Jako má věřící svého zpovědníka, starosta obecní zpravodaj, Mařenka suchou vrbu u rybníka, tak já mám Rádio Ulambátar.


Silvestrovské noviny.

28. prosince 2010 v 17:47 | Joskonata. |  Články
politické události:
 - Totální rezignaci na svoje posty ohlásilo vedení místní rádoby radnice. Poté, co se k nim zcela nečekaně a k úžasu celého okolí dostavilo svědomí, jednotlivci uznali, že již takto dál "ne" a od Nového roku jednoho vede v evidenci Úřad práce, druhá jezdí na noční do UH.

Jedním z jejich posledních přijatých usnesení je, že ušetřené peníze za odměny zastupičů připadnou Radiuulambátar na provoz, vlastní doménu, vybavení, reklamu a zahraniční dovolenou na zotavenou. Taktéž jim konečně došlo, že tento vzniklý mongolský směr je naprosto bezkonkurenční a zpočátku jimi zcela mylně charakterizovaný, neboť nepochybně slouží ke kladné osvětě místních občanů.

- Naše ulambátarová dvojka proslulá svou sehraností (IF + ATA ) odjíždí na pozvání čelních představitelů Ghany napomáhat při vedení agresivní volební kampaně, s jejíž modelem slavila nebývalý úspěch v místní obci. Původně byla pozvaná celá skupina kolem radia, ale pro zachování chodu byli zbývající členové ponecháni zde z důvodu udržení provozu stránek.  Základem celé koncepce bude lhaní, zesměšňování, urážky apod.. Věříme, že naši v tomto si povedou naprosto jedinečně, neboť prošli tvrdým mongolským výcvikem.

- Průlomové rozhodnutí!!! "Kausa 5 cm" nabrala nečekaných obrátek. V novém rozhodnutí Nejvyššího soudu v Praze bylo ustanoveno, že zateplení na fasádě se nebude strhávat - takže J. Pešl vyhrál (údajně se přimluvil jeho soused). Ovšem hned v zápětí padlo další rozhodnutí, že se nechá raději zbourat celý barák - to pro jistotu,kdyby zase něco někomu mělo v budoucnu vadit. Na zbořenisku se chystají ti, kteří se na této kauze podepsali a dávali razítka, nafotit obecní kalendář pod názvem :"Vaše starosti - naše radosti!"

Prasečí 69.

z kultury:
- Na celorepublikové turné se chystá Vlčnovjanka a to s programem zpracovaným na motivy letošních volebních událostí " A já ťa nechcu a já ťa nemiluju". V první polovině nového roku budou natáčet další CD s ústředním popěvkem "Chlapci Vlčnovjané"- dle inovované verze poprvé zveřejněné na našich stránkách.

-Vítězem výběrového řízení na autora nové kreslené publikace o Vlčnově se stal Joskon. Uspěl v nebývalé konkurenci dalších 156 uchazečů. Porotu přesvědčil svým kreslířským stylem a taky hrozbou, že o nich začne psát na Rádiu Ulambátar. Vítězství je spojeno i s milým obdarováním od vedení klubu a Spolku Jízdy králů, od kterých obdržel hotovostní prémii ve výši 50 tisíc Kč. Blahopřejeme.

sport:
-V sezóně 2011-2012 chce vedení místního fotbalového klubu přihlásit do soutěže mladší a starší žáky a dorostu dalo za cíl postoupit o třídu výš. Doufáme, že se tedy těm školou povinným podaří školní rok ustát bez ztráty kytičky a opravdu o třídu výš postoupí.Metla.
společenský rubrika:
- Vdolečkový trh je neúprosný! Místní vdolečková pekařka S. se  rozhodla prodávat své výrobky o 2 Kč levněji než její sokyně. A to celý kalendářní rok 2011. Podstata spočívá v provedení menší změny receptu - nebudou plněné ani sypané a už vůbec ne z dvojího těsta. Zato se přidá více kvasnic. Umožní jí to nové trouby. 

- Na letošním silvestrovském setkání na Pepčíně se nebudou počítat půllitry a zvolení radní nehodlají dle nastolené linie na veřejnosti podporovat konzumaci alkoholu. V důsledku toho každý příchozí bude podroben důkladné osobní prohlídce za obstoupení mongolskými milicemi. Na základě obecního zájmu se povolají psovodi se svými speciálně cvičenými věrnými (psy) na očichávání zúčastněných (těmi psy),aby možnost vnesení alkoholu na akci byla snížena na minimum.

- Radioulambátar zavádí na stránkách od Nového roku odpočtový kalendář, který bude vyměřovat, kolik času ještě zbývá do nových voleb. Je to jedna z nových forem zavedení služby pro naše občany, aby měli přehled, jak dlouho ještě musí vydržet!
 


Komentáře

1 pepina pepina | 28. prosince 2010 v 20:46 | Reagovat

Není náhodou ten obrázek s prasatama pootočený?

2 Silvestrovské očko Silvestrovské očko | 29. prosince 2010 v 8:43 | Reagovat

JAK SE KDO SPRCHUJE

ŽENA
Svlékne si věci a rozdělí je do koše na prádlo - zvlášť tmavé a světlé. Jde do koupelny v župánku. Když po cestě do koupelny uvidí manžela, zahalí všechno, co by mohlo být vidět. Podívá se na to, co jí Pán Bůh nadělil. Hlavou jí proběhne, že by měla dělat víc lehsedů, nohzdvihů... Zapne sprchu. Vydrhne si obličej něčím meruňkovým s drcenými kousky. Použije zvlášť žínku na obličej, ruce, nohy, houbu, širší houbu a pemzu. Umyje si vlasy jednou  okurkovým a pak šalvějovým šampónem obohaceným 4vitamíny. Umyje si vlasy znovu, aby se ujistila, že jsou OPRAVDU umyté. Dá si do vlasů grapefruitovo - mátový kondicionér, obohacený skutečnou  vášní ovoce. Spláchne kondicionér. Oholí si podpaždí a nohy. Vyleze z vany a stoupne si přímo na kobereček v koupelně. Utře se ručníkem velikosti menšího státu. Vystříká vanu přípravkem proti plísni. Setře veškerá mokrá místa ve sprcháči. Vrátí se do ložnice oblečená v župánku a s ručníkem na hlavě.

MUŽ
Svlékne se sedě na kraji postele a nechá hadry jen tak pohozené. Do koupelny jde nahatý. Když na cestě do koupelny uvidí  manželku, zahoupá dindonem a udělá WOO WOO. Obdivuje se svému tomu onému a podrbe se na prdeli. Podívá se, co mu to Pán Bůh nadělil za super tělo. Zapne sprchu. Umyje si obličej. Většinu času stráví omýváním úžasných dolních partií. Vytroubí si frňák do ruky a spláchne to vodou. Umyje si vlasy. Udělá si šamponové číro. Chlupy nechá na mýdle. Čůrá ...a čůrá ...a čůrá. Nic pořádně nespláchne, vyleze z vany mimo  kobereček. Utře si jenom prdel a předloktí. Nakreslí kozy na zrcadlo, aby se cítil jako chlap. Setřepe z oného vodu. Pokud projde kolem manželky, zahoupá s ním a udělá znova WOO WOO.

3 Brouk pytlík Brouk pytlík | 29. prosince 2010 v 10:58 | Reagovat

[2]: No je to výstižné, dělám to tak, hlavně to podle poslední věty. Jenom to šamponové číro mně už tak nejde.
Akorát ta fotka s prasatama mě tam moc nepasuje a na té poslední - je to ten kerého si myslím?

4 domácí realita domácí realita | 29. prosince 2010 v 11:28 | Reagovat

Po létech..., když se láska vytratí ...
Muž sedí doma na gauči, dívá se na televizi, když z kuchyně slyší  hlas své manželky... "Co si dáš k večeři miláčku? Kuřátko,hovězinku, nebo jehňátko?"
Muž odpoví: "Děkuji, dám si kuřátko."
"Ty si naser. Ty tam máš pomazánku! Já si povídám s kočkou!"

5 ulama ulama | 29. prosince 2010 v 11:32 | Reagovat

Ta prasátka jsou tam kvůli navodění nepolitické nálady, poslal nám ji IF. K té druhé foto: Veškerá podobnost je čistě náhodná.

6 doplnění doplnění | 29. prosince 2010 v 11:42 | Reagovat

Jedná se o příspěvek IF, který jsme zařadili do „ Mongolského erotického okénka – poloha 69“ (to je ale prasárna!).

7 Test Test | 29. prosince 2010 v 11:52 | Reagovat

Poznej sám(a) sebe! Konečně test, který stojí za to si udělat! Velmi rychlé a přesné výsledky !!!
1. Jsi hezký(á)?
a) ano - 1 bod
b) ne - 0 bodu
Jsi chytrý(á)?
a) ano - 1 bod
b) ne - 0 bodu
VYHODNOCENÍ:
2 body: Jsi hezký(á) a chytrý(á)
1 bod : Jsi buď hezký(á) nebo chytrý(á)
0 bodu: Jsi škaredý(á) blb(ka)

8 trochu romantiky trochu romantiky | 29. prosince 2010 v 12:03 | Reagovat

BÁSEŇ ŽENY
Chci muže, který je krásný, chytrý a silný,  milující dlouhé naslouchání.
Muže, který myslí dřív než mluví,  muže, který zavolá a nečeká týdny.
Galantní u stolu, etikety znalý, záda mi mne a to bez  váhání.
Muže, který mysl mou miluje a ví co odpovědět na můj zadek, jak velký je!
Muže takového nekonečně chci milovat a jako  svého nejlepšího přítele znát.

BÁSEŇ MUŽE
Chci hlucho-němou nymfomanku s velkýma kozama, co vlastní pivnici a rybářskou loď.
Vím, že se to nerýmuje a je mi to u prdele.

9 politika politika | 29. prosince 2010 v 12:11 | Reagovat

"Vláda dnes oznámila, že mění státní znak ze lva na kondom, neboť takový symbol mnohem přesněji vyjadřuje politiku vlády. Kondom se stejně jako inflace dokáže rozpínat, brzdí produkci, ničí další generace, chrání *ůráky a dává člověku pocit bezpečí, zatímco je jebán."

10 domácí realita domácí realita | 29. prosince 2010 v 12:13 | Reagovat

Odposlechnuto na zasedání Klubu týraných mužů v Horní:

"Já když přijdu večer z hospody domů, tiše otevřu a zavřu za sebou dveře, opatrně si vyzuji boty a po špičkách jdu nahoru po schodech. Ale manželka se i tak vždycky probudí, vyletí za mnou a seřve mě jak malého frocka !!! Co mám dělat, aby se nevzbudila ???“
„Zkus to jako já! Já když přijdu večer z hospody domů, třísknu dveřma tak,že se vzbudí i sousedi. Potom jdu obutý nahoru a dupu jako slon. Pak vtrhnu do ložnice, rozsvítím a zařvu "Šukal bych!!!!" No a světe div se, stará vždycky spí jako dřevo......!“

11 pracovní realita pracovní realita | 29. prosince 2010 v 12:25 | Reagovat

Mladý a starý zaměstnanec jdou  spolu do práce:
Mladý - kupa papírů, notebook, aktovka plná knih,  prezentací atd.
Starý - uvolněný, jen igelitka s  jablkem a jogurtem.... Mladý se ptá s obdivem: No, po tolika letech práce - asi to máte  všechno v hlavě, že? Ne kolego, u prdele!

12 Nešťastné výroky před smrtí Nešťastné výroky před smrtí | 29. prosince 2010 v 13:56 | Reagovat

1.  Tady je ten led tlustý, to přejdeme
2.  Hele užovka
3.  Pejsku pojď sem
4.  Mohl bych si přidat ještě trochu té výtečné houbové omáčky
5.  Žádný strach chlapi, to je nulák
6. Ty že jsi mafián? nevěřím!
7.  Zbijeme ho, vždyť je sám
8.  Tak vy jste sparťani? Hele znám jednu písničku: "Spartá, spartá, buzerantů partá"
9.  A teď mě vyfoť na té skále
10.  Hoď mi sem to kladivo
11.  Neboj, není nabitá
12.  Tak brzdy jsou hotové, jdu to vyzkoušet
13.  Miláčku, nechceš řídit?
14.  Tady brzdit nemusíš, tady žádné zatáčky nejsou
15.  Divné, cítím plyn, rosviť
16.  Zprava dobrý!
17.  Ne, ten žebřík mně nemusíš držet
18.  Tenhle starý granát už dávno nemůže být funkční
19.  Klidně do té vody skoč, tady není mělko
20.  Pepo, mě žádné Mistrovství světa ve fotbale nezajímá!!! prostě tu televizi vypnu!

13 Silvestrovské očko Silvestrovské očko | 29. prosince 2010 v 14:13 | Reagovat

Se šokujícím zjištěním přišli američtí vědci. Ze závěru studie, kterou zveřejnili v časopise Science, vyplývá, že celulitida je znakem vysoké inteligence. Ženy s celulitidou jsou inteligentnější!
Podle studie jsou tukové buňky, které vytváří celulitidu, zdrojem nenasycených mastných kyselin a ty významně posilují činnost mozku.
Odborníci také ve své studii zdůraznili, že celulitidu by ženy neměly brát jako negativní věc, protože pomerančová kůže je znamením správné produkce ženských hormonů a plodnosti.
Konečně je zde vysvětlení, proč celulitidu nemají muži!

14 Puntík Puntík | 29. prosince 2010 v 14:16 | Reagovat

[5]:Nechápu jak mně mají navodit nepolitickou atmosféru dvě převrácená prasata - no fuj ulamo, styď se.

15 řezník řezník | 29. prosince 2010 v 14:24 | Reagovat

Při pohledu na ně se dá vzpomenout i na zimní zabíjačky. Tak nemysli Puntíku na prasárny, ale na masnou hubu!

16 Tarantula Tarantula | 29. prosince 2010 v 14:28 | Reagovat

Zabijaček jsem zažila požehnaně, ale tohle naše prasata nikdy nedělala.

17 znalec znalec | 29. prosince 2010 v 14:41 | Reagovat

Jaký pán - takový krám!

18 ATA ATA | 29. prosince 2010 v 18:35 | Reagovat

Odborný komentář k poloze 69 (i u prasat?)  nám by zde mohl podat jedině náš pepin. Ale ten se s námi dnes nějak nebaví. Doufám, že když bude hodný a  splní  si svoje povinnosti v domácnosti, které dostal od manželky příkazem, tak bude mít povoleno jít si chvíli hrát  s počítačem a ozve se.

19 Kulišák Kulišák | 29. prosince 2010 v 19:00 | Reagovat

[17]: Neste dnes tady nějací mimo nebo naceckaní?

20 my všichni my všichni | 29. prosince 2010 v 19:14 | Reagovat

Ne!

21 Doplnění nešťastných výroků Doplnění nešťastných výroků | 29. prosince 2010 v 19:35 | Reagovat

21. Za stranu za lidi !
22. Zasrané náledí ! (Oprava b.21 - já u toho byl)

22 znalec znalec | 29. prosince 2010 v 21:30 | Reagovat

[6]:
Přesně tohle pasuje na to tvoje radio.
[17]:

23 pepin pepin | 29. prosince 2010 v 23:20 | Reagovat

Omlouvám se za "áčko". Kromě povinností "středečních" jsem měl i povinnosti jiné. Znáte to - když je dovolená tak je nejvíc práce ;-)
Co se prasečí polohy 69 týče, jak si všimla už pepina v prvním příspěvku, prasátku "nahoře" stojí uši. V předmětném kotci tudíž existuje jistá patogenní zóna, která mimo to, že porušuje geomagnetické pole matičky Země, způsobuje i nezvyklé chování prasátek.
Na základě výsledků mého pozorování usuzuji, že oba čuníci jsou podle "cecků" vlastně prasnice. Z fotky navíc není vidno žádné spirálovité vybavení vepře. Jde tedy o typickou lesbickou provokaci, na které má z dvojice Joskonata pravděpodobně větší podíl ATA ;-)

24 ATA ATA | 30. prosince 2010 v 5:34 | Reagovat

...a tímto děkuji našemu pepinovi za vyčerpávající odpověď, se kterou opět nezklamal. Doufám, že za vás všechny mohu říci, že již nyní se těšíme na jeho další vysoce odborné postřehy na „kde co“. Z naprosto logického úsudku, kdy IF pošle foto, Joskon jej převrátí, ale já mám větší díl na provokaci, jsem opravdu nadšená, a nepochybuji o tom, že pepin „dá“ do budoucna ještě větší lahůdky. Jen u vepře domácího s tím rozhodným spirálovitým vybarvením bych to tak rozhodně neviděla, jakož i následné vyvození že „holky s holkama“ mně připadá na vodě. Ovšem zmínka o pepinových „středečních povinnostech“ jistě nezaujala jen mě, ale i ostatní čtenářky. To musí být něco „velkého“!

25 Silvestrovské očko Silvestrovské očko | 30. prosince 2010 v 8:55 | Reagovat

Deset nejdůležitějších k...v v dějinách lidstva
Kdy už, k...a, konečně přestane pršet? (Noe, 4314 před Kristem)
K...a, nešlapte mi tady v těch kruzích, volové! (Archimedes, 126 před Kristem)
K...a, to je ale vedro! (Jana z Arku, 1431)
Kdy už tam k...a konečně dorazíme? (Krystof Kolumbus, 1492)
K...a, jak si ty flanďáci vlastně myslejí, že mám ten strop namalovat? (Michelangelo, 1566)
Co sis to k...a vzala, Julie? (Romeo Montecchio, 1595)
A stejně se, k...a, točí! (Galileo Galilei, 1633)
Jak je to, k...a, možné, že to nikdo nechápe? (Albert Einstein, 1938)
Pojď, Moniko! K...a, vždyť se to nikdo nedozví! (Bill Clinton, 1997)
Která k...a namazala ty liány vazelínou? (Poslední slova Tarzanova, o přesném datu tohoto výroku se vědci dosud přou)

26 milostná realita milostná realita | 30. prosince 2010 v 9:20 | Reagovat

Žena jde za mužem do ložnice  a ve dveřích zakopne. Muž ji začne litovat: "Miláčku nestalo  se ti nic? Pojď si ke mně hajnout, broučku."
Po sexu jde žena do koupelny a opět zakopne, muž jen pootevře oko a zabručí: "Je to možné?! Kráva jedna šmatlavá...!"

27 Silvestrovské očko Silvestrovské očko | 30. prosince 2010 v 10:17 | Reagovat

První pomoc pro pivaře:
Studené a mokré nohy.
Příčina: Držíte sklenici pod špatným úhlem.
Řešení: Otočte sklenici tak, aby směřovala otevřeným koncem vzhůru.
Teplé a mokré nohy.
Příčina: Špatná kontrola močového měchýře.
Řešení: Stoupněte si k nejbližšímu psovi a vynadejte majiteli za špatnou výchovu.
Pivo je nezvykle bledé a bez chuti.
Příčina: Prázdná sklenice
Řešení: Sežeňte někoho, kdo vám koupí nové pivo.
Protější stěna pokrytá zářícími světly.
Příčina: Spadl jste dozadu.
Řešení: Nechte se vytáhnout zpět k baru.
Ústa plná cigaretových nedopalků.
Příčina: Spadl  jste dopředu.
Řešení: Viz výše.
Pivo bez chuti, přední strana košile mokrá.
Příčina: Ústa nejsou otevřená nebo je sklenice přiložena k jiné části obličeje.
Řešení: Odejděte na toaletu, trénujte před zrcadlem.
Rozmazaná podlaha.
Příčina: Díváte se skrz dno prázdné sklenice.
Řešení: Opatřete si pivo nové.
Podlaha se pohybuje.
Příčina: Vynášejí vás.
Řešení: Ujistěte se, že vás nesou do jiného baru.
Místnost vypadá neobvykle tmavá
Příčina: Bar je už zavřený.
Řešení: Zjistěte si u barmana svoji adresu a jděte domů.
Doma je tam, kam chodíme, když už mají všude zavřeno!

28 znalec znalec | 30. prosince 2010 v 11:15 | Reagovat

chudákovi bez fantazie bodu 22-neser se za můj nick!

29 bob bob | 30. prosince 2010 v 18:54 | Reagovat

Doufám že po vás v Novém roce nebude už ani památky a bude konečně pokoj.Bordelu jste se tady nadělali už dost.

30 Kerghof Kerghof | 30. prosince 2010 v 20:09 | Reagovat

Ještě jsem to tady nestihl všechno přečíst a vidím ,že nějaký místní Bob Saint Clár si přeje dělat pořádky!Z těch dvou vět ,ale není jasně patrné s čím či s kým.
Bobane ,tak nám to trochu upřesni.Ať je zas chvilku veselo.

31 bob bob | 30. prosince 2010 v 20:41 | Reagovat

Zapomeň na selanku z Akapulca Žádné pouze představy,ale skutečnost.Nejste konstuktivní,jen destruktivní.Celé ta smečka kolem rádia je tak zrálá na odstřel.Nic by po vás nezůstalo,ani ušmudlaný papír s vašima směšnýma myšlenkama.To léty vybudované nepřemostíte,zbytečně ztrácíte čas.

32 bob bob | 30. prosince 2010 v 20:44 | Reagovat

Joskone nasaď můj názor,nebo jsi to sejmul úmyslně!

33 bob bob | 30. prosince 2010 v 20:47 | Reagovat

Kdyby Joskon nezabral tak zkouším znovu.
Zapomeň na selanku z Akapulca. Žádné pouze představy,ale skutečnost. Nejste konstuktivní,jen destruktivní.Celé ta smečka kolem rádia je tak zrálá na odstřel. Nic by po vás nezůstalo,ani ušmudlaný papír s vašima směšnýma myšlenkama. To léty vybudované nepřemostíte,zbytečně ztrácíte čas.

34 IF IF | 30. prosince 2010 v 21:07 | Reagovat

Drahý demokratický bobku ,kde by se Ti ten odstřel tak asi líbil nejvíc např.v nějakém Gulagu nebo třeba v Osvětimi nebo Ti budou stačit Čupy.

35 džony džony | 30. prosince 2010 v 21:26 | Reagovat

[33]:bobe maš  pravdu tak se baví jsou to kreteni

36 IF IF | 30. prosince 2010 v 21:36 | Reagovat

Klucí mojí zlatý ,obstáli ste:
Myškenková výbava - chvalitebný.
Pravopis - jednotka a Pendrek - výborný!

Jste přijati.

37 dřony dřony | 30. prosince 2010 v 21:56 | Reagovat

VÍTE KOLIK LIDÍ VE VČNOVĚ MA INTERNET, vas pitomcu je tak zhruba 30,slušní normálni lidi s vama nekomunikuji.ja jsem vam chtěl říct že blbci. už psat nebudu z volama se člověk nedomluví.

38 bob bob | 30. prosince 2010 v 22:07 | Reagovat

Pokud my z myšlení  máme za dva,tak ty musíš být zbavený svéprávnosti.Stojí za těmi tvými názory ještě někdo víc jak Joskon.Jděte si spolu třeba dělat bábovičky,šmírovat sousedy nebo skládat básničky  a neotravuje okolí!Jestli vám to všechno po volbách nedošlo,tak si volejte Kolka,ať vám obnoví  energetické myšlenkové přípojení.Ale na to asi komouš nebude stačit.

39 IF IF | 30. prosince 2010 v 22:16 | Reagovat

Já jsem věděl,že to půjde :) Velká písmena jsou už objevená už je jen dát na správné místo ve větě a je to.
Pendrek pořád  - výborný!! Takže ťa vítáme si 31 !!! A první bych zdůraznil!
Počůvaj džony = dřony,kolik letos nápálíls?
Demidžony sú ešče plné nebo už vychlastané?
Tož pěkněs to napsál aj bob by ťa pochválíl.

40 znalec znalec | 30. prosince 2010 v 22:24 | Reagovat

Jsi dřony  nebo džony?Chyby děláme všichni,ale ty nejsi schopen ustát stavbu obyčejné věty. Buď je to úmysl nebo jsi pologramotný blb. Druhá varianta tě staví na úroveň raději neplodičů, ale rozhodně místních pohůnků bez svého  názoru. Tak se nepřetěžuj a raději svými semeny neterorizuj okolí!

41 bob bob | 30. prosince 2010 v 22:32 | Reagovat

Než začnete psát,tak si utřete tu vzteklou  pěnu u huby.Podle mého vás není 30 ale asi tak do desítky a vůbec není nutné si vaši aktivitu nějak zabírat. Volby dopadly jasně,tak máte na další 4 roky utrum.

42 IF IF | 30. prosince 2010 v 22:34 | Reagovat

Bobečku ,Ty máš víc bolševické myšlení a vyjadřování než Kolek - přečti si své vstupy a možná Ti to dojde!
Ale asi nedojde ,protože ta vlna ,na které zjevně jedeš s "džony" je hodně daleko od pevné země.
Takže vitaj si 32!
V pendreku budeš možná lepší než džony :)

43 bob bob | 30. prosince 2010 v 23:13 | Reagovat

IF sejmou tvoje argumenty,na to nepotřebuji pendrek,stačí zdravý rozum.Ale to je výraz,který ti zjevně nic neříká. Protože,kdybys s ním disponoval, tak nebudeš obhospodařovat takové názory, které jsou v podstatě  bezprizorní.

44 Josef Josef | 31. prosince 2010 v 10:27 | Reagovat

Občas si přečtu co se tady píše a musím konstatovat že to nemá hlavu ani patu. Některé názory jsou zajímavé, hlavně ty které se týkají dění v obci i ty které hodnotí klady a zápory lidí a zastupitelů. Je dobře že je lidé sledují a ukazují na to co dělají špatně. Uvítal bych, kdyby tady byly příspěvky které na něco ukazují a jsou věcné. Pro ostatní názory jako ztopoření, chlastání, sáhodlouhé Pepinovo filozofické snění a jiné založte rubriku "bláboly". Jinak všem přeji hodně zdraví a štěstí v roce 2011.

45 znalec znalec | 31. prosince 2010 v 14:40 | Reagovat

Někdo čte rád o věcných záležitostech, někdo rád bláboly,někdo rozumování Pepina.Někdo to tady nemůže ani cítit. Ovšem vlastně o koho  jde, když to tady  čte  pouze 10-30 lidí,jak nám sdělili ti z druhého tábora. Ať si tady najde každý, co mu libo.Mně nepřekáží z toho, co se píše nic, kromě vulgárních útoků Pyjusovců.Ale co po této skupině chtít jiného,když  na nic jiného jejich inteligence nestačí,že džonku demidžonku.

46 džony džony | 31. prosince 2010 v 18:42 | Reagovat

Vystupte z anomimity a udělejte něco pro Vlčnov,plivat umí každý,na to ale nemáte odvahu,po Novém roku zveřejním-Atu-joskona-kubu-If-.

47 dotaz dotaz | 31. prosince 2010 v 20:06 | Reagovat

A co sebe?

48 džony džony | 31. prosince 2010 v 20:20 | Reagovat

[47]:začni u sebe,taky maš boty od hnoje

[47]:

49 fanklub demidžón fanklub demidžón | 31. prosince 2010 v 21:30 | Reagovat

Džóny blbečku, my chceme tvoji fotečku!

50 džony džony | 1. ledna 2011 v 13:41 | Reagovat

Tak co vy troubové,už jste vysřízlivěli, dnešní projev Prezidenta se týká i vás,mám ale takový dojem že nevíte o co gou.

51 ? ? | 1. ledna 2011 v 13:45 | Reagovat

Tak o co gou?

52 přání přání | 1. ledna 2011 v 14:01 | Reagovat

Přátelé,tak si nechte v novém roce dařit,hlavně to zdraví jak psychické i fyzické.ať jsou dámy spokojené.

53 aj Tobě Žónku aj Tobě Žónku | 1. ledna 2011 v 14:05 | Reagovat

..........a pozor na doktory.

54 Kuba Kuba | 1. ledna 2011 v 14:11 | Reagovat

Tož sem si přečétl jak už budu odkrytý ,myslím lepší jak od staréj.Tož abych džóny udělal něco pro Vlčnov při tem flustání,dyž mňa tak znáš tož přijďi za mnú  a ožereme si držky. Nemosíš sa bát placéní,bude to z mojého sklepa. Enem nevím co dycky tadyk píšeš že už nenapíšeš a ono zas. Myslím by ti aj po nás bylo smutno,šak na perle by sas nechytíl, to bys mosél skládat oslavné básně na pyjavca a okolí a na to nemáš slovník hňupe.

55 KAT KAT | 1. ledna 2011 v 16:05 | Reagovat

Své hodnocení džona jsem vyjádřil v bodě 47 v článku Soused nesouhlasí..Vyostřování názorů na radio..jasně ukazuje,že se začíná stávat reálnou politickou silou..lidé kteří by třeba ani spolu neprohodili větu se dokázali sjednotit a podpořit konkrétní věc..kausa 5 cm..to už je pokrok..i hlasování 8:7 a ne 9:6 ukazuje na nesmělé ale již průkazné změny.To možná přehlédlo dost lidí ale OU určitě ne.Nyní to bylo 8:7 zítra to může být opačně...Každé zpolitizování přináší rostoucí tábor spojenců,ale také odpůrců..a rostoucí agresivita,odpor a počet těchto odpůrců ukazuje ,že rádio jde správným směrem..bude nutné přejít ke konkrétním činům,vypracovat směr,metodu,cíle..do boje za změny..KAT

56 pepin pepin | 2. ledna 2011 v 15:00 | Reagovat

[50]: Dobrý den Džony. Nevím jak ostatní, ale já už dočista vystřízlivěl. Především po shlédnutí novoročního projevu našeho pana prezidenta. Chápu, že po tom dvacetiletém hokeji - a hlavně první třetina připomínala povedený kanadský žertík - je třeba zreformovat kdeco (k takovému semknutí nás prezident vyzývat nemusí). Otázkou už dávno není zda reformy provést či ne, ale jakým způsobem je provést. Záměry a způsoby neoliberální pravice (resp. několika "mecenášů", kteří již dávno zprivatizovali ke svým zájmům i politiku), naprosto srovnatelné s bolševismem, nemůže akceptovat žádný demokrat. Vážený Džony, jestli Vám tento blog pitomců a blbů stojí za to, uveďte zde k plodné diskusi své argumenty a názory. Pokud kromě výkřiků do tmy nějaké máte. Jak už jste sám uvedl výše, plivat umí každý.

57 bob bob | 2. ledna 2011 v 16:19 | Reagovat

S tím vystřízlivěním u tebe to nebude až zas tak valné,že.Proč tahat do Vlčnova pražské manýry. Jednoduše ses zařadil mezi partu blbů, kteří zjevně neví,ani co píšou,ale hlavně že píšou. Nevím,proč je kolem vás takové vzrušení, že dokonce na zastupitelstvu se kolem vás mluví.Když si vás nebude nikdo všímat, tak pojdete na nudu.Kdyby sem nepsalo pár jednoduchých včetně Pešlů,tak zbydou jen ty obrázky.Takže můj názor souhrnně,jste naprosto zbyteční.

58 pepin pepin | 2. ledna 2011 v 16:24 | Reagovat

[33]: Bobe, čas strávený pokusy o přemostění "toho léty vybudovaného" nepovažuji za ztracený. A naopak si myslím, že budování mostů je záležitost konstruktivní. Máte pravdu, destrukce toho léty vybudovaného by byla zbytečná - není totiž možná. Po volbách nám to samozřejmě došlo. Věříme ale, že nakonec zvítězí ten, který nechce zvítězit za každou cenu (tj. rozum). Omlouvám se, pokud Vám i myšlenky výše uvedené připadaly směšné.

59 pepin pepin | 2. ledna 2011 v 16:29 | Reagovat

[57]: Pardon, moje reakce č. 58 už je tedy zastaralá - nečekal jsem, že mezi naši partu zbytečných blbů ještě zabrousíte.
Váš názor naprosto akceptuji, ale osobně si myslím, že obecně je třeba si "všímat". Víte např. jak má volat o pomoc přepadená žena? Určitě ne "pomóc!" - všichni pozavírají okna a zalezou k televizi. Lepší je "hoří!" - to se naopak seběhne celé okolí, aby se podívali na to kino...

60 bob bob | 2. ledna 2011 v 16:46 | Reagovat

Názor na volání hoří je faktický a léty doporučovaný.Ovšem tento blog nevolá hoří, ale pomoc.Tak všichni slušní zavřou okna.Chce někdo volajícímu pomáhat nebo chce klid? Klid od volajícího i od vás.Tak proč pořád nějaká vzpoura? Vše půjde tak, jak bylo a lidi jsou spokojení,snad kromě hrstky kolem tohoto blogu.Ale tyto kapky vody  skálu nelámou.

61 bob bob | 2. ledna 2011 v 16:49 | Reagovat

Joskone,neprošel mně názor,buď tak hodný a odblokuj to!Nebo snad nepotřebuješ tady opozici?

62 pepin pepin | 2. ledna 2011 v 17:04 | Reagovat

Bobe, Joskon možná není on-line a blogy na tomto serveru mají nastaven dost přísný automatický filtr pro vkládání příspěvků. Mně například neprošel obyčejný hypertextový odkaz. Zkuste Váš příspěvek formulovat trošku jinak - slušná opozice je v každém případě přínosem.

63 bob bob | 2. ledna 2011 v 17:17 | Reagovat

Duplicitně to psát nebudu,nebo by z toho po spuštění byl nakonec přiblblý  zmatek jak u Pešla a jeho strhujícímu rozměru 5cm.Počkám,až procitne z eufórie dnešních dnů a dá to do pořádku.

64 Joskon Joskon | 2. ledna 2011 v 17:46 | Reagovat

pro boba: Už se stalo.

65 pepin pepin | 2. ledna 2011 v 17:57 | Reagovat

[60]:Staré přísloví říká, že kapka nedrtí kámen silou, ale tím, jak často dopadá. Spokojení lidé za zavřenými okny mohou být spokojení jen za těmi okny - to už tady jednou bylo a nepopírám, že to někomu i vyhovovalo. My chceme být spokojení i před domem.

66 bob bob | 2. ledna 2011 v 18:22 | Reagovat

Pepine, pokud budeš čekat na rozdrcení skály kapkou, tak se tvých mnoho  generací  ničeho  nedočká. Buďme reální. Když se podíváš na fotky z Pepčína, tak ti to musí být jasné. Vidíš, kdo s kým! A tak to je!Vy píšete,že někteří by měli lozit kanálem, ale nic z toho se nekoná. Politika nemá morálku a je zbytečné se jí dovolávat. A také zbytečné je v dnešní době zrovna tady  provokovat. Když tento blog zmizne, tak nikomu v podstatě nebude chybět.Válcují vás na všechy strany. A jejich spřízněnci je jistí.Takže dej se k většině a budeš spokojený i před domem.

67 pepin pepin | 2. ledna 2011 v 18:48 | Reagovat

Chtěl bych věřit tomu, že když se tento článek jmenuje "Silvestrovské noviny", tak jste Váš příspěvěk nemyslel vážně. Něco mi ale říká, že jste to vzdal už hodně dávno. Politika na regionální úrovni moravské dědinky by neměla být politikařením bez morálky - přesně v tom smyslu, jak píšete. Vás učinilo spokojeným to, že jste se přidal k většině, která zavírá okna ať už před voláním "pomóc!" anebo "hoří!"? Co když budete jednou na ulici volat Vy sám?

68 bob bob | 2. ledna 2011 v 19:11 | Reagovat

Vzládnout sám sebe,svoji morálku, cítění – i těch druhých, není to o zavírání oken,ale  o vstřícnosti vůči většině.Chovejme se tak,abysme nemuseli volat o pomoc – pak zavřená okna nic nebrání dalšímu posunu v myšlení.Pokud je někdo  léty pasován za nejlepšího, proč se bouřit,když není vzbouřenců?

69 pepin pepin | 2. ledna 2011 v 19:33 | Reagovat

Naprosto s Vámi souhlasím. Jen ta zavřená okna bych si dovolil upřesnit - vždy přeci musíme připustit, že ne každá situace v životě je důsledkem naší osobní nezodpovědnosti. Například vážná nemoc s genetickou dispozicí, stáří, ztráta životního partnera, ztráta zaměstnání v důsledku krachu zaměstnavatele atd. Ne všechno lze "zalepit" dostatečnou finanční úsporou.

Na tomto blogu nejde o vzpouru, nýbrž o změnu. Změnu postojů, myšlení a především kritérií hodnocení. I alkoholik může být za střízliva zručný a pracovitý. Za manžela by si jej ale vzala málokterá. A když začne naopak abstinent pít první ligu, jediným rozumným řešením bývá rozvod.

70 Josef Pešl Josef Pešl | 2. ledna 2011 v 20:23 | Reagovat

[57]: Pro "bob":Pane nebo paní Vy máte velký strach,že!
Já jako jednoduchý člověk se zde dokážu podepsat i pod svůj menšinový názor a Vy jako hrdina už ani nevíte jak se vlastně na těchto stránkách jmenujete a neustále se odvoláváte a schováváte za pomyslnou většinu.
No nevím,nevím,ale pokud tady čtu o politice bez morálky a jak ji většina s nadšením příjímá tak si myslím,že jsme na špatné cestě a když dovolíte,tak na tento Pepčín s většinou opravdu nejdu a stojím i za tím,že jakákoliv lidská činnost bez morálky ke kýženému klidu,po kterém tady voláte,NEVEDE!!!

71 bob bob | 2. ledna 2011 v 21:32 | Reagovat

Otázku používání „nicku“  jsme tady již několikrár řešili.Možná ti, kteří se někde podepisují, fungují pod nějakou identitou jinde. To už neřešme. Není to zbabělost, je to asi určité  tajemno v utajení.Vůbec si nemyslím, že tito nedokáží říct do očí blbovi, že je blb! Ovšem kdo letošní volební "velkou vlnu", na které bychom mohli klouzat, dokáže náležitě pojmenvat? Pořád mě nedokáže nikdo přesvědčit, proč jít proti většině!

72 Josef Pešl Josef Pešl | 2. ledna 2011 v 21:55 | Reagovat

Mně nejde ani tak o identitu pisatele,to je jeho věc,s tím principem celkem souhlasím.Šlo mi spíše o postoj.A ani mi nejde o to jít, stůj co stůj, proti většině.
Spíš si myslím a to chci tady zdůraznit,že většina bez morálky nebude ochtná ani shopná akceptovat menšinu,která o nějakou morálku alespoň usiluje nebo se podle ní snaží uspořádat svůj život.(A tím zase nechci říct,že já jsem tím symbolem morálky!)
Ale opravdu nemůžu souhlasit s výroky typu "politika nemá morálku",jako by to bylo něco co vyplivne prodejní automat někde na rohu.

73 Josef Pešl Josef Pešl | 2. ledna 2011 v 22:02 | Reagovat

A proto jsem i opatrnější v posuzování mentální a rozumové úrovně pisatelů,což se o Vás "bobe" říci nedá.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama