Jako má věřící svého zpovědníka, starosta obecní zpravodaj, Mařenka suchou vrbu u rybníka, tak já mám Rádio Ulambátar.


Horoskop od 17.3. do 30.3.2013

16. března 2014 v 7:58 | Velký Vizír |  Horoskop
Úsudek na osud lidí podle hvězd, pohledu do očí, kávových sedlin, čar na rukou, věštecké koule, klepů v obci a brouzdání na Google:23.12.-20.1. Smích je prý masáží ducha a tak se smějte. Léčebný pobyt v lázních Luhačovice si stejně nemůžete dovolit.


21.1.-19.2. Máte úspěšně za sebou s obavami očekávané období oslav a společenských povinností. Dobře víte, že nejste zrovna tip lva salónů a tudíž si vychutnávejte úlevu a klid.20.2.-20.3. Každý den není posvícení a tak se nedivte, když se Vám sem tam něco nepodaří, když Vám někdo odmítne nabídku, když vyrobíte v práci zmetek. Berte to jako osud.21.3.-20.4. Některé věci jsou Vám úplně fuk, třeba že si naši sousedé na Slovensku volí prezidenta. Jste v klidu, minimálně dvě neděle.21.4.-20.5. Jste velkým příznivcem jara. V uspokojením konstatujete, že na sebe berete čím dál tím méně oblečení. Sluníčku nastavujete tvář a cítíte jeho teplé paprsky. V duši i po těle se Vám šíří pocit blaženosti, pohoda. Dnešní deštivé počasí nemá vliv na tento fakt. Užívejte si.


21.5.-21.6. Doba vhodná poškádlit štěstěnu. Vsaďte si plný tiket s náhodným výběrem a i když nic nevyhrajete, aspoň budete mít jistotu, že v dohledném čase jen tak snadno a rychle nezbohatnete.22.6.-22.7. Jsou věci, nad kterými zůstává selský i ten Váš rozum stát a hlava to nebere. Například proč se spravuje kolem bývalé restaurace U Krála nový chodník, když po jízdě králů se bude provádět 3 měsíční rekonstrukce budovy novým majitelem velkoobchodem Hruška? Napadá Vás, že jenom kvůli blížícím se volbám.


23.7.-23.8. Inteligence na rozdíl od chřipky není nakažlivá. Od člověka hloupého rozumu nepochytíte. Buďte si této zákonitosti vědomi.


24.8.-23.9. Zahájení fotbalových okresních přeborů a televizní přenosy formule 1 pro Vás znamenají, že zima už skončila. Jste a budete v pohodě.24.9.-23.10. Někteří naši vybraní spoluobčané si už dopředu leští prsa a těší se na okamžik, jak jim starosta pověsí na krk medaili od akademického malíře. Vy však mezi ně nepatříte, už jenom z důvodu, že jste posluchačem Rádia Ulambátar.


24.10.-22.11. Následující období budete mít sklony vyvolávat konflikty, a proto omezte na minimum hovory s partnerem, se sousedem atd.23.11.-22.12. K příchodu jara podle Vás tradičně patří i košt vína. Loni se oficiální nekonal "jenom" nultý vinohradnický. Letos bude pokračování 29.3. v Horní. Udělejte si čas a zúčastněte se.
 


Komentáře

1 gambar payudara gambar payudara | E-mail | Web | 2. května 2014 v 5:44 | Reagovat

Doba vhodná poškádlit štěstěnu. Vsaďte si plný tiket s náhodným výběrem a i když nic nevyhrajete, aspoň budete mít jistotu, že v dohledném čase jen tak snadno a rychle nezbohatnete.....!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama