Jako má věřící svého zpovědníka, starosta obecní zpravodaj, Mařenka suchou vrbu u rybníka, tak já mám Rádio Ulambátar.


Horoskop od 1.4. do ,14.4.2013

31. března 2013 v 7:50 | Velký Vizír |  Horoskop
Úsudek na osud lidí podle hvězd, pohledu do očí, z okna, kávových sedlin, čar na rukou, věštecké koule, chvění pupku a níž, klepů v obci a brouzdání po hospodách a na gúgle:


23.12.-20.1. Březen jste strávili za kamny, v dubnu si tam ještě pobudete.21.1.-19.2. Dlouho se Vám daří skrývat jednu svoji slabost a v těchto 14 dnech se dejte velký pozor, poněvadž nastane situace, kdy bude hrozit, že budete muset přiznat barvu.20.2.-20.3. Zdecimované české včely mají nahradit čmeláci a to jako znamená, že brtník /slovensky včelař/ si vyřídí letecký řidičák a pole bude opilovávat sám? Zavčasu se připravte na zvýšený provoz nad hlavou zakoupením helmy.


21.3.-20.4. Díky tomu, že se neposloucháte, máte si stále co říci. Platí ti i pro samomluvy.
21.4.-20.5. Je před Vámi důležitá událost, jež více upevní zaslouženě nabyté postavení. Uznání a chvála se pohrne ze všech stran.21.5.-21.6. No to tu ještě nebylo, aby se šlaháči brodili sněhem na velikonoce, navíc ještě na apríla. Zítra se této výjimečné události zřejmě dočkáte, nachystejte si fotoaparát, zvěčněte to pro své potomky.22.6.-22.7. Co mají lidi pořád proti Vám, co se jim pořád nelíbí? Můžete si společně říci s jedním zaměstnancem našeho úřadu, který si na jednání už nebere tepláky, ale šviháckolázeňský šátek kolem krku a furt je to málo!23.7.-23.8. Zdravý organismus se prý dovede vyrovnat s přechodem na letní čas do půl roku, ale Vy se ptáte, za jak dlouho se s tím dovede vypořádat organismus nezdravý.24.8.-23.9. Nesnažte se být za každou cenu oblíbený tak jako naše ředitelka školy, která rozdala peníze na plyn učitelům a nějak nepočítala, že letošní topná sezóna bude delší než obvykle a může se stát, že příští rok jí naopak může pochybět.


24.9.-23.10. Občas se stane, že nějaký náš spoluobčan vyhraje větší částku. Vy mu to však nezáviďte, když si nesadíte, tak nemůžete vyhrát.24.10.-22.11. Jde z Vás strach jako z miliónové severokorejské armády. V Číně jsou taky přes dva milióny vojáků, možná je tam mají proto, aby neměli nezaměstnané.23.11.-22.12. I přes Váš vyzrálý věk nastanou chvíle, kdy budete mile překvapeni třeba jako nad zeleným pivem na Zelený čtvrtek nebo klepači v 10 hod. v noci v Šumicích, když odletěly zvony do Říma.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama