Jako má věřící svého zpovědníka, starosta obecní zpravodaj, Mařenka suchou vrbu u rybníka, tak já mám Rádio Ulambátar.


Horoskop od 23.5. do 29.5. 2011

22. května 2011 v 7:53 | Velký Vizír |  Horoskop
Úsudek na osud lidí podle hvězd, pohledu do očí, z okna, kávových sedlin, čar na rukou, věštecké koule, chvění pupku a níž, klepů v obci a brouzdání po hospodách a na gúgle:


23.12.-20.1. Pohoda, klídek, tabáček. Problémy řešte, až přijdou. Tento týden by tomu tak být nemělo.

21.1.-19.2. Situace se začíná vylepšovat a Vaše tvář se kulatí úsměvem. Trávu ve vinohradě máte usušenou a voňavé seno ve stodole. Odměňte se. / S tým senem to neberte doslovně./

20.2.-20.3. Tropická horka a májové sluníčko Vám moc neprospívá. Nedokážete se přinutit k domácím pracím a úpravám na baráku. Denně musíte hasit žízeň. Seberte si práci do sklepa, tam je chladněji.

21.3.-20.4. Docela Vás mrzí, že jste si nebyli zademonstrovat proti vládě. Nedělejte si s tím hlavu. Toto je ještě jenom začátek.


21.4.-20.5. Tento týden se bude dařit všem, jejichž jména začínají písmenem v. A to nejenom těm, kteří mají svátek: Vladimír, Vlaďka /žádná Laťka/, Viola, Valdemar, Vilém, .. Dvojnásobně to platí pro ty, co bydlí u potoka.

21.5.-21.6. Pokud jste přestali chodit do práce a utrácíte úspory, protože jeden farář z Ameriky prohlásil, že se blíží konec světa a dojde k zúčtování, tak trochu přibrzděte. Vypadá to, že to pravda nebude.

22.6.-22.7. Pokud ještě nemáte žádného dědice anebo chcete rozšířit tým, nastává vhodná doba pro rozmnožení. Mějte na mysli, že děti narozené v únoru jsou chytré, dobře papinkají i hajinkají a skoro se naučí na kakáč.

23.7.-23.8. Tento týden bude zakončen Jízdou králů a tak Vás čeká zvýšená námaha se zajištěním jídla a pití, zvláště, pokud jste si zavolali na návštěvu menší autobus. Vdolečky, co zůstanou, dejte do mrazničky. Pochybí Vám však piva. Vínem se nezavděčíte a slivovici budete pít sami. Řízky a bramborový salát vystačí akorát. Zbylé zákusky vezměte do práce.

24.8.-23.9. Tentokrát to bude na dvojku, ale podle ruské stupnice. Když se Vás někdo zeptá, kam plánujete letos dovolenou, tak mu popravdě neříkejte, že nemáte peníze, ale že se Vám nechce.

24.9.-23.10. Příhodná chvíle pro vysazení rajčat, květin do truhlíků, vyplevelení záhonků atd. I když normálně těmto činnostem nehovíte, zašpiňte si kalhoty na kolenou, uchopte motyčku do ruky, vyjděte na ulici a každému kolemjdoucímu povyprávějte, jak strašně Vás z toho bolí záda. Počet rajčatových přísad násobte pěti.


24.10.-22.11. Pro pamětníky: chybí Vám jednocení cukrové řepy. Ten nezapomenutelný pohled na řádek, na jehož konec nedohlédnete. Opálená záda do ruda. Pro mladší: nechte si o tom povyprávět od pamětníků.


23.11.-22.12. Pozor na plešaté! Platí pro ženy i muže.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama