Jako má věřící svého zpovědníka, starosta obecní zpravodaj, Mařenka suchou vrbu u rybníka, tak já mám Rádio Ulambátar.


Horoskop od 16.4.-do 29.4.2012

15. dubna 2012 v 6:44 | Velký Vizír |  Horoskop
Úsudek na osud lidí podle hvězd, pohledu do očí, z okna, kávových sedlin, čar na rukou, věštecké koule, chvění pupku a níž, klepů v obci a brouzdání po hospodách a na gúgle:


23.12.-20.1. Jste ve formě, jak fyzické tak i duševní. Hýříte nápady a šíříte kolem sebe dobrou náladu. Jen tak dále.


21.1.-19.2. Neumíte vycházet se sousedy, při jednání na úřadě se zpravidla rozčilíte a pak někomu vynadáte, v hospodě si k Vašemu stolu nechce nikdo přisednout. Pokud trpíte těmito nedostatky, obětujte čas a zajeďte do Suché Lózy na radu. Bydlí tam nějaký Gazdík, on se taky nejdřív rozčilí, ale pak se obalí slizem a je úlisný jak had.

20.2.-20.3. V tomto období existuje jen málo věcí, které Vás dovedou povzbudit, snad jen skutečnost, že když se před 100 lety potápěl Titanic, tak tam nikdo od Vašich nebyl.21.3.-20.4. Neodsuzujte vedení naší obce a dalších pěti z Východního Slovácka, že prošustrovali peníze za stavby rozhleden, ze kterých není vidět nic navíc. Jde o promyšlený, strategicko-marketingový tah, který hodlají zapsat do Guinessovy knihy rekordů, který k nám přiláká masy turistů, hlavně Japonců. Rádio Ulambátar se už taky zapojilo, poslalo tip do cestovní kanceláře, jež objíždí nejvíc křiklavé korupční případy.

21.4.-20.5. Po zbytek roku budete bohatě sklízet, co jste naseli. Vaše žně ovšem nejsou obilní v létě, nýbrž velikonoční. Klobouk dolů.,
Pro ženy: Nejenže jste si udržely vysoký standard nachystaných pochutin, nápojů, výzdoby při pomlázce, navíc padla na úrodnou půdu i další vylepšení.
Pro muže: Nejenže jste dodrželi seznam každoročních obchůzek, navíc jste vše absolvovali v reprezentačním stylu.


21.5.-21.6. I Vy můžete dokázat věci nebývalé, mimořádné, i Vy můžete zazářit jako Kometa v Brně. Neděje se tak sice často, spíše zřídka, ale okolí to dokáže ocenit o to víc.


22.6.-22.7. Máte fotogenickou tvář, drahé obleky, několik párů luxusních bot a doplňků, umíte mluvit, vypadáte charismaticky a vůni po cigaretách a alkoholu překrýváte ústní vodou a chtěli by jste poskytnout rozhovor do novin nebo dokonce do televize? Musíte si počkat. Probíhá kampaň do krajských voleb a přednost má za úplatu někdo jiný, i když ten si to platí z vašich peněz. Tož tak. Rada: pěkné oblečení si pošetřit ve skříni, opět nahodit tepláky, maskáče, zástěru.

23.7.-23.8. Zjistili jste, že se Vám něco opravdu nepodařilo. Nejste sami. Projednání územního plánu mělo taky proběhnout potichu a bez povšimnutí, avšak našel se jeden jedinec, který místo, aby na noční šichtě dřímal, tak surfoval po internetu a zjistil, že mu radní na jeho záhumence naplánovali průmyslovou zónu, na rozdíl od těch jejich, kde jsou stavební místa.

24.8.-23.9. Chcete tip na statisícový stálý měsíční příjem s minimálním úsilím a možností provozovat vlastní kšeft? Podívejte se na náhrady, které těmto vyvoleným poskytujeme: http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/document//948543.html Takové prachy jsou zajímavé i pro šikmookého Moraváka- Tokio Okamuru.

24.9.-23.10. Lidi se pořád diví, proč jste se stal fanoušek našeho místního fotbalového oddílu a že s nimi jezdíte skoro na každý zápas venku. Těžko dokáží pochopit, že normální smrtelník nemá šanci se dostat zadarmo autobusem na Žítkovou, Zlámanec a na jiná odlehlá, bohem zapomenutá místa.

24.10.-22.11. Popřejte nové paní ředitelce školy. Nechtějte po ní hned nápravu nebo nějaké změny. To je reálné až po novém obsazení na křižovatce.

23.11.-22.12. Tak jako se probouzí medvěd a vylézá z brlohu, tak i Vy se zvolna dostáváte do provozního stavu. Nechte se ještě chvilku obskakovat a rozmazlovat rodinnými příslušníky, oni dobře vědí, že se jim to vrátí.
 


Komentáře

1 Judy Gnomies Judy Gnomies | Web | 15. dubna 2012 v 6:56 | Reagovat

jsem lev a nesedí to ke mě..

2 Hvězdná jarní sexuální  poradna pro ženy Hvězdná jarní sexuální poradna pro ženy | 15. dubna 2012 v 7:28 | Reagovat

Chceš prožít živočišný sex? Sežeň si   Štíra, Střelce, Lva nebo Berana!
Pokud hledáš spontánního milence, pro kterého nebude problém pomilovat se kdekoliv a kdykoliv, najdi si partnera s Marsem v Beranovi. Pokud má tvůj milenec planetu Mars ve Lvu, budeš se muset smířit s tím, že bude chtít být středem pozornosti nejen ve společnosti, ale i v posteli.

Sexuální vášeň, která dřímá v chlapech s Marsem ve Štíru, z nich dělá jedny z nejlepších milenců zvěrokruhu. Ale když si nejsi jista, že dokážeš zachovat věrnost, tomuto milenci se raději obloukem vyhni. Jeho žárlivost by snadno mohla sklouznout do agresivity.
Jde ti spíše o nevázané dobrodružství? Astrologové radí najít si milence s Marsem ve Střelci, protože ten si na romantice nezakládá a nestojí ani o příliš vážně svazky.

Romantiku a klid hledej u Raka, Panny, Býka a Vah
Pokud toužíš po něze a hýčkáni, toto přání ti splní milenci s Marsem v Býku. Pokud prahneš po něžné péči, ochraně a bezpečí, najdi si milence s Marsem v Rakovi. Pokud chceš skromného milujícího partnera s rozumným přístupem k sexu i k životu, hledej si protějšek s Marsem v Panně.
A co požadavek na vyvážený vztah s něžným, nesobeckým a nekonfliktní milencem? Takovým bude zrozenec s Marsem ve Vahách. Ale počítej s tím, že veškeré rozhodování přehodí elegantně na tvá bedra.

Zábavní, ale nevyzpytatelní jsou Vodnáři a Blíženci
Nudu v posteli nezažiješ s milencem s Marsem ve Vodnáři, ale nečekej od něj spolehlivost ani to, že se ti bude se vším svěřovat. Chlapy s Marsem v Blížencích zase musíš držet neustále eroticky ve střehu. Budeš se muset snažit, aby v posteli nebyla nikdy nuda, jinak ti hodně brzy uteče do jiné náruče."

Něco mezi: Kozoroh a Ryba
Ohromné množství mužské energie se skrývá v pánech s Marsem v Kozorohovi. Není na dovádění v přírodě nebo někde, kde by vás mohl kdokoli načapat, v posteli je ale velmi pozorným milovníkem. Obětavého, soucitného milence s bohatou erotickou fantazií zase najdeš v partnerovi s Marsem v Rybách, ale nikdy si nebudeš jista, zda před tebou něco nezatajuje.
Návod na objevení milence snů bychom tedy měli, ale bez informací od astrologa, kde má tvůj drahý postavený Mars v momentě narození, to nepůjde. Začni pátrání, ale hlavně dej na svůj cit a intuici.

3 nezkušená nezkušená | 15. dubna 2012 v 8:08 | Reagovat

[2]: Sháňám nejakého teho štíra, aby mně konečně ukázal, jak to má pořádně vypadat!

4 obyčejný člověk obyčejný člověk | 15. dubna 2012 v 13:09 | Reagovat

Po obědě jsem se díval na televizi na rozhovor s Bártou. Čunek je proti něm hadra, jeden větší cikán než druhý.

5 šiška šiška | 15. dubna 2012 v 20:49 | Reagovat

Ale co to blábolíš, lidovci nemají nad čuňka ....

6 hola hola hola hola | 16. dubna 2012 v 11:00 | Reagovat

O víkendu se koná v klubu výstava trofejí. Tož manželé a manželky, dovedte toho svojého nebo svoju a vystavte jej, aby aj ostatní viděli, co sa podarilo ulovit v sezóne. Podmíráky nechte doma, at si neuděláte ostudu.

7 vlčnovjanka vlčnovjanka | 16. dubna 2012 v 11:27 | Reagovat

[6]: Schválně! Která z nás tam přivede většího paroháča!

8 dotaz dotaz | 16. dubna 2012 v 11:27 | Reagovat

[6]: Jakých trofejí - parohy a tak ?

9 hola hej hola hej | 16. dubna 2012 v 15:14 | Reagovat

[6]:Zase jsme pozadu! Fascinující výstavu zasvěcenou hodně zvláštnímu druhu exponátů otevřelo švýcarské Muzeum přírodní historie. Výstava nazvaná KK.ZOO představuje všechny možné druhy exkrementů a trusu. Přičemž tahákem nepochybně bude 65 milionů let starý výkal Tyrannosaura rexe.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama