Jako má věřící svého zpovědníka, starosta obecní zpravodaj, Mařenka suchou vrbu u rybníka, tak já mám Rádio Ulambátar.


Radní končí. Kvůli urážkám.

14. června 2012 v 18:12 | M. Lapčík- Slovácký deník /SD/
Nevím, jaká je situace ve Vaší vesnici či městě, u nás vládne ODS a s případnou kritikou či návrhem si tak maximálně můžeme jít postěžovat suché vrbě u potoka. Příkladem vzorné slivovicovovdolečkové spolupráce regionálního tisku a vedení naší obce je i tento článek. Proto je tu Rádio Ulambátar, aby měli ti, co se na dění v obci dívají jinak než modrostrakově, prostor pro své připomínky, nápady,..
Prohlašuji, že drtivá většina z nás nejsou psychopati. Vlčnov se momentálně dělí na dvě skupiny: na stoupence starosty Pijáčka a na ty normální. Vdolečkový radní Josefík patří do první skupiny, no a my z Ulambátaru, do té druhé.


Joskon

/Psáno pro návštěvníky stránek, kteří sem zabloudili na základě znímky ve SD z 14.6.2012, článek: Radní končí. Kvůli urážkám. /
 


Komentáře

1 šiška šiška | 14. června 2012 v 21:11 | Reagovat

Žádná škoda Josefíka pro vlčnovské občany.
Byl pasivním radním, neměl žádný příznivý přínos pro Vlčnov.
Byl to prospěchář jen pro sebe jako všichni Josefíci.

2 znám je znám je | 14. června 2012 v 21:41 | Reagovat

[1]:Nejstarší Fera je normální.

3 PK PK | 14. června 2012 v 21:41 | Reagovat

Článek jsem si přečetla a nedá mi to , abych se nevyjádřila. Můj manžel velice dobře zná můj názor na existenci tohoto blogu. Mně se samotné nelíbí, pokud některé příspěvky zesměšňují, parodují.
Ale také uznávám, že se tady objeví i dobré názory nebo nápady.
Pokud se pan Josefík cítí tak uražen, že si vyjádření jeho pocitů zaslouží čelní místo v našem regionálním tisku, tak musím  konstatovat, že naopak já se cítím dotčená za ty lidi, kteří se tady podepíšou, případně odtajnili identitu. Jsou to lidé, kteří mají vzdělání, svoje profese a pokud on je nazývá neléčenými psychopaty s neukojenými ambicemi,domnívám se, že se tvrdě urážky  dopouští on. Nebo má snad zjištěné nějaké konkrétní informace o jejich osobních poměrech? Pak se nabízí otázka, jak k takovým informacím dospěl.

4 ATA ATA | 14. června 2012 v 21:59 | Reagovat

...před chvílí jsem se vrátila ze zastupitelstva. Vzorný zápis, jak dělá Tonda Pešl, nemám, vlastně jen nějaké poznámky. Něco snad z nich ,jako obyčejně jen útržkovitě, dám dohromady přes víkend. Ale Jožka Pešl v zadní lavici si tam něco taky čmáral. Určitě budeme sdílnější, než až někdy  zveřejněný zápis z obce.
Tklivé písemné výlevy Josefíka, které jsme zveřejnili, se probíraly mezi přítomnými zastupiteli. Kdo z nich  psal   na rádio,  snažil se  zařadit  podle  jeho profesionálního   hodnocení -  co že to vlastně je? - jestli   neukojený  v  ambicích nebo neléčený  psychopat.
Dnes na noc zatím jenom jedna  novinka, která by vás mohla zajímat – novým radním byl v tajném hlasování zvolen Jura Matušík (9 pro, 4 proti, 1 se zdržel). Starosta mu přál mimo jiné, aby měl z práce radost.  Jura doufá, že to nikdo nebude spojovat s tím, že má krále, a prý se  uvidí.  Alča volala, že až o něm se  bude psát na  Ulambátaru, snad nezdrhne. No a já jsem řekla, že je to krásný chlap a umí krásně hrát na kytaře, takže to s psaním o něm  vidím dobře :) Dodatečně ještě dodávám – nemyslím si, že je to blb, ale to se také  teprve uvidí, až bude rozhodovat v radě,  že Jurko:):):)

5 Josef Pešl Josef Pešl | 14. června 2012 v 22:28 | Reagovat

Ještě jednou tímto,  veřejně, děkuji  Vlaďce Kvasničkové, za  znovu otevření  „ kauzy 5cm“ na dnešním  zasedání zastupitelstva. Bylo to zcela nečekané a bez jakékoli  předchozí  dohody. O to cennější!!! Děkuji. Ten samý dík patří i zastupiteli  p. Slintákovi, který se mi následně přiznal, že ten samý dotaz měl připravený jako poslední bod diskuze.
Děkuji.
Josef Pešl

6 Josef Pešl Josef Pešl | 14. června 2012 v 23:33 | Reagovat

Jsem jeden z těch, který se na  stránkách Rádia Ulambátár   podepisují a je o mně veřejně známé, že  jsem proti praktikám, které ve Vlčnově nastolil pan starosta Jan Pijáček.  Je jisté, že za mou kritikou je i má osobní zkušenost s jeho způsobem „vládnutí“. O tom, že se já i celá naše rodina, cítíme poškozeni rozhodováním pana starosty a jeho radních se zde nebudu rozepisovat. O tom se každý může dočíst v relaci „Causa 5cm“ na tomto blogu.
Tímto vstupem, chci reagovat na slova bývalého  radního Vlčnova  pana Miroslava  Josefíka, která byla zveřejněna  dnes tj. 14.6.2012 ve Slováckém deníku.
Cituji : „ Lidé, kteří tyto věci píší, pro Vlčnov nehnuli ani malíčkem. Chovají chorobnou zášť vůči starostovi a jeho stoupencům. Asi z neukojených ambicí nebo neléčené psychopatie.“Konec citátu.
Jmenuji se Josef Pešl a ve Vlčnově jsem se narodil a s výjimkou pár let, kdy jsem bydlel v Uh. Brodě, žiji celý život ve Vlčnově. Je pravda, že jsem nikdy nebyl zastupitelem obce Vlčnov a ani radním obce. Přesto se necítím být tím, který pro obec Vlčnov nehnul ani malíčkem!
Jsem obyčejný zaměstnaný občan, to znamená, že část daní, které odvádím státu jde i do pokladny Obce Vlčnov. Z pohledu pana  Miroslava Josefíka je to asi málo. Tak dobře, k tomu nehnutí ani malíčkem přidám další nic z mého života. V letech 1982 až asi 1990 možná 1992, to je, plus minus, nějakých  jenom deset let jsem působil  v  místním folklorním  souboru  Vlčnovjan.
V té době asi osmi až deseti let jsem  Českou republiku, v té době socialistickou, potažmo i Vlčnov samotný reprezentoval jen v Řecku, Belgii, Španělsku, Maďarsku, ve Velké Británii a, z dnešního pohledu v zahraničí,i na Slovensku. Kdybych na některý stát, ve kterém jsme tenkrát, předváděli naši kulturu, zvyky, tance,zpěv a kroj, zapomněl, tak mne někdo opravte.
Je mi jasné, že s věhlasem vlčnovského fotbalu se toto období,  souboru  Vlčnovjan , nedá srovnávat .
Když jsem si přečetl vaši charakteristiku pisatelů, kteří kriticky píší vůči panu starostovi a jeho stoupencům, tak se přiznám, že nějak nevím……
Z pohledu pana Josefíka jsem nejspíš neukojený psychopat.
Pane Mirku Josefíku, doufám, že po těch urážkách, kvůli kterým jste musel odstoupit z funkce radního, jste si na zotavenou  objednal  lázně.
Jinak co se týká mého profesního života, tak se přiznám, že nejsem inženýr. Pracuji v úseku, kde mám asi (podle počtu brigádníků apod.)  deset až  třináct podřízených ( které jako psychopat nazývám „moji  spolupracovníci“ ) a společně se snažíme, každý týden, dosáhnout  obrat v řádu několika milionů Kč.
Přiznám se, že výroky uvedené panem Mirkem Josefíkem   dnes ve Slováckém deníku, mi nějak nesedí  a jsou hodně mimo.
Pokud mají všichni radní takové mínění o svých spoluobčanech, tak je něco špatně.

7 tak tak tak tak | 15. června 2012 v 5:48 | Reagovat

3 Josefík si dobře naběhl na vidle ! Snáď to ani tak nechtěl! Dobř mu tak!

8 dost dobré dost dobré | 15. června 2012 v 8:20 | Reagovat

Nevím co tím Mira Josefík sledoval,ale pochybuju,že si to tady nechají líbit.Takže může čekat,že pokud čtenáři Slováckých nevěděli nic o nějakém ulambataru,tak se o něm  dozví a spolu s tím i názory místní na něho a na to,co se tady děje.Takže na léčení bych viděl spíš ublíženého.

9 Martin Jakubčík Martin Jakubčík | 15. června 2012 v 9:07 | Reagovat

Musím také zareagovat. K urážkám politiků a jiných veřejně činných osob už jsem se několikrát vyjadřoval. Je to nepřípustné, nekorektní a Josef by měl zveřejnit, striktně vyžadovat a také sám dodržovat kodex diskutujících. Jedním z řešení je také upustit od anonymního modelu. Pokud diskuze ustanou, pak to byla jen žumpa, ve které se konkstruktivní kritika stejně utopí pod nánosem exkrementů. Věřím, že to tak nebude.

Osobně si Mirka Josefíka vážím a obdivuji jeho pracovní nasazení. Pokud někoho nazval neléčeným psychopatem, pak asi takového, který urazil či nařkl. Opět věřím, že tím nemyslel i takového, který kritizoval.

Pozastavil bych se ale nad jeho jinými slovy. Zformováním opozice proti starostovi se stala atmosféra v zastupitelstvu nenormální a politická příslušnost začala hrát roli? Tento web je podpůrný internetový blog Nezávislých pro Vlčnov 2010?

Pan Pijáček je jistě významná politická osobnost, ale zas takového významu, aby se konkrétně proti němu musela zformovat opozice, asi nedosahuje. Opozice se spíše zformovala proti způsobu vedení obce, proti zaběhlým jánabrachystickým praktikám a totální neinformovanosti běžných občanů. Její přítomnost na zastupitelstvu činí atmosféru více normální, než by tomu bylo za stavu "strana a vláda". Samozřejmě záleží na úhlu pohledu zainteresované strany či vlády ;-)
Tento web nemá naprosto nic společného s uskupením Nezávislých pro Vlčnov 2010 kromě faktu, že někteří zastupitelé (jsou to také jen občané Vlčnova :-) sem občas přispějí svým názorem.

10 glosátor glosátor | 15. června 2012 v 9:20 | Reagovat

V dědině to vře. Horní konec se hádá s dolním, sůsedé na sebe kříčí, ODS píše po všeckých novinách, jak je ji ubližováno. Kvůli obecní politice spolu nemluví bratři, co spolu vyrůstali. Lidé by si chtěli stěžovat, ale není kde,  když na obecním webu většinu času řeší utečená štěňata. Navíc zastupitelstvo je ve čtvrtek a to ještě, abychom stihli tu schůzu o jízdě králů. Co na to vedení obce? Buď nic (kauza základní škola a další) anebo bečí (letošní jízda králů). Cosi je špatné v tomto společenství. Do voleb to doufám vydržíme. Aj s tím špatným, aby sa nám potom dobře volilo.

11 vlčnovjanka vlčnovjanka | 15. června 2012 v 9:30 | Reagovat

[9]:Někeré příspěvky jsou zbytečně tvrdé, viz v předchozím článku - poslední - píše to "šiškaů.To je to co to tu kazí, nic to neřekne a pak kvůli tomu naši radní zbytečně pláčou v novinách. Souhlasím s panem Jakubčíkem. Upravit pravidla diskuse. Odtajnění diskuse, to by asi nešlo. Pořád jsou v nás zábrany, strach z toho, jaká bude reakce na náš názor. Pokud ale budu psát slušně, myslím si , že anonymita  by vadit neměla. Jinak - pokud - to tak nepujde, tak to zrušme. Ale to by měli na obci radost. To nechcem. Josefe, hoď to trochu do lajny a bude to fungovat skvěle.
Přece  by nešlo, abysme všichni chodili bečat do Slovákého deníku. Ono by dost dobře nešlo - tam je místo jenom pro někoho.

12 znalec  místních poměrů znalec místních poměrů | 15. června 2012 v 9:33 | Reagovat

Povzdech Josefíka, že si nemyslí,že by svým hlasováním někoho poškodil, je zábavný. Asi má krátou paměť na to, jak hlasoval u voleb proti sdružení nezávislých a podpořil do vedení obce takové, kteří totálně vyhořeli. Vlastně svým hlasováním nikoho víc než bylo smetení  vůle  skoro půlky voličů  v dědině nepoškodil.

13 abeceda abeceda | 15. června 2012 v 10:22 | Reagovat

Přiznám se, že se mi až na některé vulgarity a osobní útoky jeví tento web jako normální. Očekával bych, že moderátor webu bude svým konáním zachovávat určitou neutralitu, nicméně svým vyjadřováním se staví k té provokující straně. Nicméně je to styl, který má za úkol zaujmout co největší počet návštěvníků a tento způsob mu vychází. Není jediný, viz Holec a článek v Reflexu, komiks Zelený Raol a další. To, co se tady píše o naších zastupitelích a jejich skutcích, je obyčejná kritika. Pokud byl někdo zvyklý veřejně rozhodovat a potom mít doma i venku klid, tak jej může této stav zaskočit. Internet je zákeřné medium, díky Googlu je možné všechno dohledat. Co kde řekl, co uděl a znovu se ptát, proč se to tak stalo. Věkový průměr našeho zastupitelstva napovídá, že asi s internetem nebudou kamarádi. Vždyť jediná KDU Vlčnov má svoje webové stránky! A přitom je to tak snadné.

Kdosi napsal, že volební kampaň začíná koncem té staré. Prostě tady máme regulérní boj o budoucí místa ve vedení obce. Na jedné straně vládnoucí koalice, na druhé straně internetová veřejnost. S novými metodami a s novými prostředky. Kdo bude vítěz?

14 je to tam! je to tam! | 15. června 2012 v 10:25 | Reagovat

http://slovacky.denik.cz/zpravy_region/radni-konci-kvuli-urazkam-20120615.html

15 Fera Zemek z Vlčnova Fera Zemek z Vlčnova | E-mail | 15. června 2012 v 11:30 | Reagovat

enom aby ste sa všeci, ne....., psychopat

16 hlas lidu hlas lidu | 15. června 2012 v 11:54 | Reagovat

[15]:Si dávám pozor! Neukojená psychopatka!

17 Léčený ukojený Léčený ukojený | 15. června 2012 v 12:18 | Reagovat

Ups!! Pozdě....

18 domácí zpravodajství domácí zpravodajství | 15. června 2012 v 12:19 | Reagovat

[16]:
Rozdělení obyvatel Vlčnova před uveřejněním Josefíkova článku ve Slováckém deníku: Pyjusovci vesrus normální
Rozdělení Vlčnova po uveřejnění článku ve  Slováckém deníku: Josefíkovci versus neléčení psychopaté co nemají kojnou na ambice.

19 cizí cizí | 15. června 2012 v 14:07 | Reagovat

Dík za doplnění informací. U vás musí být ale veselo. A nejen na Jízdu králů.

20 jo jo | 15. června 2012 v 15:13 | Reagovat

[13]:Souhlasím.
A takový technický vylepšováček.
Pepin, ATA , abeceda a ostatní z  Vášeho spolku "psychoušů" piště, jo a taky IF! a josef  ať přihazuje obrázky.
Pak bude všechno OK a ti na druhé straně ( "normální") budou brzo KO.

21 občan, který navštívil Jízdu králů občan, který navštívil Jízdu králů | 15. června 2012 v 15:26 | Reagovat

SUPER !

Měl by se starosta a místostarosta stydět, že nejsou schopni řádné komunikace se svými občany a strpí ve své obci takovou nesnášenlivost.

Já skutečně valím oči, jaké tam máte poměry. Nikdy jsem se o Vlčnov nezajímal až letos po Jízdě králů, která byla pro mne celkem zážitkem.

Ale ty Vaše vzájemné vztahy? Co to pro pána máte za vedení?

22 hýlom hýlom | 15. června 2012 v 16:52 | Reagovat

[20]: a bude pyjusovské pohádky konečně  konec!

23 UH UH | 15. června 2012 v 17:09 | Reagovat

Může mě někdo říct, jestli je to napsané od toho pána,co vám taky řídil obec,nebo mu to někdo psal? Protože jestli platí to první a máte jich tam takových víc,tak se nedivím,že nadáváte.

24 mongolský guru mongolský guru | 15. června 2012 v 18:08 | Reagovat

Není to poprvé, co Lapčík a Bartoníček ze Slováckých  útočí ve svých článcích  na rádioulambatar . Stejné pindání o strašných  urážkách starosty a jeho věrné obecní družky a všech, kteří nehodlají se sklonit před  jejich moudrem a velikostí. Pak se objeví na čelní stránce naprosto tendenční článek ,který uráží nevybíravým způsobem všechny, kteří se staví proti dnešnímu vedení. Proč ne? Vždyť nám vládne ODS a jejich vlčnovský druhý hlavní představitel mísí dobré těsto. Tož nechtěj od něho vdolek!

25 dotaz dotaz | 15. června 2012 v 19:13 | Reagovat

[24]: Mira nebyl přece nikdy takový vůl,co se stalo? Měl to nařízené?

26 vlčnovjan vlčnovjan | 15. června 2012 v 20:40 | Reagovat

Ne, on opravdu byl a je takový vůl jak říkáš.

27 čulibrk čulibrk | 15. června 2012 v 21:22 | Reagovat

Sem sa dívál na ty příspěvky  na rádiu co říkál Josefík že plné vulgarit a snáď najhorší nadávka byla, že je pupkáč. Tož Miro esli tomu nevěříš, podívaj sa do zrcadla!

28 ATA ATA | 15. června 2012 v 22:10 | Reagovat

...od pomyslného mikrofonu  Rádiaulambátar  vás zdraví ATA!  Zvláště vás všechny nové , kteří jste  „se dostali“ tímto způsobem  do Vlčnova, aniž byste museli platit u zatarasené komunikace jako návštěvníci jízdy králů.

Současný počet posluchačů našeho rádia   o mnoho převyšuje dokonce  kdysi rekordní  období  diskutované „Kuličkiády“ konané na podzim při obdivování  revitalizace středu obce.

Tímto děkuji „benjamínkovi“ píšící v grupě -  u nás známé  pod  zkratkou „BLB“ (Bartoníček, Lapčík. Bohun). Jako neziskovka bychom se s reklamou na první stránku plátku Slováckého deníku  nikdy nedostali! Jsme vděční za umožnění propagace názorů i jiných, než  jsou v souladu s názory naší vládnoucí elity. Váš vstřícný  postoj nás hodně překvapil!!!A ještě k tomu zadarmo! Klu-ci,  dě-ku-jem! Klu-ci, dě-ku-jem!

Jen je mně  líto, že jste  k tomu   zneužil osobu Ing. Josefíka,  ze kterého jste  kvůli zvýšení  čtivosti  Slováckého deníku ( a my se přiživili)  udělal...! Ano, vážený! Dá se sice předpokládat, že „popularita“  dotčeného tímto aktem  bude  u místních mnohem  větší, než   u jeho dcery v kombinaci s Mádlem, ale přece  jen  příště   trochu víc ohledu  z vaší strany  by neškodilo!

29 názor názor | 15. června 2012 v 22:33 | Reagovat

[25]: Lidi se nemění , jenom se přetvařuj.Muselo to být v něm vždycky. Ta nenávist k jiným.Jenom se dobře přetvařoval.

30 nevím nevím | 15. června 2012 v 22:49 | Reagovat

[29]: Jestli je náhradník za Josefíka Knotek,tak je to dobré!

31 mongolka mongolka | 15. června 2012 v 23:19 | Reagovat

[28]: Je zajímavé, že pyjusovsko-josefíkovská (a bez Lapčíka by to taky nešlo) spolupráce nepřinesla takové ovoce, jaké očekávali. Snaha hrát si na ublížené je sice pěkná, ale podle příspěvků od občanů z jiných obcí lze soudit, že přece jenom máme v regionu i rozumné lidi, kteří si dokáží udělat vlastní názor a neberou to, co jim někdo předhodí v novinách.
Takže, náčelníku Šedý Vouse - opět nula od  nuly pošla!

32 Michal Slinták Michal Slinták | 15. června 2012 v 23:25 | Reagovat

Pro pana Josefíka

1) Opozici v této obci si vytvořil sám starosta hned po volbách, kdy nerespektoval přání voličů a vytáhl nahoru dvojici již vyšumělou a neoblíbenou. Nedovolil žádná místa v radě pro uskupení, které ve volbách skončilo druhé.

2) Vytvoření této koalice bylo omlouváno útoky na Ulambátaru a  projevem Radka Srnce před volbami. Toto vysvětlení byla lež a záminka, neboť o koalici bylo dávno rozhodnuto před volbami - a také proto se drahá Marta trhla z ODS, aby se rozprostřely síly. Jednu z těchto záminek prezentoval i pan Josefík hned na ustanovujícím zastupitelstvu.

3) Rádio Ulambátar funguje hlavně díky zpátečnickému přístupu vedoucí koalice k informovanosti občanů. Nejenže nedovolí moderovanou diskuzi na obecním webu - k tomu ještě zrušili zápis diskuze ze zasedání zastupitelstva a dovolí prezentovat občanům jen ustanovení.
Vysvětlení?: Šak si na zastupitelstvo dojdi občane! A co uvidíš? Devítku, co všecko zná, všecko ví, nepotřebuje se na nic ptát a hlasuje jednotně jako  za....škoda mluvit.
Pak se diví, že lidé píší tady, když jinde jim to nedovolí? Tak kdo je tu pak psychopat napadený stihomamem?

Jaký rozdíl, když mi dnes kolegyně z Napajedel popisovala, jak si mohou zastupitelstva pustit on-line na webu.

4) Zastupitelům koalice stále nedochází, že jsou zodpovědní za své hlasování, i když to za ně vymýšlí někdo jiný. Příklad? Pan Josefík byl spokojený s prací bývalé paní ředitelky a jako radní opakovaně souhlasil s měsíčním vysokým osobním ohodocením pro tuto "výtečnou" manažerku. Kdyby se třeba jen trochu o školu zajímal, mohl si sehnat výsledky vlčnovských žáků na přijímačkách na brodský gympl.
Kdo tyto výsledky vysvětlí rodičům a žákům, kteří nemohou za to, že se jim stále střídali učitelé, zvláště v matematice? Kdo je za to zodpovědný? Docvakne to drahým radním někdy?

5) Pana Josefíka jsem vždy respektoval, nikdy jsem ho neurážel. Na webu se nás fůra podepisuje. Je od něj hezké nazvat nás - protože sem přispíváme - psychopaty s neukojenými ambicemi :)

6)A jeden souhlas s panem Josefíkem. Po několikáté opakuji: S urážkami od anonymů nesouhlasím, nelíbí se mi a snižují úroveň tohoto rádia.

33 Michal Slinták Michal Slinták | 15. června 2012 v 23:36 | Reagovat

Něco o stranickém systému ve Vlčnově:

Nezávislé jsme založili, protože:

a) nechceme být členy politických stran

b) chtěli jsme a stále budeme chtít dostat do zastupitelstva lidi s vlastním rozumem a názorem

c) nechceme jednotné hlasování podle šéfa, ale podle vlastního názoru - proto se navzájem u Nezávislých respektujeme a chápeme, když máme názor jiný a hlasujeme každý jinak

d) chceme do zastupitelstva dostat lidi, kteří tam chodí pravidelně, připravují se, kontrolují a když něco neví, tak se zeptají

e) nechtěli jsem být strana, měli jsme být opravdu nezávislí - je paradox, že stranu z nás vlastně pomalu dělá starosta nerespektováním voleb a odstřihnutím od jakékoli možnosti o něčem rozhodovat - on sám rozhoduje o všem díky devíti rukám, vždy připraveným máchnout nahoru, když generál pískne a Dacík kývne

34 psycho psycho | 16. června 2012 v 5:44 | Reagovat

[31]: Vůbec nerozumí,co to má znamenat.Asi proto, že jsem psycho.To měl Mirek úplné zatmění? Kdyby tam foukljen ten dopis,co dával na zastupitelstvo,tak bych to bral. Snad to z jeho hlavy vůbec nebylo.

35 Vždyť Vždyť | 16. června 2012 v 7:14 | Reagovat

[30]:tu ATA psala,že zvolili Matušíka...

36 ATA ATA | 16. června 2012 v 8:15 | Reagovat

[35]:   Do zastupka na doplnění  Jožu Knotka, ale na doplnění rady Juru Matušíka!
Slíbila jsem hodit písmo o zastupitelstvu, ale po delší době svítí,tak bych další dva dny viděla o něčem jiném:) Ovšem mám poslaný  článek o místním  "mongolském kádrováku" od IF a ještě jeden ohlas na článek ve Slováckém deníku, tak něco  na nedělní čtení určitě bude:)

37 naděje? naděje? | 16. června 2012 v 8:56 | Reagovat

[36]:Ti by  mohli  tomu dat aspoň trochu jiný normálnější směr než než je dacíkovština!

38 Alena Zemková Alena Zemková | 16. června 2012 v 10:15 | Reagovat

Já jsem navrhovala do rady p. Solíka.Jednak proto, aby zastoupil p. Josefíka za TJ a taky proto,že návrh nèkoho u opozice by stejně neprošel. P. Solìk návrh nepřijal.
P.starosta navrhl p.Matušíka. Dostal 9 hlasů.Při nepřítomnosti p. Kašpaříkové MOHL TEORETICKY dostat i hlasy/6/ z opozice.

39 ATA ATA | 16. června 2012 v 11:36 | Reagovat

[38]: Je mně jedno, kdo jak volil. Určitě by to byl nakonec někdo z koalice. Když si přejdu  nabídku koaličních, tak mně Jura připadá taková smírná volba na všechny strany. A mít jenom  jednoho opozičního v radě -?
Jinak tebou navrhovaný  Solík svým vystoupením ve věci  názoru na darování peněz  "potřebným"  ušetřených z odměn  zastupitelů mně osobně hodně překvapil.

40 Michal Slinták Michal Slinták | 16. června 2012 v 14:30 | Reagovat

[39]: Jeden z "nezávislých" nemá v radě co dělat, byl by tam jen do počtu. S touto radou nesouhlasím, zvlášť s osobami pí Mošťkové a pana Dacíka, takže s ní nechci mít nic společného - a věřím, že zbytek nezávislých taky ne..

Co se týče působení ostatních radních, můžeme jejich počet omezit klidně na 2. Zbytek jen odkýve, co je předloženo. Takže sou tam na h....ouby :) A je úúúplně jedno, jestli je tam Jura Matušík, nebo někdo jiný.

41 eva eva | 16. června 2012 v 20:03 | Reagovat

Hledím,co se u vás děje.

42 mongolka mongolka | 16. června 2012 v 20:33 | Reagovat

[41]: Třeba je to tak všude, ale akorát tady se o to lidi zajímají a začali bojovat :)

43 místí místí | 16. června 2012 v 20:50 | Reagovat

[42]: Jedna moje známá říkala, že mají v dědině  bordel a že by potřebovali takový ulambatar,aby papalášom tam psali.

44 Kužela Zd. Kužela Zd. | 16. června 2012 v 21:09 | Reagovat

[40]: Naprosto nevím, co se na obci děje, ale jsem silně překvapen jak se vyjadřuje kolega Josefík.  Co říct k tomu, co píší kluci jako Jožka Pešl a Michal Slinták? Mám z toho smíšené pocity, neboť mnohé věci jsou mi tabu. Vlčnov mám rád a plně bych ho bránil, třeba holýma rukama. Ale kolikrát si říkám, proč zrovna zde je tolik nesnášenlivosti.
Prosím, jednejte se zdravým "selským" rozumem!

45 jeden z mnoha jeden z mnoha | 16. června 2012 v 21:31 | Reagovat

[44]: Když nevíš,tož sa zeptaj kolegy znalca!Dyby sa jednalo ze selským rozumem,tož už radní sú dávno vyházaní oknem!

46 sos sos | 17. června 2012 v 0:15 | Reagovat

Ulambátar, bývalého radního Josefíka politicky nedorazil, možná jen tak trošku načnul.Josefíka dorazil sám jeho velký šéf 1. ODS náš starosta a to tím jak hodil přes palubu naši první dámu školy,která Jendu táhla ke dnu.
Vzpomínáte jak na zastupku  četl starosta abdikační dopis ředitelky školy, jak byl Josefík vyvalený, že nic neví, jaká že kontrola ve škole proběhla? A audit,kde se vzal, kdo to objednal a  nakonec platil.Hmm to jako radní a 2.ODS asi neustál, tehdy mu to došlo být v radě a vědět /hov/ teda nic a v děnině  být za …...
Tak to musí každý uznat to je velmi černá káva.

47 mongolka mongolka | 17. června 2012 v 0:32 | Reagovat

[43]: Pošleme tam Joskona, ten tu práci vykoná! (ale vrátit!)

48 Michael Lapčík Michael Lapčík | 17. června 2012 v 11:46 | Reagovat

Dobrý den, některé příspěvky mě poprvé donutily k reakci. 11: uživateli vlčnovjanko, ve Slováckém deníku není místo jen pro někoho, ale pro všechny. Pokud si myslíte, že máte čtenářsky zajímavé téma, můžete se kdykoliv obrátit na redakci. 24: mongolský guru, nevím, co si představujete pod pojmem naprosto tendenční, protože článek je novinářskou optikou naprosto objektivní. Jsem dokonce přesvědčen, že jsem v životě nenapsal článek nějakým způsobem stranící vedení Vlčnova. A ač to po sobě čtu poněkolikáté, nenacházím v článku pasáž, v níž bych útočil na Ulambátar. 28: ATA, cílem mojí práce je informovat veřejnost o tom, co se děje na Slovácku. Aby byl článek objektivní, musel jsem oslovit nejen poškozeného, ale i druhou stranu, tedy tento blog. Tím jsem splnil své profesní povinnosti, a jestli je to pro někoho reklama, nad tím nepřemýšlím. Závěrem bych chtěl podotknout, že opravdu netuším, kde se vzaly dojmy místních rozumbradů o jakémsi vdolečkovském spojení mě, mých kolegů a vlčnovského obecního úřadu. Se starostou Pijáčkem se kromě krátkých pracovních setkání kvůli vyzdrojování článků nestýkám. Dokonce jsem nebyl ani na vlčnovské jízdě králů, měl jsem soukromý program. Pokud byste měli jakékoliv dotazy nebo pochybnosti, můžete se obrátit na můj služební e-mail michael.lapcik@denik.cz

49 zbytek světa zbytek světa | 17. června 2012 v 12:29 | Reagovat

[48]: Vystopování mongolských zdrojů, co by vyprodukovali  objektivní článek je problém. Protože ať by to bylo co bylo, závěrem starosta připomene nám všem,že se tady máme dobře, máme kde stavit, můžeme se zaměstnat u pečení vdolků(nejlépe načerno)a eště máme jízdu králů,takže můžeme objektivně tak akorát všechni blahem držet hubu!

50 hýlom hýlom | 17. června 2012 v 14:13 | Reagovat

[48]: Jak natrefím na nejakého zaběhlého čokla lebo ztracené koťacko,tož sa určitě ozvu . Šak tobě podobní tým plnili stránky a reportáže celé týždně. Ale až po prázdninách.Obecní určitě budů dovolenkovat,tož by sa nemohli u krmení fotit.Ale to zas bude náš starosta určitě vařit v nejakém lágru pro děcka,tož to taky néni špatné téma.Ale dyž dělál svačinky ve školce dyž sa stávkovalo,to hned tak neco netrumfne!

51 tak jak? tak jak? | 17. června 2012 v 14:44 | Reagovat

[48]: Předhoďte pisálkovi Pešla a jeho zateplení.Ať si vyláme zuby! Co je pravdy na tom že na zastupitelstvu Ata je všechny ve vedéní  k vůli nevyřízené žádosti a výmyslám rady   srovnala jak se patří.Dokonce ani radní  Dacík neotevřel hubu  ,enom lapál po dechu a to je co řéct!

52 názor názor | 17. června 2012 v 15:21 | Reagovat

[48]: Když čtu články ve vašich novinách,tak je to samá chvála. Jak kdyby jsme bydleli v jakémsi nebezkém  bezchybném Vlčnově.Byla spousta lidí co například nadávali na letošní ogranizaci Jízdy. Ale to si ve slováckém deníku  nepřečteme.

53 Josef Pešl Josef Pešl | 17. června 2012 v 16:29 | Reagovat

[48]:Dobrý den, pane Lapčík, klidně přijďte na besedu.
Téma na titulní stranu o tom jak rozhodovalo a rozhoduje vlčnovské vedení obce o zateplení 1,84m délky a v tloušťce 5,-cm nad obecním pozemkem, dáme určitě nějak dohromady a možná se to nevejde ani na tu jednu stránku.
Možná se prostřednictvím Vás dovím, zda podobné případy zateplování domů nad obecním pozemkem, byly také exekučně strženy a nebo  zateplování nad obecním pozemkem řeší v jiných obcích jinak.
Těším se na spolupráci.

54 Horňan Horňan | 17. června 2012 v 16:44 | Reagovat

[53]: Jožo, když sa to nevejde na jednu stránku, tož nevadí,  šak ať to dá na pokračování. No a potom ať sa to nezapomene dat eště do Blesku a případně do MF Dnes a potom aj do televize.

55 Michal Slinták Michal Slinták | 17. června 2012 v 16:48 | Reagovat

[48]: Dobrý den, co tak článek o "ulambátaru"? Proč vznikl? Kdo přispívá?  Co je k tomu vede? Jak vidí kvalitu diskuze? A k tomu přihodit názory odpůrců rádia a vedení obce. No a budete mít názory z obou stran.. Ulambátar už je fenomén..dejte mu šanci se představit i jinak, než jen stížnostmi lidí v novinách.

56 ATA ATA | 17. června 2012 v 17:15 | Reagovat

[53]:[54[55]:...s dovolením, já se ,pánové, přídám:)
[48]:Dne 11.01.2012  ve svém článku o revitalizaci  se zmiňujete, že tento blog PŘEDEVŠÍM  kritizuje osobu starosty Pijáčka, a to často nevybíravým vulgárním způsobem.  Nějak mně chybí v rámci té vaší objektivity, že stejným způsobem útočí   i druhá strana, zastánci starosty, na podepisující se  pisatele a často vyvolávají  konflikty.  Váš  článek o Josefíkovi to potvrzuje. Ovšem pozor! Tento blog rozhodně není na „především kritiku starosty“ – jak tvrdíte!  Přinesla jsem ve čtvrtek  na zastupitelstvo   vaši tiskovinu – hádejte, jaká byla reakce  na Josefíkovi  urážky  přítomných  zastupitelů, kteří na rádio  píší?  Postoj  našeho vedení  na článek ve skoropřestávce, kdy  se projednávalo  u plánů parkování(odposlechnuto): „My jsem to nepsali, my to nepsali!“

57 ATA ATA | 17. června 2012 v 17:55 | Reagovat

[53]: Myšlenkou zveřejnění  jsem se zaobírala několik měsíců zpět. Po článku o revitalizaci  od „benja“ rozhodně nemíním dát v plen někomu ze skupiny „BLB“ moji srdeční záležitost – „Causu 5 cm“. Takže, Jožko,  po  čtvrtečním zasedání  zastupitelstva a posléze  jako malém předjednání   se starostou – žádné zveřejnění a počkáme:)  Ještě  kdyby si tak   Jenda konečně řádně pomocně  vyznačí  v mapě tvoje plánované zateplení a problikal  si pozemek kolem . Třeba by konečně pochopil, kdo  je  opravdu  v případě  stavby vlastník sousední nemovitosti:):):)

58 s přehledem s přehledem | 17. června 2012 v 18:52 | Reagovat

[48]: Dobrý den pane Lapčíku,
protože čtete naše Radio tak vám na vaši  adresu psát nebudu. Píšete , jestli máme nějaké čtenářsky zajímavé téma, máme dát vědět.  Prosím vás, co je pro vás konkrátně čtenářsky zajímavé téma? Pokud bych měl něco negativního na starostu, tak to dáte na první stránku? Ale proč ne? Když tam můžete dát kvílení pana Josefíka, tak tam  může být kvílení každého, komu se narazí prst na noze.

59 hylfe hylfe | 17. června 2012 v 19:56 | Reagovat

kašlete na novináře,jenom vás využívají!!!

60 kozel kozel | 17. června 2012 v 20:15 | Reagovat

[48]: Si s tou spravedlností v novinách děláš kozy!

61 tip tip | 17. června 2012 v 21:24 | Reagovat

[48]: Pane redaktore, což tak lizání smetany, hledání lentilek na tělách spolužaček na lyžařském výletě, syn ředitelky s prezervativem na hlavě, v porotě Zeller, možná budoucí ředitel školy v Boršicách. To tu všechno najdete nebo aspoň odkazy! To by byla bomba, jenomže to vy nenapíšete. Proč?

62 bingo bingo | 17. června 2012 v 21:35 | Reagovat

[61]: no to by bylo něco ku zdarůůůů!

63 mongolka mongolka | 17. června 2012 v 22:29 | Reagovat

[57]: Abys nedopadla jak Slinták a spol. s ředitelků...nesliboval jim taky Pyjus horydoly, že se všechno vyřeší, ředitelku odvolá jenom ať nevolají média? A jak dopadli...odešlo jich nemálo, aby nakonec ten Pešl nemusel zrovna zbourat barák..

64 Michal Slinták Michal Slinták | 17. června 2012 v 22:42 | Reagovat

[63]: Sliboval..a před více svědky :) ale politicky, fikaně: "Vydržte, bude změna!" se tehdy linulo z vůdcových úst. Změna byla-za 4 roky..ale články v novinách co 14 dní.

65 dotaz dotaz | 19. června 2012 v 6:47 | Reagovat

Není ta mongolka Slinták?Ponocují stejně,píší podobně...?!

66 kozel kozel | 19. června 2012 v 7:23 | Reagovat

[65]:Slinták má kozy?Si děláš kozy!

67 nedělám nedělám | 19. června 2012 v 15:26 | Reagovat

Asi je fakt má.Hlavně,že se umí pochválit.

68 vodní víla vodní víla | 19. června 2012 v 15:32 | Reagovat

[67]: Nemá!!!Viděla jsem na koupališti a nic jsem neviděla!

69 Michal Slinták Michal Slinták | 19. června 2012 v 18:24 | Reagovat

[67]: No když to jiný za mě neudělá...znáte to

70 fanklub "MI-SL" fanklub "MI-SL" | 19. června 2012 v 18:29 | Reagovat

[69]: Michale, my tě chválíme! A navíc máš krásné oči!

71 mongolka mongolka | 19. června 2012 v 18:57 | Reagovat

[65]: Slinták opravdu nejsem :) Ale lichotí mi to!

[67]: A Michala chválím proto, že je za co! Kdyby bylo Dacíka za co pochválit, tak jej taky pochválím. (Ale jo, je to šikula. Udělal nám pěkně bojler. Vody plný sklep.)

72 ach ach | 20. června 2012 v 7:59 | Reagovat

Jestli je mongolka skutečně ženská,tak jí musel někdo hodně ublížit.....ach jo,kde je ta ženskost?!

73 mongolka mongolka | 20. června 2012 v 8:28 | Reagovat

[72]:  Jestli máš ženskost za blbost tak asi opravdu budu chlap!

74 :) :) | 20. června 2012 v 9:40 | Reagovat

[73]:Jestli jsi chlap, tak tě pozvu na kafe!Fakt nevím, který ty jsi!

75 mongol(ka) mongol(ka) | 20. června 2012 v 13:34 | Reagovat

...kdybych si ho vychulnal(a) bez nezáživných poznámek na dění ve Vlčnově,tak klidně.

76 :) :) | 20. června 2012 v 13:51 | Reagovat

[75]:Budou záživné a pro jistotu lepšího zažití něco uleju! Slibuju!

77 mongol(ka) mongol(ka) | 20. června 2012 v 14:58 | Reagovat

Něco ulít ve Vlčnově znamená začít a neskončit a vlastně ani nevíš,co mi chutná a nad ránem by to jistě skončilo u nezáživných poznámek na vlčnovské dění:-)

78 :) :) | 20. června 2012 v 17:51 | Reagovat

[77]: Co tak fernet s kolou:)

79 mongolka mongolka | 20. června 2012 v 20:15 | Reagovat

[75]: [77]: Co tak si najít vlastní přezdívku, darebáku vlčnovský?

80 :) :) | 20. června 2012 v 20:19 | Reagovat

[77]:

[79]:
Tak koho vlastně zvu!

81 mongolka mongolka | 20. června 2012 v 21:22 | Reagovat

[80]: Nejspíš nějakého transsexuála :-)

82 v normě v normě | 20. června 2012 v 21:30 | Reagovat

[81]: Všechno sa má skusit!

83 monka monka | 21. června 2012 v 6:16 | Reagovat

No není to lepší,přemýšlet,s kým asi bych si u dobré skleničky ještě lépe pokecal,než si neustále na něco stěžovat?!:-)

84 rudý ponka rudý ponka | 21. června 2012 v 6:35 | Reagovat

[83]: Ale je blbé,že zostane  enem u teho přemýšlání,lebo tady sú nekeří tak tajní,že by ani na tú decku nezašli.

85 monka monka | 21. června 2012 v 7:23 | Reagovat

Nejdříve by se musel odtajnit vlčnovský náčelník rudý ponka:-)

86 bílá holubica bílá holubica | 21. června 2012 v 8:45 | Reagovat

[84]:

[85]:
Enom byste slopali! Žádné bratření nebude!

87 Igor Igor | 21. června 2012 v 8:49 | Reagovat

[86]:Čmelák Igor opakuje svou výzvu. Zůstat pannou znamená nerozkvést. Dnes večer další možnost. Igor Bez... Bez... Bezbolestný. PS: odpověz obratem. …

88 ale tož! ale tož! | 21. června 2012 v 13:10 | Reagovat

[87]: Taková vážná rozprava a už vás některé zase berou skoro páteční sprosťárny!

89 dotaz dotaz | 21. června 2012 v 19:31 | Reagovat

[88]: Bude mět pepin zítra poradnu?Já su teď samý problém a potřebuju poradit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama