Jako má věřící svého zpovědníka, starosta obecní zpravodaj, Mařenka suchou vrbu u rybníka, tak já mám Rádio Ulambátar.


Předvolební 2017

16. října 2017 v 10:36 | Joskon |  Volby
Napohled by se zdálo, že pod tíhou neustále narůstajícího množství volebních slibů a hromad špíny, vrhajících jedna strana na druhou, by neměl být problém, nějak se k tomu vyjádřit, něco napsat. Vždyť ten kolotoč se stále opakuje a kdyby volby měly opravdu něco rozhodnout, tak by se zrušily neboli jinak řečeno: ti správní se stejně po nich domluví a za čtyři roky se občan zas opije rohlíkem. Pokaždé to tak bylo a ani za týden to nebude jinak.

A po této tečce by mohl být i konec a mohl bych přidat fotku plnou hub od kompostéru přímo před mým domem. Poněvadž k volbám půjdu, mám favorita, od kterého si aspoň nějakou změnu slibuji. Přidám několik postřehů z okolí a narozdíl od minulosti, svůj volební tip nezveřejním, zato řeknu, koho volit nebudu.
Určitě ne ty zavedené vládnoucí strany s lídry, sedících v parlamentu 20 a více let. Jak jenom můžou něco slibovat a přitom se nestydět? Myslím tím hlavně ČSSD. Pravicové strany volit nikdy nebudu. Pro mne stále platí, že levice by měla chránit chudé, pravice zájmy bohatých. Levici sjednocuje idea, pravici peníze. Komunisti se spokojili s pohodlným životem v opozici, nikdo s nimi ve vládě nepočítá. Je to vidět i na množství plakátů třeba v Uh. Hradišti. Co do velkolepé propagace jsou na tom nejlépe lidovci. Církevní restituce přinášejí plody.
Zelení, Piráti vítající migranty ani ANO nejsou pro mne přijatelní. Babišovi jsem to řekl osobně a své slovo dodržím. O slově lithium se zmíním jen jednou v souvislosti s prezidentem Zemanem. Minulý týden přijal židovské vyznamenání, sám neví proč, od majitele televize NOVA Laudera, ten mu i domluvil společnou foto s Trumpem. Asi nešlo odolat? Přece jenom věk a zdravotní stav ho dělá netrpělivým a chtivým a přidám i otravným? Dotyčný Lauder byl prvním příjemcem výpalného 5 miliard korun a ta částka byla zabalena do nedodržení ochrany investic při prodeji televize Nova za tehdejšího ředitele Železného, mimochodem taky žida. No a ta samá klauzule je i ve smlouvě o těžbě lithia a asi ne náhodou.
Toť vše, venku se udělalo pěkně, pravé babí léto, přemůžu se a vyjedu si na kole po cyklostezce,/kromě Vlčnov Uh. Brod naokolo/, přes Nivnici, Dolněmčí, Hluk, Lhotu, do Ostrohu a nazpět do O.N.Vsi, Kunovic a po staré silnici do Veletin a domů. Už jsem tuto trasu absolvoval nejedenkrát, doporučuji.
Ještě slíbená fotka. Prý to jsou václavky.

 


Komentáře

1 Hm, hm, Hm, hm, | 16. října 2017 v 13:53 | Reagovat

tož tipuju to tak na Okamůru.

2 fedor fedor | 21. října 2017 v 11:51 | Reagovat

Mladí to nandají pirátom, baby múrovi s oka, šup sem šup tam lidovcom,vyčkávající rudochom, korytáři odésákom, touha po vzestupu socanom, ti co nic nečtů babčovi atd. Ale je to jedno. Protože normál volič nemože vědět, kdo se s kým spřáhne. Takže padlé vyvleče úspěšný a potom to je jak u nás celé roky, že kdo prohrál ,je u  koryta,a kdo byl druha ,je o hovně.A o tom je politika.
Sázím na padnutí kamoša obecní Marty  nic moc dobrého gazdu, ten sa nedostane nikam, bývalý starosta sa bude sice  nad výsledkama hihňat do objektivu, ale nebude to nic jiného než nasraná křeč, mladí nikam nepůjdou házet do urny dělat změnu, protože prší a u kompla je sucho. Těšme se na jéžiška, protože tam je větší šance, že se něčeho fakt dobrého dočkáme.

3 Joskon Joskon | 22. října 2017 v 11:41 | Reagovat

Stručně. Socani si to zasloužili, ani já jsem je nevolil. Kdyby se nedostali do sněmovny STAN a lidovci, byl bych spokojený. Piráti jsou lidi z neziskovek, překvapením je ODS.
Napiš mi někdo znalý, kolik miliónů dovede z rozpočtu kraje do dědiny pi.áček? Já tipuji nula. Musí posílat melouny těm, kdo ho do funkce dostali. Prý na koupaliště si musela obec půjčit od banky?

4 jo jo | 22. října 2017 v 18:12 | Reagovat

[3]: na koupaliště se bral dluh 30 mega, to je staré

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama