Jako má věřící svého zpovědníka, starosta obecní zpravodaj, Mařenka suchou vrbu u rybníka, tak já mám Rádio Ulambátar.


Horoskop 27.12.-02.01.2011

26. prosince 2010 v 17:00 | Stará vědma. |  Horoskop
Úsudek na osud lidí: na určitou dobu od 27.12.2010 - 02.01.2011 podle hvězd, pohledu do očí, kávových sedlin, čar na rukou, věštecké koule, klepů v obci a brouzdání na Google:

Obrázek od Caty.

Kozoroh.
23.12.-20.1. Pokud můžu poradit - přemýšlejte. Situace, které se kolem vás vytvoří, lze lehce zvládnout pouhým rozumem. Nenechte si radit a když, tak si rady nechte projít vlastní hlavou. Pokud žijete v milostném opojení, střezte se sporů, opojení by brzy opadlo! Stejně tak jako vidina k nabytí případného majetku

Vodnář
21.1.-19.2. Lze počítat s určitou únavou, o které nebudete vědět, kde se vzala. Uklidněte se a nehoňte se za vidinami a falešným pozlátkem. Nejllepším lékem budou lehčí domácí práce, případně četba Shakespeara v originále. Do budoucnosti pohlížejte bez obav. Možná příjde zpráva, která s vámi zatřese - vězte, kde co se dá přežít!

Ryby.
20.2.-20.3. Jste se sebou příliš spokojení a to by se mohlo vymstít. Podívejte se kolem sebe a snažte se na svůj život podívat novýma očima. Poznáte, že váš život není tak vyrovnaný, jak si myslíte. Když si nasadíte brýle, dokonce přijdete na to, že stojí za "nic"! Nevadí, v úterý potkáte někoho, kdo vám to vylepší.

Beran
21.3.-20.4. Toužíte po cestování a zdá se, že vaše tužba v tomto období dostane konkrétní podobu. Podaří se vám také vyřešit záležitost, která se dlouho táhne a zatěžovala vás. Pozor na zdravíčko! Ledovka je na obzoru stejně tak, jako vaše zlomenina některé z končetin.

Býk.
21.4.-20.5. Stačí trochu sebeovládání a budete koukat, jak se výrazně zlepší vztahy v rodině. Zejména u tchýně (tchána) to bude kvitováno s povděkem. U rozvedených a svobodných možnost navázání nového perspektivního vztahu. Zaměřte se na zlepšení kondice, v sexuálním pnutí to budete potřebovat.

Blíženci.
21.5.-21.6. V lásce a soužití to nebude vyrovnané, neshody nelze podceňovat. V ostatních věcech to bude úspěšný týden, i když skončí velkou únavou. Ale tu nepodceňujte, způsobila ji vaše nebývalá aktivita. Je to prostě zvyk. Tak dlouho se budete honit, až padnete na hubu!

rak.
22.6.-22.7. Týden pro vás nezačne dobře, budete v jakémsi intelektuálním útlumu. Nevyhledávejte proto žádnou společnost a pokud možno, ani o ničem nerozhodujte. Koncem týdne nastane zvrat k lepšímu. Je možné setkání s člověkem, který pro vás bude v budoucnu, pokud s ním budete udržovat intimní vztah, hodně znamenat.

Lev.
23.7.-23.8. Nastává celkové zlepšení. Být vámi, tak si koupím los. Budete-li mít správná čísla, určitě vyhrajete. Vůbec je to období vhodné pro získání hmotných statků. Přesto radím k rozvaze, pokud se tato situace vyskytne. Nedoporučuje žádná převratná předsevzetí - když to malování vašeho domu tak dlouho počkalo, proč s tím začínat zrovna na Nový rok.

Panna.
24.8.-23.9. Budete hodnotně obdarováni a vůbec tento týden je ve znamení příjemných zážitků. Nenechte se však zmást a na úspěchy pohlížejte střízlivým okem. Delší cestu raději vynechejte. Ikdyž byste si užili, přesto vám hrozí ztráta zavazadel, dětí, možná i cti.

Váhy.
24.9.-23.10. Jste v týdnu vhodným pro vážná rozhodnutí, musíte však projevit vážnost a cílevědomost. Vaše choutky se ustálily a pokud nepřeberete v Horní - Dolní, může to být kvalitní týden. Ovšem toto se netýká Silvestra, to přeberete určitě a vstup do následného období bude provázen tichou domácností.

Štír.
24.10.-22.11. Nebude to stát za nic. Věci, které by vás jindy potěšily, vás budou deprimovat. Snažte se tomu vyvarovat tím, že budete věnovat všechen volný čas oblíbenému rozptýlení. Přes erotické novátortství cesta rozhodně nevede.Tam byste se tak akorát ještě více ztrapnili."Venušiny kuličky" rozhodně necpěte tam, kam nepatří!

Střelec.
23.11.-22.12. Toužíte po změně a zároveň se bojíte, což vede k nerozhodnosti a tápání. Pramení z toho i zádumčivost. Mohu-li poradit, rozhodněte se již konečně a žijte podle toho rozhodnutí. Dejte pozor na své osobní potřeby - není třeba vše (včetně tělesných tekutin) při setkání na Pepčíně "ventilovat"!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama