Jako má věřící svého zpovědníka, starosta obecní zpravodaj, Mařenka suchou vrbu u rybníka, tak já mám Rádio Ulambátar.


Silvestrovské noviny 2017

29. prosince 2016 v 10:01 | Joskon |  Články
Jak zbytek posluchačů Rádia Ulambátar rozpoznal, jeho šéfredaktor už tak není nabit energií jako před 7 lety a usnadňuje si práci, jak se dá. Navíc se mu nechtějí zbytečně utrácet peníze od Putina za vedení webu. Skrblí, a tak i ve vydání pravidelných silvestrovských novin ušetřil, když spojil pomoc při nákupu mladého berana na maso s návštěvou kopanické čarodějnice a požádal ji, aby se zahleděla do dění příštích, spojených s obcí, jež zove jméno Vlčnov.

Poté, co se místní léčitelka, věštkyně, ézoterická bytost přivedla do stavu tranzu, šéfredaktor vytáhl tužku a sáček od cukru pro včely a snažil se co nejvíce zachytit. Silný vítr v polorozpadlé chatrči, neustálé skřípění dveří, hlasité oddychávání hladového dobytka, nesrozumitelnost nářečí a jiných vydávaných zvuků mohly způsobit, že předpověď je nesouvislá, možná zmatená a nedávající logiku.
Joskon na svoji čest prohlašuje, že se snažil vzácná slova nemyté a nevoňavé stařeny,/ nemá takové štěstí jako my, že už díky ODS máme vodu, kanalizaci, čističku /starosta si za to bere 10 tisíc měsíčně//, přenést na papír dle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Zde tedy jsou:

Kapitalistický téměř 30-ti letý rozvoj společnosti, kdy zadarmo pro spoluobčany nedělá nikdo nic a ten, kdo je za to placený, se snaží hlavně udržet si koryto a pracovní dobu tráví hledáním, komu vlézt do análu, způsobil, že lid myslí méně a nechává se více ovlivňovat. Vašim místním stačí, aby o údajné práci pro blaho lidstva vycházel pravidelně článek v tisku. Ostuda je, že v době zatím svobodného přístupu k informacím se studenti a mládež nechávají masírovat svými učiteli, televizí, novinami, rozhlasem.

Kvalitní a charakterní učitelé a profesoři z katolických škol a gymnázií, nacházející se na kandidátce lidovců do krajských voleb, začnou mezi sebou soutěžit, kdo víc dětí přivede k islámu. Odměnou jim bude posun dopředu a nejlepší pojede s předsedou strany na školení do USA.

Marta /Brutální Nikita/ bude 3x do Zlína na kraj jezdit pi.áčkovi vymačkávat uhry na zádech poněvadž s vymodlenou funkcí u lidovce Čunka Jan chytl mladistvou životodárnou mízu a ta nemá možnost se jinak projevit.

Na obecním úřadě bude zřízeno nové oddělení pro boj s proruskou propagandou. Po konkurzu na poloviční úvazek se této funkce ujme J. Jilík, který jako čestný občan obce, bývalý prominentní komunista a spolupracovník STB, šéfredaktor Slovácké Jiskry ví, vo co gou.

Na příkaz neregistrovaného spolku židozednářů nový krajský radní prosadí ve Zlíně pochod homosexuálů, jiných úchyláků, kavárenských povalečů, pijavic z neziskovek. Za zdárný průběh bude ručit jeho syn, královsky placený z dotací. Účast místních mažoretek a mužského pěveckého sboru je skoro povinná. Budou v elitní společnosti Krnáčové, Kalouska, Moravce, Pospíšila, Krause, pornoherce Jandy, Dienstbíra, Hermana, Cibulky, nelegálních imigrantů, krojované delegace z Jižní Koree, bývalého vedení ČD, posunovačů .oven a dalších teplých nebo koupených celebrit. V čele se ponese v duhových barvách provedený nápis: "Kdo není teplý multikulty, není Čech!"

Během roku přestane fungovat dalších několik hospod, což povede ke stavu jako za komančů. Kdy naše mládež nebude za peníze rodičů ponocovávat v kasinu, ale začne znovu chodit do búd, kde to není tak pohodlné a musí si jídlo a pití nachystat a po sobě uklidit.

V létě skončí smlouvu najatí čtyřicetiletí ligoví fotbalisté zvaní Rudá Hvězda a místo nich nastoupí Solík, vdolečkový inženýr Josefík, Šmoula, Franta U,..Předsedu Haníka nahradí Jan Chvílíček, starostou za dlouhodobou práci oceněný funkcionář, který už jednou dokázal fotbal přivézt do základů.

Jízda králů 2017 se bude konat na Ploťácku, nový přístřešek stejně jako udírna se osvědčily. Diváků stejně ubývá a ti co přijedou, těm tlačenice a nepohodlí nevadí. Pro zpestření Jízda 2018 bude Na Rybníčku.

Zcela vyčerpaná, zpocená bylinkářka, bohyně, podivínka z Vyškovca se pomalu vracela do stavu vědomí. Malou chvilku před procitnutím upřela na hosta své pronikavé oči a její ústa porostlá společensky nepřijatelnými chloupky mu naznačila budoucnost. Netřeba zde zmiňovat podrobnosti, avšak za vše napoví skutečnost, že poté začal nacvičovat skoky do rakve viz. obr.:
Bez ohledu, jak se osud zachová, zda-li mne lidi mají či nemají rádi, přeji všem pohodu, spokojenost, chuť k jídlu a pití, funkční všechny tělesné orgány, hlavně ty vyměšovací, zdraví po celý nový další rok 2017.

Joskon
 


Komentáře

1 2016 2016 | 31. prosince 2016 v 12:51 | Reagovat

Tvůrci , čtenářům rádia i zbytku Vlčnova přeji, pevné zdraví, hodně osobních i pracovních úspěchů podpořené potřebným štěstím v nastávajícím roce 2017 

2 .... .... | 1. ledna 2017 v 10:37 | Reagovat

http://hlidacipes.org/katolicka-cirkev-poprve-v-historii-ukazala-sve-hospodareni-ma-zisk-pres-100-milionu/

3 tvůj_sůsed tvůj_sůsed | 4. ledna 2017 v 19:33 | Reagovat

[2]: Jsou tady i bohatší církve...

4 tvůj_sůsed tvůj_sůsed | 4. ledna 2017 v 19:35 | Reagovat

KDU-ČSL, se pod vedením CDU, už pomátla a křes´tanství vyměnila za socialistický humanismus ....

http://eurabia.parlamentnilisty.cz/Articles/31112-halik-a-kdu-csl-podporuji-eu-jako-domov-pro-vsechny-z-afriky-a-islamskeho-sveta-.aspx

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama