Jako má věřící svého zpovědníka, starosta obecní zpravodaj, Mařenka suchou vrbu u rybníka, tak já mám Rádio Ulambátar.


Horoskop od 7.02.-13.02.2011

6. února 2011 v 6:13 | Stará vědma. |  Horoskop
Úsudek na osud lidí: na určitou dobu od 07.02. do 13.02. t.r. podle hvězd, pohledu do očí, kávových sedlin, čar na rukou, věštecké koule, klepů v obci a brouzdání na Google:

23.12.-20.1. Minulý týden jste bouřili - nyní máte na delší čas dobouřeno. Dostaví se útlum v rozumové sféře,  s citovými projevy na tom také nebudete valně. Život by měl jinak probíhat celkem normálně, trochu velkorysosti k okolí by nebylo na škodu - mohlo by se vám to vyplatit.

21.1.-19.2. Vaše nervozita roste, těžko blíže  určit z čeho, ale není v každém případě opodstatněná. Když dobře začnete týden, styl si udržíte až do jeho konce. Nepodléhejte únavě, právě nyní na to není vhodné období. Také pozor na náledí - hrozí možnost úrazu.

20.2.-20.3. Chtělo by to zrychlit krok, odpočinku již bylo dost. Možná by nebylo od věci, kdybyste  spolu s partnerem podnikli větší nákup nebo delší cestu. Období skýtá také možnost se sami nad sebou zamyslet, ale zase ne tak, abyste tomu podlehli a zachvátila vás trudnomyslnost.

21.3.-20.4. Zůstali jste stát na půli cesty a váháte, jestli se nevrátit na začátek. Nemusíte se obávat překážek, kterou se vám nepodaří obejít, tu v pohodě podlezete a nikdo si nevšimne vašich podrazů. Jen hlavu vzhůru, takových je, takže se ztratíte v davu.

21.4.-20.5.  Proč stále dělat radost jen jiným? Udělejte radost i sobě. Vyberte z konta a trochu to roztočte. Je pravda, že po tomto zjištění s vámi zatočí partner, ale co, ustát se dá všechno - i trochu toho řevu. V tomto období dá se očekávat i neobvyklá příhoda se šťastným koncem.

21.5.-21.6. Toužíte po odpočinku, ovšem nebylo by dobré vyjít z tempa. Užijte si plně toho, co vám život nabízí. Mám na mysli dobrou fyzickou kondici, která dosáhne v tomto období vrcholu. Využijte ji v domácnosti při úklidu. Pokud se nezlepší vaše finanční situace, zanechte planých nadějí. Zřejmě jste něco zanedbali.

22.6.-22.7. Karta se pomalu obrací. Minulý týden jste mohli řádit, nyní můžete tak akorát lapět v koutě. Není příliš šťastné období na sebe upozorňovat. Také nedoporučuji nutit bližního k sexuálním hrátkám, nemuselo by se to vyplatit. Pozor, hrozí oplodnění cizí partnerky!

23.7.-23.8. Pokud jste kuli pikle, tak se všechno provalí. Spojenci vás zradí a zůstanete jako kůl v plotě. Dostane se vám jen opovržení a výsměchu. Koncem týdne planeta Merkur se přestane k vám točit zády a vzájemná komunikace bude opět navázána s kladnějším nádechem.

24.8.-23.9. Vztahy s partnerem se výrazně oživí a zlepší. Důležitou úlohu v tom bude hrát vaše vstřícnost vůči němu. Ovšem se  vstřícností vůči okolí to přeženete, hlavně co se týká druhého pohlaví. Postavení Venuše sice zaručuje příjemný flirt, ale bdělost některých nevěští nic dobrého.

24.9.-23.10. Sice práce šlechtí, ale proč chtít být v současné době feudálem. Vysaďte a věnujte se více rodině. Vaši přítomnost ocení, ale všechno jim věřit nemusíte - hlavně ne  to, že vás kdovíjak mají rádi. Finanční situace nebude nejlepší, ale za čas se zde očekávají příznivé změny - vlastním přičiněním, rozumí se.

24.10.-22.11. Nemůžete se dopočítat peněz v peněžence - ani se nedivím. Uspokojování vašich osobních požitků a prožitků také něco stojí a když se k tomu přidá tajné potahování financí rodinnými příslušníky, tak výsledek nemůže být jiný. Ovšem zvýšená aktivita Marsu zaručí mužům takovou sexuální přitažlivost, že snad za "leccos" dostanou i zaplaceno, čímž svůj rozpočet poněkud vyspraví.


23.11.-22.12. Příhodné dny pro aktivní činnost v zaměstnání! Nadechněte se a zatočte s nudou. Vyjděte si na ples, do hospody nebo navštivte tchýni. To všechno vás nabudí neuvěřitelným způsobem. V případě realizace posledního příkladu to bude spíše nabuzení negativní, ale nenechte se vyprovokovat - i takové bytosti mají právo na život!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama