Jako má věřící svého zpovědníka, starosta obecní zpravodaj, Mařenka suchou vrbu u rybníka, tak já mám Rádio Ulambátar.


Horoskop od 19.9.do 2.10. 2011

18. září 2011 v 10:02 | Velký Vizír |  Horoskop
Úsudek na osud lidí podle hvězd, pohledu do očí, z okna, kávových sedlin, čar na rukou, věštecké koule, chvění pupku a níž, klepů v obci a brouzdání po hospodách a na gúgle:


23.12.-20.1. Teď už to je v pohodě. S rozkoší si užívejte babího léta.21.1.-19.2. Tak jako KTM /Klub týraných mužů/ ovládly ženy, tak i Vy jste byl dostrčen k něčemu, co jste původně nezamýšlel. Příjemný je ovšem fakt, že se Vám to líbí a prospívá.
20.2.-20.3. Jste king, po všech stránkách. Okolí se na Vás může dívat jen s obdivem a závistí.
21.3.-20.4. Nikdy ještě tak špatně nebylo, aby nemohlo být hůře. Budete potřebovat odvahu, sílu se s tím vyrovnat.

21.4.-20.5. Kupte si sportku. Jsou jen dvě možnosti, buď vyhrajete nebo ne.
21.5.-21.6. Po hodech bývá sračka a něco obdobného prožíváte i Vy teď. Je jen otázka času, kdy se z toho zvolna dostanete.
22.6.-22.7. Čistá jednička to není, ale pohoda a nálada výtečná.23.7.-23.8. Nepijte burčák prodávaný u silnice. Celý den na něho praží slunko a za tu dobu musí být víc jak třikrát vykvašený. Pokud potřebujete vyčistit žaludek, funguje spolehlivěji než šaratica.
24.8.-23.9. Aby byli bohatí, musí býti i chudých. Bez chudých by nebylo vidět, kdo je bohatý, říká klasik. Nás chudých je drtivá většina. Nestyďte se za to.

24.9.-23.10. Připadáte si trapně jako starosta na pátečním zasedání. Na rozdíl od něho, to není pravda a na rozdíl od něho, nejste blb.

24.10.-22.11. Zajděte za místostarostkou a navrhněte se na cenu obce. Rozhodně si ji zasloužíte. Rádio Ulambátar Vás podpoří.

23.11.-22.12. Nedávejte svoji převahu tak okatě najevo. Až se Vám přestane dařit, mohlo by Vám to být vytýkáno.

 


Komentáře

1 ATA ATA | 22. září 2011 v 15:15 | Reagovat

Vážené čtenářky, ano!

Velký Vizír vám sice řekne, co vás čeká během týdne, ale co uvařit na neděli – to z něj nevypadne!!! Proto vám přihrávám recept, který mně byl doručený. Možná jej mnohé znáte – já ne. Takže vyjíždím za nákupem krkovičky a v neděli se u nás doma  uvidí!  

Vepřová krkovička pečená v majonézovém kabátku

Kus krkovičky - velikost si samozřejmě zvolíte podle velikosti vaší rodiny. 2 velké cibule, nakrájené na kolečka, 1 sklenice majonézy, 200 g strouhané goudy (ale můžete použít i eidam), koření, sůl, majoránka

1./ Maso osolíme, okořeníme, posypeme kmínem a majoránkou - kdo ji  nemá rád, klidně ji vynechá! Maso vložíme do pekáče a natřeme ho majonézou - vrstva zhruba 4 mm.

2./ Na majonézu poklademe kolečka cibule  a všechno zasypeme sýrem.

Pekáč zavřeme a strčíme do rozehřáté trouby a pečeme na 180°C, až je maso měkké. Na pečení nepotřebujeme žádný tuk, ale maso můžeme podlít asi 100 ml horké vody. Pečení trvá asi jen hodinu.
Majonézu cítit nebudete!!!

Takže i nepřátelé majonéz si můžou pečínku tímto způsobem připravit.

Maso zůstane pod majonézovo-cibulovo-sýrovým pláštěm šťavnaté a křehké!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama