Jako má věřící svého zpovědníka, starosta obecní zpravodaj, Mařenka suchou vrbu u rybníka, tak já mám Rádio Ulambátar.


Století urážek českého národa

9. února 2018 v 9:58 | Josef Staněk |  Články
Za Rakouska-Uherska byli Češi synonymem "tvrdých selských palic", co nedovedou pochopit velikost Habsburského domu. Za okupace chtěli sudetští Němci dláždit náměstí českými hlavami, které nechtěli pochopit velikost vůdce. V padesátých letech se vedl boj proti tvrdým intelektuálským a buržoazním nacionalistům, kteří nedovedli pochopit velikost sovětského rovnostářského myšlení. Za normalizace zas dobrodiní našeho druhého osvobození od všelijakých revizionistů.

Po vzniku "blbé nálady" do nynějška zas "zaprdění a xenofóbní Čecháčci nedovedou pochopit etické výšiny elit Západu, výhody multikulti a dovoz islámských komunit, normalitu úchylů. Kterážto zaostalost se projevila jak ve volbách parlamentních, tak prezidentských. Navzdory nikdy nevídané mediální masáži nebyli ve svobodných a tajných volbách zvoleni ani "světoví" politici-demokrati TOP, STAN nebo KDU, ani "velký vědec" na prezidenta. Ač v okolních státech se tento mediální tlak podařil? Pokusím se příčinu rozebrat "nevědecky", myšleno nikoliv v intencích neziskovými organizacemi dotovaných "společensko vědních" ústavů.

Podstata jevu je v tom, že po staletí mentálního útlaku (od husitství) se v českém národě vytvořilo zevně neviditelné "tvrdé jádro" samostatně myslících lidí, řídících se intuicí. Tito Češi přišli na to, že zevní evropský svět je řízen nejen silou, ale také balamucením davu skrze polopravdy o podstatě a fungování světa. Svět je řízen tak, aby to vyhovovalo uzoučké vrstvě "nadlidí", kteří kvůli své neviditelnosti si zaplatí vrstvu ještě dobře žijících politiků, úředníků, umělců i "umělců" bavičů a vědeckých bádalíků. Ti žijí dobře do té doby, dokud onu vládnoucí vrstvu chválí. A dostávají mnohé honosné tituly z oblasti vědy, sportu, umění, náboženství. V posledním ne za svatost, neboli etické žití, ale za přesvědčivé řečnění a vědecká pojednání o mrtvých svatých. (Ve stylu modlitby úspěšného obchodníka pod křížem: "Děkuji ti Ježíši, že se mi povedl ten obchod s okradením klientů!" Najednou slyší hlas: "Máš štěstí." "Ano, mám štěstí!" "Nech mě domluvit! Máš štěstí, že mám přibité nohy, jinak bych tě kopl do ksichtu!")

Toto tvrdé jádro je u Čechů mimořádně silné a činí jej 10% populace. (V okolních státech jen 3%) Ovlivňuje dalších 30% příbuzných a známých. Z ostatních 60% je deset procent slabomyslných (ve všech národech), deset procent nic netvořících parazitů (restituenti a prostituenti žijící z majetku) a ostatní duchaprázdní konzumenti. O toto tvrdé jádro národa vždy jde. Proč je procentuálně početnější než jinde z pochopitelných důvodů nebudu mluvit. Věděl o něm už geniální zločinec Hitler a proto řekl: "Poláka a Srba zlomit silou! Čecha nezlomíš, znám je z Vídně. Když je tlak, ohne se a když tlak povolí, švihne zpět!" Proto poslal jako protektora vyvraždit toto právé jádro rovněž jasnovidného Heydricha, a neudělal protektorem jednoduchého vraha K. H. Franka. A po smrti Heydricha chtěl Hitler ze msty vyvraždit vybranou desetinu Čechů. K jeho "uklidnění" mu museli "kolaboranti" i kolaboranti uspořádat ony manifestační přísahy věrnosti na Václavské náměstí a pod.

Nyní je vhodné popsat, jak jsou charakterizovány osoby tohoto národního duchovního jádra. Jednoznačně charakterem. Bez ohledu na velikost vzdělání, často spíše středního. Zato spíše s přirozenou, od přírody "navibrovanou" selskou inteligencí. Tito lidé se vzájemně rychle poznají a komunikují většinou beze slov nebo zevně neutrálně. Nedají na gesta, padnoucí šaty a kravaty, světoběžné vystupování, snahu být "in"! Můj otec jako znalec lidí mi říkal: "Ty mě nebudeš učit znát lidi, ty jsi neprožil Protektorát! Tam poznat člověka, zejména provokatéra a kolaboranta, rozhodovalo o životě a smrti." A později se vždy ukázalo, že měl pravdu. A tito si v Protektorátu, padesátých letech a i nyní pomáhají beze slov. Mládí adepti na duchovní osobnosti se vždy musí učit z průběhu životních a politických procesů. Starého psa novým kouskům nenaučíš se říká. Proto je nyní v médiích tolik štvaní na voliče "penzisty" a staré obecně! Prý jsou to nic "o světě" vědoucí lidi! Za vzor "nového evropského myšlení" dávají média a TV 21leté "poslance" TOP a pirátů! Nové myšlení už jsme tu měli několikrát. Mládež Kuratoria, nová Gottwaldova, Husákova. A kam to dovedly se zlepšováním společenského pořádku.

Výsledky voleb mně udělaly radost. Duchovní jádro národa prakticky bez vzájemné komunikace zvolilo prezidentem člověka se schopností myslet, s národním smýšlením, ač s malou schopností chodit. Namísto člověka svižných nohou, krásného saka, mnoha titulů "renomovaných ústavů", prázdného frázovitého myšlení, křivého obličeje, nedívání se do očí! Propagovaného ovšem všemi "elitami" a médii. Posledních 14 dní jsem bál i splachovat záchod, aby z něj neslyšel agitaci pro Drahoše! A ta hrůza těch "plačkářů" volících Drahoše. Připomínali mi hitlerjugend s odznáčky a bylo mi mdlo od žaludku. Nyní ale věřím, že jako národ obstojíme i ve složitých událostech nastávající evropské a světové krize.


 


Komentáře

1 . . | 12. února 2018 v 12:14 | Reagovat

Josefe, na toto nemáš.
Když se tobě stane nějaká nespravedlnost, tak máš advokáta nebo kněze, aby ti s tím poradil. Anebo to můžeš napsat někde na internet, snad si to někdo přečte. Ale takový Zemek, solarbaron, si musí koupit noviny, aby všichni věděli, jak je život hnusný. To jsem zvědavý, jak se k tomu postaví obecní zastupitelstvo, šak je jeden z nás a podpora uličního výboru by se hodila.

2 Joskon Joskon | 16. února 2018 v 21:16 | Reagovat

něco pro povyražení:
Dárek k narozeninám
https://www.youtube.com/embed/Jazrxe4tBFo

Nová církev na Slovensku Svědci Liehovi
https://www.email.cz/download/k/CJE-t2IwozrevktOyuZsWGnspPWh2q3ZoSvze6EeCCVqUaukspiJOfSrvi0AN8q5PcPWRTA/Svedkovia_liehovovi.mp4

3 Kde je? Kde je? | 17. února 2018 v 16:36 | Reagovat

Kde je prezident Zeman? Od voleb ho nebylo pořádně vidět ani slyšet.Celý svět gratuluje STR ke zlaté olympijské medaili a prezident,který by měl být mezi prvními to ještě neudělal.

4 Zeman Zeman | 18. února 2018 v 10:19 | Reagovat

Právě jsem na Vysočině a užívám si řádně zaslouženého odpočinku po volebním maratonu. Prosím, dopřejte mi to, už jsem starý a mám na dovolenou nárok. Děkuji

5 Zemane, Zemane Zemane, Zemane | 18. února 2018 v 20:07 | Reagovat

Zase lžeš Zemane. Jsi na volebním sjezdu ČSSD.

6 Hm Hm | 18. února 2018 v 22:52 | Reagovat

Je to prča.

7 cha cha | 20. února 2018 v 9:56 | Reagovat

[3]: Když si tak starostlivý, kde je Drahoš?Už po něm ani pes neštěkne.

8 ... ... | 20. února 2018 v 18:20 | Reagovat

[7]:Ale Drahoš není prezident,tak může být každému jedno,kde je a co dělá.

9 ? ? | 20. února 2018 v 21:23 | Reagovat

[8]: ale to teda né!já chcu vědět, kdy je na běžkách, kdy leze na traktor, kdy a kde stahuje králíka, kdy tá jeho obráží ústavy a přeje neznámým k nazorkám, anebo už ne? a proč ne? šak říkali, že povalí furt stejně?

10 výzva výzva | 2. července 2018 v 17:16 | Reagovat

Joskone, napiš pravdu o tom, jak jsi zradil lidi,po jejichž zádech ses chtěl minulé volby dostat ke korytu!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama