Jako má věřící svého zpovědníka, starosta obecní zpravodaj, Mařenka suchou vrbu u rybníka, tak já mám Rádio Ulambátar.


Horoskop od 25.4.-1.5.2011

24. dubna 2011 v 10:32 | Velký Vizír |  Horoskop
Úsudek na osud lidí podle hvězd, pohledu do očí, z okna, kávových sedlin, čar na rukou, věštecké koule, chvění pupku a níž, klepů v obci a brouzdání po hospodách a na gúgle:

23.12.-20.1. Nedivte se, když při vstupu do Enapa, květin, k číňanovi si budete muset nasadit přilbu. Je to ve vašem zájmu. Rozpadá se to jak Jackson.


21.1.-19.2. Z rychlíku se pomalu stává vlak osobní, to Vám však nebrání v pokračování k cíli.


20.2.-20.3. Nezapomeňte, že v sobotu je apríla. Nenechejte se nachytat.21.3.-20.4. Příjemné teplé počasí Vám náramně vyhovuje. Cítíte se ohromně a přepadají Vás vášnivé až nemravné chutě. Nebraňte se jim, je to marné.


21.4.-20.5. Ženy připravte se na slet čarodějnic. Muži dejte jim dohromady jejich létací stroje.


21.5.-21.6. Začínáte se vymaňovat z bludných kruhů, mlha se rozestoupila a před Vámi se ocitla široká rovná cesta, na která Vás potká dobrodružství.


22.6.-22.7. Zjistěte si, zda-li i letos hasiči budou stavit máj a opékat makrely. Zakupte si dva kusy. Zadní stehno z ryby dejte svému nejlepšímu příteli, přítelkyni.


23.7.-23.8. Z vařených vajec po velikonocích udělejte pomazánku se švarkama a po celý týden mažte na chleba k snídani.24.8.-23.9. Po náročných svátcích zvolněte. Je před námi další vrchol- svátek práce.24.9.-23.10. Na Marka nasaď oharka. Pokud tak tento týden učiníte, velká úroda by měla být zaručená.24.10.-22.11. Dbejte na osobní hygienu, zvláště pokud jste zastupitel., -lka. Nevycházejte na ulic ve spodním prádle či teplákách. Okolí vás pozorně sleduje, a pak píše do Rádia.23.11.-22.12. Pokud jste si ještě neudělal snímky parkoviště, aby jste mohl porovnat, jak to vypadalo před revitalizací, tak máte ještě 5 týdnů čas. S bouráním se začne prý až po jízdě králů.
 


Komentáře

1 ATA ATA | 24. dubna 2011 v 22:07 | Reagovat

...když už se mám  podle  horoskopu  připravit na slet čarodějnic......
Létat na koštěti – to nikdy nebylo jen tak! Už ve středověku se tohoto způsobu přepravy užívalo jen k cestování na sabat, což bylo slavnostní shromáždění, kdy adeptky čarodějnictví se zasvěcovaly  svému vládci. Běžné pracovní povinnosti jako zaříkávání, přivolání nemocí, krupobití, ničení mužské potence, odlákání manžela do náruče poběhlice či případné očarování krav a slepic vykonávaly bez koštěte, pěšmo.
Před letem na sabat se čarodějnice hojně natřely kouzelnou mastí, jež obsahovala blín, durman a  též afrodisiaka. Vstřebávání masti pak vedlo k silnému vzrušení a nejroztodivnějším představám a halucinacím. Pak obkročmo nasedly  na košťátka (pokud nebyla na trhu, postačily i vidle) a vyletěly komínem. Podrobné líčení čarodějnických slavností, které končívaly nejhanebnějšími sexuálními orgiemi, pominu zcela úmyslně – stejně by to nikoho z vás nezajímalo. Takto „zdatné“ děvčice různých věkových kategorií nebyly příliš v oblibě a byly proti nim zavedeny tvrdé sankce jako  čtvrcení, lámání kolem, pohřbívání za živa  a staré známé upalování.
Z tohoto pohledu představuje samotné létání na koštěti docela nevinnou zábavu a pokud Velký Vizír  přisoudil tuto schopnost  nám, ženským, narozených v Býku, berme to jako  pouhou slovní hříčku – která má sice  také své hranice, ale pro něho naštěstí  bez plamenů (zatím)!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama