Jako má věřící svého zpovědníka, starosta obecní zpravodaj, Mařenka suchou vrbu u rybníka, tak já mám Rádio Ulambátar.


Páteční obecní halabalašou

12. března 2014 v 17:00 | ATA |  Obec-věc veřejná
1) Minulý pátek se podvečerního sedánku zúčastnil přiměřený počet usnášeníschopných zastupitelů a několik občanů (nás). Jako obyčejně - hlasování o počítání oveček a Hajaja v podání místostarostky o usneseních rady... pořád stejné. Podotýkám, že bylo nyní oproti minulu řádně zveřejněno, takže si mohl každý usnesení předem přečíst na obecních stránkách a připravit si dotazy. Opravdu závidím zastupitelům jejich přehled, že jim bylo všechno jasné a na nic se neptali...


2) Hlasování o schválení návrhu finančního výboru na příspěvky spolkům atd. proběhlo bez rvačky o peníze za pokyvování hlavou všech na všechny strany. Michal chtěl znát podrobnosti kolem "hromádky" pro zastupitele, zmiňoval se, že si půjde některé skutečnosti prověřit na obec.
Čtení Stani Mošťka o aktivitě a úspěších hasičů a jejich požadavku na financování nové stříkačky bylo dle mého názoru naprosto namístě. Vůbec by nebylo špatné, kdyby si požadavky přednesli žadatelé přímo na jednání a neposílali jen papír s číslem kaček, které chtějí do pokladniček.

3) ...a protože jsme všichni vzorně třídili odpad, tak bylo schválené snížení poplatku z 550Kč 500Kč...a budou se vyměňovat popelnice, staré za nové, ještě se neví kdy, ale ať všichni ty staré vrátíte, nebo se to bude muset platit!...vám vzkazuje obecní Marta.

4) Když se podíváte do programu, tak se jinak nic úderného nechystalo. Ani jsem nepostřehla a už jsme byli v diskuzi, kterou nikdo neohlásil. Michal měl naprostou hrůzu dotazů všeho druhu a "vrnění" některých kolemsedících dávalo tušit, že zbytečně protahuje schůzování, protože bylo by dobře být jinde. Mimo jiné starostovi připomenul (vzhledem k tomu, že se blíží volby) schválené usnesení ze dne 20.07.2012, kdy Rada obce Vlčnov rozhodla neuveřejňovat inzerce politických stran a sdružení ve Vlčnovském zpravodaji. Jen pro zajímavost - radních je pět - pamatuji si dobře ze záznamů z docházky do rady? Tři schvalovali? Michale, co ty na to? Tolik snahy, tolik snahy být objektivní vůči všem...a kdo schválil?

5) Rozkrýt, za co se bude platit firmě 3V&H, s.r.o., která má vybudovat sociální zařízení ve sklepě OÚ za 385.594 Kč, se nepodařilo. Dávat tyto údaje do usnesení, jak bylo připomínkováno, považuji za přebytečné. Na obecních stránkách mají oddělení veřejné zakázky - tak proč ne tam?

6) Opět se vzpomněly komplexní pozemkové úpravy, zatím nic nového - pozemky nejsou k dispozici, a proto v tomto nejedeme!

7) Co nového kolem tak bouřlivě vítaného záměru na budování golfového hřiště, které mělo nebývalou měrou posílit cestovní ruch a dokonce by naskytlo i nové pracovní příležitosti (jak bylo kdysi v rámci reklamy řečeno)? Nic.

8) "Po pátku jsem spolu s dalšími přítomnými měl dobrou náladu. Ne proto, že se nám podařilo něco změnit nebo prosadit..." Tak s tímto výrokem Joskona v jeho článku nesouhlasím. Mně se podařilo a já prosadila. Tak např. jsem starostu upozornila, že má špatně výroční zprávu k z. 106/1999 Sb. Autor se sekl o rok. Takže měl momentálně dvě zprávy 2012 a každou jinou.... a nebylo by vůbec od věci ji nechat opravit (když už ji podepisuje a zveřejňuje). No a v pondělí ráno byla oprava provedena. Sice jsem ještě měla připomínku, že v ní vykazují 4 zaslané žádosti a mají zveřejněné jen 3 (tak proč to není v souladu, když zveřejnění předmětný zákon přímo nařizuje), ale zas takovou ochotu jsem stejně nečekala. Ona to byla totiž žádost týkající se tématu, který je tady tabu - binec kolem pelecha, který bývá pod záštitou obce u máje... Opravu také provedli u dokumentu mně zaslané informační zprávy, kdy jaksi "nedopatřením" byla moje identifikace patrná natolik, že porušili zákon o ochraně osobních údajů. Sice po prvním upozornění nebyla reakce žádná, ale nyní, napodruhé, zabrali pěkně a konečně mě pořádně začernili.

9) Jak jsem řekla na zastupitelstvu - nemám nic proti tomu, když si někdo opravuje domek a dostane k dispozici část obecního pozemku na vybudování nového vjezdu, vstupu, přípojek, odstavné plochy pro parkování. Ovšem aby radní dali souhlas k zastavění obecního pozemku a nepožadovali majetkoprávní vypořádání !? Nepožadují. Na uzavírání smluv na budoucí odkoupení nebo nájem si tato parta nehraje. Jak řekl starosta, tak to tady chodí. Ano, souhlasím, že dříve - ale proč jsou v nepořádku i nové vznikající stavby, když se dává důraz na to, aby vlastník stavby a pozemku pod stavbou byl jednotný? A proč to neplatí u každého stejně? Jestli je pozemek zastavěný stavbou rodinného domu nebo novým schodištěm je přece jedno - znehodnocený je stejně - ale starosta v tom vidí rozdíl. Že by radní měli přistupovat k občanům stejně - jak jsem si všimla, tak to zde neplatí. Někdo kupuje, někdo nemusí. Za pozornost jistě stojí, že stačí pouze 3 osoby z rady a mohou vám přišoupnout jakoukoliv část obecního pozemku k zastavění přístavbou k nemovitosti zadara. Bez podmínek, bez zveřejnění, bez placení do kasy obce... Vlastně jedna podmínka je. Musíte být zadobře s těmi radními. A co na takové hospodaření našich radních s obecním majetkem říkají naši zastupitelé? Nic!

10) Jak to vlastně je s tím povolováním přesahu nad obecním pozemkem při zateplování nemovitostí? Pro zajímavost. Když jsem viděla, že na podzim minulého roku povolení dostal syn radní Kašpaříkové, tak jsem začala hledat souhlasy rady za jejich volební období...a nic. Ptala jsem se, kde jsou zveřejněné? Nebo starosta vydává souhlasy taky? Prý ne, jen rada. "Aha, ale to znamená, že když se vesele zateplovalo nad obecními pozemky poslední roky a souhlasy nejsou, tak jsou to nepovolené stavby? Ale říkali jste, že "zateplovači" vám nosí souhlasy vlastníků sousedních nemovitostí, a proto musí Pešl taky, protože je to tak spravedlivé ...takže vlastně nikdo nic nenosí?".. do ticha se ozývalo jenom mlčení...a volně jsem navázala na své oblíbené téma letité causy 5 cm...

11) Táhnout několik hodin jednání a být ve střehu, to je určitě zápřah. To uznávám. Ke konci starosta vypadal už dost zdevastovaně, schlíple...možná i ta jarní únava dělá svoje... Ale na všechno je lék. Rádiovému "léčiteli" Jožkovi Pešlovi stačí, aby zvedl ruku s dotazem (a nemusí to být zrovna o zateplení) a Jenda zvedá hlavu, mužný vous mu začne trčet k nebi, zažehnou se plameny v očích, zaburácí hlas a jako znovuzrozený jiskří a jiskří... Kniha k výročí, výročí a pak medajle, jejich cena (počet 155 za 209.250 Kč), návrh - ano z obou stran budou motivy jízdy králů...k výročí...ano? Proč zas krojovaní, když je to k výročí... tak jsme tomu rozuměli v publiku...
Pro upřesnění usnesení:
leden 2014 : Rada obce Vlčnov rozhodla ve spolupráci s Karlem Zemanem vydat pamětní medaili u příležitosti 750-let obce Vlčnov
únor 2014: Rada obce Vlčnov rozhodla schválit smlouvu o dílo mezi obcí Vlčnov a ing. Jaroslavem Pospíšilem, IČ 68597819, bytem Brno, Loosova 6 na zhotovení pamětních medailí s tematikou "Jízda králů" v počtu 155 ks Ř 70 mm v hodnotě 209.250,- Kč; autorem medaile bude ak. mal. Karel Zeman,
Ale pak nastalo dohadování Jožky s Janem, kdo je jaký blb a...ale nech si o tom napíše Jožka sám. Mně bylo řečeno, že se "potom" zastupitelé o tom bavili, a medaile jsou k zápisu do UNESCO - takže proto po obou stranách jízda! Ale jak to vlastně je? Jsou tematicky dva druhy medailí nebo jeden a k jaké události se vlastně vydávají?

Starosta zakončil páteční dýchánek pozváním zastupitelů na párty, která byla po schůzování na obci, a my ostatní jsme šli zvlažit krky za svoje. Ale jo, ať si ještě užijí. Doufám, že někteří už jen JEŠTĚ DVAKRÁT!

P.S. Určitě toho bylo mnohem víc, ale na to si počkejte, až na stránkách lidovců bude zveřejněný zápis. Já vám to stejně nikdy nenapíši slovo od slova. I když není nad osobní účast!
 


Komentáře

1 ... ... | 12. března 2014 v 19:15 | Reagovat

Proč stačí tři radní? Stačí když je Pijáček je tvůj kamarád. Mošťková je mu vděčná za 37 tisíc Kč měsíčně, vždyť on si ji vybral za místostarostku, jinak by jezdila do Hradiště na směny, Dacík je mu vděčný za výhodné zakázky od obce, to samé Matušík a hlavně Knotek. Teď synovi Kašpaříkové přihrál zadarmo obecní pozemek. Staňa Moštěk je za hasiče, Solík za fotbalisty, Kovář za včelaře, Kvasnička za tenis a volejbal. Jejich natažené ruky nezůstaly nikdy prázdné. Srnec je vyscánek, Brandýsová má díky ODS pěkný důchod.
Zemková nebo Slinták, to jsou pouze dva.
Vdolečkový inženýr Josefík pochopil, že jeho kámoš Jan neodejde do Prahy, a on, že ho nenahradí a tak se na to vys..l. Aby ho to tolik nemrzelo, Janek mu přihrál 150 tisíc Kč na trouby.
Je to tak? Sakra, že jo.

2 .... .... | 12. března 2014 v 19:25 | Reagovat

[1]: obec má roční rozpočet 35 miliónů, kolik procent z nich se dá nasměřovat do správných kapes? Starosta už s tím má dvacetiletou zkušenost.

3 ty vole.....- ty vole.....- | 12. března 2014 v 19:29 | Reagovat

normalne bych si tam to zateplení dal a je...!!!KOCOURKOV!!

4 názor názor | 12. března 2014 v 20:46 | Reagovat

[1]: Aj když budou volby, udrží se ti samí.

5 občan občan | 12. března 2014 v 21:02 | Reagovat

Je mně z těch blbců na křižovatce na blutí.
Ať Pijáček, Moščena, Dacík  či Kašpařica = vše stejná verbeš se spjatýma rukama před oltářem.
Jeden za 18, druhý beze dvou za 20 ! Samá špína!

6 dotaz dotaz | 12. března 2014 v 21:51 | Reagovat

[5]: Dělají si co chcou, dělají naschvály, prošustrovávají naše peníze.Dokdy?

7 hlas lidu hlas lidu | 12. března 2014 v 22:01 | Reagovat

[4]:Když se nezbavíme odesáků a jejich vřiťolezců teď tak nikdy!

8 ! ! | 13. března 2014 v 6:49 | Reagovat

[1]:Já na bráchu, brácha na mě. Všichni něco potřebují a nebyt Pijáčka,tak to nemají. Když jim vyjde vstříct,tak zas mu to oplatí poslušností a zvedají ruky jak jim nakáže.

9 návrh návrh | 13. března 2014 v 7:22 | Reagovat

[3]:Když si zateplí,tak mu to nechají zas strhnůt jak předtým.Račik počkat do voleb. Tací debilé už sa tam nemožů dostat.

10 hurá hurá | 13. března 2014 v 7:45 | Reagovat

Snížená placení za popelnice jsem uvítal.

11 ! ! | 13. března 2014 v 8:12 | Reagovat

Děkuji Atě za přenos. Nejvíc se mi líbí její zbožné přání - ta třetí věta od konce.

12 dotaz dotaz | 13. března 2014 v 9:05 | Reagovat

[1]:Místostarostka měsíční plat 37 tisíc to je pěkný peníz to bych chtěl taky,ale když se tu mluví o tom kdo kolik bere,zajímalo by mě kolik bere syn paní Kvasničkové pracující u obecního úřadu,ví se to,ata to ale nenapíše protože spousta lidí by se naštvalo.

13 . . | 13. března 2014 v 9:44 | Reagovat

[12]: No to  mne teda nechává v klidu.Mně vadí, že se rozhazují na obci prachy za blbostě - medaile, rauty na jízdu králů, na střelnicu, která bude jen pro myslivce. To mně sere.

14 tak tak | 13. března 2014 v 10:15 | Reagovat

[12]:Kolik? Nejspíš aspoň 50!

15 prcin prcin | 13. března 2014 v 10:24 | Reagovat

[13]: Jo,jo. Slušný penězovod.

16 návrh návrh | 13. března 2014 v 10:31 | Reagovat

[12]:Proč píšeš, že by tě zajímalo, kolik bere, když hned zas píšeš, že se to ví?Tak to napiš ty.

17 nevím nevím | 13. března 2014 v 11:06 | Reagovat

[13]:Když dala obec na střelnicu 800000 korun, tak tam budou chodit lidi a střílat zadarmo? Nebo myslivci budou vybírat eště jako vstupné?

18 úspěch :-) úspěch :-) | 13. března 2014 v 11:13 | Reagovat

[10]:
Oproti loňském roku, kdy jsme za popelnice platily 550 Kč za osobu a vznesla se vlna kritiky, že platíme nejvyšší poplatek v celém okolí,
považuji letošní poplatek 500 Kč za malý úspěch. I když pokud vim, tak např. v Uh. Brodě občané nad 70 let mají 100 Kč slevu. Vyhlášku č. 01/2014 jsem na internet.stránkách Vlčnova našla, jen ještě nemůžu najít poplatek za psa. Můžete mi poradit kde najdu správnou částku k úhradě?

19 haf haf | 13. března 2014 v 11:23 | Reagovat

[18]:ani nenajdeš

20 http://www.idobryden.cz/zpravy/vlcnov-chysta-krest-knihy-ctenare-vrati-az-do-brezna-1264/d0dc1724-a541-11e3-b297-5254003d369b/ http://www.idobryden.cz/zpravy/vlcnov-chysta-krest-knihy-ctenare-vrati-az-do-brezna-1264/d0dc1724-a541-11e3-b297-5254003d369b/ | 13. března 2014 v 11:32 | Reagovat

a tuto kníšku za neuvěřitelných 300Kč. vám do vašich domovů přináší váš oblíbený starosta. a gdo zavolá během této reklamí kampaně, tak k tomu dostane kalendářích a prospekt rozhleden východního slovácka.

neuvěřitelné, že, ale to není všechno, každý dvacátý sedmý dostane od obce medaili v ceně 1500Kč. a to všechno za tři sta kč! samozřejmě to všechno proti čestnému prohlášení, že v komunálních volbách dostane hlas stávající vedení obce. šak gdo jiný by vám tuto nabídku udělal, že.

21 Hlášení obecního rozhlasu Hlášení obecního rozhlasu | 13. března 2014 v 11:55 | Reagovat

Opčané, já moc do hlášení nemluvím, akorát když je nějaká kriza, protože na to mám lidi, šak to dá rozum. Ale zase idů po dědině fámy, skoro bych řekl, že lži a já jako vrchní obecní spravedlivý mosím všecko dát do richtiku.

Občané a občanky, není pravda, že obec dala děla medaile v počtu tisíc pět set kusů. Občané, nevím, gdo vám to řekl, šak to není pravda, to zasej kdosi asi v dolní cosik pustil z huby. Tak aby sa vědělo, medailý bude enom sto padesát, takže jaksi kdosi myslel, že dostane každé číslo popisné, tak to není pravda. My tady na obci, tedy já a …. no enom já budeme rozhodovat, kdo tu medailu dostane. Je zlatá, tož to nemože dostat každý ušušněnec z dědiny. Na to sů iné pořadníky a dokonca moji známí z ministerstva kultury dostanů enom jednu, takže si ju budů moset pošťávat mezi sebú. Šak ta jízda králů, co je z obou stran, to je tak vzácné zboží, že do obyčejných pazůrů to nepatří. Občané a občanky, šak já su člověk lidový, to sa o mně ví, tož možete dojít v úřední hodiny a podívat sa přes sklo, jak to vypadá. A brýle se vemte sebů, já vám svoje pučovat nebudu, co vás znám, kůpete sa akorát v sobotu a potom bych měl na nich kolečko hnoja.

Tak je to všeckým jasné? Opakovat to nebudu, nemám to napsané, Marta mi vzala tužku a prý Hledaj, ty bejku! Tak si to vem, Pavlo a možeš to všecko odhlásit, co máš napsané tadyk na tom papírku. Ty nejsi Pavla, že ta je už dvacet roků v důchodě?

22 tetka tetka | 13. března 2014 v 12:15 | Reagovat

[21]:Zasmát sa je zdravé ale né si u teho ucvrknůt!

23 vlčnojanka vlčnojanka | 13. března 2014 v 13:06 | Reagovat

[20]: Článek jsem četla a knížka může být zajímavá. Většinou se u příležitosti výročí vždycky něco vydává, Vlčnovjané si ji rádi koupí. Ale nemusí být u toho  všeho vykřeněný náš starosta. Ale u něho už je to nemoc. On za to nemože.

24 Kolik???? Kolik???? | 13. března 2014 v 14:32 | Reagovat
25 hm hm | 14. března 2014 v 8:18 | Reagovat

[17]:Střechostav co si nasadil do zastupitelstva želízko v ohni tak si vyřešil dobrou zakázku.

26 pochvala pochvala | 14. března 2014 v 10:35 | Reagovat

[25]: Ale byl to od nich dobrý tah, nedá se to upřít.

27 tak nějak tak nějak | 14. března 2014 v 12:54 | Reagovat

[26]:Kdyby neselěli kolem něho zvolení kamarádi, tak by k takovým penězům nepřišel.

28 hnus hnus | 14. března 2014 v 16:01 | Reagovat

[25]: Je strašné,že všichni vytahování pěněz z obecní pokladny vidí a je to každámu jedno.

29 ATA ATA | 14. března 2014 v 16:41 | Reagovat

[12]: Nevím, kolik bere můj první syn  Michal, nevím, kolik bere můj druhý syn  Jindra, nevím, kolik bere ten můj (první), kolik beru já – po tom je ti veliké "nic" – ale pokud  sháníš  chlapa s dobrým příjmem, tak výše uvedení jsou zadaní! Zkus aktivitu na jiné adrese!

30 No No | 14. března 2014 v 17:10 | Reagovat

[29]:á si myslím,že platy státních,potažmo obecních zaměstanaců, by měly být zveřejněny,protože jsou placení z peněz daňových poplatníků.

31 soukr. soukr. | 14. března 2014 v 18:32 | Reagovat

[29]: To je divné,že jinak víš všechno,ale kolik bere tvůj doma,tak to najednou nevíš.Mnê je to fuck,kolik berou zaměstnanci ve školství a stát. správě.Je ale divně,že na takovou otázku máš tak slabou odpověď.

32 ATA ATA | 14. března 2014 v 20:11 | Reagovat

[31]: Aby nebylo "divně", tak já se doma zeptám. Příležitostně.

33 TATA TATA | 14. března 2014 v 20:21 | Reagovat

Tak sa optaj.nebo budeš za krávu?

34 ATA ATA | 14. března 2014 v 20:25 | Reagovat

[33]: Už to vím:)

35 zvědavý zvědavý | 14. března 2014 v 21:52 | Reagovat

Už ste kápli na Moščenu jak léce jak urvaná ze řetěza po dědině  a zháňá ludí na kandidátku? Aji na svoju, aji na starostovu. Su zvědavý, kdo se do tych  svinských seznamů dá.

36 přespolní přespolní | 14. března 2014 v 22:02 | Reagovat

dobrý večer našla sem už vaši stránku jak to tady chodí ve Vlčnově jestly poradíte..Mám tady maminku se psem ,pes je hodný bezproblémový  přes noc spí doma a celý den je na dvoře,jednou za měsíc ma soused noční tak se že prý nevyspí když tam proběhne kočka atd.,,,no že ho odstřelí.. nebo zavolá policajty..ale jak to neni přes noc tak nema co dělat si myslím..

37 pozorovatel pozorovatel | 14. března 2014 v 23:00 | Reagovat

[36]: Tady u nás to chodí tak, že si každý može dělat bordel ze všeckým  jak chce. Ale jestli starostovi tečů steklé gryndy, dyž ťa uvidí, tož si v prdeli ze všeckým, co sa kolem tebe děje.

38 peskař peskař | 15. března 2014 v 7:24 | Reagovat

[36]:

[37]: pes si muže štěkat jak chce pres den!!!!

39 ochranář ochranář | 15. března 2014 v 8:18 | Reagovat

[36]: Podle nového občanského zákoníku zvíře uź není věc a pokud by ten soused chtěl realizovat výhružku zadělává si na průser.Trestní řízení a tak.A to vyhroźování , to nahlaste policii,je to přestupek podle přestupkového zákona.

40 myslím... myslím... | 15. března 2014 v 8:34 | Reagovat

[37]: Je to na domluvě sousedu jak ten pes neštěká vkuse,ale sem tam zaštěká....nemá co vám ten debil vyhrožovat

41 Pozorovatel Pozorovatel | 15. března 2014 v 15:36 | Reagovat

[37]:dávám na vědomoet že nejsem pozorovatel který použil moji anonymní přezdívku,bude to zřejmě nějeký vlezdoprdelka joskonovi pomyslného šéfredaktora,jsou mezi vámi lidi chudí duchem.mě je to jedno,najdu si jinou.apropo kvasníčka syn aty bere měsíčně 17 000 kč.NAZDAR.

42 meteorolog meteorolog | 15. března 2014 v 15:46 | Reagovat

[41]: Tož když tak dobře pozoruješ, nevíš jestli v Hřbitovnì ještě prší!?

43 Tož tak Tož tak | 15. března 2014 v 16:14 | Reagovat

[42]: Tož tak to si mě pěkně nasral,co já se naběhám na stavbě abych vydělal 14 000 kč,ale taky pochybuju že by to ata nevěděla.

44 názor názor | 15. března 2014 v 16:34 | Reagovat

[41]: esli za prácu sa dává 17táců, tož by měla Moščena eště připlácat, že može válat prdel v kanclu a ne že jí dáváme  skorem 40 táců.

45 ! ! | 15. března 2014 v 16:42 | Reagovat

[41]: Tak se napiš jménem a nemusíš se srat o přezdívku. Ale na to taková hyena, která tady roky jenom nadává,osočuje ty co se podepíšou a provokuje nemá grády!

46 ů ů | 15. března 2014 v 17:10 | Reagovat

[41]:a co, kdo by to dělal za takové peníze.

47 co? co? | 15. března 2014 v 17:23 | Reagovat

Pijáček bez vzdělání má kolem padesáti, to nevadí nikomu? Kolik navíc pročuří za p.čoviny,co pořád objednává. to nikomu nevadí? Kolik přihraje jeho kamošom?To nikomu nevadí?

48 ..... ..... | 15. března 2014 v 18:12 | Reagovat

ted Pijáček  stojí u klubu a počítá chodník asi na kolik vyjde:-)

49 Pozorovatel Pozorovatel | 15. března 2014 v 18:32 | Reagovat

[45]: Tak ty MAGORE až se podepíšeš ty já to udělám také.

50 mazda mazda | 15. března 2014 v 18:44 | Reagovat

[49]: ani se podepisovat nemusíš

51 hm hm | 15. března 2014 v 19:28 | Reagovat

[49]: Hm ,důkladná mediálnì masáž.

52 tata tata | 15. března 2014 v 20:32 | Reagovat

[46]: Můj kluk je nezaměstnaný.Ten byto klidně za ty peníze dělal.Ale má smolu.Nejsu zasloužilí člen vlčnovského zastupitelstva.A taky je vyučený.A maturitu má na zemědělce..

53 ... ... | 15. března 2014 v 22:48 | Reagovat

[52]: Šobáň ide do důchoda.Može sa přihlásit.

54 ... ... | 15. března 2014 v 22:50 | Reagovat

[52]: Na podzim budů volby. Može ít dělat starostu.

55 ...---... ...---... | 15. března 2014 v 23:23 | Reagovat

…. a nebo na dva plné a nebo na dva zkrácené úvazky starostu aj místostarostu zároveň. Něco jak bylo prezident a aj generální tajemník. Prostě my už sme dva v jednom měli spíš než nejací kapitalisté. Vlčnov to znese…….

[52]:

[52]:

56 místní místní | 16. března 2014 v 9:51 | Reagovat

[52]: Tam bude míst po volbách. Si može ten tvůj zemědělec vybrat. Bude třeba moc ruk na vykydání Pijáčkova hnoja.

57 tata tata | 16. března 2014 v 18:57 | Reagovat

[52]: Já jsem chtěl jenom říct ,že na tu prácu to nejsou špatné peníze.Nàš kluk chodí na vypomoci a snaží se.Pro někoho,co nemá prácu to není málo.Vy tu možete kritizovat, ale když něco se píše na vás,tak vy hned do něho.

58 . . | 16. března 2014 v 20:34 | Reagovat

[57]: Ať de napodzim na starostu. Esli je tak chytrý,jak ty,tak to bude dobrý pijáčkův nátupce.

59 si myslím si myslím | 16. března 2014 v 21:12 | Reagovat

[57]: že za tu prácu to jsou pěkné peníze. Každý nemá to štěstí, zaměstnání se hledá těžko. Určitě že jeho tata je zastupitel má vliv.

60 vím vím | 16. března 2014 v 21:28 | Reagovat

[59]: V kerém zastupitelstvu lapí fotr Šuplíčky,Pešlové,Chvilíčkové,Mikulca.Pěkné pěnize mají jiní,co sa valajů v kanclu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama