Jako má věřící svého zpovědníka, starosta obecní zpravodaj, Mařenka suchou vrbu u rybníka, tak já mám Rádio Ulambátar.


Horoskop od 14.02. -do 20.02.2011

13. února 2011 v 11:20 | Stará vědma. |  Horoskop
Úsudek na osud lidí: na určitou dobu od 14.02. do 20.02. t.r. podle hvězd, pohledu do očí, kávových sedlin, čar na rukou, věštecké koule, klepů v obci a brouzdání na Google:


Obrázek od Caty.

23.12.-20.1. Počátkem týdne nebudete evidentně ve své kůži. Nejistota, kterou zarážíte okolí, pramení s vašeho pocitu beznaděje. Přestaňte hloubat, jak přijít rychle k penězům. Ti před vámi také nic pořádného nevymysleli a kdo alespoň něco, tak sedí ještě dnes!

21.1.-19.2. Pohodička, klídek, tabáček...to by vám šlo! Je nejvyšší čas začít také něco dělat. Spousta věcí, které jste zanedbali, se nahromadily a začínají vznikat problémy. Budete se delší dobu mít co ohánět, abyste srovnali krok s jinými. Dobře vám tak!

20.2.-20.3. Zkuste změnu. Na neodolatelného akčního hrdinu  jste si hráli už dost dlouho. Je třeba u konání začít také trochu přemýšlet. Že vám to nejde? Nevadí! Alespoň předstírejte. Kolem vás nejsou žádní velcí myslitelé, tak vám nehrozí prozrazení.

21.3.-20.4. Máte tendenci si stále něco namlouvat. Není všechno zlato, co se třpytí. Partner se sice na vás usmívá, děti si hrají na hodné, sousedi zdraví, ale v podstatě lezete všem na nervy a jsou rádi, že vás nevidí. Ovšem není třeba propadat panice, takových je spousta.

21.4.-20.5. Tento týden s vámi nikdo a nic nehne. Je zbytečné si cokoliv plánovat, stejně nic nesplníte. Jak v soukromí, tak v zaměstnání budete jako na dovolené. Berte to na styl oddychovky před nástupem něčeho velikého - čeho? To se ještě uvidí!

21.5.-21.6. Ten, který všechno stihne - tak by vás mohli nazývat tento týden. Vaše aktivita tělesná i duševní jsou navzájem ve shodě a gradují k vrcholu. Když se k tomu přidá vaše sexuální přitažlivost - tak se nedivte, že závistivci se kolem vás jen množí.

22.6.-22.7. Někdo z vašeho blízkého okolí si na vás brousí zuby. I když si před ním hrajete na nevšímavého, stejně vám to nevěří. Pokud se udržíte a nepodlehnete citům, tak si to dodatečně odskáčete. Zvláště si dejte pozor na ženy narozené v Beranu, případně muže ročníku 1959 a 1976.

23.7.-23.8. Pohodové postavení Venuše a Měsíce zaručuje úspěch v citové oblasti a nový intimní poměr. V zaměstnání vám ovšem nezaručí nic pozitivního, přibude práce a ubude z výplaty. Také stálý partner bude proti vám nějaký moc pichlavý. Buďte obezřetní a nespoléhejte na to, že vždy všechno ukecáte...!

24.8.-23.9. Dostaví se pocit, že jste klesli až na dno. Není to tak docela pravda, ještě nějaká rezerva zbývá. Pokud se budete příliš zaobírat sami sebou, tak vás to nějak zvláště neoživí, spíše naopak.Váš problém je, že občas skončíte v objetí toho, kdo se namane. Naučte si vybírat nejen z televizního programu.

24.9.-23.10. Už jste se nadělali dost - problémů, hloupých řečí, dluhů...! Nebylo by od věci konečně dospět a chovat se na úrovni. Nespoléhejte na blízké, že vám pomohou. Ti jsou tak akorát  rádi, když ztrácíte půdu pod nohama. Uštěpačné poznámky partnera vám tak nanejvýše přivodí bolesti hlavy a blbě od žaludku.

24.10.-22.11. V posteli sice nenabízíte nic, po čem by se chvěla zem, ale trvalý příjem z pracovní činnosti má svým způsobem také svůj půvab. A pokud si partner zvykl na to, jak tupě po ránu zíráte, tak není co řešit. Konec týdne nevěstí nic dobrého. Na nějaké společenské události menšího rozsahu  se nešťastnou náhodou opijete tak, že následně  skončíte u přestupkové komise.

23.11.-22.12. Tento týden bude pro vás jedno velké drama. Bouřliváci se vyřádí, ten, kdo je klidný, ožije. Budete ve středu všeho dění a kolem vás se budou řítit laviny nepřetržitých událostí všeho druhu. Nespoléhejte na to, že všechno ustojíte. Naděláte si  všude možně zase jen plno ostudy!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama