Jako má věřící svého zpovědníka, starosta obecní zpravodaj, Mařenka suchou vrbu u rybníka, tak já mám Rádio Ulambátar.


Horoskop od 16.9. do 29.9.2013

15. září 2013 v 6:52 | Stará Vědma |  Horoskop
Úsudek na osud lidí podle hvězd, pohledu do očí, z okna, kávových sedlin, čar na rukou, věštecké koule, chvění pupku a níž, klepů v obci a brouzdání po hospodách a na gúgle:


23.12.-20.1. . Doba je příznivá pro podnikání, zvláště když to má ODS ve volebním programu . Každý však nemá nakradeno, zejména ti mladí, a tak nevlastní kapitál, aby to mohl rozjet. Doba však příznivá je, kupčete při volbách s hlasem.21.1.-19.2. Můžete očekávat depresivní chvíle, ale jsou zcela zbytečné, pokud jim dokážete předejít. Soustřeďte se především na pracovní úkoly. Pokud pracujete v dopravě, obchodě nebo jste umělecky činný, čeká vás úspěch. Pokud ve zdravotnictví, tak raději zdrhněte do politiky. Příklad v okolí máte.20.2.-20.3. Silné emoce, které vás zachvátí, nebudou vyvolány vztahem okolí k vám, ale silným sexuálním instinktem, o kterém nechcete nic moc vědět. Není na tom však nic nenormálního - je třeba jej zvládnou. I když těžko se vám to podaří! Ovšem když už, tak to bude stát za to (u mužů - pokud to bude stát).
21.3.-20.4. Ocitnete se v zajetí obav o budoucnost. Mohlo by to mít vliv na váš vztah k okolí. Bojíte se také útoků jiných lidí na váš život. Prospělo by vám trochu méně podezíravosti a trochu více naděje. Není důvod k obavám, ty pramení z vaší malé aktivity, tak konečně hněte prdelí!


21.4.-20.5. Možná, že by vám prospělo věnovat se nějakému koníčku. Doporučujeme všechno, co nějak souvisí s historií (dějiny vaší rodiny, starožitnosti, sbírka starých knih, mincí…).21.5.-21.6. Vašemu okolí se zdá, že se straníte společnosti. Pramení to z vašeho rozumářského přístupu k přátelům a známým, což se navenek jeví jako chladný přístup z vaší strany. Nebojte se dát najevo vaše city. Lidé zase nejsou tak zlí a nezneužijí toho. Pokud ano, tak jste v řiti.


22.6.-22.7. Nedoufejte příliš v dědictví, které očekáváte. Ani náhlé zbohatnutí se ve hvězdách nejeví. Příliv energie vyústí v činorodé práci doma i v zaměstnání. A protože energie se musí stále doplňovat, nezapomínejte pravidelně chodit do hospody.


23.7.-23.8. Vaše zvědavost vás může přivést do nesnází. Není to sice tak špatná vlastnost, ale jak se říká, všeho s mírou - nesmí přerůst do všetečnosti. Ostatně jsou věci, které je lépe nevědět. Doba je vhodná k cestování a nějaká další cesta plná dobrodružství na obzoru. Pozor, čert a tchýně nikdy nespí!


24.8.-23.9. V manželství nebo v partnerském vztahu by se vám mělo dařit. Horší to bude v zaměstnání. Jedině ti, kteří pracují v oblasti výzkumu, mají naději na úspěch. Zdá se, že neradi oslavujete, ale nabídku se jít zhulákat musíte přijmou, jinak opět budete za Janka. / Nespojujte jméno Janek se starostou, bylo by to žalovatelné. /


24.9.-23.10. Změny, které se kolem vás dějí, vám nejsou příjemné. Aniž si to chcete připustit, jste tak trochu tradicionalisti. Doba už je ovšem taková. Přespřílišná opatrnost z vaší strany by mohla zabrzdit potřebný vývoj - a to přece nechcete!


24.10.-22.11. Tyto dvě neděle nedělejte nějaká dobrodružství. Ať milostné či milostně-politické. Toto nenechte vládnou nad svým jednáním. Využijte spíše své moudrosti, pokud nějakou máte, a ovlivňujte okolí. Pánové budou mít zřejmě potíže s prostatou, dámy budou bolet zuby nebo kyčelní kloub.


23.11.-22.12. Trochu vás potrápí příbuzní, a to kritikou. Zdá se jim, že jste příliš pomalý a neřešíte věci tak rychle, jak si zasluhují. Nenechte se tím zmást. Každý věc vyžaduje svůj čas, a ne nadarmo se říká, dvakrát měř a jednou řež. Pokud ovšem měříte už po páté, tak něco nefunguje.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama