Jako má věřící svého zpovědníka, starosta obecní zpravodaj, Mařenka suchou vrbu u rybníka, tak já mám Rádio Ulambátar.


Horoskop od 12.5. do 25.5.2013

11. května 2014 v 8:46 | Velký Vizír |  Horoskop
Úsudek na osud lidí podle hvězd, pohledu do očí, kávových sedlin, čar na rukou, věštecké koule, klepů v obci a brouzdání na Google:


Obrázek od Caty.
Kozoroh.

23.12.-20.1. Konečně se Vám podařilo docílit poznání, čím se liší člověk od zvířete - finančními starostmi.


Vodnář
21.1.-19.2. Ať jste nebo nejste fanouškem hokeje, musíte se smířit s probíhajícím mistrovstvím světa s božským Jágrem. Každá modelka by ho chtěla mít v posteli a navíc ho uznávají i chlapi.Ryby.
20.2.-20.3. Dopředu se připravte, že za dva týdny se otřese zem a celý svět se bude dívat jenom na nás, aj šikmoocí Jihokorejci. Příští týden se v Kunovicích koná taky jízda králů. Běžte se tam podívat, pro srovnání.


Beran
21.3.-20.4. Pokud jste zákazníkem ENAPA, tak vězte, že to tento měsíc končí a plánovaná rekonstrukce budovy bývalého Krála nebude trvat 3 měsíce, ale do konce roku. Naštěstí pro všechny, samoobsluh s potravinami máme více.


Býk.
21.4.-20.5. Volby do evropského parlamentu Vás nechávají chladnými, konají se zrovna v samou dobu jako jízda králů. Jenom Vás trochu udivuje, že všechny strany, i ty malé, mají zájem se podílet na zbytečné dobře placené byrokracii z Bruselu, většinou prý kvůli dětem / asi hlavně vlastním/ .


Blíženci.
21.5.-21.6. Pokud čekáte, že ti na obci sami uznají, že pro vícečlennou rodinu je jedna popelnice málo, tak budete čekat stále. Nejrychlejší náprava je osobní návštěva a zvýšený hlas.Blíženci.
22.6.-22.7. Občas hrajete komedii bez naděje na potlesk. Znalci říkají, že manželství je taky jenom jedna velká hra se dvěma herci. Proti tomu nelze nic namítat a tudíž raději nenamítejte.
Lev.
23.7.-23.8. Mladým lidem se zdá, že peníze jsou to nejdůležitější v životě. Když zestárnou, vědí to už najisto. Co Vy na to?Panna.
24.8.-23.9. Štěstí není mít to, co chceš. Znamená chtít to, co máš. Zamyslete se nad touto hlubokou pravdou a udělejte si domácí inventuru, čeho by jste se nikdy nechtěli zbavit.24.9.-23.10. Nezapomeňte, že do konce května se platí daň z nemovitosti. Bohatý ministr financí ji za Vás nezatáhne.


Štír.
24.10.-22.11. Pozor na příchod zmrzlých: na Pankráce, Serváce, Bonifáce a Meresjeva. Ten poslední přišel díky mrazu o nohy, my jsme letos díky mrazu a suchu přišli o trnky.Střelec.
23.11.-22.12. Krásná a uklidňující je procházka vinohrady s pohledem na dědinu,obzvláště, pokud nešlapete sami. Vyzkoušejte si to.

 


Komentáře

1 . . | 12. května 2014 v 10:14 | Reagovat

Dovolím si tady pochválit nedělní školní akademii naší základní školy. Byl jsem až to konce a bylo to naprosto úžasné, co děti předvedly.  Pesimista by řekl, navzdory škole, já si dovolím tvrdit, že díky škole.

Ale zase vyplavaly na povrch problémy, které jsou obecně známé a které se tak nijak nechtějí řešit a snad se zase čeká, až to tady na rádiu na to někdo ukáže, aby se potom rozhýbal ten úřednický stroj. Pokud se částečně anebo zcela zaplní hlavní sál KSK, tak se stane vzduch uvnitř nedýchatelný. Paradoxně na tom byli dobře ti, kteří byli na balkoně a využili staré netěsnící okna, která propouštěla čerství vzduch z venku. Tak mne napadá, kolik musí asi platit za topení v zimě, když jim to tam netěsní? On je celý ten interiér jakoby z osmdesátých let, já vím, že je teď retro v módě, ale zas tak stylový nemusíme být za každou cenu. V KSK mi chybí přístup na balkon i jinak než jenom zezadu, průchod mezi předkem sálu a zadní částí mimo hlediště (momentálně zaskládané pomůckami do tělocviku), sociální zařízení v zadní části a větší bufet s možností si sednou a sníst zakoupené potraviny či vypít nápoj. Pokud je to vedení KSK jedno, jak jejich stánek s kulturou vypadá, tak snad na obci by to měl být někdo, kdo je bude tlačit k tomu, aby se začaly dít věci. Výměna oken, vstupních dveří, sklad pomůcek do tělocviku a věcí k nastolování do sálu (židličky a stoly) a spousta dalších věcí, které by zpříjemnily chvilky strávené v tomto našem kulturním zařízení. Ale to by se muselo chtít, dneska se dává přednost reprezentaci Vlčnova,  kdy nejvyšší vedení KSK píše knihu o Vlčnovu, potom reprezentuje obec v Praze a dále se nechává točit televizí jako znalec místní historie. Na etnografku dost dobré, ale KSK vám padá na hlavu, to chce zabrat i v jiném směru. Ty okna na balkoně, to je skutečně ostuda!

2 návrh návrh | 12. května 2014 v 11:08 | Reagovat

[1]:Jako ředitelka je tam na co ? Když je slepá, tož ať ide do důchodu a ať tam jde někdo,kdo vidí.

3 divačka divačka | 12. května 2014 v 14:18 | Reagovat

Akademie krásná, děcka milé, šikovné, dík celé škole, učitelům. Vadila mi však neukázněnost některých diváků, kteří se cárali sem a tam, odcházeli uprostřed představení.Nelíbí se mi, když někteří rodiče či jiní příbuzní vyčkají až vystoupí jejich ratolest a pak se zvednou a jdou pryč. Vůči těm, co vystupují na konci, to je neslušné. Na druhou stranu, když už to prořídlo v sále, dalo se tam  aspoň dýchat. Bylo tam cítit jak v fastfoodu, protože vzadu se smažili hranolky. Na akademii jsem se přišla pobavit a ne najíst. No ale byznys je byznys.
Ale jinak vystoupení, kulisy, program - všechno moc hezké.

4 nou nou | 12. května 2014 v 16:43 | Reagovat

[3]:O smradu z hranolků jsem slyšel. Brzobohatí musí kšeftařit aj tam?

5 mamča mamča | 12. května 2014 v 17:15 | Reagovat

[3]:Musím se ozvat.Jako rodič jsem taky uprostřed představení "cárala "po sále,protože učitelky vypustily vystoupivší děti do zatměného sálu.Děti nevěděly kde mají rodiče a rodiče museli děti odchytit.Mé děti si taky koupily hranolky,protože za vystoupení dostaly tatranku a pití.Akademie byla dlouhá a děti měly prostě hlad.Kdybych věděla,že bude akademie trvat 3 hodiny ,vzala bych jim něco z domu.
Když je sál poloprázdný,některým se to nelíbí.Když je narváno,zase je to špatně.To je jako s tím hlídáním máje.Nedávno tu někdo psal,že nikdo nehlídá,teď zas se tu dočtu,že je u mája bugr.Co teda po těch klukoch chcete?Aby hlídali a mrčeli?

6 realista realista | 12. května 2014 v 18:22 | Reagovat

[5]: Co jako chceš ty? Aby všeci padali na prdel, když si puberťáci dovalí bedny a pustí je na plné kule v noci? Ještě tady budeme říkat ať si užijou!Je to bezohlednost! Nic jiného!  Si je nech přemístit k domu a uvidíme, jak budeš jásat!

7 divačka divačka | 12. května 2014 v 19:43 | Reagovat

[5]:Smrad z hranolků vem čert.Mluvila jsem o tom, źe mne vytáčí,když některé mamy pipiny se jdou podívat jenom na ten svůj výkvět a pak
rychle zmizí.Přìjde mi to hodně jednoduché.Vůči vystupujicím je to neslušné.Ale hold veVlčnově mají pro slušnost jiná kriteria.

8 ježíšmarjá ježíšmarjá | 12. května 2014 v 20:15 | Reagovat

[5]: Že ty když sem neco bácneš tak to stojí za to. Jasně bylo napsané, že někteří se zeberou a když se jejich děcka poukazují na podiu,tak dou pryč a ty to zas zmatláš dohromady s něčím jiným.Napíše sa,že mladí serou celé dny na hlédání a znají máj jenom když vnoci u něho můžou řádit a ty z nich uděláš chudáčky po kterých sa chce aby drželi bobříka mlčení.  Aspoň že tvojím děckom šmakovaly ty přepálené hranolky.

9 občan občan | 13. května 2014 v 17:52 | Reagovat

Brzobohatí Koníčci mosíja fšady zavazat a smrdět. Pořád majů málo miliónů a mosíja ludi imrvere ogabávat. Božena ty svoje kluky dost dobře zaškolila, o moc víc než na tej hnojárně v Brně.

10 tak tak | 13. května 2014 v 21:32 | Reagovat

Si závistivÿ pako.[9]:

11 trefa trefa | 14. května 2014 v 5:37 | Reagovat

[9]: budeš nejaká jejich kamarácká sůsedka co pro počítání jejich milionů nemože ani spávat

12 To néni možné To néni možné | 14. května 2014 v 8:54 | Reagovat

Tak do prdele,když vám tady vádí máj běžte na obec nebo za týma mladýma...Vádí vám Koníčci tak jim běžte taky řéct at tam nesmradíja s hranolkama a že jim závidí te.Toto už neřeknete,že?Já je neznám mě to je někde...,ale když sem měl problém tak sem si to vyřešil a nepomluvám jak slepice u kostela!!

13 je to možné je to možné | 14. května 2014 v 11:08 | Reagovat

[12]:že vadí řev u mája  už vedení slyšelo minulý rok. neudělali nic. ve čtvrtek se svítilo večer ve starostovéj kanceláři. takže ten bordel slyšel. dělá to naschvál!

14 prodavač prodavač | 14. května 2014 v 12:25 | Reagovat

[12]:Pokud by mě ředitelka povolila nějaké vyvařování v klubu, tak každého komu by to vadilo pošlu do prdele!To si musí vedení rozhodnout, jestli je to přínosné nebo né. Jestli upřednostnila smrad a prachy  tak co? Kdo by čekal v našem kulturním stánku ještě kulturní prostředí?

15 občanka občanka | 14. května 2014 v 16:01 | Reagovat

A mě znáhodů ty smradlavé hranolky dělané na přepáleném sádle chutnaly aj děckom. Tak co pořád pindáte. Eště tak aby vám to Koníčci dělali na olivovém oleji nebo co? To už by prodělali.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama