Jako má věřící svého zpovědníka, starosta obecní zpravodaj, Mařenka suchou vrbu u rybníka, tak já mám Rádio Ulambátar.


Horoskop od 31.01. -do 06.02.2011

29. ledna 2011 v 19:44 | Stará vědma. |  Horoskop
Úsudek na osud lidí: na určitou dobu od 31.01. do 06.02. t.r. podle hvězd, pohledu do očí, kávových sedlin, čar na rukou, věštecké koule, klepů v obci a brouzdání na Google:


23.12.-20.1. Po šedivé nudě minulého týdne vás dožene výrazné oživení. Bouře se dostaví  v rozumové sféře, kdy budete ze sebe sypat nápady, bouřit budete v citové sféře, kdy vás partner v ložnici nebude poznávat, bouřit vám bude i ve střevech - pozor, abyste byli vždy v čas tam, kde je třeba.

21.1.-19.2. Šťastné akční dny pomalu ustupují a vystřídají je klidnější, pohodové, leč bude to poněkud i nuda. V kruhu pracovním uběhne týden bez výraznějších událostí, v kruhu rodinném se partnerka pokusí inovovat stereotyp novým latexovým oblečkem  a bičíkem- kdo ví, koho to nakonec potěší nejvíce!

20.2.-20.3. Zpomalte, zvolněte, jinak se uštvete. Nemusíte  se zúčastňovat všeho, kam vás zvou. Je to sice lákavé zadarmo pojíst - popít, ale žlučník máte jenom jeden a alespoň nebudete  za vyžírku. Také dejte pozor, abyste zbytečnou váhavostí neztratili příležitost ke zlepšení postavení (všude).

21.3.-20.4. Stále toužíte být nejen středem pozornosti, ale i středem Vesmíru. Zvykněte si, že kolem vás se nikomu točit už nechce. Budete muset se osamostatnit. Pokud nebudete aktivní, je možná únava a lehký psychický útlum, který přeroste ve výlevy blbství vůči okolí.

21.4.-20.5. Zdá se, že technicky založení si přijdou na své. Čekají je drobné úspěchy, které jim zvednou náladu. Nastupuje vlivem odklonu Venuše zdánlivé ochlazení v partnerském vztahu, ale není nutno mu přikládat zvláštní důležitost. Vaše pracovní morálka není zas tak špatná, jak někteří tvrdí. Když chcete pracovat, tak pracujete.

21.5.-21.6. Čekají vás hezké dny v rodinném kruhu. Co v tyto dny začnete, se zdarem záhy dokončíte. Ti, kteří pociťují zdravotní potíže, mohou doufat, že se zdraví začne lepšit. Pokud by ke zlepšení nedošlo, změňte zdravotní pojišťovnu.

22.6.-22.7.Vaše touha po něčem novém a nepoznaném a zároveň nespokojenost se stávajícím vztahem pramení z citového období, ve kterém se nalézáte. Nesmíte nechat city vládnout nad rozumem. Projeví se i větší závislost na výkyvech počasí - jde však jen o přechodný jev. Se slunnými dny se dostaví i slunce v duši.

23.7.-23.8. Příznivé dny ve všech oblastech činnosti, pro mnohé jedno z nejúspěšnějších období roku. Zklamaní a opuštění mohou nalézt blízkou osobu, ostatní zlepší svůj vztah k dosavadnímu partnerovi, popřípadě se dokáží nevhodného partnera konečně zbaviti. Zkuste si vsadit. Uvidíte, zda vaše šťastné dny se týkají i této oblasti.

24.8.-23.9. Bohatší společenský život, navázání důležitých kontaktů, zejména s lidmi kolem kultury. Však nejen zábavou živ je člověk, nezapomínejte, že práce člověka šlechtí - někoho i živí. Bude to také trochu smůlovaté období, proto pozor na zapomětlivost a na ztrátu předmětů.

24.9.-23.10.Čeká vás předevší citové období, proto lze doporučit odložení řešení složitějších záležitostí. V lásce můžete očekávat úspěch, který se ovšem hned nedostaví. Chce to trpělivost. Pánové, dopřejte svým manželkám sólo rekreaci, vždyť i vy si zasloužíte trochu klidu.

24.10.-22.11. Minulý týden byl pro vás stresující, to se ovšem mnohonásobně  zlepší. Koncem týdne se dokonce dostaví pocit uspokojení, hlavně ze sebe. Partnerské dvojice se úspěšně zapojí do společenského života, pro muže bude radostné, že partnerky jim poněkud v terénu prodlouží řetěz - ovšem pozor, i za relativní volnost se platí!

23.11.-22.12. Dostane se vám zadostiučinění v tom, že vaše okolí vám dá za pravdu v záležitostech, v kterých vám zprvu nedůvěřovalo. Postavení Marsu je příznivé - je možné urovnání letitých sporů. Pokud vám zdrhne partner, nic si z toho nedělejte - inu to víte, vývoj se nedá zastavit.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama