Jako má věřící svého zpovědníka, starosta obecní zpravodaj, Mařenka suchou vrbu u rybníka, tak já mám Rádio Ulambátar.


Horoskop od4.4. do 10.4.

3. dubna 2011 v 20:39 | Velký Vizír |  Horoskop

Úsudek na osud lidí podle hvězd, pohledu do očí, z okna, kávových sedlin, čar na rukou, věštecké koule, chvění pupku a níž, klepů v obci a brouzdání po hospodách a na gúgle:23.12.-20.1. Začíná na Vás dopadat momentální finanční nedostatek. Zkuste ne něj zapomenou v posilovně pro chudé na rybníčku. Při třetím přehozu kamenů si uvědomíte, že Vám toho ještě zbývá hodně, o co můžete přijít.

21.1.-19.2. Nikdy není pozdě začít znovu. Příklad: stará garda hasičů začala trénovat a včera doma na stadióně vyhrála. Jinak Vás čeká příjemné období. Obnoví se nebo upevní staré přátelství.

20.2.-20.3. Tento týden Vás čeká jednání zásadního významu a protože nevíte kdy. Buďte stále připraven /a/. Žvýkejte, cumlejte větrové bonbony, budete mít svěží dech.


21.3.-20.4. Pokud si chcete kvalitně popovídat, seberte židličku a přidejte se do debatního kroužku přímo na silnici u Ploťácka.


21.4.-20.5. Udělejte si měsíc knihy. Zajděte do knihovny a vypůjčte si alespoň 3 tituly. Bylo mi řečeno, že Ćtyři dohody od Miguelu Ruize jsou kvalitní čtení.


21.5.-21.6. Marně čekáte na nějakou dobrou zprávu. Třeba Vám pozvedne náladu výsledek fotbalistů, když vyhráli v prvním jarním zápase 2:1. Bohužel není pravdou, že do naší líbezné vísky přijede K.Gott.

22.6.-22.7. Na co tento týden šáhnete, to se podaří. Muži se stanou lvi salónů, ženy neodolatelnými svůdnicemi. Ženy pozor na přehazovačky, muži na vycpávky.


23.7.-23.8. Máte neustále potíže se spánkem. V noci nemůžete usnout, na rozdíl od prac. doby. Vaše tělo i mysl je pořád jakoby otupěná. Až začnou kvést pampelišky, udělejte si z nich salát.


24.8.-23.9. Vaše tělo se samo začíná vypořádat s nedostatkem vitamínů. Po celý den máte žízeň a chuť na písek. Žlutý je nejkvalitnější z Moravského Písku, štěrk z Nové Vsi.


24.9.-23.10. Na Vaše bolavá záda je nejvhodnější teplý šrot, smíchaný s panenskou močí, ta je ale nedostatková. Na vlasy je dobrý med, avšak špatně se vyčesává.


24.10.-22.11. Vaše tělesná schránka nemá chybu a tak neváhejte a když hřeje sluníčko nahoďte minisukně /dívky/ , červené trenýrky s bílým lampasem /muži/.


23.11.-22.12. Vyzrajte nad okolím, které se s Vámi odmítá bavit. Pořiďte si psa, který umí nejenom naslouchat, ale hlavně mlčet. Pokud takové možnosti nemáte, spokojte se s kredencem.
 


Komentáře

1 Fera Zemek z Vlčnova Fera Zemek z Vlčnova | E-mail | 5. dubna 2011 v 15:03 | Reagovat

Volím kredenc, psa mně zažrali

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama