Jako má věřící svého zpovědníka, starosta obecní zpravodaj, Mařenka suchou vrbu u rybníka, tak já mám Rádio Ulambátar.


Přinese zatmění slunce velký balík peněz?

24. března 2015 v 7:51 | Joskon |  Články
Možná znamení z hůry ve formě částečného zatmění slunce je spojeno s vyhlídkou brzkého zbohatnutí neboť peníze podle všeho jsou na cestě a stačí se jen přihlásit.

Foto: J. Škubník - Hvězdárna Uh. Brod

Život opozice narozdíl u nás vládnoucích modrých strak s kraďouskovci není nijak valný: obecní kasa jim neříká pane a nikdo je na žádné sleziny s pohoštěním nezve. Navíc ani Putin se k poslání rublů nemá. Všechno však může být jinak. Shodou okolností se zrovna v době částečného pátečního zatmění slunce / sledoval jsem přes sklo pro svářeče č.10/ objevily v radioulambátarské poště hned dva e-maily:

Oficiální Oznámení o předání ceny z UK Národní loteri
Součet jeden milion britských librách byla udělena na Vaši e-mailovou adresu v Národní loterie upozorňuje. S pozdravem, Mark Harris.

Zdravím vás,
Kontaktoval jsem ti poslední dva týdny a já jsem nedostal žádnou odpověď. Jsem se zmínil o svém pozdním klienta, který má stejné příjmení s vámi. Ten uložil částku 14,2 milionů eur v jednom z banky tady v naší zemi a oni se mě zeptal, aby nejbližším příbuzným.
Laskavě ukázat váš zájem pracovat se mnou v mém osobním e-mailovou adresu abijahabsolon@gmail.com k tomu, aby mi předal podrobnosti o tomto projektu na vás.
S pozdravem,
Abijáš Absolon

Sice mi už přišlo na tuto adresu několik jiných nabídek, vedle přihlášení se k vyhrané částce po mně zadarmo touží i několik vdaných žen z blízkého okolí, doposud jsem na žádnou nereagoval, ale tentokrát se budu o své peníze tvrdě rvát. Jsem zvědav, jak velký poplatek se bude po mně požadovat. Momentální situaci, kdy jsem po volbách zůstal v redakci Rádia sám, považuji za výhodnou, nemusím se s nikým dělit.
 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama