Jako má věřící svého zpovědníka, starosta obecní zpravodaj, Mařenka suchou vrbu u rybníka, tak já mám Rádio Ulambátar.


Horoskop od 23.7. do 5.8.2012

22. července 2012 v 9:20 | Velký Vizír |  Horoskop

Úsudek na osud lidí podle hvězd, pohledu do očí, z okna, kávových sedlin, čar na rukou, věštecké koule, chvění pupku a níž, klepů v obci a brouzdání po hospodách a na gúgle:23.12.-20.1. Možná uvažujete o nějakém místě v okolí, kde by jste se mohli zajet podívat. Zkuste farmu na Žítkové, dokud tam Nova po skončení seriálu nezačne pořádat zájezdy.


21.1.-19.2. Neměla by Vás potkat žádná větší živelná pohroma, tak jako místní stadion, kde střecha z tribuny uletěla na zídku na hřbitově. Prý obě tato díla pocházejí od jedné firmy.


20.2.-20.3. Pro Vás docela vhodné období pro dovolenou, pokud teda nepracujete ve zbrojovce. Ta si zásadně vybírá celozávodní volno, když prší.21.3.-20.4. Pokud jste příznivec a volič současné vlády, tak se už o ni nemusíte strachovat. Hned den poté, co jí byla vyslovena důvěra, poslancům i sobě za odměnu zvýšila platy. Hold vyšší ceny za elektřinu, jídlo, plyn, by se mohlo projevit i tak, že by jim při jednání kručelo v žaludku a navzájem by se neslyšeli. Soudci taky nezůstali stranou, měli by projevit vděčnost, až se některý z dobrodinců dostane před tribunál.


21.4.-20.5. Bylo Vám sice v poslední době ublíženo, Vy jste však silná osobnost a dokázala jste se z toho vzpamatovat. Život je boj a dnešní doba přeje podvraťákům, ne gentlemanům.


21.5.-21.6. Pokuste se ovlivnit nepříznivou situaci tak jako na Březové, kde jejich rodák fotbalista Ondřejka přestoupil ze Slovácka do Boleslavi, tam ale nemá šanci se dostat do základní sestavy. Má však podporu obce, ta mu slíbila 100 litru slivovice a teď je jenom na něm, zda-li je věnuje trenérovi nebo naučí pít kapitána Chramostu a útočníka Mageru.


22.6.-22.7. Naučte se těšit z maličkostí jako například, že sousedovi větr zlomil jabloň anebo sousedova čistokrevná výstavovaná fenka se zapomněla s ořechem z ulice.


23.7.-23.8. Cítíte se nějak nesvůj a nevíte, co by Vám prospělo. Zkuste si nechat vynadat! Nemáte nikoho, kdo tak učinil? Obraťte se na Feru Zemka- Helebranta, ten se toho úkolu ujme spolehlivě a rád. V pátek zpucoval i Chvílíčka- poslancového.


24.8.-23.9. Dnes si zajděte poslechnout dechovku do amfíku. Vedení obce, ředitelka KSK, a též počasí zaručuje, že se nebudete muset tlačit a budete mít dobrý výhled, ne jako při letošní jízdě králů. Navíc zábradlí se ještě nestačilo rozpadnout. Kočárky, vozíčkáře přenáší starosta s místostarostkou.


24.9.-23.10. Pokaždé nejsou hody. Někdy to jde, jindy ne. V následujím období by to jít mohlo. Vietnamské prase spatřiti, štěstí přínésti by mělo.24.10.-22.11. Možná se rozhodnete si vylepšit náladu u šporhéltu kuřetem po řecku. Velikost opeřence zvolte raději před krizí, jinak by jste museli přidávat brambory a jablka, obojí jsou k mání letošní. Pokrm konzumujte přímo z pekáče, při větším množství strávníků si aspoň procvičíte pud sebezáchovy.


23.11.-22.12. V následujících dvou týdnech by se ve Vašem případě nemělo udát nic zásadnějšího. Pokud se daří, bude se i nadále, pokud ne, pamatujte, že na posraného spadne i latrína.
 


Komentáře

1 tak jak? tak jak? | 22. července 2012 v 10:27 | Reagovat

U vodnáře je zmínka o létání střechy.Není to snad úplně náhodou díloStřechostavu?Je to v záruce nebo se budou novému zastupiteli cvakat další prachy?

2 dvd dvd | 22. července 2012 v 11:33 | Reagovat

Nikoho to nezajímá.

3 dědáček dědáček | 22. července 2012 v 11:44 | Reagovat

[2]: Tož synku, nedá sa zapřít,že sa nesnažíš to uhrát doztracena! Ale lidi to zajímá!Hlavně jak sa balíš na obecních zakázkách!

4 Uďa Uďa | 22. července 2012 v 14:57 | Reagovat

[3]:šak oni sa domluvíja, na kostele jim také uletělo pár tašek, to je úplně normální, Uďo

5 z  věže z věže | 22. července 2012 v 17:58 | Reagovat

[4]: Na kostele nelétay ani tak tašky,ale celé zadání zakázky.

6 zúčastněný zúčastněný | 22. července 2012 v 18:47 | Reagovat

[5]: Nic moc se o tom ale nemluvilo,spíš se to tutlalo. Kdo by taky dával k lepšímu bordel kolem kostela!

7 věřící věřící | 22. července 2012 v 19:16 | Reagovat

[6]: Nejspíš je to všecko pod zpovědním tajemstvím.

8 místní místní | 22. července 2012 v 21:10 | Reagovat

[7]: Takže se pravdu nikdo nedoví!

9 říká sa říká sa | 23. července 2012 v 8:19 | Reagovat

Jak dopadlo hodové zpívání.Slyšel jsem,že v búdách hodně malá účast.

10 hmm hmm | 23. července 2012 v 10:04 | Reagovat

[9]: Na lavicách bylo místa dost. Skoro víc účinkujících jak diváků.

11 ouha ouha | 23. července 2012 v 10:07 | Reagovat

[10]: každého folklór nebere. Osobně  mám slovácké písničky moc ráda, ale tohle je pořád stejné. V sobotu folklor v búdách a v nedělu dechula. Chtělo by to změnu.

12 com.cz com.cz | 23. července 2012 v 12:41 | Reagovat

[11]: Standartní žáležitost! Když nemáš změnu na obci, nebudeš mět změnu v ničem!

13 tož dobré to bylo, ale zas né tak úplně tož dobré to bylo, ale zas né tak úplně | 23. července 2012 v 14:35 | Reagovat

[9]:
Krásné, i když zatažené nebe vyhnalo do vlčnovských búd lidi z Vlčnova i z blízkého okolí, aby se zúčastnilo hodového odpoledne v búdách pořádané Mužským pěveckým sborem, kteří si pozval pěvecké sbory místní i přespolní. Byl jsem se podívat, poseděl jsem, líbilo se. Nicméně si dovolím trochu i té kritiky, protože si myslím, že pokud se budeme jenom chválit a plácat po ramenou, jak jsme dobří, tak to je cesta do pekel.

Ozvučení. Tradiční prohřešek. Nevím, kde berou pořadatelé jistotu, že čím více, tím lépe. Ale v tomto případě je opak pravdou. Nejlépe vůbec. Stačilo nazvučit jenom průvodní slovo a tím by bylo vše vyřešeno. Tolik lidí tam nebylo, aby se to nedalo vyzpívat. A kdo si stoupl k cestě, kde jej neovlivňovali reproduktory, tak slyšel nejlíp.

Prostředí vlčnovských búd. Tož posečme pár vinohradů, dajme tam lavičky a na strom cedulu WC učinkující. Tak si řekli pořadatelé a taky tak udělali. No kdyby šlapali po mojém vinohradě, tak jich poženu čaganem až k obecnímu úřadu. Podium nikde, lavičky přes dva pozemky, stany pro účinkující na dalším. Dostali souhlas od všech majitelů dotčených pozemků anebo se počítá, že nikdo nebude proti, když je to pro obecní blaho? A proč to nebylo v amfiteátru?  

Počet účinkujících byl větší než počet diváků. A proč, když každému sboru musíme proplatit cesťák, pohostit a ještě i vína ulét? Vstupné dobrovolné, ale sponzorů jak při jízdě králů. Kdo to všechno platil? Pozvali jsme si (pořadatelé) kamarády a kamarádky z okolí a daleka (Jedovnice), popijeme, poklábosíme za peníze sponzorů (šak jich pozvem také) a když tam budou nějací diváci, tak jich nevyženeme. A eště si aj zabékáme. Jo, jo, to se nám to pije, když nám to platí.

Co závěrem? Hodové odpoledne vzniklo kdysi nevinně v búdách, když si mužský pěvecký sbor pozval své rodinné příslušníky do búd, aby se dobře pobavili. Potom si přivzal kamarády i z blízkého okolí a tak nějak se toto stalo tradicí. S jídlem roste chuť a letos to nějak nevzládli.  Účinkujících bylo víc jak diváků. Což pro posluchače nebylo špatné, furt se někdo střídal na improvizovaném podiu.  Kdo to platil, když vstupné bylo dobrovolné? A že se soubory dobře bavily, tak dosvědčuje „mírně ovíněný“ moderátor večera, který si pletl krátké vstupy mezi čísly se svými dlouhými monology, ve kterých mimo jiné nezapomněl přivítat našeho starostu. A co na to ředitelka KSK? Byla přítomna, když to pořádá KSK?

Ještě jedna věta na závěr. Mnoho lidí namítne, že tato kritika je nefér, že je to ránou pod pás všem pořadatelům, kteří se o nás tak starají, aby něco vůbec ve Vlčnově bylo. Je nutno si uvědomit, že všechno má svá pravidla a vše má mít svůj pořádek. Když se ale cítím na hodovém odpoledni jako na velkém flámu, kde nejde ani tak i diváka, ale hlavně o to se (my účinkující) MUSÍME dobře bavit? A navíc, když nám to sponzoři platí, že.

14 juch juch | 23. července 2012 v 14:54 | Reagovat

[13]: Dobrá otázka. Proč to nebylo v amfiteátru?Dá se předpokládat , že účinkující folkloristi  si jako obyčejně za cizí peníze ožraly huby a kolem kostela by jim bylo blbé blut. Eště by byl v záloze nový parčík, ale tam by zas mohli ohodit umělecké díla ve tvaru ovcí a podvraťáka. A v búdách sa dá aj jiné,co sa vprostřed dědiny pod kamerama nedá.

15 dotaz dotaz | 23. července 2012 v 15:05 | Reagovat

[13]: Kdo prováděl profesionální ozvučení?Nebyl to náhodou známý techmajstr Panča?Ten může ozvučovat akorát tak po čem pes kňučí.

16 pořád kritizujem pořád kritizujem | 23. července 2012 v 15:09 | Reagovat

[13]: Hodové zpívání - dobrá myšlenka ale nešťastná realizace. A už to tu někdo psal. všeho moc škodí, i když je to dobré. Folklor a tradice ano, ale jsem už přesycený. Škoda, že nám to cpou všude. Ředitelka KSK je ve funkci krátkou dobu - asi půl rok, tak uvidíme. Kromě nabubřelé ochranky na jízdě králů a nešťastného nedělního odpoledne, jsem nějaké jó moc velké změny nezaznamenal. Uvidíme.

17 tož kurva tož kurva | 23. července 2012 v 15:26 | Reagovat

[16]: Dyž neco stójí za hovno,tož to nebudu chválit enom proto,abych byl pozitivní.Ředitelka už má hájení dávno za sebů,tak do kdy sa bude říkat uvidíme!

18 troška do mlýna troška do mlýna | 23. července 2012 v 15:38 | Reagovat

[16]: Co nám tady chybí, tak je klasická lidová zábava. Hodové zpívání je komorní akce, dechovkové odpoledne v jamě vysloveně poslechová záležitost. Kam jít, dobře se pobavit, zatančit? V búdách mezi krtinci asi ne a pivo pod kostelem v neděli odpoledne si nedám. A co na to náš stadion TJ? Podium tam je, taneční parket taky, výčep a grilování taky. Do stadionu se sypou statisíce a výsledky našich sportovců– no spíše zábava než hra. Jestli se bojí, že prodělají, tak ať obec zaplatí dechovku a sportovci ať trží na chlastu a jídle. Vstupné dobrovolné (nebo žádné) a lidi dojdou.

Nakonec zjistíme, že tady něco dělají pro širokou veřejnost hasiči a farníci. Taky jejich finanční podpora z obce je dost veliká. Sportovci nebo jejich funkcionáři stojí s nataženou rukou. Otázka zní, co za ty peníze z obecního rozpočtu nabídnete vlčnovské veřejnosti? Hasiči na toto umí odpovědět.

19 tak nevím tak nevím | 23. července 2012 v 15:48 | Reagovat

[18]: Zas chvála hasičů?Moc se mě nelíbí,když zastupitel Moštěk umí otevřít hubu na zastupitelstvu jenom když potřebuje vytáhnou prachy z rozpočtu pro svoje lidi. Jinak na všechno sere. Roky nemá na nic názor, ani nápad ,ani připomínku,ani pro,ani proti a chodí si to vyloženě odsedět.

20 další troška do mlýna další troška do mlýna | 23. července 2012 v 15:53 | Reagovat

[18]: A pro děcka ?
Pomožte mně si vzpomět - v lednu nebo únoru je karneval.
Pak ještě dětský krojový.
A pak nic. Některé akce pro děti zastřešuje škola ( vzpomínám perfektní spaní ve škole s noční soutěží) nebo dětské dny ke dni dětí a takové ty školkové akce - ale jinak nic.
Před létem pohádkový les a mikulášské odpoledne, ale to není akce KSK, ale party dobrovolníků s částečným přispěním obce. Vzpomene si ještě někdo na něco?  Co Kksk a děti?
Na druhou stranu - objektivně - ty naši pazůří jsou tak zpovikaní, kdysi paní Brandýsová přišla s nápadem - přes prázdniny  byly v klubu takové dílny - paličkování, ale  také zaměřené pro děcka. A děcka neměly zájem. Raději seděly doma na řiti u počítača. je to těžké.

21 slyšél sem slyšél sem | 23. července 2012 v 16:00 | Reagovat

[20]: Když už jsme u děcek co je pravdy na tom, že se na hodně dlouho zavřela školka a rodiče dělejte co umíte.

22 tož tož | 23. července 2012 v 16:02 | Reagovat

tož v sobotu to pořádal sbor -zpíval jsem po volbách na srale, tož to mosela byt kvalita

23 atož atož | 23. července 2012 v 16:40 | Reagovat

[22]: tak kvalitní zpívání jak byl kvalitní objekt kerému tenkrát  zpívali!

24 manažer manažer | 23. července 2012 v 16:53 | Reagovat

[22]: Ty si zpíval po volbách na srale ? A co jako, jaký žánr ? Prozraď, jsi dobrý zpěvák? Hoď odkaz na tvoje jutube!

25 tož tož | 23. července 2012 v 17:26 | Reagovat

proč bych tam tehdy měl zpívat? šak to byla akce pro IQ houpacího koně, tych na balkoně aj pod ním

26 pamětník pamětník | 23. července 2012 v 17:47 | Reagovat

[25]: Nestála na balkoně jak kdysi Julie při tom zpěvu  naša Marta? Veliký uspěch,hlavně v tom jak s Pijáčkem podfoukli voliče!

27 Máňa Máňa | 23. července 2012 v 18:19 | Reagovat

Joskone vymaž to, mezi něma byl aj můj starý, všeci nemosíja vědět, že je ... mně stačí, jaký je

28 mamča mamča | 23. července 2012 v 22:46 | Reagovat

[21]:Školka je letos zavřená od 4.7. až do konce prázdnin kvůli výměně oken.Když se na školce dělala nadstavba,děti byly ve školní družině.Je pravda,že tenkrát nebyla školka tak narvaná jako teď,takže děcek v družině zas tolik nebylo.Mám kamarádku ,která bydlí poblíž Brna.V jejich obci i v okolí a snad i v samotném Brně jsou školky vždy zavřené celé dva měsíce .

29 pozorovatel pozorovatel | 24. července 2012 v 6:46 | Reagovat

[22]: Když se dívám na perle na fotky z hodového zpívání v búdách,tak bylo to o zpívání nebo o chlastání. Skoro na každé fotce flaška nebo štamprla,ještě lepší  u nějaké huby.Pěkná propagace folklóru,jen co je pravda.

30 spokojený spokojený | 24. července 2012 v 10:19 | Reagovat

[29]:pozorovatel by se měl přejmenovat na MORALISTU

31 proč? proč? | 24. července 2012 v 10:27 | Reagovat

[30]: Proč? Chceš říct,že nemá pravdu? Proč by se tyto akce měly automaticky spojovat s pitím alkoholu. Nebo je to akce pití alkoholu s tím, že si při tom někdo zahaleká??

32 já | 24. července 2012 v 10:29 | Reagovat

[13]: Tož ale na perle to nevypadá jak říkáš. Fotečky šikovně udělané, aby se zavděčily. Diváci v objektivu nejsou, za to vystupující ano. Doví jak to bylo a co si viděl.

33 čulibrk čulibrk | 24. července 2012 v 12:45 | Reagovat

[31]: Búdoví měli štědré sponzory.Taky bys nahýbál,dyž by to bylo zadarmo!

34 hokytoky hokytoky | 24. července 2012 v 19:42 | Reagovat

[33]: Všeci tady hážete opruz  protože závidíte!Ale kdybyste měli možnost se nadájet za cizí,tak  ceckáte 24 hodn denně! Tak o co vám jde?

35 důchodca důchodca | 24. července 2012 v 20:44 | Reagovat

Na dechovém odpoledni v nedělu  podle fotoček sa lidi nijak netlačili.Može  mně nekdo řéct jak vyděláme abysme  pokryly miliony za amfik? Pěkná ztráta u keré sa z obce smějů!

36 tak tak | 25. července 2012 v 13:22 | Reagovat

[35]: Jaké vydělávání?Co plantáš ?Bylo to budované z dotace,tak představení můžou být zadarmo a nikdo není škodný.

37 hloubal hloubal | 25. července 2012 v 14:38 | Reagovat

[35]:Co sa furt paprčíte? šak enom to, že žijete ve Vlčnově je lepší jak embéčko po dědovi, Když zasadíš růže, taky nečekáš, že to bude vydělávat. prostě je to takové pohlazení po duši. No a ten náš amfík je taky takové pohlazení po duši. nemosí vydělávat, hlavně že ho máme, že.

38 ba ba ba ba | 25. července 2012 v 15:31 | Reagovat

[37]:  kde by sa lepší předvádělo před důchodcama,než na place při tanečkách.

39 i tanečník i tanečník | 26. července 2012 v 7:44 | Reagovat

Mělo by se důsledně dodržovat , zda se jedná o koncert nebo o taneční zábavu . Nelíbí se mi , když se někteří motají při koncertu před muzikantama a kazí ostatním umělecký zážitek. Jak tady někdo navrhoval , taneční zábavy ať se odehrávají na stadioně . Pokud se bude jednat o taneční zábavu  a ne koncert , ať to pořadatelé uvedou na pravou míru .

40 bingo bingo | 26. července 2012 v 9:36 | Reagovat

[39]: Souhlas!Taky nevím,proč když si chce někdo poslechnout dechovku tak se při tom musím dívat jak se tam prdelí Mošťková a do okolí šklebí Pijáček.

41 štoural štoural | 26. července 2012 v 9:42 | Reagovat

[39]: mě to nevadí, když tam tancují. aspoň to není takové statické. sak ti nasi dechovkáři tam stojíja celů dobu  v pozoru jak v telocviku za Martínka v základní škole. aspon se to trochu hýbe.

42 pozorovatel pozorovatel | 26. července 2012 v 10:18 | Reagovat

Nezávislá tlachačka kolem ničeho.

43 hlas lidu hlas lidu | 26. července 2012 v 10:21 | Reagovat

[41]: To je fakt.Když si hlavní obecní komediant nechal postavit za tolik peněz  manéž,tak proč by tam neměl tajtrlíkovat,že!

44 tanečnica tanečnica | 26. července 2012 v 10:31 | Reagovat

Mně osobně tanec v amfiteátru neláká.
A to  z jediného důvodu. Je to příliš otevřený prostor. Nedovedu si představit, že  v neděli odpoledně  se tam budu vykrucovat při dechovce a kolemjdoucí se budou  na mne dívat, co mám oblečeného, kde se mně rýsuje špek a jestli držím rytmus. Je to nevíc frekventované místo v dědině. Umístění amfíku se jeví čím dál víc méně šťasné, nevhodné ať už pro odpolední nebo večerní akci - to zas bude rušit okolí hluk.
Ale co už teď hořekovat nad rozlitým mlíkem.

45 Vlastik Harapes Vlastik Harapes | 26. července 2012 v 10:39 | Reagovat

[44]: Mně osobně tanec na otevřené scéně problém nedělá, protože když se mně někdy přes trikot něco rýsovalo, tož to nebyl žádný špek a rytmus držet umím! Ale je pravda,že když se někdo tiskne k babě nebo chlapovi,tož komornější prostředí by bylo o moc lepší.Připadá mě to jak v tanečních, kdy mamy  kolem sedí a šmírují,kdo pochýtá jejich céry.

46 taky tanečnica taky tanečnica | 26. července 2012 v 10:42 | Reagovat

[44]: Naprosto  chápu. A navíc ty vilné a svlékající pohledy štamgastů od Králíků .......

47 štoural štoural | 26. července 2012 v 10:49 | Reagovat

[44]: no a vidíš to, su lidé, kteří to majů rádi, když sa všeci na nich dívajů. jeďa autem, podívám sa, cosik sa děje, ááách, starosta tančí, doma mám leták do voleb a koho teda volit? potom si přečtu umyté okno, že v horní třídě sa tančí, ale do podpalubí už teče, tak zvolím stranu piva. když má téct, tak aspoň neco pořádného.

48 hopsanda hopsanda | 26. července 2012 v 10:50 | Reagovat

[46]: Jo jo, tam sedí samí místní čuňáci.A ty poznámky!Jedna aby sa bála dat si sukňu!

49 králík králík | 26. července 2012 v 11:55 | Reagovat

[48]: Dávaj si gatě jak Marta a možeš klíďo tancovat.Šak s  kozíma nohama inačí ani vymyslet nemožeš.

50 dotaz dotaz | 26. července 2012 v 12:20 | Reagovat

V neděli je v amfiteátru promítání filmu.Nedušoval se náhodou starosta , že večer tam nic takového nebude bývat,aby to nerušilo okolí?

51 zvědavý zvědavý | 26. července 2012 v 12:31 | Reagovat

[50]:  třeba to bude zahraniční film s titulky. nebo němá groteska

52 ťuky ťuky ťuky ťuky | 26. července 2012 v 12:47 | Reagovat

[51]: Na perle máš že stará známá pětka a hvězdičkou a Jiljíkem,jak jinak,co kolem toho mluví stejně celé roky.

53 zvědavý zvědavý | 26. července 2012 v 12:49 | Reagovat

[51]: tak nebude. díval jsem se na perlu a bude cosik, co sa menuje sa Pětka s hvězdičkou. Podle názvu to bude dokument o našich radních, jak dobře pracují, že si zaslůžíja veliků hvězdičku. nevím, kdo ju bude hrát, ale řekl bych, že to bude Majka z Gurunu. Ta byla z cizí planety.

54 zvědavý zvědavý | 26. července 2012 v 12:55 | Reagovat

[52]: na co Jílík? Když to má být komedia, tož to može uvést ta nová, co hlásí v rozhlase. šak já jezdím dom dřív, enom abych ju uslyšel. anebo at to uvede Pijáček, ale ten by řečnovál tak dlůho, až by všichni odešli ráno prvním autobudem do práce.

55 tož pozor tož pozor | 26. července 2012 v 13:11 | Reagovat

[54]: Na novú obecní hlasatelku nešahej!Takovú nemajú kraj světa.Máme světovú néenom jízdu,ale aj hlášení.Díky ní by mohla byt pozitivně naladěná celá dědina a každý den. Enom je blbé si ucvrkávat smíchy dyž hlásí nebožtíky!

56 návrh návrh | 26. července 2012 v 13:20 | Reagovat

[47]: A já navrhuju takový zlepšovák.Když už se dává do tomboly jako hlavní výhra "Večeře se starostou",tak by se mohl vyhrát aji "Tanec se starostou". A jako hlavní motto by bylo: "Odhoďte stud a francouzské hole a s chutí do toho!".

57 účastník tombol účastník tombol | 26. července 2012 v 13:29 | Reagovat

[56]: Pěkně děkuju!Jako když vyhraju na obálku za sto starostu,tak s ním půjdu tančit nebo se výhry vzdám!A za sto s místostarostkou to taky není  volačo!Není třeba je předražovat!

58 hýlom hýlom | 26. července 2012 v 17:28 | Reagovat

[55]: Zas kritika!Ať někdo,kdo poslouchá hlášení té paní, zkusí říct,že neoprávněná!Starosta to neslyší nebo chce, aby i ostatní jako on  byli k smíchu?

59 tak nevím tak nevím | 26. července 2012 v 17:56 | Reagovat

[50]: Proti nějakému promítání nikdo přece nic mít nemusí. Ale je na místě,aby se to dělo večer u kostela a uprostřed vesnice?

60 klidné  spaní! klidné spaní! | 26. července 2012 v 18:36 | Reagovat

[59]: Když řev a bordel,tak ve středu.Naši páni bydlí bokem,tak aby měli dobré spaní!

61 nad věcí nad věcí | 26. července 2012 v 20:32 | Reagovat

[60]: Že tady ožralci se přesouvají v noci z hospody k hospodě,podle toho jak je ještě otevřené se normálně ví. Ale kdo by strouhl otevírací dobu svým kamarádíčkom,aby došli o tržby? Všichni jsou bratři a ruku ruka myje!

62 hogo fogo člověk hogo fogo člověk | 27. července 2012 v 9:13 | Reagovat

tož na stránkách lidovců je článek o našem prvním, který byl na Velehradě při slávě cyrilometodějské. je tam aj odkaz. Díval jsem sa na kůsek a vydržal jsem do jedenácté minuty. To sa všeci kají, jak jsou moc hříšní, bijů sa do prsou a najednou je prostřih na našeho starostu a hned potom na Lukáša, oba dva ODS. tož jako ti dvá sů největší hříšníci, že si to aj kamera všimla?

63 pravda pravda | 27. července 2012 v 12:31 | Reagovat

[62]: dobry odeesak, mrtvy odeesak,
zlati komunisti

64 ATA ATA | 27. července 2012 v 18:31 | Reagovat

Zítra je hlášeno přes 30 stupňů žhavého léta.  Kdo zavítá na místní koupaliště, může zhlédnou již tradiční „býčvolejbalový“ turnaj smíšených družstev (4+2), který pořádá TJ Vlčnov. Začátek  od 13.00 hodin.
Pokud jste dostali zálusk na některou z hodnotných cen (mimo jiné budou ve hře  i 2 bečky piva), dejte partu dohromady a  kontaktujte se na tel. 606461452 u Milana Kvasničky.

65 přebralsson přebralsson | 27. července 2012 v 21:24 | Reagovat

[64]: Vzhledem k tomu, že je startovné 300,- Kč a já dokážu sestavit mančaft jen s pepinem, tak zajdem do Horní, kopnem v té ceně každý osm piveček a pudem zhlédnout peechvolejabl v Red News na Fandě.

66 ATA ATA | 27. července 2012 v 22:24 | Reagovat

[65]: Tak to máš blbé! Kdybys totiž neměl k sobě jen malého pepina, ale také  nějaké opravdu  urostlé  mládence a dvě skvělé ženy, tak byste mohli vyhrát bečičku padesátku nebo třicítku. A to už se vyplatí i se startovným na osobu 50,- Kč! Ještě by k tomu byly klobásy a výborné vdolečky, ořechovníčky a makovníčky. No a vidět kolem sebe volejbalistky v plavkách – uznej, to není marné:) Jenže když má někdo ruky olšové a rostoucí pupek, přes který se nesehne k míči, tak jen to  pivčo v horní je jediné, co  ještě zmůže!
Abych nezapomněla – večer pokračujeme při kytarách, které slíbil Čucha, na zahrádce na Megále!

67 přebralsson přebralsson | 27. července 2012 v 22:43 | Reagovat

[66]: Vlaďko, to jsi opravdu ty??? Tak na ty volejbalistky možná zajdem...

68 ATA ATA | 27. července 2012 v 23:06 | Reagovat

[67]: Fajn!...a přijď se ukázat v plavkách! Některé rozmazlené manželky na Mikulášovském pochodu  naznačovaly..., tak je nás víc zvědavých:)

69 pamětník pamětník | 27. července 2012 v 23:20 | Reagovat

[68]: Bude aj noční koupání ?Jak kdysi?

70 přebraladottir přebraladottir | 27. července 2012 v 23:41 | Reagovat

[67]: To není Vlaďka, ta už spí!

71 jo jo | 28. července 2012 v 11:12 | Reagovat

[64]: Dnes bude hic.Hráčům není co závidět!

72 !!! !!! | 28. července 2012 v 19:38 | Reagovat

Pozor, změna! Žádná hospoda! Všichni zůstávají na koupališti a bude se pařit tam!

73 přebralsson přebralsson | 28. července 2012 v 23:42 | Reagovat

[72]: Ťápeš z hladu. Týrání aj s rozmazlenýma právě dohrály v Horní. Mimochodem, kerý mančaft vyhrál tu bečku? Snáď né ten vyzyvatelský?

74 :) :) | 29. července 2012 v 7:06 | Reagovat

[73]: Proč dohrály s tvrdým? Šak týraní sú s měkkým!

75 tetka tetka | 29. července 2012 v 10:52 | Reagovat

[74]: cha cha cha přesné!

76 přebralsson přebralsson | 29. července 2012 v 20:12 | Reagovat

[74]: Týraní dycky skončí tvrdí. Lesti aj s tvrdým, tož to nevím.

77 tralala tralala | 29. července 2012 v 22:27 | Reagovat

[76]: žádný div tomu konci,šak sů natvrdlí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama