Jako má věřící svého zpovědníka, starosta obecní zpravodaj, Mařenka suchou vrbu u rybníka, tak já mám Rádio Ulambátar.


Muslimové na severu Čech trénují střelby ze samopalu.

12. července 2016 v 9:14 | Šéfredaktor AE News |  Články
Česká republika a její vláda plní druhý až pátý odstavec Kalergiho doktríny beze zbytku. Zatímco obyvatelstvo je postupně zbavováno možností obrany a sebeobrany s odkazem, že občany v případě potřeby ochrání státní složky, muslimové se postupně vycvičují na ozbrojený konflikt. Když nedávno reportéři České televize "odhalili" skupinu tátů od rodin, jak cvičili v šumavských lesích zadržování uprchlíků, byla z toho kauza a dokonce i novinářská cena pro Lukáše Landu z pořadu Reportéři ČT za nejlepší audiovizuální dílo za rok 2015 od Sórošovy nadace Open Society Fund. Psali jsme o tom zde.


Příprava na džihád na severu republiky
Když ovšem v severočeských Hrobčicích cvičí muslimové střelbu ze samopalu, je ticho po pěšině. Reportéři ČT se více starají o to, kdo píše na Aeronetu články na podporu prezidenta Zemana. Střelnice v Hrobčicích je soukromým podnikem, který nabízí rekreační střelby nedržitelům zbrojních průkazů. A jak je vidět, muslimové z Teplic tohoto využívají a zkouší si střelbu rovnou ze samopalů na způsob džihádu. To bylo křiku v Evropské komisi, že v Evropě jsou teroristické buňky, a že v Afghánistánu a Pákistánu jsou výcvikové tábory, a proto je třeba tam posílat vojáky NATO na pravidelné mise. Přitom v Česku, v tom malebném kráteru uprostřed Evropy, si muslimové chodí lážo plážo na komerční střelnice, kde si střílí ze samopalů. A jak je z připojené fotografie nahoře a dole vidět, je to opravdu rekreační střelba se vším všudy. Hlasitá muzika, vyvolávání slávy Alláhovi z reproduktorů a ostrá střelba z AK 47 anebo ze samopalu vz. 58. To je malebná idylka severočeských Hrobčic.

Skupinka muslimů na střelnici v Hrobčicích
Místní lidé si stěžují na hlasitou muziku, která se rozléhá ze střelnice do dalekého okolí. Policie se tváří, že nic nevidí, protože má strach. Muslimové z Teplic mají vazby na islámský džihád a dostat se do konfliktu s některým z muslimů by mohlo policistovi přinést velké problémy. O tom, že muslimové v ČR se pravidelně cvičí ve střelbách z pěchotních zbraní víme už delší dobu. Do naší redakce nám už vloni přišlo několik tipů a informací o tom, že na severu Čech probíhají na střelnicích muslimské seance za zvuků střelby ze samopalů a hlasité arabské náboženské hudby (chantisů) oslavujících Proroka a velikost Alláha. Dostali jsme do redakce email od paní, která nám napsala, že v Teplicích se každé léto o večerech cítí jako v Bejrútu. Tak určitě, když migrační politika ČR je otevřená muslimským migrantům. Však cílem současné evropské politiky je islamizace Evropy a vznik velkého evropského chalífátu.

Střelby z automatů i pro nedržitele ZP
O tom, že v severočeských Hrobčicích probíhají kondiční střelby pro muslimy, informovala jiná střelnice na svém Facebooku, konkrétně střelnice Čekanice-Tábor. Původně na Faceboooku střelnice uvedla, že v Hrobčicích probíhají kondiční střelby muslimů, ale posléze větu na Facebooku změnili, že jde o kondiční střelby pro nedržitele zbrojních průkazů. Provozovatelé na Facebooku potvrzují, že mají udělenou výjimku a mohou na střelnici proto nabízet i střelby z plně automatických zbraní (jinak skupina A). Provozovatelé hrobčické střelnice mají na nástěnce dokonce provozní plán a otevírací hodiny v arabštině. Fotografie není kvalitní, je rozostřená, takže nemůžeme potvrdit, jestli opravdu jde o otevírací hodiny střelnice v Hrobčicích, anebo je to podvrh a něco úplně jiného. V dnešní době chytrých telefonů s obrovským rozlišením 10+ Mpx by pořízení ostré fotografie neměl být problém. Pokud někdo ze čtenářů AE News to má blízko do Hrobčic, byli bychom rádi za lepší fotografii, čistě pro zajímavost.

Provozní rozvrh střelnice v arabštině
Provozovatel střelnice Čekanice-Tábor se pokoušel kontaktovat provozovatele severočeské střelnice v Hrabčicích, ale dostalo se mu pouze urážek a velmi hrubého slovníku. Bylo mu dokonce vyhrožováno likvidací, kontrolami úřadů a dokonce policejním presidiem. Takováto silácká slova mohou být pouze blafováním ze strany provozovatele hrabčické střelnice, ale na straně druhé nikdy nevíte, jestli opravdu nemá dotyčný napojení na systémové složky státu, které v tichosti podporují výcvik muslimů pro kontaktní boj a cestu džihádu.

Ve Francii už před mnoha lety byl zaveden program výcviku muslimů a jejich následného začlenění do policejních složek. Program dosud běží, ale jeho plánovaný efekt se posunul do neočekávané roviny, kdy muslimizované městské čtvrti velkých francouzských měst požadují do svých služeb a na policejní okrsky pouze muslimy. Dochází tak k tomu, že namísto toho, aby docházelo k rozpouštění islámských ghett, tak nyní naopak dochází k jejich posilování, protože místní muslimské obce mají najednou své lidi i v policejních sborech francouzských bezpečnostních sil. Kouzlo nechtěného nebo úmysl?

Teplický Bejrút a jeho klientela na střelnicích
V Česku je situace specifická. Velká obliba psů mezi lidmi (Česko je pejskařská velmoc) a také konzumace vepřového je důvodem, že země není oblíbenou prvoplánovou destinací muslimů. Problémem jsou i nízké platy a směšné sociální dávky v porovnání s vyspělými západními zeměmi. Muslimové považují Čechy za "otroky" německého průmyslu. Přesto ale je ČR zajímavým cílem pro džihádisty, protože v Česku se dá dobře schovat a také cvičit pro svatý džihád. Uzavřené muslimské komunity v Teplicích, v Brně a v Praze fungují jako útočiště pro radikalizující se džihádisty, kterým by v Německu už bylo horko. A provozovatelé střelnic z toho profitují.

Teplický Bejrút…
Jak je vidět, business s muslimy na střelnicích jenom kvete. Postupně se muslimské obce otrkávají a využívají systémových možností státu, aby se vycvičily ke střelbě úplně legálně. Na straně druhé takovéto informace mohou paradoxně vést právě k tomu, že režim státu opět utáhne šrouby obyčejným lidem, aby držení legálních zbraní bylo zase o něco složitější. Na islamistických webech se píše o tom, že v evropských zemích během intifády bude převzetí moci snadné, protože lidé nemají zbraně, evropské státy mají malé armády bez bojových zkušeností s výjimkou malých sborů pro zahraniční mise a policie má odvahu vytáhnout zbraň pouze proti neozbrojeným civilistům.

Džihádisty v Německu zaujal masakr v Uherském Brodě
To ukázala i tragédie z Uherského Brodu, kde policie na střílejícího šílence v restauraci reagovala ústupem a čekala na příjezd zásahovky. To umožnilo útočníkovi postřílet mnoho lidí v restauraci. Džihádisté v Německu tento modelový případ probírali i na svých webech a ukazovali na neschopnost obrany české policie, pokud je konfrontována s odhodlaným nebo vycvičeným kombatantem. Lidé beze zbraně, stát bez armády schopné jí ubránit, policie neschopná nasazení vlastního života v konfrontaci s ozbrojeným džihádistou. Tristní stav.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Celý článek na:
http://aeronet.cz/news/muslimove-na-severu-cech-trenuji-strelby-ze-samopalu-priprava-kombatantu-na-vyhlaseni-intifady-v-ceske-republice-hlavne-at-vlada-nezapomene-lidem-odebrat-zbrane-aby-se-nemohli-branit/
 


Komentáře

1 Karel Karel | Web | 13. července 2016 v 16:28 | Reagovat

Už máme, co jsme chtěli...a dobře nám tak!!!

2 nasratý Slovák nasratý Slovák | 31. července 2016 v 6:50 | Reagovat

https://www.youtube.com/watch?v=WxB8o_nDjTg&feature=youtu.be

3 kozy a lambo kozy a lambo | 31. července 2016 v 7:07 | Reagovat

https://www.youtube.com/watch?v=v45T5vRlQbM&feature=youtu.be

4 Jan K. Jan K. | 14. srpna 2016 v 8:40 | Reagovat

Taková otázka proč se nedělá na tom koupališti nebo to se bude až v zimě na něm pracovat??

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama