Jako má věřící svého zpovědníka, starosta obecní zpravodaj, Mařenka suchou vrbu u rybníka, tak já mám Rádio Ulambátar.


Horoskop od 7.3. do 13.3.2011

6. března 2011 v 8:27 | Velký Vizír |  Horoskop
Úsudek na osud lidí podle hvězd, pohledu do očí, z okna, kávových sedlin, čar na rukou, věštecké koule, chvění pupku a níž, klepů v obci a brouzdání po hospodách a na gúgle:23.12.-20.1. Čeká Vás docela příjemné období. Jen s fyzickou námahou to nepřehánějte, začínejte zvolna. Přece jenom tělo po zimním lenošení není zatím v plné kondici. Pomoc u rodinných příslušníků nehledejte, pošlou Vás do ř..i.

21.1.-19.2. Nedoporučuji si stoupat na osobní váhu. Pokazíte si náladu a stejně 5 kilo nového podkožního tuku neshodíte.


20.2.-20.3. Ač se Vám daří s očistou těla a duše jste v obdivuhodné pohodě, přerušte na čas tuto činnost. Okolí začíná nenávidět dokonalost, která z Vás vyzařuje, udělejte něco lidského, aby jste se přiblížili ostatním. Jú.

21.3.-20.4. Jste na vrcholu. Ženám se konečně podařilo uvařit rodině teplé jídlo. Navrácená mužná síla dovoluje nosit tepláky s volnou gumou.


21.4.-20.5. Věnujte pozornost svému zevnějšku. Sice správný chlap má smrdět i na fotce, ale umýt se aspoň 1x za 14 dnů, by se dalo zvládnout. Ženy oholte si nohy /i knírek, pokud nosíte/.

21.5.-21.6. Po namáhavém jarním úklidu a údržbě baráku a auta si dopřejte klidu. Přejděte s tím samým ke svým starým rodičům. Navíc jim naštípejte dřevo, kůlna je prázdná.

22.6.-22.7. V práci by jste mohli opět zazářit. Je potřeba si vybudovat výhodnou výchozí pozici. Soustružníci vymeťte špóny zpod mašiny, úředníci ořežte si tužky do špičky.


23.7.-23.8. Pokud návštěvy restaurací a obchodních center nevyždímaly vaše peněženky, tak v tom pokračujte. Pro urychlení můžete s sebou sebrat kamarády, baby z práce.


24.8.-23.9. Do půlky týdne budete ještě King, pak očekávejte propad na otroka. Budete si připadat doma jako personál v hotelu.


24.9.-23.10. Když se vám podařilo při procházce sadem nešlápnout do psího ho..a, berte to jako dobré znamení a své srdce nastavte přívalu něhy. Pozor však na plešaté muže / pro ženy/ a blondýny /pro muže/!

24.10.-22.11. Silná polévka vám pomůže z kocoviny, chycené při průvodu masek. Pokud jste měli v noci sen, že ze Země Vás vystřelili do vesmíru a letíte na Mars, buďte v klidu. Raketu jsem viděl v garáži na stadionu. Sice se kolem ní pohybovali nějací zelení, možná to nebyli Marťani ale unavení baleťáci.

23.11.-22.12. Když Vás potkalo štěstí, a vy jste konečně zbohatli, nezapomeňte na Rádio Ulambátar a pošlete mu klidně i peníze. Nemusíte přemýšlet nad vhodným dárkem. Dejte si zahrát od JAMAMA /Janča, Mahdalík Macek/.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama