Jako má věřící svého zpovědníka, starosta obecní zpravodaj, Mařenka suchou vrbu u rybníka, tak já mám Rádio Ulambátar.


Soused nesouhlasí ...

19. prosince 2010 v 7:48 | Joskon. |  Causa 5cm
Soused nesouhlasí se zateplením z důvodu zmenšení výhledu z okna.

 


Komentáře

1 Kuba Kuba | 19. prosince 2010 v 11:02 | Reagovat

Tož já sem si furt říkal, co temu dědkovi Chvilíčkovi vlastně vadí.A on to dělá fšecko pro to že nevidí dobře na svoju súsedku. Tož Jožko,buď člověk. Šak ten starý si příde na svoje enem při výhledu na  to tvoje.Eště že sú v radě tak  sexuálně uznalí a chápaví.Eště sem slyšél že sa hlasovalo 7:8,tož to z křížovéj devídky mosél byt někdo při rozumě.Esli je to chlap, tož mu poručím aj dvě, esli baba,tož sa možeme jít spolu nekam projít.A aj sem slyšél, jak Jožovi ujely nervy. Za to by zaslúžil  nakopat do řitě lebo příště zaflastrovat hubu.Tož ale buďme rádi,že za to fšecko co mu starosta za ty roky dělál, mu enem nadávál a  zrovna  ho neodstřelíl.

2 Jan Jan | 19. prosince 2010 v 11:29 | Reagovat

Mám už špatný zrak a nepoznám jestli na tom obrázku je paní Pešlová nebo paní Úšelová, s tou se muchlá již několik let kocůr starý .

3 Joskon Joskon | 19. prosince 2010 v 11:48 | Reagovat

Přivítal bych, aby jste neuváděli jména. Zvláště anonymové. Na mém obr. není namalovaný konkrétní člověk. Jde o humornou situaci, která se může odehrávat na kterémkoliv místě, jinak budu mazat.

4 Josef Pešl Josef Pešl | 19. prosince 2010 v 12:06 | Reagovat

Můj příspěvek sem zase nepropadl :(

5 ATA ATA | 19. prosince 2010 v 19:16 | Reagovat

... a jak v pátek nadělovalo naše zastupitelstvo: Nebyla jsem, neviděla jsem, slyšela jsem...!To, kdo co je. To, kdo co není! Už se stalo. Nejhorší je, že se nyní už každý drží toho svého  a necouvne. Škoda, že již mezi námi není pan Galuška. K tomu svému svého času trháku „Slovácko sa súdí“ a „Slovácko sa nesúdí“ mohl přidat „Jak si Vlčnovjané lezú na nervy“. Myslím si, že u nás by našel opravdu hodnotnou náplň pro několik dalších dílů.  Jsme pro okolí k smíchu kde čím, proč ne kauzou “5 cm“. Dnes se dožadovat zkoumání dokumentace vzniklých  před  cca 10 lety je o ničem. Moje stanovisko na řešení tohoto problému v aktuálním pojetí se ani po pátečním vystoupení předmětného postiženého  nemění a věřím, že časem  opadnou a zmírní se  i „čerstvá hodnocení“ těch, kteří vzali rozum do hrsti a jeho se zastali. Určitě přijaté usnesení zastupitelstva  jako dárek pod stromeček  může být sice chápáno jako výborný neotřelý  nápad, ale nikomu jej nepřeji (snad jen těm, kteří se na negativním stanovisku podíleli).

6 Josef Pešl Josef Pešl | 20. prosince 2010 v 1:01 | Reagovat

Když dovolíte vrátím se k tomu co jsem chtěl napsat dopoledne.
Ano Kubo a vážení čtenáři,na pátečním zastupitelstvu jsem to neustál a ještě jednou se touto cestou omlouvám všem zúčastněným a hlavně těm,kteří mi chtěli v celé záležitosti pomoci,a které jsem tímto zklamal.
Mně se při takových jednáních totiž vybavují všechny souvislosti s výstavbou našeho domu.
Tento problém podle mě vznikl již dávno a s polystyrenem až tak moc nesouvisí,ale důvod jak se ukázalo je to dobrý.
Když  v roce 1994 došlo k demolici starého domu a bylo zřejmé,že zde hodlám stavět dům nový, tak za mnou p.Chvílíček přišel s tím,že má zájem o mou parcelu.Pozemek,ale koupit nechtěl - nabídl mi výměnu za pozemek někde na Panském,někde v místech,kde bydlí zastupitel J.Kolek.Já jsem se na tuto parcelu informoval a zjistil jsem,že tuto parcelu p.Chvílíček zatím nevlastní,ale  ve věci probíhá nějaké soudní řízení .Proto jsem tuto nabídku  odmítl a začal stavět na svém.To se asi nemělo stát,protože již v dubnu 1995 podal můj soused odvolání proti územnímu rozhodnutí na výstavbu našeho RD - důvod? - navrhovaná stavba zasahuje do obecního pozemku!13.7.1995 se v této záležitosti konalo místní šetření.V té době jsem samozřejmě měl od obce příslib,že mi potřebnou část pozemku na výstavbu RD odprodá.Protože příslib nestačil tak obec Vlčnov se mnou v září 1995 uzavřela Kupní smlouvu na prodej 15m2 za účelem výstavby RD.Samozřejmě ten odkoupený pozemek nebyl zaměřen a Kupní smlouva byla uzavřena proto,aby bylo zřejmé,že výstavba domu bude probíhat na pozemku vlastníka stavby.
Tyto události si velmi dobře pamatuji,protože jsem kvůli tomu nemohl v podstatě celý rok stavět a navíc na přelomu let 1995 a 1996 byl zdražen stavební materiál o 25-30%.Takže pokud byl plánovaný rozpočet na dům např.1 mil. Kč tak se stavba prodražila o 250-300000,-Kč.
Díky tomu že jsem nemohl stavět,tak jsem pak nakupoval za nové ceny.Ale to není tak důležité.
Dúležité bylo to,že jsem měl odkoupeno 15m2 pozemku,na kterém jsem mohl začít stavět.
Proto dnes těžce nesu,když mi někdo tvrdí,že jsem od obce koupil jen 9m2.
Velmi dobře rozumím tomu,že vlastníkem jsem jen toho pozemku,který je zanesený v katastru nemovitostí,což je opravdu 9m2 zastavěné a zaměřené plohy našeho domu.
Nerozumím však tomu když vznikne problém s 5-ti cm,které jsou údajně nad obecním a já požádám obec o akceptování původní smlouvy a o její revitalizaci,tak obec tuto smlouvu dá k právnímu posouzení JUDr.Pitnerovi a ten rozhodne,že je smlouva neplatná.To opravdu těžce nesu ,hlavně ve chvíli,když mi někdo tvrdí,že já nedodržuji nějaká ústní dojednání,která je možno dohledat a původníkupní smlouva je skartovaná,tudíž neexistuje a nikdy nebyla!!!
Ano těžce nesu,když takový způsob jednání pana starosty vrhne celý majetek mé rodiny do exekuce a nevidí jiné řešení,než stržení zateplení.
Ano Kubo, fakt to těžce nesu,ale příště - pokud nějaké bude tak to ustojím,žádný strach.
Nebo,že by to nebyl problém s 5-ti cm polystarénu?

7 Josef Pešl Josef Pešl | 20. prosince 2010 v 9:35 | Reagovat

Opět na potřetí se pokusím ještě něco napsat.

Ano Kubo a vážení posluchači rádia,na pátečním zastupitelstvu jsem to neustál a ještě jednou se i touto cestou omlouvám všem zúčastněným a hlavně těm,kteří mi ve věci chtěli pomoci a které jsem tímto zklamal.
Mně se totiž při podobných jednání vybavují všechny události a souvislosti spojené z výstavbou našeho domu.

A aby mě to stále nezatěžovalo tak se jich pokouším zbavit i tím,že je píšu na tyto stránky.

8 Josef Pešl Josef Pešl | 20. prosince 2010 v 9:50 | Reagovat

Celý ten problém je podle mě někde úplně jinde a kdo si myslí,že odstraněním zateplení ze stěny našeho RD se vše vyřeší tak se velmi plete.Na to sázím :" Sto býků proti koženému lasu."
Velmi dobře si vybavuji dobu,kdy jsem zde zbořil starý dům a navezl trochu stavebního materiálu.Tenkrát za mnu přišel pan Chvílíček s tím,že má o toto mé stavební místo zájem.Tuto parcelu ode mne ,ale koupit nechtěl! Nabídl mi výměnou nějakou parcelu na Panském,někde v místech kde bydlí zastupitel J.Kolek.Když jsem se o ten pozemek zajímal,tak jsem zjistil,že jsou tam nedořešené majetkoprávní vztahy a soused se teprve o to soudí.Proto jsem jeho nabídku odmítl a začal stavět na svém.
Ale to se asi nemělo stát

9 čtenářka čtenářka | 20. prosince 2010 v 9:54 | Reagovat

[2]:Myslím si, že takové adresné příspěvky jsou velmi nevhodné. Ať už je to jak chce, ale tohle by se fakt uvádět nemělo, přestože to to třeba někoho rozesměje nebo potěší.

10 Josef Pešl Josef Pešl | 20. prosince 2010 v 10:10 | Reagovat

Když bylo zřejmé,že začnu se samotnou stavbou tak již v dubnu roku 1995 se manž.Chvílíčkovi odvolali proti územnímu rozhodnutí a dne 13.7.1995 proběhlo první místní šetření.
Manž.Chvílíčkovi ve svém odvolání uvádí,že s umístěním  stavby nesoulasí z toho důvodu,že navrhovaná stavba ZASAHUJE DO OBECNÍHO POZEMKU.
V té době jsem měl,ale příslib od obce Vlčnov ,že mi předmětný pozemek odprodá.To bylo,ale málo tak v září téhož roku se mnou obec Vlčnov uzavřala smlouvu a prodala část - 15m2 pozemku za účelem výstavby RD.Samozřejmě těchto 15m2 nebylo zaměřeno,ale byl to doklad,kterým jsem stavebnímu odboru prokázal,že stavba bude umístěna na pozemku vlastníka a ne na cizím.
Kdybych neměl pozemek odkoupený nikdy bych nemohl začít stavět.
Proto těžce nesu,když mi dnes někdo vypráví něco o tom,že jsem postavil na cizím pozemku.

11 Josef Pešl Josef Pešl | 20. prosince 2010 v 10:23 | Reagovat

Milá čtenářko, já se zde podepisuji svým jménem a za tím o čem píšu si stojím.Jsou to mé zkušenosti a v nich figurují konkrétní lidé.

12 čtenářka čtenářka | 20. prosince 2010 v 10:27 | Reagovat

Pane Pešle - vůbec jsem neměla na mysli Vaše příspěvky, ale to co napsal někdo pod bodem 2- ale pokud Vám nevadí, že je tam zmíněna i vaše paní..... Jdu do práce a nemíním se zde dohadovat o úrovni některých připěvků.

13 Josef Pešl Josef Pešl | 20. prosince 2010 v 10:51 | Reagovat

Vážená čtenářko,původně jsem myslel,že je to mířeno na mé vstupy,tak se omlouvám:)
S úrovní některých příspěvků také nadšený nejsem,ale s anonymi se těžko diskutuje.Možná je lépe někdy nereagovat nebo na názor, s kterým nesouhlasíme přiložit pádný argument.

14 Josef Pešl Josef Pešl | 20. prosince 2010 v 11:25 | Reagovat

Abych dokončil co jsem začal.

Já rozumím tomu,že jsem vlastníkem jenom toho pozemku,který je zaměřený a zanesený v katastru nemovitostí,což je v mém případě 9m2 zatavěné plochy mého RD,jak jsem uvedl již dříve.

Ale už nerozumím tomu,že když vznikne problém s 5-ti cm polystyrenu a já požádám obec Vlčnov o akceptování původní smlouvy na 15m2 tím,že tuto slouvu pošlu jako doklad na obec a požádám o její revitalizaci,tak obec tuto smlouvu postoupí k právnímu rozboru p.JUDr.Pitnerovi a ten ji označí za neplatnou a všichni se pak tváří ,že žádná taková smlouva nebyla a není!
Tak to oparvdu nesu těžce,právě ve chvíli kdy mi starosta vyčítá,že jsem to já kdo nedodržuje nějaká ústní dojednání z roku 2005?,která jsou k dohledání na obecním úřadě!
Samozřejmě má původní smlouva je na obci skartovaná,tudíž neexistuje,ale Kubo, kdybys ji chtěl vidět,tak ti ji můžu ukázat.

15 Josef Pešl Josef Pešl | 20. prosince 2010 v 11:55 | Reagovat

Možná se někdo diví,že mi po deseti letech jednání o 5 cm polystyrenu tečou nervy a mají mě za magora.
Já  se zase nemůžu ani podívat na lidi,kteří si takový problém uměle vyrobí a myslí si,že ´právě to zateplení je největší problém. A jediné řešení vidí v jeho stržení.
A když to ten Pešl neudělá tak to provede exekutor.Tak toto vymyslel pan starosta se svými radními.
A cože to vlastně pro obec  tak statečně uhájili a vydobyli? Už jsem to za těch deset roků málem zapomněl.
Aha,už si vzpomínám 5x185cm obecního pozemku,který je pod tímto zateplením.Jo a ještě je těch  5cm před domem mých sousedů a p.Chvílíček nemůže dostat ani zednickou "užicu" mezi ten polystaren,aby si mohl opravit "břízolit".
Ano těžce nesu,když mi starostta říká,že na to nemám právo,což dokazuje tím,že jsem neuspěl s žádným mým odvoláním ani na Ministerstvu vnitra a ani u Veřejného ochránce práv.
I když dojde ke stržení tohoto zateplení,tak si stojím za tím co jsem řekl na zastupitelstvu.
Nemáte pravdu pane starosto!

16 Joskon Joskon | 20. prosince 2010 v 12:02 | Reagovat

Komentář č.6 jsem ručně odblokoval kolem 11,30hod a tak se nedivte, že v těch dalších není úplná návaznost.

17 názor názor | 20. prosince 2010 v 12:49 | Reagovat

Už je to podruhé,co to takhle udělalo.Ikdyž si nemyslím,že je to naschvál,ale přesto to pak v závěrečném efektu vypadá jak magořina - tím nemyslím psaný text!

18 KAT KAT | 20. prosince 2010 v 16:55 | Reagovat

Starosta je volený zástupce a má zastupovat zájmy občanů..všem má měřit stejně.Jak by asi celá kauza probíhala,kdyby J.Pešl byl členem ODS ?? a nebyl politickým protivníkem??Pokud výše uváděné je pravdou je podíl vedení obce v čele se starostou neoddiskutovatelný,starosta osobně nese svůj díl viny.

19 Josef Pešl Josef Pešl | 20. prosince 2010 v 17:35 | Reagovat

Nevím jestli jsem to tady již nepsal,ale nejsem členem žádné politické strany a uznávám různost politických názorů.
Přesto bych byl možná schopen napsat něco o tom jak si z naší rodiny někdo vyrábí politické odpůrce a společensky nespolehlivé lidi  počínaje mým otcem a konče mým bráchou dnešních dnů.Podle mne jen proto,že poukazujeme na špatnosti,které se dějí kolem nás a je jedno zda to bylo v době minulé (socialistické) nebo dnes.Tím nechci pasovat sebe ani bráchu do role nějakého Jánošíka.
Naše rodina tak jak každá jiná prošla nějakými historickými zkušenostmi a na základě těchto událostí jsme dospěli k postojům,které zastáváme.
Je to velký závazek vůči našemu otci a proto se snažíme pokračovat v jeho vidění světa.

K většině záležitostí,o kterých píšu mám doklady.

20 IF IF | 20. prosince 2010 v 20:59 | Reagovat

Jožko ,abych to odlehčil ,jesti můžu.
Když to tak čtu ,tak ty jsi s tím naším starostou úplně stejný.Vkládáte do toho boje stejnou věc.
Ty do toho jdeš se svým majetkem a on do toho jde s tím samým - také s tvým majetkem.
Tak to je fakt něco - to se pozná charakter.

21 škurpaň škurpaň | 21. prosince 2010 v 13:32 | Reagovat

Náš starosta když dělá ty tvoje tahy, tak je umí zdůvodnit světově. Těžko říct, jestli ti jeho mu všechny ty lži věří nebo kývají jen proto, aby z toho měli prospěch. Tento případ je ukázkou nadutosti a zároveň hlouposti našeho vedení. O to je to horší, že takovou nepřiměřenou měrou to zasáhlo celou Pešlovu  rodinu. Kdo dokáže přes ně přejít, když mají většinu! Jsem rád, že se našel alespoň jeden ze starostova tábora, který neměl strach se tomuto svinstvu vzepřít. Snad časem jich prohlédne víc.

22 Kuba Kuba | 21. prosince 2010 v 16:20 | Reagovat

Tož Jožo neprošéls.Co teď s tým?Jediná možnost je počkat až tady nebude papulovat Pyjus. Tož enom esli tak dlúho bude čekat exekutor.Šak sa něho nemožeme zbavit! Ale o jeho dušu sa nebójím. On si to tento týdeň odkňučí v kostelíčku, pomlátí sa v poprsí jak tá jeho vina je veliká převeliká,vyleze a bude zas dělat svinstva. Esli sú nekde Boží mlýny,tož  ve Vlčnově na ně nemáme eště vydané stavební povoléní.

23 Josef Pešl Josef Pešl | 21. prosince 2010 v 18:55 | Reagovat

Tož Kubo,exekutor asi čekat nebude,bo sůsed ho urguje kde može.Bože,Bože!kde, že vydávajů to povoléní na ty mlýny?

24 Kuba Kuba | 21. prosince 2010 v 19:56 | Reagovat

Jožko, pro zrušení tvojéj exekúčky  sa vydávat rozhodnutí hned  tak  nebude, lebo je hodně  od věci ti pomoci,ale mět na tácu tvoje zubožéní -  to je výhra pro Pyjusa. Takže na povolení stavby pod názvem  akce  „Boží mlýny v k.ú. Vlčnov“ z místní  rady  nečekej! A aj dyby to mělo byt rádoby   klad, tož to dycky nějaký hajzl súsed negatívně napadne (eště že má na to ze zákona pravomoc!).Akorát nevím, jaký je  to zákon  (že by sa mohlo neco "Nóbl"  při utajené chlastačce schválit  v búdách (za obecní)?

25 Josef Pešl Josef Pešl | 21. prosince 2010 v 20:30 | Reagovat

Tož šak za obecní,za jaké iné! Šak Ti tadyk přepíšu zápis Rady obce ve Vlčnově ze dňa 28.3.2001,číslo 54:
RADA OBCE

rozhodla v rámci sporu pana J.Pešla,čp.71 a manželů Chvílíčkových,Vlčnov čp.72 ve věci zateplení štítové stěny čp.71,požádat JUDr.Pitnera o právní rozbor.Po dohodě s JUDr.Pitnerem bude svoláno místní šetření za účasti Rady obce,účastníků sporu a JUDr.Pitnera.

                     Podpis :Jan Pijáček

To jsem měl dům už půl roku pravomocně zkolaudovaný!!!
No a potom sem jél jak namydlený blesk až k exekutorovi - za obecní nebo kdo si myslíš ,že toho právníka platíl?

26 Josef Pešl Josef Pešl | 21. prosince 2010 v 20:47 | Reagovat

Tož Kubo za obecní,za jaké iné.Tadyk Ti opíšu zápis Rady obce ve Vlčnově ze dňa 28.3.2001,číslo 54:
RADA OBCE

rozhodla v rámci sporu pana J.Pešla,čp.71 a manželů Chvílíčkových,Vlčnov čp.72 ve věci zateplení štítové stěny čp.71,požádat JUDr.Pitnera o právní rozbor.Po dohodě s JUDr.Pitnerem bude svoláno místní šetření za účasti Rady obce,účastníků sporu a JUDr.Pitnera.

                Podpis:Jan Pijáček

To jsem měl dům už půl roku pravomocně zkolaudovaný!
A po tem místním šetřéní sem už jél jak na mydlený blesk  k exekutórovi až asi do Přerova.Tož na ten náš spor býl právník pozvaný za obecní ,enem toho exekutóra si mosím už platit sám.

27 Josef Pešl Josef Pešl | 21. prosince 2010 v 20:54 | Reagovat

Joskone mám tam odpověď pro Kubu,až budeš mít čas tak - pokud to půjde -tak to tam zavěs ať to zas není duplicitně.
Zdravím všechny .

28 Kuba Kuba | 21. prosince 2010 v 21:12 | Reagovat

Tož Jožko neblázni,šak já nemožu čekat až sa Ulama ztopoří a nejaký názor postúpí. Já mám aj povinnost vúči mojému svazku. Šak Agnéša  by mně dala, dybych enem psál,  vlastně nedala! Ale dyž mně šéf vystaví omluvénku, tož budu vést dialóg aj do rána! Po tych rokách furt lepší,jak.............!

29 JP JP | 21. prosince 2010 v 21:17 | Reagovat

Šak udělaj co je třeba a přiď zas.Na mňa načekaj,já tu také pořád lapět nemožu.

30 Kuba Kuba | 21. prosince 2010 v 21:41 | Reagovat

Tož Jožko vyserme sa na baby a poďme hodit řeč!Šak dyž nechceme tož po tech rokách otročiny  snáď nemosíme.Hlavně to, co sem napsál,ať nečte tá moja!Já sa nebójím,ale tá moja  ondoňa je pří úplňku nejaká moc sexuálně aktivní! Už nemám časový rozměr ani na křížovku!

31 JP JP | 21. prosince 2010 v 22:18 | Reagovat

Tož ty si Kuba Ondoň,jako ten co ondoň nasedál ... ,né.Ináč já mám od rána zatmění a nevím esli sa z toho eště nekdy dostanu.

32 IF IF | 21. prosince 2010 v 22:48 | Reagovat

Tož tadyk vidím,že Kuba z Jožú navštěvovali tú vyhlášenů vlčnovsků Sorbónu.Tož ,ale to moselo byt velice dávno ,že.
Ale ináč dobré ,šak co - no né.

33 Joskon Joskon | 21. prosince 2010 v 22:50 | Reagovat

Právě jsem přišel z Horní  a móžu Vám oznámit, že ... odpověď JP jsem odblokoval. Redakční rada by se měla, podle situace, uskutečnit zítra anebo pozítřku. Po dnešku mnoho informací a návrhů. Upřesním telefonicky.

34 PREDÁTOR PREDÁTOR | 22. prosince 2010 v 15:03 | Reagovat

Taktický plán v utajení naší obecní vlády prozrazen! I kdyby v zastupitelstvu prošlo zveřejnění prodeje - těch cca 2 m2 pozemku pod zateplením, místní vedení si plánovalo vyhlásit prodej  formou výběrového řízení s tím, že soused (Chvilíček) se přihlásí, přisype víc a bude to mít tz. skoupí pozemek pod stavbou jiného. Ještě je tato svinská úvaha zaštítěna pojmem – dobrý hospodář prodává za lepší nabídku. I v případě zalepené obálky zaslané do výběrového řízení je možné „cokoliv“, aby další účastník  věděl, o kolik Kč má dát víc, aby byl první. Přímo ďábelský plán, že! Pane Pešle, proti této odporné chobotnicové mafii nemáte šanci!

35 ATA ATA | 22. prosince 2010 v 16:00 | Reagovat

Prodej  části pozemku dotčeného stavbou  konkrétního subjektu formou výběrového řízení  je naprosto neadekvátní. S  odkazem na konkrétní  vzniklou problematickou situaci  tento způsob prodeje  by mohla  navrhnout  pouze osoba mentálně  retardovaná v pásmu lehké debility a více!

36 Josef Pešl Josef Pešl | 22. prosince 2010 v 20:32 | Reagovat

Vážení čtenáři,co k tomu říci? S tou chobotnicí neúspěšně bojuji víc než deset let.Dnes umím pojmenovat i některá,její chapadla.To považuji za velký úspěch - možná větší než si někdo myslí.
A když to tady tak čtu,tak vítězství se blíží!
Víte všichni určitě,že stržení mého zateplení na našem domě je moje prohra?

37 Karel Karel | 23. prosince 2010 v 7:02 | Reagovat

Pokud by se mělo něco strhnout tak v první řadě vládnoucí garnitura a hned potom soused (ale ten tak z vysoké střechy aby přestal otravovat slušným lidem život).

38 občan občan | 23. prosince 2010 v 12:59 | Reagovat

Prosím Vás pěkně zamyslete se nad tím kdo by mohl z našecho zastupitelstva odborně posoudit pravdu. Právu ani stavařině nerozumí nikdo ze zastupitelů, tak rozhodly jak si myslely že je správné. Ale myslet znamená hov... vědět a to je to co jim jde nejlépe. Kdyby posuzovaly tento spor jako slušní lidé, pan Pešl už by měl dávno klid. Ať se stydí každý člen zastupitelstva, který zvedl ruku za odstranění 5 cm polystyrenu. Já se za Vás osobně stydím.

39 Upřesnění Upřesnění | 23. prosince 2010 v 13:05 | Reagovat

Oni nehlasovali, aby se odstranilo zateplení, ale o tom jestli prodat tu část pozemku, kerá je pod zateplením a Pešlovi nepatří.Vlastní ji obec.Pokud by obec ten malý kousek prodala, je konec problémů, protože zateplení by přestalo být nepovolenou stavbou na cizím pozemku.

40 občan občan | 23. prosince 2010 v 13:38 | Reagovat

V tom případě se omlouvám a prohlašuji že v zastupitelstvu nejsou volové, oni jsou KORUNOVANÍ.

41 Karel Karel | 23. prosince 2010 v 13:42 | Reagovat

Mám dobrou radu. Jožko Pešle já vím že už máš nějeký ten rok, ale když slíbíš radním že budeš dělat příští rok krála, určitě ti ten hektár pod tím polystyrenem obec prodá.

42 džony džony | 24. prosince 2010 v 17:41 | Reagovat

běž už do hajzlu pešle s tím tvojim zateplením,koho to zajima,proto že si magor nemaš šanci to vyřešit,diky bohu že ti lidi u voleb nedali hlas.nedovedu si takoveho trubu predstavit na ou.

43 Kuba Kuba | 24. prosince 2010 v 21:55 | Reagovat

Tož co tadyk tak trúble plkáš hňupe,šak jednak nevíš kerá bije a eště navrch sis poplétl aj chlapy.A zatepléní už vyřešili inší magoři snáď ti co im fandíš hovne!S takovýma jak si ty by sa měla plnit čofka!Ať stihnem plnit nadsazený  plán.

44 Jan Jan | 25. prosince 2010 v 12:00 | Reagovat

džony ty sy takový osel jako ti radní. Správně ti to píše Kuba, nevíš která bije. Pešlové jsou dva bratři a pokud o tom výš hov..., tak raději drž hubu ty "džony osle"

45 džony džony | 25. prosince 2010 v 18:07 | Reagovat

kubojane,jestli mate odvahu tak se zveřejnite, přijte zitra na naměstí,rad bych vas kopl do prdele,sraz 13h

46 Kuba Kuba | 25. prosince 2010 v 22:59 | Reagovat

Tož džóny takový sa tady eště nenarodíl,aby dokázal to co navrhuješ.Ale děcka možeme sa ít na teho blba v 13.00 podítat.A na Jízdu ho možeme ukazovat.Koňa z rúžú v hubě už vidél kde kdo,ale takového mimoša jak je tento hned tak negdo na dědině nemá!Šak by to mohl byt aj náš nový kandidát na starostu.Až ten náš odúchodní tož ať tady jedú na obci na stejné rozumové úrovni.

47 KAT KAT | 27. prosince 2010 v 18:29 | Reagovat

Intelektuální rozhled,vytříbený jazyk a myslitelský duch džona mi opět připomínají,že vesmír, druhá signální soustava a blbost lidská jsou nekonečné..Toho zde musíme udržet stůj co stůj,tak se málokdy zasmějeme,jako při jeho komentářích...

48 internet internet | 16. února 2012 v 8:14 | Reagovat

http://www.novinky.cz/bydleni/reality-a-finance/259081-nad-cizim-pozemkem-nelze-stavet-ani-balkon.html?ref=boxE

49 antijoskon antijoskon | 3. března 2014 v 21:00 | Reagovat

Joskon ty si člověk který nikdy nic nedokazal a akorát umí nadávat ani kopnut do balónu neumis podívají sa na starostu co udělal pro obec tak do toho laskavě nemluví! Až něco dokážeš tak neřeknu ani půl slova ty si taky jatin

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama