Jako má věřící svého zpovědníka, starosta obecní zpravodaj, Mařenka suchou vrbu u rybníka, tak já mám Rádio Ulambátar.


Horoskop od 11.5.-24.5. 2015

10. května 2015 v 8:08 | Velký Vezír |  Horoskop
Úsudek na osud lidí podle hvězd, pohledu do očí, kávových sedlin, čar na rukou, věštecké koule, klepů v obci a brouzdání na Google:23.12.-20.1. Voňavou rozkvetlou květnovou náladu s pěkným výhledem na podzimní úrodu trnek Vám v současné době nedokáže nic a nikdo pokazit. Užívejte si to, nepotrvá to věčně.
21.1.-19.2. I maličkosti a ve správnou chvíli podané pozornosti Vám dovedou zpříjemnit život, například výborná pokrájená klobáska v Horní od pana vedoucího při sledování hokeje a zadarmo.
20.2.-20.3. Některé věci mají opravdu trvanlivost, třeba takové zábradlí v amfiteátru bude dělat ostudu po dobu, co povládne ta naše povedená dvojka. Komu se to nelíbí, musí se s tím smířit. Oddávejte se pobytu na zahradě a v přírodě, tam je nádhera a soulad a tam hloupost nemá šanci.
21.3.-20.4. Naše média nás přesvědčují, že nějvětší nebezpečí pro křehkou demokracii je jízda Nočních vlků do Berlína k uctění památky padlých vojáků Rudé armády. Normálně myslící člověk, mezi něž budete patřit nejméně následující dva týdny i vy, dokáže uvažovat samostatně, bohužel většina se nechává oblbnout. Nenechávejte se mást.21.4.-20.5. Každý si přeje dlouho žít, ale nikdo nechce být starý, napsal jeden slavný spisovatel a Vám nezbývá nic jiného, než souhlasit. Se stejně starými /mladými / se utěšujte, že když se dožijete důchodu, bude Vám i vyplácen.
21.5.-21.6. Váš fyzický a zdravotní stav nebyl zrovna ideální. Nedostatek vitamínů, jarní únava a změny teplot se projevily. Postupně dochází k nápravě a brzy budete jak rybička v bystréj vodě.
22.6.-22.7. V nejzkaženějším světě je nejvíce zákonů. Jak však mají vykazovat naši poslanci nějakou aktivitu, aby navodili zdání, že jejich odměny jsou zasloužené? To je oříšek, který se nesnažte řešit. Je to zbytečné a navíc se asi přitom rozčílíte.23.7.-23.8. Výkony našich hokejistů nejsou zrovna brilantní, ale ještě se chleba neláme a zrovna mužstvo, které je zpočátku suverénní, zle dopadne. Vsaďte si, hra či výhra potěší.
24.8.-23.9. Chcete být rebel? Chcete se dovědět něco asi brzy zakázaného, čtěte http://aeronet.cz/news/ .


24.9.-23.10. Nezapomeňte, že do konce května se platí daň z nemovitosti. Bohatý ministr financí ji za Vás nezatáhne.
24.10.-22.11. Pozor na příchod zmrzlých: na Pankráce, Serváce, Bonifáce a Meresjeva. Ten poslední přišel díky mrazu o nohy, my jsme loni díky mrazu a suchu přišli o trnky a nemohli v dodtatečné míře popíjet slovácký lék na všecko- slivovici.23.11.-22.12. Začněte se pomalu připravovat na blížící se jízdu králů. Královská družina opět není početná, ale o zmatek a tlačenici při jejím příjezdu k amfiteátru nepřijdete anebo že by se organizační výbor zamyslel? Velký Vizír předpovídá, že tam bude narváno jak na Rudém náměstí v Moskvě.
 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama