Jako má věřící svého zpovědníka, starosta obecní zpravodaj, Mařenka suchou vrbu u rybníka, tak já mám Rádio Ulambátar.


Horoskop od 24.01. -do 30.01.2011

22. ledna 2011 v 23:01 | Stará vědma. |  Horoskop
Úsudek na osud lidí: na určitou dobu od 24.01. do 30.01. t.r. podle hvězd, pohledu do očí, kávových sedlin, čar na rukou, věštecké koule, klepů v obci a brouzdání na Google:


23.12.-20.1. Bude to klidné až nudné období plné lenošení. Nehne s vámi pozvání do kina, divadla, dokonce ani do hospody. Teskné pohledy budete vysílat do okolí ve snaze zachytit reakci někoho, kdo by vás povzbudil a to jakýmkoliv způsobem. Vaše SOS nebude okolím pochopeno. Počkejte si, možná příště.

21.1.-19.2. Tento týden jste dítětem Štěstěny! Na co sáhnete, to se vám podaří. Na koho sáhnete, ten bude za vás snad i dýchat. Doporučuji nevyhýbat se společenským událostem, neboť v jejich středu budete zářit. Ovšem pozor, kolem vás se budou rojit  závistivci čekající  na vaše klopýtnutí!

20.2.-20.3. Nenechte se zahnat do časového stresu a spolehněte se na svojí intuici. Ta vás správně navede a vše bude tak, jak má být. Zkuste se společně s partnerem vypravit za hranice všedních dnů. Ovšem přetrvávají vaše sklony požadovat hodně téměř zadarmo. Spropitné, co dáváte v restauracích, nestojí za nic, polepšete se!

21.3.-20.4. Užívat si, to je to hlavní, co vás nyní zajímá. Ovšem uvědomte si, že ne vždy je možné dosáhnout toho, co chceme, nátlakem. Ve vztahu to bude "jednou nahoře, jednou dole". Pokud ale nebudete příliš horliví, půjde vše bez problémů. Pokud horliví budete, tak se to či ono zasekne.

21.4.-20.5.  Konečně se rozhoupejte! Smutným hleděním po ledničce nabytá kila neshodíte. Vytřete všem rýpalům zrak a alespoň si zakupte cvičební úbor. Do začátku dobrá první vlaštovka. Koncem týdne se dostaví deprese a pocit, že vám ty vaše děti v porodnici zřejmě vyměnili - příliš nespoléhejte na to, že se to potvrdí.

21.5.-21.6. To, co jste si předsevzali v minulých týdnech, nyní dokončíte. Zkuste zkrášlit váš byt květinami nebo vymalujte pokoj novými barvami. Společná večeře při svíčkách a příjemné hudbě s partnerem může být dobrým začátkem úspěšného týdne, není podmínkou s tím svým. Můžete očekávat i vylepšení finanční situace či hodnotné obdarování.

22.6.-22.7. Velkolepé plány - to je ono! Nekroťte svoji mysl a vznášejte se. Pokud se dostaví nepříjemné problémy, tak je dokážete v pohodě vyřešit. Pracujte na postupném vytváření vzájemné důvěry a sounáležitosti. Jen tak budete mít spokojený vztah s kde kým. Čeká vás romantický výlet na Kanáry, ženy tam budou mít pletky s milionářem. Příležitostný sex budete chápat jako opravdovou výzvu k boji, jen se obáváte, že vám budou chybět síly.

23.7.-23.8. Vnitřní přetlak vás bude hnát za mocenským postavením, zkuste zpracovat vaše touhy a vyvarujte se konfliktů. Ve vztahu to bude hodně skřípat, očekávejte emocionální rozpolcení spolu s bojem o moc. Ženy si nakonec poradí samy, muži musejí vyčkat, až je srovnají partnerky.

24.8.-23.9. Nepoddávejte se nátlaku z vašeho okolí, využijte dostatek své energie, kterou v těchto dnech máte, a jednejte v souladu se svojí vůlí. Partnerský svazek bude procházet určitou zkouškou, jejíž hlavním smyslem je ukázat, kdo je dominantnější. Pusťte z hlavy, že jste to zrovna vy.

24.9.-23.10. Nevytvářejte si o vztahu, pokud nějaký máte, falešné iluze. Snažte se netlačit na partnera a nechte mu dostatek volnosti. Intelektuální rozměr současných dnů nelze nevidět. Zkuste složit partnerovi básničku nebo mu přečtěte úryvek z pěkné knihy. Také můžete domů pořídit nějaký hezký obraz popř. nějakou hezkou pomocnici v domácnosti - jistě by tato skutečnost potěšila vás oba.

24.10.-22.11. Našlápnuto zpočátku budete mít na úspěšný týden, ovšem brzy vám dojde dech. Ženy budou mít velký problém sehnat nové lodičky na ples. U mužů bude přetrvávat problém s erekcí, kdy stav občasný přejde do stavu "skoro furt" - doporučuji se zaměřit na požívání přírodních doplňků stravy, jejichž složení vychází z  receptur dávných obyvatel deštných pralesů Jižní Ameriky.

23.11.-22.12. Nastupuje vaše  velmi aktivní období, budete se plést do kde čeho, takže nutně si vysloužíte za zády uštěpačné poznámky. Být první v plnění úkolů na pracovišti se nevyplatí, kolegové vás úmyslně nebudou informovat o chystané chlastačce. Kvůli vašemu dorážení partnerovi vytečou nervy a zletilé děti se vás téměř zřeknou.
 


Komentáře

1 Joskon Joskon | 23. ledna 2011 v 9:40 | Reagovat

Podívejta se na stránky: www.fotorosta.ic.cz . Jsou tam čerstvé fotky z mysliveckého a dětského krojového plesu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama