Jako má věřící svého zpovědníka, starosta obecní zpravodaj, Mařenka suchou vrbu u rybníka, tak já mám Rádio Ulambátar.


Horoskop od 10.1.-16.1.2011

9. ledna 2011 v 11:16 | Stará vědma. |  Horoskop
Úsudek na osud lidí: na určitou dobu od 10.01. do 16.01. t.r. podle hvězd, pohledu do očí, kávových sedlin, čar na rukou, věštecké koule, klepů v obci a brouzdání na Google:


23.12.-20.1. Jste stále náchylní se zamilovat nebo rozvést. Netápejte a rozhodněte se pro racionální cestu. Dny přejí odvážný mužům hlavně v zaměstnání. Ženy by, pokud jsou v pracovním procesu, neměly ztrácet odvahu a aktivně se podílet na řešení problémů pracoviště. Pokud jsou v domácnosti, tak doporučuji snížení měsíčního kapesného jak    dětem, tak manželovi.

21.1.-19.2. Nastane zlepšení tělesné i duševní kondice. Dá se očekávat zlepšení zdravotního stavu, a to i u dlouhodobě nemocných. Rozumové schonosti budou počátkem trochu v útlumu, za to budete mít šťastnou ruku. Zkuste si vsadit, ale s mírou. Pokud to přeženete, přijdete o všechno.

20.2.-20.3. Dobré dny trvají! Podaří se vám zvládnout lehce problémy v zaměstnání, případně při studiu, a to zejména v technických oborech. Koncem období se dají očekávat výkyvy nálad, kterým se dá ovšem rozumově čelit. Pokud se rozum nedostaví, není čelit čím a vy to odskáčete v podstatě ve všem.

21.3.-20.4. Očekávat se dají roztržky jak v milostném životě, tak rodinném kruhu. Nebude to však nic trvalého. Doba přeje tvůrčí činnosti ve všech oborech. Pro úřední jednání nejsou tyto dny vhodné.V případě nutnosti jděte do toho, ovšem není třeba na úřadě příliš dorážet, vaše žádost se vyjeví totiž jako úplná blbost.

21.4.-20.5.  Jste v období, kdy můžete začít pracovat na složitějších věcech, které budou dlouhodobého charakteru. Máte velkou šanci na jejich zdárném dokončení. Doba také přeje cestám a navazování nových přátelství, která se v budoucnu ukáží velmi prospěšná. Zvláště pak kontakty se stejným pohlavím přinesou nebývalé prožitky.

21.5.-21.6. Čeká vás citové období, a proto by nebylo dobré citům podléhat. Je nutné dát při rozhodování přednost rozumu. Přesto vážnější jednání, budou-li jaká, odložte. Soustřeďte se více na své blízké a snažte se v jejich kruhu získat ztracenou rovnováhu. Vyjděte si do lesa, i v zimě rostou houby.

22.6.-22.7. Budete vnímavější na vnější podněty, zejména ti, kteří mají sklon k intenzivnějšímu citovému prožívání. Ale ani ostatní to v menší míře nemine. K tomu se ještě přidá zcela zbytečný spor v blízkém okolí, který se dá očekávat. Pokud chcete dědit, tak dejte zpátečku, jinak utřete.

23.7.-23.8. Citové období dosahuje vrcholu, vnější vlivy však budou příznivé. Pro finanční   záležitosti či nákup dlouhodobějších předmětů to není doba příznivá. Čeká vás důležité společenské tažení, které nebude zvláště úspěšné, neboť po požívání čehokoliv budete na hadry. Svému nadřízenému se raději vyhýbejte.

24.8.-23.9. Vyplatí se zvýšená pozornost ke zdravotnímu stavu, ikdyž v tomto období by mělo dojít k mírnému zlepšení. Případná neshoda s partnerem nebude dlouhodobá a vyjasnění stanovisek z vašeho popudu vše upraví. Pokud chcete jet na zimní dovolenou, tak se proberte a podívejte se na vyčíslení vašeho konta. V tomto případě se zázraky nedějí.

24.9.-23.10. Jdete do dobrých dnů a můžete se pustit do jakékoliv činnosti. Každá bude úspěšná. Neznamená to ovšem, že byste neměli o svém jednání a konání přemýšlet. Ani v tomto období nelze jednat impulsivně. Pokud budete dotírat v hospodě, tak přijdete k úrazu. Pokud doma, tak bude delší klid v domácnosti. Pokud na pracovišti, přijdete o prémie.

24.10.-22.11. Trvá vliv na city, což u vnímavějších jedinců může ovlivnit náladu i chování. Pro některé z vašeho okolí může být vaše jednání nepříjemné, proto doporučujeme věnovat zvýšenou pozornost sebeovládání. Na druhou stranu však můžete mít úspěch v nenáročném podnikání. Koncem týdne se kontakty s partnerem ocitnou na bodě mrazu.

23.11.-22.12. Rozumové období je už za svým zenitem. Poměrně rychle přichází období citové, které je možné využít pro upevnění vztahů v rodině. Je však nutné dát si pozor na cestách a jednáních o finančních záležitostech. Zdá se, že se setkáte s osobou opačného pohlaví, do které se zblbnete. Je to jistě povznášející, ale příliš se nadnášet nedoporučuji.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama