Jako má věřící svého zpovědníka, starosta obecní zpravodaj, Mařenka suchou vrbu u rybníka, tak já mám Rádio Ulambátar.


Po hejtmanském křesle touží 14 poslanců a čtyři senátoři

21. dubna 2012 v 20:37 | novinky.cz |  Volby
Při prvním pohledu na seznam lídrů do krajských voleb to vypadá, že v Česku je příliš mnoho funkcí a málo kandidátů. Na post hejtmana si totiž brousí zuby 14 poslanců, čtyři senátoři.
Nejvíce zákonodárců nasadí TOP 09, v jejích barvách budou bojovat čtyři poslanci a jeden senátor Jan Horník. Také komunisté poslali do boje čtyři poslance.Také na jihu Moravy se střetnou těžké váhy. Obhajuje první místopředseda a poslanec ČSSD Michal Hašek. Za lidovce nastoupí bývalý hejtman a senátor Stanislav Juránek, komunistický poslanec Vojtěch Adam, bývalý náměstek ministra školství Jan Vitula (TOP 09) či místostarosta Blanska Jiří Crha (ODS).

Lidovci nasadili do krajských voleb své špičky. Předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek vede kandidátku v kraji Královéhradeckém a říká, že volby jsou pro jeho stranu životně důležité. "Musíme ukázat, že jsme v krajích pevně zakořenění," řekl Právu. Dodal, že neméně důležité jsou státní příspěvky za zastupitele.

Čunek do kraje i do Senátu
Lidovecké barvy bude na Zlínsku hájit Jiří Čunek, který bude na podzim zároveň obhajovat senátorský mandát. "Aspoň tu kampaň nebudu muset dělat na-dvakrát. A navíc si myslím, že jsem tady známý, takže bude lidem stačit připomenout, aby přišli k volbám," uvedl pro Právo.

Soupeřem mu bude hejtman Stanislav Mišák (ČSSD) a jeho náměstek Libor Lukáš (ODS). Kartami může zamíchat šéf poslanců TOP 09 a Starostů Petr Gazdík. "Každý hlas navíc bude dobrý, protože chceme zabránit vzniku velké koalice, která tady škodí," řekl Právu.

Z komentářů:
Gazdík je ukázkový pravicový vyžírka a karierista!!!Jen by mně zajímalo,kolik starostů ho podporuje ???

Čunek,kdo to je?Aha to je ten pán co měl dvě občanky!To mě stačí!

Radomír Kohout, Uherský Brod:
Pan Gazdík už vloni dostal v rodné Suché Lozi (která ho vynesla do politiky) od svých sousedů po papuli za to co dělá ve vrcholné politice. Ten už si tady neškrtne. Je totiž starosta a nezávislý již jen podle jména hnutí, které zatím stále ještě reprezentuje, ve skutečnosti už je jen Kalouskův ocásek. Lituji, že jsem tohoto pána kdysi v eurovolbách volil

Stále vzpomínám na asi rok a něco starou debatu Gazdík-Kočí na Primě na téma důchodové reformy, kdy oba hosté dokázali 40 minut mluvit o věcech, o kterých nemají ani páru.

Gazdíku,jsem hluboce přesvědčen,že nejvíc právě škodí Tvoje seskupení zlodějů,odkloňovačů a tunelářů.Hned vedle sebe máš jednoho velkého škůdce - Kalouska.

Ty jo, Čunek a další sebranka se cpe do senátu. Zrušit a ty strejce poslat dělat rukama. Pithart senátor za náš okrec, ptám se kdo to vůbec je?? Akorát karierista a někde zadara se najíst a vypít. Osobně jsem ho za 8 let v senátu nepoznal.....

František Hrubý, Hluk
Lehkoživec Gazdík s jeho podivnou partají starostů nám vyměnil v obecních volbách plnomocníka za Pražandu která nikoho z kandidátů neznala,ale všechny vyškrtala-na přání TOP se kterou se chtěl spojit.To je demokrat!

Poslanci,už běžte pryč,nikdo vás už nechce a aby vás někdo zvolil do důchodového senátu,tak to si nechte zajít chuť.To jej radši zrušíme nadobro.
A hejtmanovat můžete leda tak vašim slepicím u vás na dvorku.

 


Komentáře

1 hlas lidu hlas lidu | 22. dubna 2012 v 9:14 | Reagovat

Kdybych věděl,že Čunek bude ochotný jít s levicí ,tak mu to hodím!Ale ten je schopný se zase spřáhnout s nynějšíma pravičáckýma šmejdama.Lidovci se spojí aj s čertem,jenom aby se dostali zase k moci!

2 Kostěj Kostěj | 22. dubna 2012 v 9:41 | Reagovat

Jak někdo může kritizovat Gazdíka,když pro naši dvojku je to téměř bůh? Když se řekne Gazdík,tak slintají jak čokli,co se jim nese žrádlo.Pavlov by měl radost,jak jeho teorie funguje i v naší místní politice!

3 obyčejný člověk obyčejný člověk | 22. dubna 2012 v 13:37 | Reagovat

Ten Gazdík by podle toho,co dělá, zasloužil průplesk denně.

4 šiška šiška | 22. dubna 2012 v 19:11 | Reagovat

Jestli bude letiště Ruzyně přejmenováno na Letiště Václava Havla, pak nový pražský tunel by se měl jmenovat Tunel Václava Klause !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama