Jako má věřící svého zpovědníka, starosta obecní zpravodaj, Mařenka suchou vrbu u rybníka, tak já mám Rádio Ulambátar.


Horoskop od 11.4. do 17.4.

10. dubna 2011 v 10:01 | Velký Vizír |  Horoskop
Úsudek na osud lidí podle hvězd, pohledu do očí, z okna, kávových sedlin, čar na rukou, věštecké koule, chvění pupku a níž, klepů v obci a brouzdání po hospodách a na gúgle:

23.12.-20.1. Pomalu se dostáváte z deprese. Napomáhá tomu i sluníčko a stále se oteplující počasí. Zkuste se domluvit s patřičným a zajděte si do búd zahrát golf . Kromě holí golfových existují i francouzské, ale i čagan. Míčky jsou i pinpongové.


21.1.-19.2. Jste ve formě, jak fyzické tak i duševní. Hýříte nápady a šíříte kolem sebe dobrou náladu. Jen tak dále.


20.2.-20.3. Pokud Vás ještě nic zásadního nepotkalo, nelamte nad tím hůl. Buďte stále ve střehu. Akorát větrové bonbony vyměňte za bonbony slavie a skleněné prso. Nejdřív si ucucněte z prsa a pak slavia, papírek hoďte na zem.


21.3.-20.4. Možná Vás besednice z Ploťácka nesebraly mezi sebe, možná jste neměli dost odvahy. Nezoufejte. Domluvte si s holkami, že se s nimi zúčastníte PPP /Putování po putykách/. Doma nemusíte nic vysvětlovat, jenom řekněte, že to je obdoba otevírání studánek. Nejsem si jist, zda berou mezi sebe i muže.


21.4.-20.5. Prožíváte nirvánu- stav nejvyšší blaženosti. Rozeběhněte se do polí, mávejte rukama jako pták křídly a určitě vzlétnete. Pozor tam nahoře na kluzáky. Kloužou opravdu potichu.21.5.-21.6. Snažte se co nejrychleji překonat následující období. Budete se cítit zničení jako KTM -Klub týraných mužů/ po výroční schůzi.


22.6.-22.7. Vaše šťastné dny pokračují.23.7.-23.8. Tak jako se probouzí medvěd a vylézá z brlohu, tak i Vy se zvolna dostáváte do provozního stavu. Nechte se ještě chvilku obskakovat a rozmazlovat rodinnými příslušníky, oni dobře vědí, že se jim to vrátí.


24.8.-23.9. Vitamínu už máte dosti, s žízní však musíte bojovat. Dodržujte pitný režim- muži 8 piv denně, ženy 4.


24.9.-23.10. Bolesti těla, způsobené zimní nečinností, ustupují. Najděte si nějakou fyzicky méně náročnou práci, třeba drhnutí peří -ženy, rovnání hřebíků- muži.24.10.-22.11. Pro vinaře: blíží se košt vína, nejvyšší čas zajít do drogerie a nakoupit barvivo, líh,.. Dobré víno se dá udělat i z hroznů, je jenom pověra. Známý v práci pořád na mně loudí litr rýnského, aby mohl zaletovat rýnu. Odpovídám: " Vydrž, až po koštu."


23.11.-22.12. Opět jste řádným členem a rozdáváte úsměv na všechny strany. Obdivné pohledy, lichotky patří Vám. Avšak pozor na ptactvo, dovede pokálet, co se dá! Hlavně to větší, třeba supi!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama