Jako má věřící svého zpovědníka, starosta obecní zpravodaj, Mařenka suchou vrbu u rybníka, tak já mám Rádio Ulambátar.


Horoskop od 26.12.2011 – 8.1.2012

25. prosince 2011 v 16:36 | Velký Vizír |  Horoskop
Úsudek na osud lidí podle hvězd, pohledu do očí, z okna, kávových sedlin, čar na rukou, věštecké koule, chvění pupku a níž, klepů v obci a brouzdání po hospodách a na gúgle:

23.12.-20.1. Cílevědomost a ambice jsou věci, které Vás ženou kupředu. Pro úspěch jste ochotni
obětovat ledacos. I přes další kladné povahové vlastnosti, jako spolehlivost a odpovědnost, nemáte příliš blízkých přátel. Napohled pevná slupka skrývá Vaše zranitelná místa.
Osoby ve znamení Kozoroha:
Vojtěch Kotek ,Jana Brejchová , Ivana Macháčková-Gottová, Elvis Presley, Kevin Costner, Denzel Washington, Milan Kvasnička


21.1.-19.2. Nepřehlédnutelným životní stylem a neotřelými myšlenkami plavete nad okolím. Sice
jste myšlením o krok dopředu, avšak okolí mnohdy nechápe. Svoboda a přátelství jsou Vašimi největšími hodnotami. Oplýváte bystrým myšlením a touhou po poznání.
Osoby ve znamení Vodnáře:
Miroslav Donutil, Pavel Liška, Zdeněk Bakala, Jennifer Aniston, John Travolta, Paris Hilton, Petra K. /PK/, Vlastik Kovář


20.2.-20.3. Pro ostatní působíte jemnou a klidnou povahou, duchovně založení. Rádi pomáháte,
nechybí Vám vlastní názor. Na první pohled působíte pasivním dojmem, pokud je to však potřeba, dokážete se prosadit a mít úspěchy.
Osoby ve znamení Ryb:
Eva Holubová , Simona Stašová, Lucie Vondráčková, Zlata Adamovská , Sharon Stone, Bruce Willis, Chuck Norris, Joskon


21.3.-20.4. Překypujete energií jako oheň. Chcete mít všechno a hned a jdete za tím. Dovedete
se radovat jako děti, jste spontánní a bezstarostní. Často se zaplétáte do sporů a hádek.
Osoby ve znamení Berana:
Zdeněk Svěrák , Stella Zázvorková, Jitka Schneiderová, Elton John, Russell Crowe, Céline Dion, Alena Zemková


21.4.-20.5. Práce je Vaším hlavním smyslem života. Dovedete uvažovat prakticky a materiálně.
Jste zodpovědní. Když se nadchnete pro nějakou myšlenku, rádi a tvrdě pro ni dokážete pracovat. Dokážete ocenit luxus, často se obklopujete hezkými věcmi.
Osoby ve znamení Býka:
Karel Roden, Marek Vašut, Jiřina Bohdalová, Jack Nicholson, George Clooney, Penelope Cruz, ATA21.5.-21.6. Intelekt, vnímavost a přizpůsobivost zdobí Vaši povahu. Též činorodost a aktivní život
jsou dalšími charakteristikami. Komunikace- žádný problém. Myšlenky a pocity se ve Vás pohybují závratnou rychlostí. Jste lidé živlu vzduchu. Ukrývají se ve Vás dvě různé osobnosti.
Osoby ve znamení Blíženců:
Vladimír Dlouhý, Josef Kemr, Jiří Langmajer, Angelina Jolie, Johnny Depp, Nicole Kidman22.6.-22.7. Velká citlivost a vnímavost Vám nebrání logicky a analogicky uvažovat. Máte velmi
vyvinutý cit pro mezilidské vztahy. Zakládáte si na rodině, domovu a tradicích.
Osoby ve znamení Raka:
Helena Vondráčková, Karel Gott, Saša Rašilov nejml., Tatiana Vilhelmová, Tom Cruise, Harrison Ford, Meryl Streep


23.7.-23.8. Jako rodilí vůdci, předurčeni k autoritářským pozicím, jste stále v centru pozornosti,
v tom nejlepším slova smyslu. Rádi se chlubíte svými úspěchy, kritiku nesete zrovna lehce. Můžete být i dobrosrdeční.
Osoby ve znamení Lva:
Bolek Polívka, Jan Kraus, Ewa Farna, Madonna , Jennifer Lopez, Ben Affleck24.8.-23.9. Lidé ve znamení jsou obdařeni pečlivostí, logickým myšlením a trpělivostí. Jste spíš
realisti než snílci. Máte sklon k perfekcionismu, rádi pomáháte ostatním. Důležitý je pro Vás pořádek, a to ve všem!
Osoby ve znamení Panny:
Valérie Zawadská, Magda Vašáryová, Hana Zagorová, Pavel Nový, Michael Jackson, Salma Hayek , Sean Connery24.9.-23.10. Váš intelekt a jemná povaha usiluje o harmonii a soulad. Jste tvořiví. Vyhýbáte se
spěchu a stresu, z toho pramení nerozhodnost. Často si nemůžete vybrat a hledáte kompromisy. Jste féroví.
Osoby ve znamení Váh:
Zuzana Bydžovská, Václav Neckář, Jiří Mádl, Ivana Chýlková, Kate Winslet, Catherine Zeta-Jones, Will Smith


24.10.-22.11. Působíte sice pasivně a nenápadně, ale skrýváte v sobě dost energie. Není snadné
Vás vyvést z míry. Na staré křivdy nezapomínáte, umíte čekat a oplácet. Máte silnou vůli a vřelé city, vyvinutou intuici, vrozený psychologický talent.
Osoby ve znamení Štír:
Šárka Vaňková, Daniel Landa, Miroslav Horníček, Demi Moore, Bill Gates, Jodie Foster, pepin


23.11.-22.12. Uděláte hodně pro to, aby jste se mohli věnovat tomu, co Vás baví a čemu věříte.
Velmi důležitá je pro Vás svoboda. Jste upřímní a pravdomluvní, intriky jsou Vám cizí. Toužíte po pravdě a poznání.
Osoby ve znamení Střelec:
Aneta Langerová, Richard Genzer, Vlastimil Brodský, Jiří Kodet, Brad Pitt, Tina Turner, Milla Jovovich
 


Komentáře

1 Amfiteátr po sté Amfiteátr po sté | 27. prosince 2011 v 7:50 | Reagovat

Už jsem si dal předsevzetí o amfiteátru ve Vlčnově nepsat, nicméně k tomuto dnešnímu psaní mne přivedla poznámka jednoho místního obyvatele. Ten byl ze změn v centru obce hodně natěšený a amfiteátr pod kostelem schvaloval s absolutním nadšením. Jedním z jeho hlavních argumentů byl, že Vlčnov něco takového nutně potřebuje, i kdyby to mělo být využito jenom na jízdu králů.

Drazí spoluobčané, jak je známo, vše se točí kolem peněž. Revitalizace obce byla vyčíslena na patnáct miliónů korun. Bylo z toho postaveno nové parkoviště, upraven park pod sokolovnou a byla provedena nová výsadba dřevin po celé obci. Nicméně z těchto peněz se postavil i výše zmiňovaný amfiteátr.

Cenu nevím, předpokládám, že by to mohla být jedna desetina rozpočtu z revitalizace obce. Takže můj odhad je 1,5 miliónu Kč. Nevím, jaká je plánovaná životnost tohoto díla, nicméně předpokládám deset let. Podle mne to bude méně, svah bude pracovat, podium taky nevydrží donekonečna. Začne prorůstat trávou a podobně. K tomu ať se tady vyjádří nějaký fundovaný.
Takže za rok nás to bude stát 150tis. Kč. Jízdokrálovský víkend využitý o dvou dnech – sobota a neděle. Takže jeden den nás vyjde na 75tis. Kč. Pánové a dámy, to jsme hodně bohatá obce, co říkáte.

Nebylo by lepší ty peníze dát na stadion TJ? Nebylo, protože už se stalo, že se investovalo do středu obce.  Takže je to dobrá otázka, ale pozdě položená.

Už čekám odpovědi, že těch akcí bude víc. Dobře, ale uvědomte si, že je amfiteátr ve středu obce, v blízkosti kostela a v husté zástavbě rodinných domů. Takže využití velmi, ale velmi minimální.

O vánočním pondělí se konal Živý betlém. Těšil jsem, že se už v tomto případě bude konat na novém místě pod kostelem, ale k mému překvapení se konal v prostorách kostela. Tedy v jeho těsné blízkosti.

Tak jsem se cestou zpátky k domovu podíval na náš nový amfiteátr a bohužel jsem musel schválit rozhodnutí vlčnovské farnosti o stávajícím místě Živého betlému. I přes to, že byla provedena kolaudace revitalizace středu obce (vzpomínáte na kuličku?), v případě amfiteátru není možnost se dostat suchou nohou na podium a do hlediště. Prostě neexistuje žádný chodník, který by umožnil se dostat do tohoto areálu. Bylo mokro, takže by to byl dost velký problém. Anebo se bude ještě něco stavět? Když se dívám do plánu, tak asi ne.

http://radioulambatar.blog.cz/1104/revitalizace-obce-park

2 zaséj pomluva zaséj pomluva | 27. prosince 2011 v 9:09 | Reagovat

To chceš jako řéct, že to je nedomyšlené! šak to vymýšlal náš starosta celých 14 roků a poslední čtyři roky mu v tom pomáhala místostarostka.

3 ja ja ja ja | 27. prosince 2011 v 9:32 | Reagovat

[2]: Šak ti chudáci to nemohli domyslet,lebo im jednoprocentní vrážali ty nožiska do zád.Toš to sa blbě přemýšlá,pravda!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama