Jako má věřící svého zpovědníka, starosta obecní zpravodaj, Mařenka suchou vrbu u rybníka, tak já mám Rádio Ulambátar.


Horoskop od 28.4. do 11.5.2013

27. dubna 2014 v 7:10 | Velký Vizír |  Horoskop
Úsudek na osud lidí podle hvězd, pohledu do očí, kávových sedlin, čar na rukou, věštecké koule, klepů v obci a brouzdání na Google:23.12.-20.1. Držte se raději při zemi, vyvarujte se zásadních rozhodnutí, odkládejte je na co nejpozději.21.1.-19.2. Čekají Vás dva pěkné týdny proložené dvěma svátky. Sice bude trochu deštivo, to Vám však z dobré nálady moc nevezme.20.2.-20.3. Rozruch po výměně popelnic s výsledkem dva ku jedné v neprospěch občana pomalu pominul. Vám však v paměti tento chaos nějakou dobu zůstane. Utěšujte se, že jsou i horší věci.21.3.-20.4. Po stránce vědomostní Vám to bude docela pálit, po stránce fyzické skoro také, duševno bude ucházející a zůstane jen nenaplněná oblast pudová.21.4.-20.5. Pokud bydlíte ve středu obce a denně čekáte na zastávce na příjezd autobusu můžete být tento rok o něco klidnější. Jezdců je jen 7 statečných a tudíž nepořádek kolem máje by měl tomu odpovídat. I když zase na druhou stranu, to může být i naopak.21.5.-21.6. Se slovanským vzhledem a se vším na pravém místě se jen těžko prosazuje v šoubyznysu. Daleko větší šanci tam mají teplí židi, kteří buď jsou anebo tak vypadají anebo to o sobě prohlašují. Zůstaňte tam, kde jste anebo se raději dejte na ochotnické divadlo, tam jsou lidi velmi vděční za každý výstup a nepřepočítávají se jen peníze.


22.6.-22.7. Připomeňte si výročí konce druhé světové války. Naši dědinu osvobodili 26.dubna 1945 od okupantů rumunské oddíly, které byly na začátku války na straně Německa a po přejití na stranu vítězů je hnala Rudá armáda před sebou. Velký Vizír slyšel už i od mladých, že se možná k další válce schyluje.23.7.-23.8. Cesta, která nevede nikam, je blbá… tak jako slibovaná cyklostezka do Uherského Brodu. Tuto sobotu bylo slavnostní otvírání sezóny vinařských cyklostezek. Jste rád, že jste nebyl ve vinohradě. Podle projektu a prohlášení odpovědných tam muselo být narváno: všude kolaři, rozhledna plná a v hospodách v dědině si nebylo kde sednout.24.8.-23.9. Pořiďte si do domácnosti minimálně jeden hasicí přístroj. Vašim dorůstajícím huberťákům se začínají zapalovat lýtka.24.9.-23.10. Lítost je rozum, který má značné zpoždění. Vy však taky říkáte, že je lepší litovat než-li opájet se pracovními úspěchy.


24.10.-22.11. Sledujete hokej a fandíte Zlínu? Pak musíte být spokojeni. Ševci jsou opět mistři a navíc je mezi nimi i jeden Vlčnovjan.
23.11.-22.12. Nezapomeňte se nechat políbit pod rozkvetlou třešní, bez rozdílu pohlaví. 


Komentáře

1 názor názor | 27. dubna 2014 v 19:27 | Reagovat

U lidovců na stránkách je anketa, jestli tadyk chceme obecního policajta. Včera vnoci se couralo po dědině takových řvounů, že by to nebylo špatné.

2 kukin kukin | 27. dubna 2014 v 21:07 | Reagovat

Lidovci jsou tragédi.Vymýšlejí ankety ,do kterých jim jde bída lidí.O obecní policii už hlasovali.Neví někdo, kdo je povede do voleb?Slyšel sem, že Zemková nebo Moštěk, projektant od potoka.No Zemková má lepší slovní projev.Mira ale do toho dá srce.

3 tak tak | 28. dubna 2014 v 9:35 | Reagovat

[1]:Nějaký  jeden poliš  ještě tak někdo domácí je o ničem.

4 předvolební předvolební | 28. dubna 2014 v 15:24 | Reagovat

Čas nejde zastavit nikomu a tak i Jenda Pijáček uslyšel zvonění umíráčku a najednou stojí před svatým Petrem a čeká, zda jej pustí do bran nebeských anebo bude naopak mu bude království nebeské odepřeno a budou jej čekat muka pekelná. Svatý Petr se podívá do své knihy a najednou zvolá: Á, Pijáček, oblíbený starosta obce, člověk to spravedlivý a moudrý. Pro tyto výjimečné lidi máme možnost si zvolit, kam budou chtít, zda do nebe anebo do pekla. I zamyslí se Jan Pijáček a praví: Volba je jasná, chtěl bych do nebe, ale mohl bych se podívat, jak to vypadá v pekle? No kdy se já dostanu do pekla, mohl bych se tam aspoň podívat? A svatý Petr odpoví, že v tom není problém, že i taková přání se plní. A luskne prstem a najednou stojí společně před branami pekla a čert s hodností vrátného je pouští dovnitř. I rozhlíží Jan Pijáček a vidí samé krojované lidi, tam dokonce vyhrává cimbálovka a kousek od ní i dechovka, u všeho stoly s jídlem a pitím, obsluhují sličné ďáblice, samozřejmě v kroji s naškrobenou krátkou sukní a všechny ve věnci. A najednou se zdvihne vřava všeobecná a do pekla vjede jízda králů. A těch jezdců v družině, dvacet, ne třicet, nakonec napočítá přes padesát jezdců! A všichni jsou veselý a všichni zdraví Pijáčka, protože všichni vědí, že bez něho by ta jízda králů nebyla taková, jaká je teď. A potom se objeví všichni králové, kteří by jeli jízdu králů, všichni nahlas skandují jméno starosty Pijáčka a všichni se s ním chtějí přivítat a nabízejí mu výtečné víno a ještě lepší vdolečky, takové, které normální pozemšťan nikdy nemůže ochutnat. Se slzami v očích se ptá Pijáček svatého Petra, když toto je peklo, jak tedy vypadá ráj? I pro takové nerozhodné máme pochopení, pojď, provedu tě rájem. A najednou jsou v ráji, všichni jsou nazí a jsou na louce, kde v trávě pojídají plody utrhnuté z ovocných stromů, které rostou přímo před očima. A všude je ticho, je jenom slyšet šepot, jak se lidé v ráji modlí a zpívají chvalozpěvy na Hospodina. Do toho hraje andělská hudba, ale taková, které nutí lidi se více modlit a více chválit Boha jediného. I s výčitky svědomí se podívá Pijáček na svatého Petra a říká mu: Víš Petře, já si ten ráj představoval jinak, já bych dokonce řekl, že je tady nuda. Víš co, já chci jít do pekla! A Petr zvolá: Rozhodl jsi se. A tak luskne prstem a rázem jsou oba dva v pekle. A najednou to peklo se stalo nejstrašnějším místem, kde všechny duše prožívají muka pekelná, kde je nekončící bolest a kde není konce s utrpením. A duše Pijáčka se tázavě ptá svatého Petra, proč najednou taková změna, kde jsou ty papírové růže a ty vdolečky a ta slavná jízda králů? A Petr odpovídá: Víš, Jendo, ty jsi byl přes dvacet let v politice, byl jsi starosta a byl jsi v ODS. Tak proč se tomu divíš, ty už nevíš, co je to volební kampaň? Ty jsi taky sliboval všechno možné i nemožné, jenom abys dostal hlas. A takto to taky funguje i u nás.

5 nevím nevím | 28. dubna 2014 v 15:50 | Reagovat

[4]: Čím bližéj je do voleb, tým má Janek širší úsměv a Marta kratší sukně. Enem esli jim to pomože?

6 ... ... | 28. dubna 2014 v 20:49 | Reagovat

[4]: Jan starosta patří do pekla. Je to stávkokaz a hyena, ale stačí, když dá těm našim hloupým důchodcům vdoleček a slivovici a co vyvedl učitelům a jak se přiživil na neštěstí Miry Ondrůška, ochotně zapomenou.

7 .... .... | 28. dubna 2014 v 21:02 | Reagovat

[6]:Furt dokola to stejné.Pořád jako by to psal jeden samý autor.Takový co mu móc záleželo na učiteloch....

8 Joskon Joskon | 28. dubna 2014 v 21:56 | Reagovat

Já chápu, že se to někomu špatně čte. Typické ovšem je, že se více zajímá o to, kdo to napsal a proč.

9 co? co? | 29. dubna 2014 v 7:59 | Reagovat

[2]:Tož jeden lidovec de do voleb z veliků hubů, druhý s jakýmsi srcom. Nenašél by sa konečně nekdo z nich, kdo bude mět mozek?

10 a ... a ... | 29. dubna 2014 v 8:03 | Reagovat

[9]: nenašel

11 300 300 | Web | 17. května 2014 v 13:57 | Reagovat

Tohle je dost povedený horoskop

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama