Jako má věřící svého zpovědníka, starosta obecní zpravodaj, Mařenka suchou vrbu u rybníka, tak já mám Rádio Ulambátar.


HC Bizon do nové sezóny posílen

13. srpna 2018 v 6:52 | Joskon |  Články
Do sezóny 2018-19 jde HC Bizon s novými hráči: Zdeněk Churý /ročník 1977/, Milan Bania /1996/, Adam Bravík /1997/, Tomáš Pospíšil /1982/, Martin Hübl /1995/, Miroslav Pastorek /1968/, Michal Štastný /1989/. Poté, co byla Dynamu Slovácko zamítnuta přihláška do soutěže, nás posílí následující pětice hokejistů: Janováč Michal, Zemčík Zdeněk, Švejcar Ladislav, Schwarz René, Lubomír Kopčil a gólman Švachula Tomáš. Do prvního zápasu náš tým nastoupí v nových dresech v bílém provedení a s puky s logem.

V neděli 29.7. proběhlo první přípravné utkání proti výběru Brumovské ligy. Zúčastnilo se celkem 10 + 1 hráčů, z toho 4 z bývalého Dynama Slovácko. Ten samý den v Hluku v 18 hod. proběhla schůze AHL.
Odevzdal jsem naše průkazky a novou soupisku, což učinili i ostatní zástupci z dalších 10 týmů /pouze jeden nepřítomen/. Pak probíhala diskuze s odhlasováním následujích bodů:
- rozpis zápasů se zveřejní na 3 měsíce dopředu s výhradou, že se budou muset některé termíny měnit
- poplatek do soutěže se zvyšuje na 3 tisíce Kč / např. Suché Lóza odstoupila a zůstal dluh za neodehraný zápas/
- play-off bude hrát 8 mužstev bez předkola, bude se hrát na 3 zápasy, i když mužstvo povede 2:0, třetí se bude muset odehrát
- sezóna by měla začít zhruba v polovině září, další schůze se bude konat koncem srpna, přeberou se průkazky a zaplatí se zápisné, odezdají se podepsané tiskopisy kvůli GDPR /souhlas s uveřejněním osobních údajů/
- vedení soutěže povede jednoduché účetnictví. V případě pochybností bude zástupci týmu umožněno nahlédnout ke kontrole.

Změny oproti loňsku:
Zápis z utkání bude vyhotovovat časomíra, té se tady odezdají průkazky, nahlásí čísla dresů /je v jednání/. Doporučuje se platit rozhodčí a časomíru před zápasem.
Na soupiskách týmů je ovedeno pod NG /náhradní gólman/ asi 8 brankářů. Ty si může po dohodě půjčit kterýkoliv jiný tým.

Schválené týmy pro sezónu 2018/2019: HC Bizon, HC Devils, HC Kohůti Bánov, HC Korytná, HC Mařatice 2017, HC Moravská Písek, HC Ostrožská Lhota, HC Plameny Vnorovy, HC Piráti Lagunators, HC Scorpions, HC Sharks Mistřice, HC Včelary

Nepřijaté týmy pro sezónu 2018/2019: HC Dynamo Slovácko, HC LEV Strání

HC Bizon odehraje již svoji 5 pátou sezónu. Sloučením s Dynamem, o které jsem usiloval už loni, by se měla pozvednout výkonnostní úroveň a zvýšit konkurence mezi hráči.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama