Jako má věřící svého zpovědníka, starosta obecní zpravodaj, Mařenka suchou vrbu u rybníka, tak já mám Rádio Ulambátar.


Horoskop 6.-12.12. + počasí na Vánoce

5. prosince 2010 v 7:05 | Stará vědma. |  Horoskop
Úsudek na osud lidí: na určitou dobu od 06.12. - 12.12. t.r. podle hvězd, pohledu do očí, kávových sedlin, čar na rukou, věštecké koule, klepů v obci a brouzdání na Google:

  
Obrázek od Caty.
                  
                            
Kozoroh.
23.12.-20.1. Budete se muset smířit s tím, že nastanou podstatné změny ve vašem okolí. Přespřílišná opatrnost, která je vám někdy vlastní, však již nebude na místě. Pěstujte si ducha, budete jej potřebovat při své veřejné činnosti. Dětem kupte to, co chtějí. Jinak vás fouknou posléze do domova důchodců.

Vodnář
21.1.-19.2. Tento týden jakoby vznikl pro vás. Vaše ambice mají i nadále zelenou. Pěstujte si schopnost snadno se seznamovat s lidmi a učte se umění s nimi jednat. Zažijete mnoho změn, ne všechny však budou znamenat finanční přínos. Na přátele příliš nespoléhejte. Pokud si od vás půjčí prachy, ty už neuvidíte.

Ryby.
20.2.-20.3. Optimismu, který je vám vlastní, je sice na místě, ale nijak to neznamená, že můžete zavírat oči před realitou. Nepodlehněte pasivitě. Neupadněte do filosofování, doba přeje činům. Proč čekat s chozením do posilovny až po Novém roku?

Beran
21.3.-20.4. Jelikož nemáte šéfovské vlohy, nehrňte se příliš vysoko. Pro vás tento týden je týdnem vola. Kam se vrtnete, tam budete jasní tz. pro smích. Vezměte si dovolenou a celý týden raději nevylézejte.

Býk.
21.4.-20.5. Budete se muset rozhodovat, a to až příliš často. Pro vás by bylo lepší se rozhodnou pro něco hodnotného a trvalého - pánové, prostě manželce pod stromeček ten kožich kupte a bude pokoj. Pokud ne, hledejte bezpečí u vzdálených rodinných příslušníků.

Blíženci.
21.5.-21.6. Váš praktický přístup je jistina, které se musíte držet. Nepodléhejte žádným emocím, a to ani sexuálním. Finanční úspěch se jeví pravděpodobným. Pokud se nedostaví, tak se dostaví exekutor.

rak.
22.6.-22.7. Udržte si svůj životní styl za každou cenu. Ten vám totiž dává pocit jistoty a vyrovnanosti. Nežijte také ze dne na den. Ikdyž doba plánování nepřeje - plánujte. Péče o zdraví je nanejvýš potřebná. Vyvarujte se sporům, boj z blízka vám není vlastní.

Lev.
23.7.-23.8. Nesnažte si ulehčit život. Vaší povaze prospívá tvrdá práce. Jinak se utopíte v obavách o svůj životní standart. Nebojte se rad, zdá se, že je budete potřebovat. Ovšem pokud by to byla blbá rada, tak se řiďte raději svým rozumem, pokud je k mání.

Panna.
24.8.-23.9. Toužíte po klidu, ale ten má člověk až v hrobě. Klid vám nezajistí, když se budete snažit s každým vyjít. Vaše praktičnost se nijak nezlepší, ale iniciativní přístup k životu by vám mohl prospět. Není od věci si udělat pořádek v rodině a příležitostně vymlátit hospodu.

Váhy.
24.9.-23.10. Nemějte obavy z budoucnosti. Bojíte se vlivu jiných lidí na váš život. Prospěje vám trochu méně podezíravost a více naděje. Jste v podstatě dobrodružné povaha, tak čeho se bojíte? Staňte se nezávislým (ovšem nezapomeňte se zeptat na povolení partnera).

Štír.
24.10.-22.11. Vaše složitá povaha vám život nijak neulehčuje. Čeká vás dobrý rodinný život a zlepšení finanční situace. Prospělo by trochu více důvěřovat okolí. Jenom klidem a rozvahou můžete uspět. Ikdyž přiznejte si, sexuální dobrodružství by také nebylo marné!

Střelec.
23.11.-22.12. Máte mnoho obav a to nejen o sebe. Je to způsobeno vašimi velkými nároky na sebe a okolí. Vaše životní dráha má lepší vyhlídky než vaše finance. Zdá se, že by vám prospěla větší přizpůsobivost k okolí.Jinak by se vám to nemuselo vyplatit.


...a protože jsem ještě nezodpověděla vaši dotěrnou otázku: "Jak bude na Vánoce?", tak tedy:

Vzhledem k tomu, že rychlost a tání grónských ledovců se před pěti lety náhle a bez varování výrazně zvýšila, ptáci před podzimním odletem pelichali více než jindy, Helča chodí brzy ráno svižnějším krokem a na kompl mě sedla probuzená moucha usuzuji, že na Vánoce bude hnusně téměř deštivo. Pokud budete chtít přes okno vidět bílé poletující vločky, tak si je na to okno nalepte. Výhoda je nesporná v tom, že na neodmeteném chodníku nebudete házet držky. Za zbytečné považuji nákup čehokoliv k lyžování, bruslení, hokejování apod. Doporučuji zvýšit kapesné dětem, protože zimní radovánky se budou soustřeďovat u automatů, odrostlejší do hospody. Nepodléhejte panice, i vyvalování u televizoru má svůj půvab, hlavně v noci pokud přeladíte na stanici s erotikou. A závěrem zcela nezpochybnitelná jistota: Když nebude pršet, tak nezmoknete!" No a protože se mně právě srazila buchta, tak je možné, že to bude všechno úplně jinak!
 


Komentáře

1 Kuba Kuba | 5. prosince 2010 v 10:36 | Reagovat

Tož pepine mám v horoskopu vymlátit hospodu.Tož kdy sa sejdem v Horní,co?Už dlúho zaslúžíš po paštěce!

2 pepin pepin | 5. prosince 2010 v 13:43 | Reagovat

Ná tož Kubo, já tam mám zaséj to zlepšéní financí. Tož až si dáme po paštěkách, tož byzme sa mohli aj ožrat. Moja to platí!

3 Kuba Kuba | 5. prosince 2010 v 14:24 | Reagovat

Si moja krevní skupina.Esli tvoja platí,tož vynechajme ty prúplesky,ty nechajme na indy,a ožerme se zavčasu,dokáď laňka bude sypat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama