Jako má věřící svého zpovědníka, starosta obecní zpravodaj, Mařenka suchou vrbu u rybníka, tak já mám Rádio Ulambátar.


Horoskop od 30.4.do 13.5.2012

29. dubna 2012 v 12:19 | Velký Vizír |  Horoskop
Úsudek na osud lidí podle hvězd, pohledu do očí, z okna, kávových sedlin, čar na rukou, věštecké koule, chvění pupku a níž, klepů v obci a brouzdání po hospodách a na gúgle:


23.12.-20.1. V čase dovolených se z finančních důvodů asi těžko dostanete za hranice všedních dnů. Teď je prý u nás tepleji než ve Španělsku. Jenom si představte, jaká otrava to tam musí v tom horku být, a ještě za to dávat takové peníze!!


21.1.-19.2. Docela se Vám začalo dařit. Tento stav by měl po dobu dvou týdnů přetrvat.20.2.-20.3. V toto období na Nás čekají dva státní svátky. Nejdřív pracovní a pak vítězný. Mladší ročníky už asi nezajímá, že se na na 1.máje chodilo do průvodu s mávátky a Den vítězství se dřív jmenoval Den osvobození Rudou armádou od nacistické okupace. Pokuste se omladině vysvětlit, že ti Němci válku prohráli a že pak uplynulo dalších 44 let, než nás obsadili znovu- ekonomicky bez boje.

21.3.-20.4. Nebyli jste sice na pátečním zastupitelstvu, avšak spolu s předkladateli petice proti průmyslové zóně se můžete dovědět, kolik stojí vymazání modrého obdélníčku z návrhu územního plánu. Jan Visarionovič Pi.áček pohrozil, že to budou platit oni!

21.4.-20.5. V úterý je 1.máj. Nezapomeňte se políbit pod rozkvetlou třešní. Na pohlaví nezáleží, třeba jako tito dva soudruzi v dobách minulých.21.5.-21.6. Uvažujete o vybudování posezení, nechte se inspirovat našimi letošními odvedenci, kteří to zvládli ve stylu "bus".


22.6.-22.7. Nepřehánějte to s opalováním, aby si Vás cizí lidi nepletli s menšinou, která je teď v kurzu.
Znáte tento vtip: Cikáni vyloví zlatou rybku a ta se jich ptá na jejich přání. "Chceme být bílí," odvětí. Rybka: " Přeplavte tento rybník." Cikání plavou, ti rychlejší už stojí na břehu a volají na ty pomalejší: " Pohněte si cikáni!"


23.7.-23.8. Někteří mají opravdu dlouhé vedení, Vy však k nim nepatříte. Například takový Nečas dosud nepochopil, že těch víc jak 100 tisíc demonstrujících, víc jak dvě třetina národa v průzkumu veřejného mínění, si nepřeje nic jiného než odchod jeho vlády.
Možná by se mělo naplnit přísloví: Chytrému napověz, hloupého nakopni!

24.8.-23.9. Pokud jste pravidelně v minulosti, třeba i 30 krát, vybírali vstupné na jízdu králů u vjezdů do dědiny, můžete si letos udělat výlet do ZOO Lešná a do nedalekého honosného Lukova. Nová paní ředitelka si na tuto službu najala cizí agenturu.


24.9.-23.10. Držte palce našim fotbalistům. Minulou sobotu se odpoutali od posledního místa, dnes hrají s Nezdenicemi. V této dědině, široko daleko spojované s penzionem pro seniory, se hraje i ženský fotbal.


24.10.-22.11. Těšte se spolu s našimi občany Na Srale, že budou mít novou cestu. Mají to slíbeno na 3.čtvrtletí tohoto roku. O podélném stání ke kostelu se bude ještě jednat.


23.11.-22.12. Dávejte si bacha na konec druhého týdne, přijdou zmrzlí: Pankrác, Servác a Tokio Okamura.
 


Komentáře

1 cyrus-miley-forever cyrus-miley-forever | Web | 29. dubna 2012 v 12:22 | Reagovat

Pěkný blog .. :)

2 mycrazydiary mycrazydiary | Web | 29. dubna 2012 v 12:22 | Reagovat

A co si ty?:) za znamení jsem vodnář:D

3 Kyun Gi☆ Kyun Gi☆ | Web | 29. dubna 2012 v 12:23 | Reagovat

Pěkný blog :-)

4 tož bacha tož bacha | 30. dubna 2012 v 13:28 | Reagovat

Filipojakubská noc se kvapem blíží. Svátek "pálení čarodějnic" je tradičně spojen se zapalováním ohňů a opékáním buřtů, ale také se zvýšeným počtem požárů.

Území celé České republiky celý víkend provázela tropická vedra, která na jižní a východní Moravě způsobila rozsáhlé požáry.

A stejné nebezpečí hrozí i v pondělí. ČHMÚ již vydal výstrahu, která platí pro celé území České republiky od 11 hodin dopoledne do odvolání.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama