Jako má věřící svého zpovědníka, starosta obecní zpravodaj, Mařenka suchou vrbu u rybníka, tak já mám Rádio Ulambátar.


Horoskop od 13.5. do 26.5.2013

12. května 2013 v 8:04 | Velký Vizír |  Horoskop
Úsudek na osud lidí podle hvězd, pohledu do očí, z okna, kávových sedlin, čar na rukou, věštecké koule, chvění pupku a níž, klepů v obci a brouzdání po hospodách a na gúgle:


23.12.-20.1. Dovedete překvapit jako naši hokejisti na mistrovství světa.21.1.-19.2. Amerika je tak blízko, zajdem si tam na mlíko, se kdysi říkalo a spojovalo se to s tím, že na západě je všechno dobré. Možná si vzpomenete na další rčení: chtěl bych být tak bohatý jako nezaměstnaný na západě. Vy dnes už víte, že to není pravda, že co přišlo ze západu, nejsou jen kvalitní věci, včetně kapitalismu a i s těmi pesticidy to tam hodně přehánějí, vloni v Americe vymřela kvůli nim celá třetina včel.20.2.-20.3. V poslední době jste dal několik slibů, které nemůžete splnit. Buďte příště zdrženlivější a nesnažte se za každou cenu vyhovět.21.3.-20.4. Stydlivě tajeným otcem pokroku je génius lidské lenosti. Zkuste si trochu zalenošit, třeba Vás něco užitečného napadne.21.4.-20.5. Nepodléhejte plačtivému počasí.
21.5.-21.6. Pozorně si přečtěte dnešní příspěvek od ATY, týkající se léčení našich neduhů jinak než produkty z lékárny. Nemusíte platit poplatek, ba ani za výrobky farmaceutických firem, stačí zajít do spíže, do sklepa, do vlastního nebo sousedového humna, natrhat lipový květ u potoka apod. a řídit se návodem. Vyzkoušené je to od našich prababiček. V té době tolik léků nebylo a my se opět vracíme, poněvadž na ně nemáme peníze a šetříme, kde se dá. Od starších rodičů se můžeme naučit jak ušetřit další peníze za jídlo. Oni si to vyzkoušeli, když si chtěli za socialismu pořídit nové auto.


22.6.-22.7. Při pohledu na našeho prezidenta a i jeho konkurenta o post nejvyšší Vás napadají myšlenky, že by přece jenom při další volbě nemělo být nějaké ohraničení jak věkové, tak i zdravotní. Ten vítězný kandidát prodělává jednu nemoc za druhou a ten druhý usíná, kde se dá. Když někdo spí, neškodí, neměla by být polehčující záležitost .23.7.-23.8. Pokud patříte mezi občany, kteří musí být přes největší slavnost roku v práci, kdy se zastaví čas a všecek svět se bude dívat jenom sem, anebo se budete vracet ze ZOO v Lešné, nezapomeňte si vyzvednout v KSK povolenku pro vjezd, jinak budete platit 150 Kč za osobu. Holt tradice je tradice.24.8.-23.9. 100 dukátů pro Juana se bude dnes hrát v klubu. Podle toho, že vstupné je dobrovolné, to znamená zadarmo, tak je to dar klubu a KDU-ČSL matkám a jejich doprovodu. Zřejmě se jedná o organizace, jejichž kasy si můžou toto gesto dovolit. Využijte nabídky.24.9.-23.10. Vaši duši bude tento čas naplňovat pocit naděje. Trnky jsou obsypány a ani zmrzlí by to neměli pokazit.24.10.-22.11. Kujte kosy, zkušebně startujte sekačky, ostřete nože. Blíží se totiž první sečení trávy. Jakmile přestane pršet, trochu oschne, je vhodný čas.23.11.-22.12. Dřív jste neměli problém s posezením u máje, dokonce někdy jste si tam i zašli poplkat. Lidem to však začíná vadit a popíjení uprostřed obce na starých sedačkách už nepovažují za dodržování lidové tradice. Svoji případnou účast na této akci dobře zvažte.
 


Komentáře

1 Jedeme dál močálem... Jedeme dál močálem... | 12. května 2013 v 11:07 | Reagovat

http://www.novinky.cz/koktejl/301638-extrem-sousedskych-hadek-nastvany-muz-buldozerem-znicil-celou-ulici.html

Takto se taky dají řešit sousedské vztahy.

2 hm hm | 12. května 2013 v 17:02 | Reagovat

[1]: ten to teda sebral poctivě

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama