Jako má věřící svého zpovědníka, starosta obecní zpravodaj, Mařenka suchou vrbu u rybníka, tak já mám Rádio Ulambátar.


Horoskop 20.-26.12.

19. prosince 2010 v 8:05 | Stará vědma. |  Horoskop
Úsudek na osud lidí: na určitou dobu od 20.12. - 26.12. t.r. podle hvězd, pohledu do očí, kávových sedlin, čar na rukou, věštecké koule, klepů v obci a brouzdání na Google:


Obrázek od Caty.Kozoroh.
23.12.-20.1. Je to pro vás celkem dobré období. Pro ročníky 1958, 1961 a 1976 bude trochu zkaleno sňatky a rozvody. Při poslední události pozor na nové zamilování se. Co horšího by z toho mohlo být, než nový sňatek. Cinkání vánočních zvonečků se vás příliš nedotkne, polezete na nervy kde komu!

Vodnář
21.1.-19.2. Mladé ženy si musí dát pozor na starší muže a naopak. Čeká vás nesouměrný týden - všechno bude jinak, než si myslíte. Spíše než něčemu praktickému se věnujte studiu. Nejlépe anatomii protějšku. I tak to nebude kdoví co! Nevěřte přetvářce o uspokojení!

Ryby.
20.2.-20.3. Setkáte se s člověkem, který pro vás kdysi mnoho znamenal a teď ve vás vzbudí jen trapné rozpaky. Trvejte na svém původním stanovisku a to nejen v této záležitosti, ale i ve všech následných, které budete řešit. Jistě pro ženy se rýsuje určitá možnost početí - pozor na Indiány - červená není ve zdejších krajích "in".

Beran
21.3.-20.4. Starší ročníky, dejte na sebe pozor! Zvýšenou aktivitu, která vás popadne, směřujte k povzbuzení těla i ducha, nikoliv k získání hmotných statků. Mohlo by se vám to vymstít. Ženy narozené v březnu - pozor na jazyk! Následky by mohly být nepříjemné. U mužů se zvýšená potřeba tekutin nevyplatí - nebude s vámi mluvit ani kredenc!

Býk.
21.4.-20.5. Ženám narozeným v dubnu přinese toto období určitou vykolejenost a melancholii. Pro ostatní to bude významný týden, protože konečně přijdou na to, co jim v životě vadí, a začnou to řešit. Zdá se, že se vylepší také vztahy mezi rodiči a dětmi. Mezi manželi to nebude stát za nic!

Blíženci.
21.5.-21.6. Pokud máte zdravotní potíže, znatelně se vám uleví. Příčinou bude také milostné vzplanutí, které vás očekává, a postihne i ty zdravé. Nová situace, ve které se ocitnete, vám dá sílu řešit dlouho odkládané problémy, a to s úspěchem. Zdá se, že dělání báboviček na cizím písečku, je lákavější!

rak.
22.6.-22.7. Musíte si dát na sebe pozor! Dobře se oblékejte a nevyhledávejte průvan. Vaše tělo je oslabeno a můžete chytit chřipku, ne-li něco horšího. Mnohé čeká seznámení se vzácným člověkem, který pomůže k duševní rovnováze. Pokud si ho nastěhujete domů, nebudete se stačit divit!

Lev.
23.7.-23.8. Zcela nepříznivé období k jednání na úřadech, pokud nebude zbytí, vyvarujte se úředníků narozených ve znamení štíra. Jsou to pro toto období ti nejhorší. I vzhledem k tomu, že rozbijete nejkrásnější ozdoby na stromeček, rodina vás vezme na milost. Pokud se vám pokazí auto, raději kupte nové, oprava se nevyplatí!

Panna.
24.8.-23.9. Pokud vás čeká životní rozhodnutí, odložte je o týden. Doba je příznivá pro prodej a koupi. Většinou z toho vyplyne finanční zisk, který na čas odstraní hmotné starosti. Čeká vás nečekané pozvání. Ikdyž to bude důvod k zamyšlení, přijměte je.

Váhy.
24.9.-23.10. Složitá jednání absolvujete s úspěchem a pokud vás žádné nečeká, tak jej vyhledejte! Bylo by chybou nevyužít tak příznivého osudu. Kam sáhnete - tam bude úspěch. Ale příliš si nemyslete, v dalším období to bude o hubu. A když ne o hubu, tak o podstatnou část úspor!

Štír.
24.10.-22.11. Po neděli to vypadá na trochu nervozity, ale stačí buď sauna, pokud ji nesnášíte, tak procházka ve dvou. Také je možné se věnovat fyzické práci, která přináší uklidnění největší. Zamyslete se nad svým zdravím, je čas jít k zubaři (u mužů) a ke gynekologovi (u žen), nedoporučuji to přehodit.

Střelec.
23.11.-22.12. Žijete příliš překotně. Měli byste se zastavit a promyslet význam dosavadního pachtění. Porovnat, zda by to nešlo klidněji a s lepším výsledkem. Možná by na čas pomohla i změna prostředí. Vyhlídky do budoucna však nejsou příliš komplikované ani líbivé. Ženy, pozor na muže ve znamení panny!
 


Komentáře

1 Rosnička Kuňka Rosnička Kuňka | 20. prosince 2010 v 8:10 | Reagovat

Vydáno od neděle 19.12.2010 22:00 do čtvrtka 23.12.2010 12:00:
Na jev: LEDOVKA/NÁLEDÍ (VYSOKÝ STUPEŇ NEBEZPEČÍ):
      Jihomoravský
      Zlínský
      Olomoucký
      Moravskoslezský
      od pondělí 20.12.2010 12:00 do středy 22.12.2010 12:00

Na jev: SNĚHOVÉ JAZYKY (NÍZKÝ STUPEŇ NEBEZPEČÍ):
      Karlovarský
      Pardubický
      Královéhradecký
      Liberecký
      Ústecký
      Olomoucký
      Moravskoslezský
      od neděle 19.12.2010 16:00 do pondělí 20.12.2010 12:00

Do střední Evropy začne proudit teplý vzduch od jihozápadu.
V noci na pondělí budou v Čechách postupně od západu sněhové srážky v
polohách pod 600m přecházet ve smíšené nebo dešťové, při kterých se bude
místy tvořit ledovka. Místy, zejména v Čechách, se bude ledovka tvořit i
během pondělí, avšak na severozápadě a severu Čech budou převládat srážky
sněhové.
Místy bude tvorba ledovky nebo i náledí pokračovat na celém území ČR i v
úterý a ve středu.
Dnes večer, v noci a zítra dopoledne se při větru zejména na severozápadě a
severu ČR budou tvořit sněhové jazyky, na horách i závěje. Na severozápadě
a severu Čech může spadnout 5 až 15 cm nového sněhu.
Doporučení ke zmírnění následků jevů:
-Sledovat vývoj situace a být velmi opatrný při chůzi venku.
-Při cestování sledovat zpravodajství Zelené vlny a jezdit velmi  opatrně.
-Na horách sledovat informace Horské služby a dodržovat jejich  pokyny
(http://www.horskasluzba.cz).
Vydalo: Centrální předpovědní pracoviště ČHMÚ

2 Rosnička Kuňka Rosnička Kuňka | 23. prosince 2010 v 11:44 | Reagovat

V pátek a v noci na sobotu bude přes naše území postupovat dále k východu výrazná studená fronta.
Za studenou frontou bude přecházet déšť ve všech polohách od západu ve sněžení a teploty klesnou pod nulu. Při poklesu teplot pod bod mrazu se bude tvořit
náledí, a to v Čechách v pátek (24.12.) odpoledne a večer, na Moravě a ve Slezsku během noci na sobotu (25.12.) a v sobotu během dne.
V západní polovině Čech se může ledovka nebo náledí při teplotách kolem nuly tvořit i před začátkem platnosti výstrahy (v noci z 23.12. na 24.12), ale v menší míře než během následujícího přechodu studené fronty.
Od pátečního do sobotního odpoledne v Čechách místy napadne 10 až 15 cm, v horských oblastech 15 až 25 cm nového sněhu. Během noci z pátku na sobotu bude zesilovat severozápadní vítr a postupně se začnou v Čechách, během sobotního dne i na Moravě a ve Slezsku, místy tvořit sněhové jazyky, v polohách nad 700 m i závěje. Vítr bude slábnout v neděli (26.12.) během dne. Vlivem výrazného oteplení, kdy teploty během čtvrtka a pátku vystoupí ve východní polovině území výrazně nad nulu, očekáváme zejména na východě území ČR rychlé odtávání sněhové pokrývky, které bude během pátku doprovázené občasným deštěm. V důsledku toho očekáváme zejména ve východní části ČR vzestupy hladin vodních toků, které mohou dosáhnout 1.SPA, ojediněle i 2.SPA. Vzestupy zastaví výrazné ochlazení z pátku na sobotu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama