Jako má věřící svého zpovědníka, starosta obecní zpravodaj, Mařenka suchou vrbu u rybníka, tak já mám Rádio Ulambátar.


Horoskop od 4.3. do 17.3.2013

3. března 2013 v 9:00 | Velký Vizír |  Horoskop

Úsudek na osud lidí podle hvězd, pohledu do očí, z okna, kávových sedlin, čar na rukou, věštecké koule, chvění pupku a níž, klepů v obci a brouzdání po hospodách a na gúgle:23.12.-20.1. Některé zájmy to mají opravdu těžké, třeba takoví muzikanti. Víte jak těžká je harmonika nebo cimbál? A proto, věnujte se něčemu, co opravdu unesete.


21.1.-19.2. Pohled z okna na budící se přírodu Vás naplňuje touhou, vyběhnou ven jen tak polehku a poobjímat všechny stromy. Dejte tomu volný průběh.20.2.-20.3. Všecko se nalévá, pučí a Vám nikdo nenaleje ani nepůjčí. Připadáte si osamocen, ztracen, byl jste vždy někde, kde jste být neměl anebo jste se sice ocitl na správném místě, ale pozdě. Jedná se jen o přechodný stav.


21.3.-20.4. Opět dbejte o osobní hygienu. S výmluvou, že řádí mráz a chřipková epidemie, už neobstojíte.
21.4.-20.5. Záležitost zjevně prohraná se může obrátit ve velký úspěch. Tak například jeden místní vinohradník tolik nevěřil svému vínu, že ho chtěl dát vypálit. Dopadlo to však úplně jinak, bylo z toho pěkné druhé místo mezi bílými.


21.5.-21.6. Jste nebezpečně přitažliví jako gelové push-up podprsenky v mega slevě. V pondělí si zajděte do Hradiště na fotbal, hraje tam Slovácko proti Žlutému baletu z Prahy ne z Vlčnova.
22.6.-22.7. "Buďte potichu, já su doktor," okřikl své spoluobčany jeden pracovník kriminálky při projevu stranického funkcionáře. "Tož sa chovaj tak, abys toho dochtora nemosel potřebovat," odvětil mu našinec. Jaké z toho plyne ponaučení? Nepleťte se do věcí, které se Vás netýkají, alespoň tyto dvě neděle.


23.7.-23.8. Je před Vámi velká cesta. Nejste sami. Římští katolíci budou muset opět do Vatikánu shlédnout novou hlavu církve.


24.8.-23.9. Drzost některých politiků je nebedosahující. Tak náš ještě prezident dělá, že nemůže pochopit, proč ho chtějí senátoři obvinit z velezrady? Dejte mu a jemu podobným najevo, že pro všechny platí stejný metr a že když někdo ukradne milióny, měl by jít sedět stejně jako když jiný ukradne pytel cementu.24.9.-23.10. Svoji stravu budete muset doplnit o vitamíny nebo o alespoň o coca-colu, nápoj zdraví, ženám svírá, mužům staví.24.10.-22.11. Těšíte se na jaro, teplé počasí, suché cesty jako včelaři na svou klubovou místnost v chalůpce v Pustém.23.11.-22.12. Nezapomeňte na blížící se MDŽ - Mezinárodní den žen. Dřív k tomuto svátku neodmyslitelně patřily rudé karafiáty. Můj vedoucí-lakomec mně ale vždycky poslal pro dvoje sněženky a ty jsme rozdělili dle počtu žen a dívek.
 


Komentáře

1 dotaz dotaz | 4. března 2013 v 12:31 | Reagovat

Ví někdo, jestli spadají stránky domu kultury ve Vlčnově pod obecní úřad?
Hledám tam informace a nic se mi neotevírá. Taky sem tam psla a nikdo neodpovídá. Ví někdo něco?

2 odpověd odpověd | 4. března 2013 v 12:38 | Reagovat

[1]:Ne, dělají si stránky sami.

3 všímálek všímálek | 4. března 2013 v 17:09 | Reagovat

[2]: Nedělá je náhodů naša dobře placená ředitelka KSK? Aspoň kdysi sa tým chlubívala.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama