Jako má věřící svého zpovědníka, starosta obecní zpravodaj, Mařenka suchou vrbu u rybníka, tak já mám Rádio Ulambátar.


Horoskop od 30.5. do 5.6. 2011

29. května 2011 v 6:34 | Velký Vizír |  Horoskop
Úsudek na osud lidí podle hvězd, pohledu do očí, z okna, kávových sedlin, čar na rukou, věštecké koule, chvění pupku a níž, klepů v obci a brouzdání po hospodách a na gúgle:


23.12.-20.1. Pokračujte v krasojízdě. I kotrmelce a veletoče zvládnete s bravurou.21.1.-19.2. Jste zamračení jak obloha před jízdou králů. Jen Vy víte, co je toho příčinou.20.2.-20.3. Funíte jak Fera Zemek v Horní při kouření vodní dýmky z Balkánu. Vyžeňte holuby a pak nos protáhněte luhačovickou vincentkou.


21.3.-20.4. Pane fachmajstr, vy jste ale hlava! Tento týden to bude platit o Vás.


21.4.-20.5. Vysokou oblibu mezi kolegy v práci si udržíte přínosem co největšího množství zbylých zákusků, řízků, uzenin. Nezapomeňte i na nějakou tu láhvinku.


21.5.-21.6. Smiřte se se skutečností, že už asi nezbohatnete. Když se Vám to nepodařilo doteďka, tak ztěží se ocitnete ve správnou dobu, ve správné búdě a se správnými lidmi. Duševní pohoda a slušné zdraví jsou větším bohatstvím než peníze.


22.6.-22.7. Tento týden budete mít špatnou náladu, způsobenou deštivým počasím přes víkend, kromě neděle. Neobviňujte vedení obce, že se málo modlilo za sluníčko, oni totiž chodí do kostela kvůli něčem jiném.


23.7.-23.8. Náročný víkend už konečně skončil a Vy si můžete nasadit pomalejší tempo. Pokud to situace dovolí, hoďte si šlofíka po obědě a když si otevřete třeba láhev vína, podívejte se jí na dno.


24.8.-23.9. Bezpochyby se z Vás stává osobnost, možná po smrti legenda. Na Helenu však mít nebudete, ta se stává známou už i přes pole.


24.9.-23.10. Šokujte okolí! Nahoďte plavky, potápěčské brýle, ploutve na nohy a běžte si jakoby zaplavat do vodního prvku Na Vale.


24.10.-22.11. Vaše úsilí na chatě, zahradě, ve vinohradě docílí znatelných úspěchů. V jezírku se rozmnoží žáby a kolem slimáci. Obě tato sympatická zvířátka jsou vyhledávanou surovinou pro kulinářsky výjimečná jídla obzvláště ve Žabožroutově.


23.11.-22.12. Tento týden změna, pozor na chlupaté, platí pro ženy. Nenechte se zmást, když pán má sice plešku, ale chlupů jak orangután. Pro pány: pozor na vysokoškolačky, jsou panovačné a neumí vařit.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama