Jako má věřící svého zpovědníka, starosta obecní zpravodaj, Mařenka suchou vrbu u rybníka, tak já mám Rádio Ulambátar.


Horoskop od 19.3. do 1.4

18. března 2012 v 8:00 | Velký Vizír |  Horoskop
Úsudek na osud lidí podle hvězd, pohledu do očí, z okna, kávových sedlin, čar na rukou, věštecké koule, chvění pupku a níž, klepů v obci a brouzdání po hospodách a na gúgle:


23.12.-20.1. Tak jako se příroda probouzí a pupeny se začínají nalévat, tak i Vaším tělem cloumají touhy a pudy. Akorát Vám nikdo nechce pučit ani nalét. Vyběhněte zrána nazí na dvůr a udělejte si 5 koleček kolem hnojiště.


21.1.-19.2. Pokud jste zjistili na svém ošacení mastné skvrny od gulášu ze včerejšího koštu v Dolní hospodě, buďte příští rok pragmatičtí a přijďte v montérkách /muži/ nebo v zástěře /ženy/.


20.2.-20.3. Vylepšování fasády na obličeji a po těle v solárku jste přehnali. Okolí si myslí, že jste po ozařování zhoubného nádoru. Oddávejte se cvičení ducha a těla třeba stylově v Nových Horách. Seberte k sobě i fanoušky Tibetu z domečku na křižovatce.

21.3.-20.4. Vysoko nastavenou laťku se Vám podaří udržet jen při vynaložení určité námahy. Zatím to šlo bez ní. Nebuďte z toho otrávení, několikanásobně se to vyplatí.


21.4.-20.5. Nenadávejte na drahý benzín nebo naftu. Uvědomte si, že litr stojí jenom jako 6 vajíček!21.5.-21.6. Každé ráno vykročte pravou nohou a úspěch je zaručený. Můžete si i dovolit i to, co jindy nesmíte- na veřejnosti si vyndávat holuby z nosu.


22.6.-22.7. Že prý nejste odborník a že nemáte potřebné vzdělání, zkušenosti a praxi a že jenom stranická knížka a loajalita nestačí! Z jakého důvodu jsou tedy Dacík a Mošťková v komisi na ředitele školy? Aha, žáci nesmi dosáhnout vyššího vzděláni než starosta.
Smiřte se s tím. Místo toho kupte děckám kapsle do bouchací pistole a stále je posílejte do školy jinam.

23.7.-23.8. Pořiďte si němé zvíře, kterému se můžete svěřit a jež Vám nebude odmlouvat. Pokud němou tvář vlastníte, dejte mu vydatně nažrat, mění zimní kožich za letní.


24.8.-23.9. Vydržte ještě za pecí, i když venku začíná svítit slunko. Mohlo by se Vám to nevyplatit. Namluvte si, že jste neviditelní a neexistujete. Připravte se s předstihem na 1.4. - apríl.


24.9.-23.10. Pokud Vás povznáší pohled na omladinu, nazujte kolečkové brusle a svěže do Plotů. Už se to tam začalo promenádovat. Svým spoluobčanům udělejte radost, jsou vděční za každý brutální pád či silniční vyrážku.


24.10.-22.11. Po náročném týdnu zvolněte, po obědě si dejte dlouhého šlofíka a nechte se hýčkat. Nenechávejte si masírovat peněženku. Svého plechového miláčka zavezte do myčky. Větší náklonnost mu však prokážete vlastnoručním mytím.


23.11.-22.12. Udělejte si plán jarních prací. Řiďte se heslem, rozděluj a panuj. Čím více práce rozdělíte druhým, tím méně na Vás zůstane. Nezapomeňte, že v pondělí je ŽDM /žádáme den mužů.
 


Komentáře

1 z jiného soudku z jiného soudku | 19. března 2012 v 9:28 | Reagovat

Všem Josefům k jejich dnešnímu svátku přejí všechno nejlepší jejich fanynky.

2 dědinčan dědinčan | 19. března 2012 v 13:35 | Reagovat

[1]: Bude sa dnes u Joskona slavit?Že bych přišel na kalíšek.

3 Dajka Dajka | 9. června 2016 v 7:38 | Reagovat

Horoskop online:

http://kartarka.org/horoskopy

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama