou řečí mluvíme a přitom,zdá se, na prvý pohled ,že česky.
    Nejde přece o podstatu mlčení,ale o to proč krákáš nesmysly a ještě u toho vyhrožuješ?!Někdo ti bere plyšáka nebo autíčko nebo co??????

8 Fedor Fedor | 1. listopadu 2010 v 1:43 | Reagovat

Česky umím obstojně, ale s tebou společnou řeč nemíním hledat! Ještě že ty to máš tak srovnané v myšlení a co slovo to perla! Plyšáka ani autíčko mně nikdo nebere, to si ohlídám,ale tobě zřejmě někdo šlápl na bábovičku, když tak ječíš .O vyhrožování nevím, jdi se léčit, vydíš duchy tam, kde nejsou,bývalý pionýre.

9 názor názor | 1. listopadu 2010 v 7:20 | Reagovat

Sice nevím,kdo je krákající vrána ani mlčící orel,ale pokud jsem si všiml,tak to tady nějak vře. Jsou to úplně hluché provokačky.Kdyby jste se raději šetřili na zastupitelstvo!Když to dobře dopadne,tak vám ze svého koupím kyblík a lopatičku.

10 ATA ATA | 1. listopadu 2010 v 9:04 | Reagovat

Tak od včerejška (zřejmě) nás navštěvuje někdo nový!?? Je dobře, že se zde vyskytnou i jiné názory, než pro „Změnu“, alespoň diskuze ožije. Tak co, Fedore, už jsi  se navezl do Pešlů, pak do IF – a co já? Rozdáme si to spolu?

11 XYZ XYZ | 1. listopadu 2010 v 10:00 | Reagovat

To je jako vyhlášená nějaká válka?Kdo koho zachraňuje?

12 ATA ATA | 1. listopadu 2010 v 10:45 | Reagovat

Dotaz : IF, mohu  si dovolit zkusit pokračování tvého „obecního“ Hamleta?...

Ti Hamletové, známe je, nedrží k rukách lebky, či slovem a či  písmem jen dělají z „výšin“  drobky.
I zažehli svíci nám, co snad  svítit nepřestane, a dnes či zítra uhlídáš, co vše se ještě stane!
A my to světlo  chraňme jen, aby nám ukázalo, že to či ono není tak, jak se kdysi psalo!

13 Krakatit Krakatit | 1. listopadu 2010 v 12:34 | Reagovat

No toto, ještě tady vznikne nové zpracování Tři mušketýrů (2x Pešl + IF a sekunduje ATA coby gaskoňský  d'Artagnan – ale u nás to je baba, tak je třeba ji vyřadit nebo převléct za chlapa. Kdo bude proradný Richelieu a  zákeřná Milady? Do tohoto obsazení doporučuji  naši místní vládu. Hollywood, třes se! Mongoli táhnou!

14 Koloděj Koloděj | 1. listopadu 2010 v 14:02 | Reagovat

Hej, víte, že perla už není perla, ae

15 Koloděj Koloděj | 1. listopadu 2010 v 14:03 | Reagovat

pokračování: ale jenom obec králů ?

16 IF IF | 1. listopadu 2010 v 19:04 | Reagovat

Pro ATA: Díky za podporu. :)
Jestli ten Fedor byl vybrán jako nejlepší z našich oponentů a nasazen proti ZMĚNĚ jako jednička,která má Pešle a mne případně i tebe znemožnit, tak to se jim to opravdu povedlo.
    Málem jsem z té tristní úrovně neusnul,ale že se ještě divím :)
    Jak vidět nějaká kosmetická ZMĚNA už nastala a já si myslel,že to nepůjde a ono to půjde.Pomaloučku,ale půjde.Tak vítej PRVNÍ VLAŠŤOVKO! :)))

17 Fedor Fedor | 1. listopadu 2010 v 19:41 | Reagovat

To IF: Hezké, že se navážíš do obecní dvojky, a zatím co ty? To je ale hezká podpora od ATA, že IF!Ta ti ale přišla vhod,nejste vy taky tady  nějaká dvojka!  Ono se ti špatně bucinkalo ze mě!Tak si dej prášek na nervy. A když už budeš hrabat v lékárničce, tak si tam najdi  i  něco na hlavu, potřebuješ to!
To ATA: Tak že  bysme si to spolu rozdali?No, nic proti. Jsi si jistá,že na to máš.Aby ti tady pak nějaký cha cha nepsal cha cha!
„A pozdravuji vlaštovky!“

18 Tarantule Tarantule | 1. listopadu 2010 v 19:47 | Reagovat

Technický dotaz - kdy je to zastupitelstvo? Pokud za týden- tak to mělo už být dnes zveřejněno na úřední desce.Zákon říká, alespoˇ7 dní před konáním zastupitelstva je nutno informovat zveřejněním na úřední desce.Na perle jsou informace o zimním čase(moc potřebné) ale o o konání zastupitelstva ani mrk. Kde se stala chyba? Ne že bych se v tom nějak rochnil, to zas ne, ale tož když tak to má byt - ať to dodržujů. Třeba to tam zítrá dají, až si to dnes večer tady přečtou.

19 Koloděj Koloděj | 1. listopadu 2010 v 19:51 | Reagovat

Troufl bych si odhadnout, kdo je ten Fedor, ale nebudu zasévat seménko nedůvěry,dusno už je dost. Hej Fedore, neměl bys zařídit to s tou úřední desků?Dobročinosti se meze nekladou.

20 ulama ulama | 1. listopadu 2010 v 20:01 | Reagovat

K vlaštovce:výstižnější by bylo obec stávkokazů! A u toho bych se chtěl zastavit. Mnoha lidem to nevadí, že ta vydařená dvojka zaskakovala za učitele. Možná taky proto, že u nás v obci učitel moc vážnosti nepobírá. Jinde než v hospodě jsem zaslechl: proč jedna paní v okolí  posílá děcka  do Brodu, když tady měly jedničky a tam trojky. A v hospodě mi kámoš, co dělá ve družstvu, přímo řekl, že mu stávkokaz nevadí a koho chceš za starostu- toho haj.la Pešla. Přitom vím, že Tondu osobně nezná. On by asi otočil, kdyby stávkovali, a Hoblinka se tam objevil a cpal se k volantu traktoru. Ještě k T.Pešlovi, on opravdu vypadá na první pohled nesympaticky, ještě s těmi tmavými brýlemi připomíná Jaruzelského. A ty letáky, ty byly jak do parlamentu, a za všechny tam byl podepsaný jenom on. Kdyby na kandidátce nebyl, nevím jaký argument by si lidi našli, aby lidovce nevolili. Ono je sice rybí tuk zdravý, ale lepší je vdoleček a gulášek.
Zrovna jsem se podíval z okna, a viděl jsem OP /čti eu pí/ na kole, jak to oznámení veze do nástěnky.

21 ATA ATA | 1. listopadu 2010 v 20:13 | Reagovat

Potvrzuji platnost znění pozvánky na zastupitelstvo – termín konání 08.11.2010 tj. pondělí od 17.00 hod. v přísálí Klubu sportu a kultury ve Vlčnově. Na Perle nic, dnes odpoledne v hlášení nic, hlavní deska nevím – nechce se mně tam jít. Ale z výše uvedeného vyplývá, že nic. Vidím to tak, jak uvádí Tarantule. Ale pro jistotu, co na těch uvedených 7 dnů předem řeknou právníci tábora „Změna“? (dle mého 7 celých v reálu 24 hod. - to by už nevyšlo) No co, ono by bylo nejlepší to nezveřejňovat vůbec!

22 ATA ATA | 1. listopadu 2010 v 20:43 | Reagovat

Pro Fedora: S písemným střetem s tebou nemám nejmenší problém. Nám, rodovým stařenám, stačí na srovnání něčeho tvé úrovně jen důraz v hlase – v tomto případě zde být gramotná. Úvahy o tom, jestli jsem a jak moc, vynechej, tam by ses evidentně nechytl – v nějaké příští odezvě na výzvu, kterou budeš psát do světa, raději zaměň „bysme“ za „bychom“. A věř tomu, abys mě rozhodil, to bys musel... cha cha! Doporučuje ti vřele na dlouhé podzimní večery knihu Oty Pavla „Jak jsem potkal ryby“ – je tam uveden výraz „PUMPRDENTLICH“- při jeho citaci se podívej do zrcadla (ono to přeneseně znamená: „Vypadá to výborně, ale při důkladnějším zkoumání se přijde na to, že to stojí za hovno!“ - s tím "výborně" jsem si chtěla šplhnou, abys mě tady nezmasakroval...cha cha!

23 já | 1. listopadu 2010 v 21:19 | Reagovat

Tos dostal ale dobře po kulách Fedore!

24 KKV KKV | 1. listopadu 2010 v 21:42 | Reagovat

Fedore, nechceš se zase stratit tam kde jsi byl až do posud? Ničím rozumným tady nepřispíváš jen to tady rozkližuješ a mám z tebe pocit jako by jsi měl za úkol to tady narušovat tak aby se tady nic podstatného neřešilo... Takže vyzkoušej zapomenout na tyto stránky, ať lidi kteří chtějí tady diskutovat nad něčím, nemusí řešit a reagovat na tebe...

25 tu tu tu tu | 2. listopadu 2010 v 6:37 | Reagovat

Ale jen ho nechte,na něčem se musíme zocelovat. V dnešní době to jinak nejde.Jako panák je dobrý ne?

26 jen tak :) k zamyšlení jen tak :) k zamyšlení | 2. listopadu 2010 v 7:56 | Reagovat

"Je velikým darem, když něco víme a známe.Nebezpečným se to však stává, když to přeženeme a myslíme si,že víme všechno.I zde se moudrost prokazuje tím, že si přiznáváme, že tomu tak není. Dovedeme opakovat Sokratovo "vím,že nic nevím",ale jak se zdá-nebereme si to k srdci. Je dobré když je člověk pro něco nadšen. Opak rozhodně není dobrým znamením. Ale nadšení je možno přehnat a stejně tak optimismus-přesvědčení,že to musí dobře dopadnout. Nemusí. I zde moudrost vede k opatrnosti. Nakonec to nejtěžší:nevidění druhého člověka,jeho potřeb,zájmů a nedostatek úcty k němu.Ten ,kdo vidí jen sebe sama,respektuje jen své cíle a zájmy,snaží se uspokojit jen své potřeby a vzhlíží se v zrcadle svého  "já" , může být těžko považován za moudrého člověka."

27 ATA ATA | 2. listopadu 2010 v 10:37 | Reagovat

Na základě pobídky k úvaze (viz výše)  a zhodnocení svých schopností – neschopností přiznávám bez problémů, že opravdu nevím všechno! Jestli někdo včera hledal zveřejnění ustanovujícího zastupitelstva v elektronické podobě – má štěstí nyní. Na Perle už to je. Jen opravdu, opravdu  nevím...v základním dokumentu je datum vyvěšení  01.11.2010, na e-desce datum vyvěšení 02.11.2010. Ale šup sem – šup tam, to se spláchne - když proberu jedno ze stanovisek odboru dozoru a kontroly veřejné správy Ministerstva vnitra, tak na budoucích přijatých usneseních  nového zastupitelstva  to mít žádný vliv nebude, sankce z toho není žádná  odvoditelná – no, hlavně, že od obce  konečně víme, kdy se to koná! (To včera navečer asi byly fofry (díky, Tarantule) - a pak že tyto stránky jsou k ničemu.

Pozn.: K ustanovení § 93 odst. 1 zákona o obcích je nezbytné doplnit, že pro splnění  povinnosti obecního úřadu zveřejnit informaci na úřední desce 7 dní před zasedáním zastupitelstva obce je nutné, aby tato informace byla na úřední desce zveřejněna po celých 7 kalendářních dnů předcházejících dni, ve kterém se bude konat příslušné zasedání, tz. mezi dnem zveřejnění a dnem zasedání by tedy mělo uplynout nejméně 7 celých po sobě jdoucích kalendářních dnů (7x24 hodin) – a kdo dnes dokáže doložit, v kterou hodinu si před barákem vyvěsili? – ovšem dle mého  odvozeno, pokud by zveřejnili 01.11. - hned po půlnoci (což je ujeté) – počítáno 7x24  - tak výše uvedený požadovaný rozsah intervalu  není splněn - ale to je můj názor.

28 Koloděj Koloděj | 2. listopadu 2010 v 12:16 | Reagovat

Dobré osvětové okénko - teba se z toho něco dočte i ten, kdo to má znát.

29 jen tak také k zamyšlení - nyní ode mne jen tak také k zamyšlení - nyní ode mne | 2. listopadu 2010 v 13:56 | Reagovat

"Nebojte se nepřátel, v nejhorším Vás mohou zabít!
Nebojte se přátel, v nejhorším Vás mohou zradit!
Bojte se však lhostejných, neboť při jejich přihlížení
a tichém souhlasu se děje vražda i zrada!"

30 abeceda abeceda | 2. listopadu 2010 v 14:51 | Reagovat

Pro ATA: kde není žalobce, tam není soudce.
Ačkoliv obecní poskok dělá obecní agendu podle svého nejlepšího svědomí a vědomí, zákony této země jsou dva kroky před ním.
Na jeho omluvu - nad našimi zákony se trápí spousta právníků, jak to ten parlament myslel. Proto jsou vydávány vyhlášky apod.
To, že elektronická úřední deska je rovna papírové, to netuší - §26, zákon 500/2004 správní řád. Takže je pravdivá tvoje námitka, že to vystavil pozdě a ustanovující zasedání se tak bude konat správně až 9.11.2010. Ale toto nikdo neřeší a proč by taky řešil, že.
Hlavně že máme novů silnici, Knižáka v búdách, jízdu králů a golf.

31 ATA ATA | 2. listopadu 2010 v 16:34 | Reagovat

S politováním vám oznamuji, že prostřednictvím  mého zveřejnění ATAULAM@centrum.cz jsem měla  písemný kontakt s Fedorem. "Hodně" (fakt moc) se na nás  zlobí a už si s námi nechce hrát (škoda). Alespoň byla sranda – snad se brzy objeví pro rozptýlení někdo jiný!

32 ? ? | 2. listopadu 2010 v 17:41 | Reagovat

Nedalo by se to Fedorovi ještě nějak rozkecat? Mě se tady líbil.Půjčil bych mu kolobku.

33 Dotázek Dotázek | 2. listopadu 2010 v 19:02 | Reagovat

Fakt jenom písemný kontakt?

34 sledovatel sledovatel | 2. listopadu 2010 v 19:36 | Reagovat

Tak jsem po dlouhé době prošel naší milovanou vesničkou a zjistil jsem, že se naše úvahy ubírají zcela mylnou cestou. My o zdravotní sestřičce a oni směrem vodo - topo. Tak jsem teda opravdu zvědav, jestli na post místostarosty zasedne " pan podnikatel". Pravda je, že bude mít určitě větší kontakty, než pan inženýr.....

35 ATA ATA | 2. listopadu 2010 v 19:37 | Reagovat

...ať si to každý vyloží, jak chce...! Toto vnímání jednotlivců pro mne zas tak důležité není.

36 ATA ATA | 2. listopadu 2010 v 19:40 | Reagovat

Doplňuji - výše uvedené patří k bodu 33.

37 Broďan Broďan | 2. listopadu 2010 v 20:05 | Reagovat

Vezměte si příklad z Uh. Brodu – tam se na post místostarosty dere ten, který se ve volbách nedostal ani do zastupitelstva, a bylo mu přepuštěno místo. Celá velká koalice souhlasila se vším tím podvodem na voliče, než lidi začali  pořádně  řvát. Teď berou politici zpátečku a kdo ví,  jak to dopadne. To, co vypadalo jako jistota minulý týden, je teď na vodě. Tam to voliči prostě dokázali roztočit. Tady všichni jenom čučí! A tak se furt uvažuje, jak na obec dostat někoho, kdo tam morálně nemá co dělat! Lidi nechtěli Martu ale ani vodo-topo. Dali to při volbách dostatečně najevo, tak co!Ten váš starosta musí být ale hrdina,že do toho jde (a nebo něco jiného).

38 Magda Magda | 2. listopadu 2010 v 20:17 | Reagovat

VE ČTYŘECH DOHODÁCH odhaluje don Miguel Ruiz zdroj omezujících názorů,které nás připravují o radost a vedou ke zbytečnému utrpení. Čtyři dohody,založené na staré toltécké moudrosti,nabízejí silný kód chování,který dokáže rychle proměnit náš život v nový prožitek svobody,opravdového štěstí a lásky.   NEHŘEŠTE SLOVEM

NEBERTE SI NIC OSOBNĚ

NEVYTVÁŘEJTE SI ŽÁDNÉ DOMNĚNKY

DĚLEJTE VŠE TAK,JAK NEJLÉPE DOVEDETE

Krásný večer a zkuste to,ju?

39 Krakatit Krakatit | 2. listopadu 2010 v 20:39 | Reagovat

O Dacíkovi jsme se tady bavili už snad minulý týden. Tak proč se pořád ODS 2 cpe tam, kde  nemá co dělat. A Dacík tím, že přešel, si jen udělal ostudu! Nejsme v Praze, pane podnikateli. Vašeho naparování má tady každý dost. Hlavně si to všechno nezapomeňte zaplatit, celkem nedávno jste ukázal, že máte na všechno!

40 taky romantik taky romantik | 2. listopadu 2010 v 21:15 | Reagovat

Magdo, vypadáš jako romantická žena, ale počkej v pondělí! Možná si uvědomíš( jako my ostatní), že politika ( a to i ta vlčnovská) je zkorumpovaná a kamarádi, zůstanou kamarády. I když to voliči chtěli jinak. 4700 hlasů je přece vysoké číslo....

41 KKV KKV | 2. listopadu 2010 v 21:24 | Reagovat

No nevím kolik si udělal Dacík ostudy tím že přešel. Myslím si že hodně lidem to je jedno i to jeho naparování, když ho poslali tam kam ho poslali v těchto volbach... Jen mi bývá blbě když ho v něděli vidím v kostele jak se hrne k příjímání... Hold někteří lidi jsou bez páteřní...

42 ATA ATA | 2. listopadu 2010 v 21:31 | Reagovat

Já bez romantiky: Don Miguel Ángel Ruiz (narozený 1952), lépe známý jako Don Miguel Ruiz. Jeho nejslavnější a nejvlivnější práce "Čtyři dohody" byla vydávána v roce 1997. Poté psal několik jiných knih, včetně "Hlas znalostí", "Modlitby" a Mistrovství lásky".
Ruiz následně vydal pokračování s názvem  "Pátá dohoda", která přidává další dohody včetně bodu:
5.  Být skeptický, ale naučit se  poslouchat (toto opravdu není moje krevní skupina, s tímto vlakem nejedu).
Pozn.: Čerpám z dostupného překladu, možná to není úplně přesné.

43 Magda Magda | 2. listopadu 2010 v 22:15 | Reagovat

No a já ne s tímto vlakem,nýbrž tímto vlakem jedu. A co je teď správně? Nečerpám z překladů,ale řídím se srdíčkem.A...don Miguel Ruiz je mojekrevní skupina a přece romantikaje krásná....

44 dotaz dotaz | 2. listopadu 2010 v 22:27 | Reagovat

Je to romantika? - není to vymývání, těžko reálně odpoví vymytý!

45 pepa pepa | 2. listopadu 2010 v 22:41 | Reagovat

Může mně někdo sdělit podobnější informace o tom zmatenci? (Něco více, než je na Google -tam je to jen možná kladný zdroj pro nějaké pomatené). Nikdy jsem o něm neslyšel. Že by nějaká sekta táhla do Mongolska? No, na zmatky nám tady stačí  Janek! Nebo je to další taktika, jak odpoutat pozornost od událostí v pondělí (dříve hulvácké osočování -teď romantické vlnění - asi to druhá strana má fakt vymakané.

46 zúčastněný zúčastněný | 2. listopadu 2010 v 22:53 | Reagovat

Nehledej na internetu, možná za dvě až tři stovky to budeš mít s masáží i s výkladem o romantickém buzeni v oblasti  srdce a informací o vlaku,kterým někdo jede!

47 škorpion škorpion | 2. listopadu 2010 v 23:29 | Reagovat

Magdo, můžeš mně dát výklad k výlevu: "Nevytvářejte si žádné domněnky", ještě je zajímavé: "Neberte si nic osobně" - tvé osobní pojetí  mně opravdu zajímá!(hlavně dej pozor, ať to nehraničí s odvozem do cvokárny).

48 Magda Magda | 2. listopadu 2010 v 23:42 | Reagovat

Neberte sinic osobně. Nikdo nedělá nic kvuli vám. C o druzí říkají a dělají je projevem jejich vlastní situace a snů. Když budete imunní proti názorům a činům druhjých,nestanete se obětí zbytečného utrpení.

49 Magda Magda | 2. listopadu 2010 v 23:51 | Reagovat

Nevytvářejte si žádné domněnky.Nalezněte odvahu klást otázky a vyjádřit,co skutečně chcete. KOMUNIKUJTE S OSTATNÍMI TAK JASNĚ,jak jenom dovedete,abyste se vyhnuli nedorozuměním,smutku a dramatům.Pouzetouto jedinou dohodou dokážete zcela změnit svůj život.

50 ATA ATA | 3. listopadu 2010 v 0:09 | Reagovat

Magdi, hlavně klid! Žádné oběti zbytečného utrpení nehrozí! Ti, kdo se zúčastňuji této linky (a voleb), tak jsou opravdu zocelení. Tvůj text je hodně gramaticky  vadný - až těžko čitelný (asi si dovedu představit důvod), ale to neřeším - jsi dobrá jinde, toto je na tebe hodně drsná parketa. Tvá osobnost se ubírá jiným směrem, než je zdejší diskuze. Jsem určitě bez  námitek k tvé osobě, takže co jse si zde - to jse si - a jedeme dál (my ohledně voleb učitě).

51 ATA ATA | 3. listopadu 2010 v 0:33 | Reagovat

Ano Magdi, nebudeme si vytvářet žádné domněnky. Nalezneme odvahu klást otázky a vyjádřit,co skutečně chcete. Budeme komunikovat s ostatními tak jasně,jak jenom dovedeme,abychom se vyhnuli nedorozuměním,smutku a dramatům.Pouze touto jedinou dohodou dokážeme zcela změnit svůj život(to je ale blbost - odkud jsi to Magdo obšlahla) - a teď už jdi chrápat a dej pokoj, já  vstávám v 04.15 hod. a už nemám čas ani zájem reagovat na tyto tvoje krávoviny).

52 Magda Magda | 3. listopadu 2010 v 7:15 | Reagovat

Ato,nevidím,aleoči mám otevřené, romantika a politika,tose opravdu neslučuje. Ale,proč si bereš,to co jsem napsala osobně? Vyjádřila jsem svůj názor a navíc jsem se pod něj podepsala. Nemám přehled jako ty,nejsem se sečtělá a chytrá jako ty,ale,jsem lidská a dělám vše tak,jak nejlépe dovedu. Krásný den vám všem,fakt se sem nehodím....BUĎME NA SEBE HODNÍ,ju?

53 Tož nevím Tož nevím | 3. listopadu 2010 v 9:00 | Reagovat

Tož nevím, nevidět a oči mět otevřené to je snáď lepší vidět aj se zavřenýma! Ale dnes budu určitě hodný - na všecky chlapi v hospodě.

54 pepa pepa | 3. listopadu 2010 v 13:32 | Reagovat

Ve které budeš sedět, já na tebe budu taky hodný za štamprlu.

55 tak tak tak tak | 3. listopadu 2010 v 14:48 | Reagovat

V dnešní době hodný = blbý!

56 dotaz dotaz | 3. listopadu 2010 v 15:27 | Reagovat

Budete se ještě dlouho bavit o volovinách?

57 ATA ATA | 3. listopadu 2010 v 16:19 | Reagovat

Tak pokud včera večer jsme zcela nečekaně byli naladěni v rámci uvolnění na romantickou notu a užili jsme si i něčeho jiného než politikaření, co kdybychom se již nyní vrátili do naší místní reality, o které tady píšeme.
Padl zde údajně šířící se  po dědině  názor: Dacík – nový horký favorit na místostarostu. A já se k tomu ptám, jak podle vás asi dopadne složení rady? Co je lepší? Sdružení jedno místo – nebo celá menšinová koalice v opozici? Nebo budou mít dvě místa a lidovci jedno? Nic není ještě rozhodnuté nebo je někomu vše jasné?
Mně kromě jiného není jasné i něco z již  uvedeného v minulých diskuzí, takže:
Pro IF: Je možné si prostřednictvím mého e-mailu s tebou vyjasnit některé části textů, jejichž myšlenkový základ mně zůstal utajený a nehnu s tím (v některých případech je to tak významově přenesené, že fakt nevím). Myslím, že vzhledem k tomu, že se jedná o již poměrně svým způsobem odeznělá témata (někdy jen dotaz ke mě), je toto pro ostatní již bezpředmětné a uvedení na stránky nezajímavé. Ale pokud nesouhlasíš, tak to respektuji (k případným poznámkám některých zdejších odpovídám již předem – neharaším a nechci si tímto domluvit ... (ikdyž, kdo ví, že?).
Pozn.: Pro ty, kteří mně již zaslali některé ze svých nápadů k rádiu – dík, uvidíme, co z toho bude.

58 pro změnu pro změnu | 3. listopadu 2010 v 16:43 | Reagovat

Žádné údajně se šíří,ale je toho plno.Jestli lidi nadávali k vůli Martě,tak s  Dacíkem to není jiné.A jestli ODS to připustí,tak se jim to škaredě vrátí v dalších volbách. Vyhráli jenom o jeden hlas,nějak na to zapomínají.

59 škorpion škorpion | 3. listopadu 2010 v 20:37 | Reagovat

Pokud sdružení nezávislých nedostane post místostarosty a ještě  jedno místo v radě, tak bych na to kašlal a stáhl se do opozice. Stejně by nic neprosadili. To by si je ODS pohlídala. A pokud budou v menšině,tak se nebude řešit ani škola,a tu mají ve volebním programu stejně jak lidovci.

60 francek francek | 3. listopadu 2010 v 20:51 | Reagovat

Proč by se to modrým strakám mělo vrátit až za 4 roky? Ti noví se Hoblinkovi v papiroch začnou přehrabovat a pujde bez pardonu aj s clankem v novinach.

61 čtenář čtenář | 3. listopadu 2010 v 21:02 | Reagovat

To,o čem píše škorpion nedostanou,pak je zbytečné nějak kalkulovat a ať jdou  rovnou do opozice všichni i s lidovci a komoušem, vlastně  od lidovců jen s jednou. Ta volební skokanka roku bude někde jinde.

62 já | 3. listopadu 2010 v 21:22 | Reagovat

Jestli potřebovali poradit,tak tady mají návod.Takže se to rýsuje ne 8:7 ale 9:6? Je to tak určitě?Pokud ano tak v pondělí nemusím nikam chodit to je jasné. A napadá mně půjdou tam ulambátaři Joskonata?To by mohlo být v úterý tady docela dobré zpravodajství.

63 vlčnovjan vlčnovjan | 3. listopadu 2010 v 22:04 | Reagovat

Jak že se budou rýpat starostovi v papírech! To by je k tomu musel pustit. Ti tak akorát párkrát do roka na schůzování se budou povalovat na židlích v klubu, na zavolání zvednou ruku a ke konci už je nebude ani bavit tam chodit.  Stejně co budou chtít to neprojde  a celá bublina splaskne.

64 KKV KKV | 3. listopadu 2010 v 22:16 | Reagovat

Myslím si, že je to stejně domluvené do předu už před volbama a tady to, v pondělí bude jen velké divadlo, kterým se něco zlegalizuje a dá se tomu určitá forma a oficialita. Moc se toho pondělním dnem pro naši obec nezmění, ba spíše naopak...

65 abeceda abeceda | 4. listopadu 2010 v 7:21 | Reagovat

Školská rada - dokázal bych si představit ve školské radě bývalé propuštěné učitele - Zemkovou, Slintáka, Kováře (za manželku). Potom by proběhkly nové volby školní rady za rodiče - pokud vím, tak vyhláška o volbách byla upravena - a nespokojení rodiče mají většinu. A Geržová začne mít špatné spaní!
Naši noví zastupitelé, o to to bojujte.

66 Magda Magda | 4. listopadu 2010 v 7:33 | Reagovat

Dohoda třetí

nevytvářejme si žádné domněnky

Pokud něčemu nerozumíme,je pronás lepší se zeptat a udělat si jasno,než si vytvořit nějakou domněnku. Od toho dne,v němž si přestaneme vytvářet domněnky,budeme komunikovat přesně a jasně,bez emocionálního jedu. Bez vytváření domněnek bude naše slovo bez hříchu.

67 názor názor | 4. listopadu 2010 v 7:44 | Reagovat

Uvedení učitelé nebyli propuštěni, ale „dobrovolně“ odešli. Nyní ve škole vládne naprostá spokojenost –alespoň je to tak podáváno všemi směry. A ředitelce se už teď asi špatně spí,když vidí, do se dostal do zastupitelstva. Ještě že v radě bude mít převahu Pijáček, tak má alespoň nějakou jistotu,že ji zase ubrání.

68 Kuba Kuba | 4. listopadu 2010 v 7:57 | Reagovat

Tož abych si teta podle třetí dohody udělal jasno sa zeptám, to abych si  nedaj Bože nevytvořil nejaků domněnku! Magdo dyž  si tady tak blbě plkala minule tož si řekla že sem nepatříš. A abych komunikoval přesněj tož co sem zas lezeš.Najdi si  na ty tvoje  magořiny nekoho jiného a neser. Lebo na tebe povoláme Fedora – a máš to napsané bez jedu aj hříchu (esli masíruješ a včíl nemáš koho, tož si rači di tancovat).

69 Magda Magda | 4. listopadu 2010 v 8:12 | Reagovat

Mám z tebe radost,Kubo,konečně toněkdo pochopil. Jen tak dál. Domněky si někdy tvořím i já,je těžké si je netvořit,ale snažím se o to, abych zbytečně slovem neubližovala druhým.

70 Tarantule Tarantule | 4. listopadu 2010 v 8:27 | Reagovat

Kubo, nebuď tak zlý, já bych se například také raději zeptala než se jenom domnívala. Ale za některé dotazy mňa pošlou do řiti nebo taky možu dostat po hubě.A pak buďme na sebe hodní!

71 Kuba Kuba | 4. listopadu 2010 v 8:44 | Reagovat

To su rád,že sem neco pochopil,ale ty si nepochopila nic dyž už si tady zas. Tož si to  tvoje mudrování rozšiř a neubližuj slovem ani písmem, lebo nás z tebe tady trefí šlak!!!!!!!!!!No a dyž se tady už neobjevíš tož na ťa budu hodný - aj na Tarantulu!!!

72 Kuba Kuba | 4. listopadu 2010 v 8:50 | Reagovat

Doplňuju - ale Tarantula je vždy vítaná!

73 Magda Magda | 4. listopadu 2010 v 8:55 | Reagovat

Teda,Kubo,ty máš ale páru. Víš,že mě to psaní začalo docela bavit?

74 škorpion škorpion | 4. listopadu 2010 v 9:53 | Reagovat

Ještě jste to nepochopili? Když Magdě zvednete sukni, tak tam uvidíte kule - je to převlečený Fedor!

75 čtenář čtenář | 4. listopadu 2010 v 10:02 | Reagovat

Fedor to není, ten byl hnusný, ale tomu to myslelo. Tento „autor“ evidentně nemá všech pět pohromadě (to je obyčejný blb). Že by další nasazený saborér (a sakra – domněnka)!

76 zúčastněný zúčastněný | 4. listopadu 2010 v 10:17 | Reagovat

Sabotér je přesné. Už nám podruhé těma úletama rozmlátila diskuzi. Padlo tady něco o masážích. Jestli je to ta, co myslím, tak tam už nevlezu! Pozor, od něčeho takového ruče pryč (i zbytek těla)!

77 Magda Magda | 4. listopadu 2010 v 10:25 | Reagovat

55
V dnešní době hodný=blbý,hnusný=chytrý

Ale jsem ráda,že si alespon na ty domněnky dáváte pozor,ale stejně je to málo. Trošku sezamyslete nad tím,jakou reakci vyvolala domněnka o Dacíkovi. Nejsou ty jedy kolem toho uplně zbytečné?

78 ? ? | 4. listopadu 2010 v 10:30 | Reagovat

A jakou reakci? Filosofko?  Ale žádné domněnky!

79 Magda Magda | 4. listopadu 2010 v 10:40 | Reagovat

Máš to zde 57 58.

80 ? ? | 4. listopadu 2010 v 11:03 | Reagovat

Nebylo zodpovězeno, pouze odkaz na cizí texty obsahující souhrn podnětů a úvah! To se týká i dalších bodů.  Ve vedených diskuzích naprosto běžné. Pokud tento styl je proti tvému vnitřnímu přesvědčení, tak nechápu, proč si nenajdeš blog své komunity. Stále dokola papouškuješ stejné. Jinak tvé přesvědčení o nepřípustnosti domněnek je pro mne víc než úsměvné! Dále se tímto již nemíním zabývat, pokud sis nechala vymýt mozek něčím takovým, co tady předvádíš, tak je tvůj problém, ale tady asi víc nepochodíš. Hold žádné chycené ovečky!

81 ATA ATA | 4. listopadu 2010 v 18:59 | Reagovat

Celé dopoledne jste se zde zřejmě výborně bavili (někteří až až – že Kubo). Předmětnou výše prosazovanou teorii jsem si již zhodnotila základním prostudováním z  dostupných materiálů a nevidím ani nejmenší důvod se těmito úvahami nějak hlouběji z hlediska mé osoby dále zabývat. S největší pravděpodobností toto bylo předváděno jako ukázka: ... „Jasného a čistého vyjádření co pro muže a ženy znamená žít jako mírumilovní válečníci v moderní době“ (citace jedné z  myšlenek). Další úvahy o této teorii jsou pro mne již jen zbytečná ztráta času.
Pokud se mezi vámi našli horliví přívrženci, doporučuji se kontaktovat a dojemné texty plné vyvážených myšlenek osekané od kde čeho vést přímo se zdrojem. Nedokáži posoudit, zda se jedná o osobu, která je tady již naznačena, opravdu se mně tomu nechce věřit, ale  to nechť si zájemci o nový životní styl ověří přímo v  místě jejího pravděpodobného  výskytu, který je zde také charakterizován. Dle mého názoru bude vhodnější, když na tomto diskusním fóru zůstanou nadále jen příznivci zavedeného stylu (a to jak ti pro - tak ti proti), což značí uvádění myšlenek, dojmů, výhledů, polemik, kritiky a samozřejmě i domněnek.
Pokud si autorka pro ni tak životně důležitých podnětů založí své vlastní stránky, rádi jí zde uděláme  prostor pro reklamní šot!

A nyní si dovolím poněkud z jiného soudku: vyňato z Brodského zpravodaje č. 11 – část z oslovení voličů UB  – autor  Ing. Ladislav Kryštof, starosta města

„Vy, voliči, máte své nezadatelné právo jednou za čtyři roky rozhodnou a nikým nesmí být uplatňována snaha vaši volbu různě vykládat, či dokonce záměrně měnit. Dokázat přijmout od voličů „červenou kartu“je také součástí politické kultury.“

Tak nevím, myslíte, že by toto mohlo zaznít v pondělí  i od toho našeho…! A jak tedy je to s tou zdejší politickou kulturou?

82 škorpion škorpion | 4. listopadu 2010 v 19:17 | Reagovat

Zdejší politická kultura jednoduše stojí za hovno!

83 no a co no a co | 4. listopadu 2010 v 19:41 | Reagovat

No a co, tomu našemu víc sluší kroj!

84 Tarantule Tarantule | 4. listopadu 2010 v 21:04 | Reagovat

K příspěvku od ATY - pěkný citát - ale právě on dostal "zelenou", ale je mu to k ....... !Koalice rozhodla jinak.

85 fanda fanda | 4. listopadu 2010 v 21:06 | Reagovat

Bojím se, že červenou kartu tady budou muset neprávem přijmout Nezávislí. Ale už jenom pohled na pana místostarostu(-ku) bude příjemný. Neuspěli( aspoň ne dostatečně) a přece tam budou sedět! A vůbec se nebudou stydět, že sedí někde, kde po právu nemají být. Těším se na jejich výraz ve tváři, zda se mi opravdu potvrdí, co si o nich myslím. A kluci z Nezávislých, možná to, co Vám upřeli teď, jim později doooostatečně vrátíte. To Vám všem od srdce přeji.

86 radioulambatar radioulambatar | 4. listopadu 2010 v 21:23 | Reagovat

Rádio Ulambatar nesmi chybět tam ,kde se něco děje!! Pro ty, co si nechají ujít tuto podívanou, připravuje obsáhlou reporáž i s foto. Připomíná, i když nejste zastupitelé, máte právo klást připomínky a aktivně se účastnit veřejného zasedání.

87 čtenář čtenář | 5. listopadu 2010 v 10:23 | Reagovat

O naší obecní politické kultuře nemůže být v současné době řeč. Na obci kují pikle, aby si zajistili posty. Je to odporné, ale jak vidno, vůbec to s nima nezamává. A jejich voličům to nevadí.Blahopřeji!

88 dotaz dotaz | 5. listopadu 2010 v 14:35 | Reagovat

Co se vám pořád nelíbí,budou pokračovat ti,co to už umí,žádní amatéři,co se teprve budou učit. Pojede to dál jak bylo, můžeme být rádi,že to tak dopadlo.

89 tu tu tu tu | 5. listopadu 2010 v 15:19 | Reagovat

A s které planety to to tu zase zabloudilo?

90 Magda Magda | 5. listopadu 2010 v 15:31 | Reagovat

V této obcijsem se rozhodla žít,volila jsem členy z ODS i z nezávislých,čtyřmi dohodami jsem vám chtěla vlastně pomoct,abyste si uvědomili,že tudy cesta nevede a to jsem jen dle vás hodný=blbý člověk a žádný nezdravě ambiciozní politik. Otázka:"Až bude někdo z vás starosta nebo místostarosta,taky mi bude on nebo jeho kamarádi tak škaredě nadávat?"

Přeji vám hodně uspěchů a tedy zkusme být na sebe hodní,ju?

91 dotaz: vem to v potaz! dotaz: vem to v potaz! | 5. listopadu 2010 v 15:33 | Reagovat

Z žádné planety,to je realita, pokud nebudeš hulit trávu nebo chlastat, tak za střízliva to musíš uznat!!!!!

92 Kuba Kuba | 5. listopadu 2010 v 15:47 | Reagovat

Tož ty si tá,co k vůli které ti co mají být na obci tam nebudú!A to tady eště vystrkuješ! Eslis žila nekde inde, taks tam rači měla čučet, nebyla by žádná škoda!A esli se natřípáš a myslíš, že sme z toho v šoku, tož jedině ten tvůj dyž sa vrátí od pochcaných! Inak každý na tebe sere, tož co bysme ti nadávali -hlavně daj už pokol a di rači umyt nádobí, kuchyňko!.

93 Magda Magda | 5. listopadu 2010 v 16:15 | Reagovat

Studuji třetí ročník psychologie,Kubo,ty jsi ojedinělý případ,mužu o tobě napsat seminární práci? Jinak děkuji za odpověd,stačila.

94 Oleg Koševoj Oleg Koševoj | 5. listopadu 2010 v 16:47 | Reagovat

Jenom čtyři, Magdo, ale jich je už pět! Máš dostatky v uvědomění! A pozor, jestli tady budeš dál dávat opruz,tak požádáme "Dona", ať vydal ve prospěch všech Mongolů šestou dohodu ve smyslu,  že jsi pohnána v jakýkoliv anál - pokud jsi to nepochopila - tak to je výzva,abys táhla do řiti! Už ti to zde opakujeme furt a není možné tu tvoji rádoby demenci překonat!
Pokliď si u svých a pak mudruj!

95 tu tu tu tu | 5. listopadu 2010 v 16:55 | Reagovat

Nepiju,nehulím.K mému věku se to jaksi už nehodí i když abstinent na 100procent taky nejsem. Taky to tu jedni říkali jak to umí a trvalo to desetiletí.Nikdo není nenahraditelný.Nevolíme jednu stranu jako kdysi,je tu demokracie a lidi si mouhou rozhodnout sami.A rozhodovali ,bylo to vidět co volili.Jen někteří jak jsou naučeni s minula volí jedno a to samé,hold zvyk je železná košile.

96 Kuba Kuba | 5. listopadu 2010 v 17:07 | Reagovat

Možeš ale esli chceš neco vzeřejnit tož sa nauč pravopis, inak že by ty si měla ze studií neco za sebou - podle teho jak nemyslíš a  vypadáš máš za sebou teho moc, ale nic co by povznášelo ducha!

97 Bořek Bořek | 5. listopadu 2010 v 17:10 | Reagovat

Vážení diskutující,
obdivuji Vaši výdrž, jak dokážete mláti prázdnou slámu. Ze začátku byla diskuse přínosná a zajímavá. Teď je to fórum o pomluvách a o zprávách agentury JPP (jedna paní povídala). Snad schůze zastupitelstva trochu přidá čerstvého vánku na Vaše stránky a odnese závan závisti a pomluv. Chtělo by to trochu objektivity. Vy jste ty volby přece nevyhráli... Tak kde asi udělali soudruzi chybu?

98 ? ? | 5. listopadu 2010 v 17:17 | Reagovat

O kom mluvíš, o Komančích?

99 radioulambatar radioulambatar | 5. listopadu 2010 v 17:19 | Reagovat

Kdo chce debatovat o ustavujicí schůzi, jak to dopadne, proč jedni vyhráli, druzí ne atd. přejděte na Na verandě na lavici. Magdě se omlouvám za vulgarismy uvedené v komentářích a zvažuji, že budu takové příspěvky mazat ač nerad.

100 dotaz dotaz | 5. listopadu 2010 v 17:24 | Reagovat

Když vymažeš Magdu, nemusíš mazat vulgarismi (a vlastně jaké?).

101 Kuba Kuba | 5. listopadu 2010 v 17:27 | Reagovat

Tož dyž sa tady nemožu bránit "šest pět" tož si ty tvoje stránky styč ... do ucha!

102 Oleg Koševoj Oleg Koševoj | 5. listopadu 2010 v 19:39 | Reagovat

Návrh: Kdykoliv se objeví text té potrhlé masérky, tak na to nikdo nebude reagovat a bude pokoj! Asi ji nasadil..., ale při jejím ujetí to ustálíme! Baba je už  stará a  v přechodu a začíná mít tlaky! Čekají nás horší!

103 čtenářka. čtenářka. | 5. listopadu 2010 v 19:56 | Reagovat

Nevím, proč chytají některé příspěvky z Magdy takového nerva. Sice ji neznám, ale z jejich příspěvků dokážu usoudit nejenom na její vyjadřovací schopnosti, ale také na její intelekt. A ten nás " nikoho " nemůže urazit. Jen ji nechte, ať si dýchá. Zřejmě ji doma nikdo neposlou chá.... Chudina!

104 Výzva Výzva | 5. listopadu 2010 v 20:11 | Reagovat

Joskone, to jsi chtěl opravdu, aby se diskuse ubrala tákovým směrem ? Měl jsem o Tobě lepí mínění,to je tollik proklamovaná svoboda slova ? Nebo to musí být pořád a za každdou cenu s urážkami?Doposud jsem si tady četl se zájmem a byl na Vaší straně, ale teď už to ztrácí úrověŇ.Chápu - zima na krku, večery dlouhé - ale bavit se dá i jinak než urážkmi.

105 Mongol Mongol | 5. listopadu 2010 v 20:12 | Reagovat

Souhlas. Je to o ničem.

106 Výzva Výzva | 5. listopadu 2010 v 20:13 | Reagovat

Souhlas - určitě nám to nejlépe zdůvodní slešna ATA:::::::::

107 Výzva Výzva | 5. listopadu 2010 v 20:14 | Reagovat

Chtěl sem: slečna nebo vlastně paní - furt slečna?

108 ATA ATA | 5. listopadu 2010 v 22:36 | Reagovat

Dle mého názoru - 100 je už opravdu hodně, natož tak přes - navrhuji jít na nově nahozenou diskuzi.
Poz.: Nějak jsem nepochopila narážku, na to slečnovství. Výzvo? Máš snad představu, že jsem na tom tak špatně, že nedokážu urvat chlapa? Tak přijď na baňu – 15.11. slavím s tím svým 30 let otročiny (té mojí)!

109 buying_viagra buying_viagra | E-mail | Web | 8. června 2014 v 22:43 | Reagovat

Hello!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama