Jako má věřící svého zpovědníka, starosta obecní zpravodaj, Mařenka suchou vrbu u rybníka, tak já mám Rádio Ulambátar.


Vyhodnocení ankety a vyhlášení jiné!

5. prosince 2010 v 6:47 | Joskonata. |  Články
Vyhodnocení stávající ankety a nevyhlášení ankety původně plánované ale úplně jiné! Odborná komise ve složení "nás" tímto ukončuje hlasování v anketě pod názvem "Kdo nepatří do zastupitelstva" - plynutím času přechýlené na "Kdo nejvíc vadí druhé straně". Výsledky vám nebudeme znovu rozepisovat - ty si můžete zhlédnou v základním  článku, ovšem rozhodně se tyto odrazí ve vyhlášení původně slibované anketě "Muž, žena a kolektivu roku 2010". A protože nejen kde co se vyvíjí, ale i naše názory - tak to bude trochu jinak.

Na základě vámi zasílaných typů "kdo v čem", po velmi bouřlivých diskuzích tímto vyhlašujeme (není třeba dalšího hlasování, protože je to jasné, tak co):
Titul "Mongolský geroj 2010" - Mgr. Michal Slinták (za neuvěřitelný přínos - vlastně spíše odnos), který učinil hned na prvním ustanovujícím zasedání zastupitelstva, kdy protlačil v platnost průlomové usnesení tematicky zaměřené: "…když jsem tady MY, tak i VY gratis!"

Titul "Jednička ve 1000 našlapaných km"  - naprosto jednoznačně Helča a její pes, nejen za výbornou kondici spojenou s neúnavným obíháním, ale i příkladnou věrnost (z pozice psa)

Titul "Stínová starostka nového volebního období"- obdržela  vzhledem k bezkonkurenčnímu úspěchu v ukončené anketě Alča Zemková z týmu "Změna"! Kolektiv rádia jí tímto přeje mnoho úspěchu v další politické práci a doufáme, že dokáže lézt na nervy druhé straně ještě více!

Abychom ani my nezůstali jen tak bez ničeho, tak si Radioulambátar, tz. skupina Joskon, ATA, IF a pepin si uděluje titul "Objev roku", který mnozí objevili a jsou nadšeni, a jiní objevili a jsou ....... tak, tak!

Dále udělujeme čestné uznání Radiaulambátar   všem navrhovaným kolektivům (fotbalisti, mažoretky, hasiči, zumbové tanečnice, búdové umělkyně), navíc všem dalším (i zde nejmenovaným) v rámci TJ, všem místním sdružením a kroužkům z důvodu, že si najdete čas na něco "co je ono". Rozhodně se toto netýká navrhovaného kolektivu obecní rady,  kdy není důvod udělovat cokoliv za cokoliv z pohnůtek všem jistě dobře známým.

A když jsme tak dvě ankety spolu spláchli, vyhlašujeme anketu novou: "O nejlepší hlášku na Radiu Ulambátar 2010". Další doplňující návrhy lze navrhovat i během hlasování.

Výsledky ankety:
1/ Joskonata, IF: Chlapci Vlčnovjané majú koně vrané Já obecní herku, nic iného v merku…  11 2/ hlasů  pepin:...komu není dáno,"temu sa nedá dat"     8 hlasů    
3/ Nikita : Ještě další 4 roky, pořídím si silikony.     7 hlasů
4/ Farao14: konec. lži a ubohé se opakování mě nudí. nikomu nestraním, ale tohle je fakt jen o jednom.bez nápadu a bez rozumu.pranice o koryta.     4 hlasy    
5/ Kuba: Šak sa podívaj, co máme nakvartýrované v baráku na křižovatce. Potom naše zdravotnictví nemá stát za ho..o,dyž vychovává enem političky.Dřív nám braly krév,teď nám tú krév budú pit.     4 hlasy    
6/ IF: Nevím, jestli si můžu dovolit ten luxus a Vlčnovjany připravit o místní symbol nejlepšího svědomí, vědomí a pokračování dobré věci. Co potom,kdyby to fakt ruplo a my náhle zůstali bez svědomí a v bezvědomí.     3 hlasy    
7/ Fedor: Kdyby jsme se modlili od svitu do mrka, tak to nepomůže, kšeft je kšeft a prachy jsou prachy! A zaprodanci jsou zaprodanci!  1 hlas

 


Komentáře

1 ATA ATA | 5. prosince 2010 v 8:48 | Reagovat

Návrh na zařazení části výroku ze včerejška  od pepina:...komu není dáno,„temu sa nedá dat“

2 ATA ATA | E-mail | 5. prosince 2010 v 11:48 | Reagovat

...a  ještě já. Na základě informací ze základního tábora tímto zdravím připojení ze Slovenska. A  i moji srdeční záležitost z obce Zlín – vůdčí samici „Tlapku Lapku“ a jejího věrného druha po boku „Žeryka“, jakož i  jejich odnože „Vílu Alálku“ a „Přemýšlivého“. Buďte s námi, čtěte nás a pište! Těším se na vaše příspěvky, jakož i na  příspěvky každého jiného. Pokud máte do novin, jejichž vydání se na těchto stránkách  chystá  na Silvouše, něco úderného, zašlete (čím větší blbina, tím lépe)!!!
(ATAULAM@centurm.cz nebo radioulambatar@seznam.cz)

3 Kája Kachna Kája Kachna | 7. prosince 2010 v 9:34 | Reagovat

Zakladatel legendárního časopisu Playboy Hugh Hefner se zúčastnil s několika svými děvčaty ve Vlčnově  Country bálu (viz Perla – aktualizace).Ve spořejším kostýmu přizvaných účastnic z ciziny byla provedena jen mírná stylová změna a tak typické uši byly v některých případech nahrazeny kloboukem. Otázkou zůstává, zda staronový starosta  při svém opět se opakujícím humorném čísle více se soustředil  na švih či obnažené kyty.

4 dotaz dotaz | 8. prosince 2010 v 8:14 | Reagovat

Kde mám hledat pokračování Chlapců Vlčnovjanů?Nebo to napsané je všechno?

5 informace informace | 8. prosince 2010 v 10:28 | Reagovat

Článek Chlapci Vlčnovjané ze dne 7.11.2010 1. sloka - 2. sloka v diskuzi k němu.

6 MH MH | 18. prosince 2010 v 18:26 | Reagovat

Navrhuji vyhlášejí nové ankety:čin roku.Dávám hlas tomu odvážlivci,který konečně přetočil místní kostelní hodiny na mongolský čas.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama