Jako má věřící svého zpovědníka, starosta obecní zpravodaj, Mařenka suchou vrbu u rybníka, tak já mám Rádio Ulambátar.


Horoskop od 25.11. do 8.12.2013

24. listopadu 2013 v 7:36 | Stará Vědma |  Horoskop
Úsudek na osud lidí: na určitou dobu od 10.01. do 16.01. t.r. podle hvězd, pohledu do očí, kávových sedlin, čar na rukou, věštecké koule, klepů v obci a brouzdání na Google:


Obrázek od Caty.
Kozoroh.
23.12.-20.1. Jste v období, kdy můžete začít pracovat na složitějších věcech, které budou dlouhodobého charakteru. Máte velkou šanci na jejich zdárném dokončení. Doba také přeje cestám a navazování nových přátelství, která se v budoucnu ukáží velmi prospěšná.

Vodnář
21.1.-19.2. Rozumové období je už za svým zenitem. Poměrně rychle přichází období citové, které je možné využít pro upevnění vztahů v rodině. Je však nutné dát si pozor na cestách a jednáních o finančních záležitostech. Zdá se, že se setkáte s osobou opačného pohlaví, do které se zblbnete. Je to jistě povznášející, ale příliš se nadnášet nedoporučuji.

Ryby.
20.2.-20.3. Dobré dny trvají! Podaří se vám zvládnout lehce problémy v zaměstnání i v domáctnosti, případně při studiu. Koncem období se dají očekávat výkyvy nálad, kterým se dá ovšem rozumově čelit. Pokud se rozum nedostaví, není čelit čím a vy to odskáčete v podstatě ve všem.

Beran
21.3.-20.4. Očekávat se dají roztržky jak v milostném životě, tak rodinném kruhu. Nebude to však nic trvalého. Doba přeje tvůrčí činnosti ve všech oborech. Pro úřední jednání nejsou tyto dny vhodné.V případě nutnosti jděte do toho, ovšem není třeba na úřadě příliš dorážet, vaše žádost se vyjeví totiž jako úplná blbost.

Býk.
21.4.-20.5. Jste stále náchylní se zamilovat nebo rozvést. Netápejte a rozhodněte se pro racionální cestu. Dny přejí odvážný mužům hlavně v zaměstnání. Ženy by, pokud jsou v pracovním procesu, neměly ztrácet odvahu a aktivně se podílet na řešení problémů pracoviště. Pokud jsou v domácnosti, tak doporučuji snížení měsíčního kapesného jak dětem, tak manželovi.

Blíženci.
21.5.-21.6. Čeká vás citové období, a proto by nebylo dobré citům podléhat. Je nutné dát při rozhodování přednost rozumu. Přesto vážnější jednání, budou-li jaká, odložte. Soustřeďte se více na své blízké a snažte se v jejich kruhu získat ztracenou rovnováhu. Vyjděte si do lesa, i v zimě rostou houby.

rak.
22.6.-22.7. Budete vnímavější na vnější podněty, zejména ti, kteří mají sklon k intenzivnějšímu citovému prožívání. Ale ani ostatní to v menší míře nemine. K tomu se ještě přidá zcela zbytečný spor v blízkém okolí, který se dá očekávat. Pokud chcete dědit, tak dejte zpátečku, jinak utřete.

Lev.
23.7.-23.8. Citové období dosahuje vrcholu, vnější vlivy však budou příznivé. Pro finanční záležitosti či nákup dlouhodobějších předmětů to není doba příznivá. Čeká vás důležité společenské tažení, které nebude zvláště úspěšné, neboť po požívání čehokoliv budete na hadry.


Panna.
24.8.-23.9. Vyplatí se zvýšená pozornost ke zdravotnímu stavu, ikdyž v tomto období by mělo dojít k mírnému zlepšení. Případná neshoda s partnerem nebude dlouhodobá a vyjasnění stanovisek z vašeho popudu vše upraví. Pokud chcete jet na zimní dovolenou, tak se proberte a podívejte se na vyčíslení vašeho konta. V tomto případě se zázraky nedějí.

Váhy.
24.9.-23.10. Trvá vliv na city, což u vnímavějších jedinců může ovlivnit náladu i chování. Pro některé z vašeho okolí může být vaše jednání nepříjemné, proto doporučujeme věnovat zvýšenou pozornost sebeovládání. Na druhou stranu však můžete mít úspěch v nenáročném podnikání. Koncem týdne se kontakty s partnerem ocitnou na bodě mrazu.

Štír.
24.10.-22.11. Jdete do dobrých dnů a můžete se pustit do jakékoliv činnosti. Každá bude úspěšná. Neznamená to ovšem, že byste neměli o svém jednání a konání přemýšlet. Ani v tomto období nelze jednat impulsivně. Pokud budete dotírat v hospodě, tak přijdete k úrazu. Pokud doma, tak bude delší klid v domácnosti. Pokud na pracovišti, přijdete o prémie.


Střelec.
23.11.-22.12. Nastane zlepšení tělesné i duševní kondice. Dá se očekávat zlepšení zdravotního stavu, a to i u dlouhodobě nemocných. Rozumové schonosti budou počátkem trochu v útlumu, za to budete mít šťastnou ruku. Zkuste si vsadit, ale s mírou. Pokud to přeženete, přijdete o všechno.
 


Komentáře

1 hm hm | 25. listopadu 2013 v 8:59 | Reagovat

Twentokrát je to nějaké citové.

2 pěkňučké pěkňučké | 25. listopadu 2013 v 9:18 | Reagovat

[1]:To je dobře! Nic zjihlého tady nebylo ani nepamatuju.

3 Dotaz... Dotaz... | 25. listopadu 2013 v 12:29 | Reagovat

Raději mi řekněte, zda podepisujete
plné moci pro "Vlčnovskou zemědělskou",
které rozvážejí akcionářům po dědině ?

4 mimoš mimoš | 25. listopadu 2013 v 14:12 | Reagovat

[3]:vůbec tomu nerozumím, co rozváží a od koho a pro koho

5 Akcionář Akcionář | 25. listopadu 2013 v 14:40 | Reagovat

Plnou moc k zastupování na valné hromadě Vlčnovské zemědělské, ale nevím na které, neboť tam není uveden žádný datum. Má se hlasovat k programu uvedenému na pozvánce, nicméně pozvánka není součástí plné moci:-)

6 Akcionář Akcionář | 25. listopadu 2013 v 14:45 | Reagovat

Plnou moc k zastupování na valné hromadě Vlčnovské zemědělské,ale nevím na kterou neboť tam není konkrétní datum. Hlasovat se má k programu uvedenému na pozvánce, nicméně pozvánka
není taktéž součástí plné moci.
Konkrétní specifikace tam není žádná:-)

7 Joskon Joskon | 25. listopadu 2013 v 17:03 | Reagovat

Dnes to úplně zcela nějak nefunguje, myšleno internetové stránky.  Možná je to způsobeno příchodem zimy.

8 bezzemek bezzemek | 25. listopadu 2013 v 17:05 | Reagovat

[Smazaný komentář] Stejně si odhlasují, co budou chtít.

9 tak tak | 25. listopadu 2013 v 19:30 | Reagovat

[Smazaný komentář] Nešlo vkládat ani se neukazovaly čísla.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama